PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.172
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kawabunga kaže...

Jel prodaje tko mozda novi COD (acc ili disk svejedno) ili da zna di se najjeftinije moze uzet?

 Na USA store-u akcija, 300.00kn. Mislim da trenutno nećeš naći jeftinije. 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Fallout 76 besplatan preko vikenda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Fallout 76 besplatan preko vikenda.

 To se ni besplatno ne isplati igrati.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
iMik kaže...
arnes_king kaže...

Fallout 76 besplatan preko vikenda.

 To se ni besplatno ne isplati igrati.

 Dosao mi e-mail, medjutim gdje god trazim na store na PS4 ne vidim nigdje nikakav download. Preko linka na browseru udjem i ulogujem se i onda me baci na HR store (iako sam vec HR acc) i nestane ono full game demo .....

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Akjo netko sučajno nije odigrao HZD igru tada je imate na kaciji na CDKEYS-u za 40 kuna s svim DLC-ovima .

 

Odiličan deal za vrhunsku igru .

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key

 

 

 

Samo da napomenem da dobijete KOD za USA/CAN store ali lagano riješite da napravite account i stavite ga kao primary pa tada pokrenete igru na svom računu.

 

 

LP
peostojic

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Kawabunga kaže...

Jel prodaje tko mozda novi COD (acc ili disk svejedno) ili da zna di se najjeftinije moze uzet?

 Na USA store-u akcija, 300.00kn. Mislim da trenutno nećeš naći jeftinije. 

u HR 440kn

https://www.sancta-domenica.hr/call-of-duty-modern-warfare-ps4.html

407kn Edigital

https://edigital.hr/igre/call-duty-modern-warfare-ps4-igra-p649665 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel igra neko COD da malo podijeli dojmove?

Nikako da ulovim vremena i kupim igru i počnem igrat, a sad kako malo napreskokce čitam MW temu, vidim da su mišljenja podijeljena.

Dok neki uživaju, nekima je koma..navodno su i neke kozmetike uletile u igru, kostimi il nešto sl.?

Ak je neko voljan nek malo podijeli realnu situaciju pa da se počastim za blagdane ak je mp dobar..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...

Jel igra neko COD da malo podijeli dojmove?

Nikako da ulovim vremena i kupim igru i počnem igrat, a sad kako malo napreskokce čitam MW temu, vidim da su mišljenja podijeljena.

Dok neki uživaju, nekima je koma..navodno su i neke kozmetike uletile u igru, kostimi il nešto sl.?

Ak je neko voljan nek malo podijeli realnu situaciju pa da se počastim za blagdane ak je mp dobar..

 

Meni je super za zabavu par šorica dnevno ako ulovim vremena. Do sad mi je najbolji od hrpe zadnjih CoD-ova.

Za svaku igru je tako - nekome je super, nekome je koma. Al ne vidim se da ću levelirati do lvl-a 100 u battle-passu koji traje dva mjeseca.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Osvrt na The Game Awards.
Iskreno losa gaming godina, malo dobrih naslova.
Sekiro zasluzeno igra godine.
Predstavljen prvi launch naslov za PS5 - Godfall, no nije eskluziva, bit ce i na epicu.
Nista od najave PS5 :(
Xbox predstavio gaming desktop/konzolu.
Mislim da ce i slijedeca godina biti bezveze s osrednjim naslovima a onda 2021 dolaze hit ps5 eskluzive
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Osvrt na The Game Awards.
Iskreno losa gaming godina, malo dobrih naslova.
Sekiro zasluzeno igra godine.
Predstavljen prvi launch naslov za PS5 - Godfall, no nije eskluziva, bit ce i na epicu.
Nista od najave PS5 :(
Xbox predstavio gaming desktop/konzolu.
Mislim da ce i slijedeca godina biti bezveze s osrednjim naslovima a onda 2021 dolaze hit ps5 eskluzive

 

Mislim da nisi ovo u pravu. Ne znam jel govoriš općenito o igrama koje izlaze u 2020. godini ili ekskluzivama za PS4, ali sljedeće godine nas čekaju

 

Dying Light 2, Cyberpunk 2077, Last of Us 2, Watch Dogs Legion, Ghost of Tshushima, i dobra je vjerojatnost za Elden Ring. možda sam neke i zaboravio

 

to su samo igre koje mene zanimaju, ima još svega, ali ovo definitivno nije bezveze

 

e sad, moguće je da nas u 2021. očekuju još bolje, od sveg srca se nadam da će biti tako, ali nije iduća godina bezveze nikako

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Govorim o PlayStation ekskluzivama tipa spiderman, god of war i horizon.
Znam za Cyberpunk, Elden ring Sigurno nece iduce godine.
Veselim se Cyberpunku
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Govorim o PlayStation ekskluzivama tipa spiderman, god of war i horizon.
Znam za Cyberpunk, Elden ring Sigurno nece iduce godine.
Veselim se Cyberpunku

 Sigurno cuvaju eksluzive za PS5 da pocnu kao npr HZD 2.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Sljedeca godina ce biti 100x bolja od ove. Nove konzole, dosta dobrih naslova.

Taj cyber pumk bi mi bio zanimljiv da nije 1st person.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Sljedeca godina ce biti 100x bolja od ove. Nove konzole, dosta dobrih naslova.

Taj cyber pumk bi mi bio zanimljiv da nije 1st person.

 Cyberpunk mi se cini OK i zanimljiv, ali nije mi ostavio wow efekat ni po cemu.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ma ekipa se nabrijala jer je vidla keanu-a kak su se i nabrijali na ds jer su vidjeli

onog iz walking dead-a i hanibala. Ja kad vidim 1st person automatski preskacem igru.

Meni 1st person nije za story line igrice i tocka. To je za fps multiplayer.

 

Dobro crysis je 1st person single player koji priznajem. Meni takoder cyberpunk nije nis ekstra.

Ali elden ring, tlou, ghost of tsushima pa cak i wd legion vec moze.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ma ekipa se nabrijala jer je vidla keanu-a kak su se i nabrijali na ds jer su vidjeli

onog iz walking dead-a i hanibala. Ja kad vidim 1st person automatski preskacem igru.

Meni 1st person nije za story line igrice i tocka. To je za fps multiplayer.

 

Dobro crysis je 1st person single player koji priznajem. Meni takoder cyberpunk nije nis ekstra.

Ali elden ring, tlou, ghost of tsushima pa cak i wd legion vec moze.

 Death Stranding je po meni igra koja je nezasluzeno dobila toliko hejta i to vecinom od ljudi koji su igru vidjeli samo na youtube. Meni je definitivno jedna od najboljih igara. Niti sam fan Hideo Kojime, niti Norman Reedusa. Mislim nisam gledao taj TWD niti sam znao ko je prije igre ali sad mi je lik drag. Sto se tice Kojime gledao par komentara prije i poslije igre i cini mi se skroz ok i opusten lik pa me cudi zbog cega i njemu toliki hejt. 

 

 

edit: Pratim desavanja oko thumbs down/up od ursus-a i nikako ne mogu da mu skontam shemu. Gledam ima li nesto da se moze skontati da stvarno mu se nesto svidja a nesto ne, ali kontradiktoran je sam sebi i cini mi se da nasumicno lupa kako je kad raspolozen 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 17:16 (arnes_king).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam ju probao u igraonici napisao sam kratko misljenje. Svidjela mi se ideja neceg novog

samo po mom skromnom misljenju ukusu napravljena dosadno. Po meni igra nije uopce trebala

biti u izboru za goty. Jer kazem igra je okej nis wow, extra, spesl.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja sam ju probao u igraonici napisao sam kratko misljenje. Svidjela mi se ideja neceg novog

samo po mom skromnom misljenju ukusu napravljena dosadno. Po meni igra nije uopce trebala

biti u izboru za goty. Jer kazem igra je okej nis wow, extra, spesl.

 Citao sam tvoj post i razumljiv je. Medjutim tu si bio ogranicen na jedan mali dio igre a igra pruza mnogo toga. Pretpostavljam da si bio na pocetku igre gdje nije bilo niti protivnika, ni oruzja ni pomagala? Najbezveznije su mi izjave da je igra walking simulator (iako je i to hodanje samo po sebi odlicno napravljeno) a toliko se zabavim, toliko toga se moze raditi za zabavu da je za nepovjerovati. Jedino pocetak igre je spor i treba par sati igranja dok se otkljucaju stvari s kojima se mijenja cijeli koncept. I ovaj tempo je prilagodjen taman da sve skonta sve kako i sta.

 

 

Govorim za vecinu ovih hejtera po netu koji je nisu niti probali nego vidjeli dio na yt ili one xbox igrace koji hejtaju samo jer nema za xbox.

 

Logicno je da ni jedna igra ne moze pasati svakome, samo imam osjecaj da se ovdje pretjeralo i nepravda ucinila. Pogotovo sto se odbio dobar dio igraca odmah  startu a kako vidim vecina ovih skepticnih radi tog hejtanja su ostali odusevljeni igrom nakon sto su poceli.

 

Ja igre koje nisam igrao i ne komentarisem jer ne zelim da drugima kvarim cejf niti da neko radi mene zauzme pogresan stav a nisam mjerodavan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 18:33 (arnes_king).
9 godina
offline
PlayStation 4

Na cyberpunk su ljudi nabrijani (među njima i ja) jer ju radi CDPR. Nema veze za Keanu Revesom, bio sam nabrijan i prije njega. Igra je smještena u budućnost, uvjeren sam u odličnu priču sa puno izbora, gameplay je izgledao odlično.

Cdpr je dosada zaslužio povjerenje, izbacuju pravu igru, bez p2w i sličnih mehanika, fino platiš i sve ti je na raspolaganju. Naravno da sve može biti flop al u ovo sam uvjeren da će biti jebeno

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni 1st person nije za story line igrice i tocka. To je za fps multiplayer.

 

Dobro crysis je 1st person single player koji priznajem. Meni takoder cyberpunk nije nis ekstra.

 Ne znam baš,Elder Scrolls, Dishonored, Deus Ex, Bioshock, Half Life, Fallout 3 i Vegas kažu drugačije. 1st person igra ne mora isključivo biti shooter, story se ne odvija samo kroz gameplay nego i dijalog i cutscenes. Ja sam valjda blagoslovljen pa se veselim Cyberpunku ko beba zvečki.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I Bloodborne 2 ! ;) Mada čekam taj remaster Demons Soula koji se nikada neče dogoditi.
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 koji auto kupiti

DIREKCIJA: idem na -) Campagin -) GT League -) Amateur League i onda idem na zadnju opciju -) Super Formula Championship. Kada otvorim piše da mogu voziti auto "limited to the Dallara SF19". Sve sam aute pretražio u BRAND CENTRAL opciji. MOLIM VAS POMGNITE MI KOJI AUTO ILI AUTE DA KUPIM DA BI MOGAO NASTAVITI SA IGRICOM.  Puno hvala

ja sam mali pa sam vrijedan i slušam radio 100 i jedan
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 8:49 (dabuti).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
bloodborne kaže...

Meni 1st person nije za story line igrice i tocka. To je za fps multiplayer.

 

Dobro crysis je 1st person single player koji priznajem. Meni takoder cyberpunk nije nis ekstra.

 Ne znam baš,Elder Scrolls, Dishonored, Deus Ex, Bioshock, Half Life, Fallout 3 i Vegas kažu drugačije. 1st person igra ne mora isključivo biti shooter, story se ne odvija samo kroz gameplay nego i dijalog i cutscenes. Ja sam valjda blagoslovljen pa se veselim Cyberpunku ko beba zvečki.

 Bit cu maksimalno iskren nisam igrao nijednu od navedenih. Jako kratko bioshock i fallout 3.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Sinoc mi se po prvi put desio problem sa mojom PS4 Pro.

 

Upalio da isprobam one PS+ igre, prvo motocross gdje sam odigrao samo prvu stazu pa nakon toga Titanfall 2. U Titanfall samo usao u SP kampanju i poceo onaj uvodni video, cim se video zavrsio culo se samo PIP PIP i na 2 sekunde poruka da se konzola pregrijala i samo se ugasi.... 

Cudno je sto mi se nikada to nije desilo a igrao sam puno zahtjevnije igre i puno duze, sinoc skoro da nisam ni igrao nikako kad se to desilo. Poslije igrao par sati Borderlands 2 bez ikakvih problema tako da nesto ne vjerujem da se konzola stvarno pregrijala. Provjerio sam, ventilator uredno radi, nazad puse topal zrak i konzola nista toplija nije bila nego inace (na zadnjem dijelu je samo dopla gdje dodje napojna kao i uvijek).

 

Konzolu sam nedavno otvarao i ocistio od prasine iako nije bilo puno za ocistiti. Sad me zanima da li je ovo nesto za sta se trebam zabrinuti i probati odvrnuti unisteni saraf kako bih zamijenio termalnu pastu ili je moguce da se desila neka greska/bug pa se to desilo?

 

 

EDIT: Na redditu sam nasao 2 korisnika kojima se isto desilo i to samo sa Titanfall 2 pa ce biti vjerovatno da igra nesto zabaguje... 

 

https://www.reddit.com/r/titanfall/comments/c03ytb/titanfall_2_shutting_down_the_ps4/

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 10:29 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Sinoc mi se po prvi put desio problem sa mojom PS4 Pro.

 

Upalio da isprobam one PS+ igre, prvo motocross gdje sam odigrao samo prvu stazu pa nakon toga Titanfall 2. U Titanfall samo usao u SP kampanju i poceo onaj uvodni video, cim se video zavrsio culo se samo PIP PIP i na 2 sekunde poruka da se konzola pregrijala i samo se ugasi.... 

Cudno je sto mi se nikada to nije desilo a igrao sam puno zahtjevnije igre i puno duze, sinoc skoro da nisam ni igrao nikako kad se to desilo. Poslije igrao par sati Borderlands 2 bez ikakvih problema tako da nesto ne vjerujem da se konzola stvarno pregrijala. Provjerio sam, ventilator uredno radi, nazad puse topal zrak i konzola nista toplija nije bila nego inace (na zadnjem dijelu je samo dopla gdje dodje napojna kao i uvijek).

 

Konzolu sam nedavno otvarao i ocistio od prasine iako nije bilo puno za ocistiti. Sad me zanima da li je ovo nesto za sta se trebam zabrinuti i probati odvrnuti unisteni saraf kako bih zamijenio termalnu pastu ili je moguce da se desila neka greska/bug pa se to desilo?

 95 % nas na forumu su Playstation serviseri, i kao jedan od njih kažem da je to moguće da. Ja svaki tjedan otvaram konzolu i čistim ju i barem jednom tjedno mi se ugasi sama konzola i pušta čudne pip pip zvukove. 

15 godina
offline
PlayStation 4

gdje najjeftinije uzeti gift card za americko trziste?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Let the games begin. 😁

Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja bas igram DS3 i cini mi se puno laksa nego kad sam ju prije igrao. 😄
Obožavam DS
13 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Sinoc mi se po prvi put desio problem sa mojom PS4 Pro.

 

Upalio da isprobam one PS+ igre, prvo motocross gdje sam odigrao samo prvu stazu pa nakon toga Titanfall 2. U Titanfall samo usao u SP kampanju i poceo onaj uvodni video, cim se video zavrsio culo se samo PIP PIP i na 2 sekunde poruka da se konzola pregrijala i samo se ugasi.... 

Cudno je sto mi se nikada to nije desilo a igrao sam puno zahtjevnije igre i puno duze, sinoc skoro da nisam ni igrao nikako kad se to desilo. Poslije igrao par sati Borderlands 2 bez ikakvih problema tako da nesto ne vjerujem da se konzola stvarno pregrijala. Provjerio sam, ventilator uredno radi, nazad puse topal zrak i konzola nista toplija nije bila nego inace (na zadnjem dijelu je samo dopla gdje dodje napojna kao i uvijek).

 

Konzolu sam nedavno otvarao i ocistio od prasine iako nije bilo puno za ocistiti. Sad me zanima da li je ovo nesto za sta se trebam zabrinuti i probati odvrnuti unisteni saraf kako bih zamijenio termalnu pastu ili je moguce da se desila neka greska/bug pa se to desilo?

 

 

EDIT: Na redditu sam nasao 2 korisnika kojima se isto desilo i to samo sa Titanfall 2 pa ce biti vjerovatno da igra nesto zabaguje... 

 

https://www.reddit.com/r/titanfall/comments/c03ytb/titanfall_2_shutting_down_the_ps4/

 Kao što sam prije napisao i meni se to desilo na Horizon Dawn.

Ali ne sjećam se da je bilo gdje pisalo da se pregrijala samo se resetirala.

Poslje toga sam normalno igrao sve ok.

Jedino što sam poljepio ispod one male podmetače što se stavljaju ispod stolica i namještaja da ima malo lufta.

4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Akjo netko sučajno nije odigrao HZD igru tada je imate na kaciji na CDKEYS-u za 40 kuna s svim DLC-ovima .

 

Odiličan deal za vrhunsku igru .

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key

 

 

 

Samo da napomenem da dobijete KOD za USA/CAN store ali lagano riješite da napravite account i stavite ga kao primary pa tada pokrenete igru na svom računu.

 

 

LP
peostojic

Kako se reedema kod (cd key) igre preko weba? Jel moguće?

Nemam PS4, skupljam igre na akcijama ko pokemone, dok čekam PS5.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice