PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja narucio u Sancti Days Gone i God of War 
Vec su mi duze vrijeme bili na wishlisti 


 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
AA-d00d kaže...
Dok sam odlucio kupit bluetooth slusalice za plejku, nije mi na kraju pameti bilo da svejedno trebam ustekat USB bluetooth dongle da bi radilo!

Imah neke obicne bluetooth slusalice prije, spojim ih na plejku, prepozna ali jbg nije podrzano.
Aha, nije podrzano od strane Sonya, reko idem onfa gledati one "Sony Wh-1000-jbt retardirani nazivi za slusalice" - po recenzijama vidim sa bitchin', i mogu snjima hodati po bijelom svijetu jer nisu preglomazne na glavi...ALI nisu ni one podrzane na PS4?! F*ck it, uzimam platinum headset!
Kupim, odpakiram i vidim da dolaze sa USB bluetooth adapterom velicine siscevapa (karikiram)...mora da je to za spajanje na PC, prepoznat ce mi normalno bluetooth na PS4....E PA NECE. Moje razocarenje je bilo golemo, a tuga duboka.

Al ok su slusalice, dobar zvuk i udobne. Bar to 🤣

 

Sve BT slušalice imaju lošiji zvuk nego preko kabla, tako da sam ja to otpisao.

Wireless (ne BT) imam za PC kad mi zatreba mikrofon, ali iste koristim većinom preko kabla (imaju i kabel opciju) jer je je bolji sound.

To niti ne skužiš dok ne probaš iste slušalice kroz kabel, i razlika je drastična, čak i kroz DS4 kontroler 3.5mm izlaz.

A BT jedino za mob i tablet kad sam negdje vani i nebitna je preciznost zvuka jer je ionako svuda buka.

 E vidiš kod mojih Senhesierica hd 4.40 je totalno obrnuto...preko BT zvuk savršen, a preko žice ne valja...baš se osjeti razlika. Ne znam zašto.

Bit će!
13 godina
offline
PlayStation 4

BT slušalice za PS4 su meni totalno nepotrebne. Kad kabel od slušalica ionako uključiš u kontroler koji ti je uvijek u rukama i možeš se slobodno kretati po sobi, nikada ti ne smeta kabel. Da ne govorim da je lošiji zvuk i onda moraš još razmišljati i o punjenju slušalica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne znam dal imas DAC/pojačalo za slušalice. Ako nemaš, moguće da je i do toga.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
unique83 kaže...
Bitanga kaže...
AA-d00d kaže...
Dok sam odlucio kupit bluetooth slusalice za plejku, nije mi na kraju pameti bilo da svejedno trebam ustekat USB bluetooth dongle da bi radilo!

Imah neke obicne bluetooth slusalice prije, spojim ih na plejku, prepozna ali jbg nije podrzano.
Aha, nije podrzano od strane Sonya, reko idem onfa gledati one "Sony Wh-1000-jbt retardirani nazivi za slusalice" - po recenzijama vidim sa bitchin', i mogu snjima hodati po bijelom svijetu jer nisu preglomazne na glavi...ALI nisu ni one podrzane na PS4?! F*ck it, uzimam platinum headset!
Kupim, odpakiram i vidim da dolaze sa USB bluetooth adapterom velicine siscevapa (karikiram)...mora da je to za spajanje na PC, prepoznat ce mi normalno bluetooth na PS4....E PA NECE. Moje razocarenje je bilo golemo, a tuga duboka.

Al ok su slusalice, dobar zvuk i udobne. Bar to 🤣

 

Sve BT slušalice imaju lošiji zvuk nego preko kabla, tako da sam ja to otpisao.

Wireless (ne BT) imam za PC kad mi zatreba mikrofon, ali iste koristim većinom preko kabla (imaju i kabel opciju) jer je je bolji sound.

To niti ne skužiš dok ne probaš iste slušalice kroz kabel, i razlika je drastična, čak i kroz DS4 kontroler 3.5mm izlaz.

A BT jedino za mob i tablet kad sam negdje vani i nebitna je preciznost zvuka jer je ionako svuda buka.

 E vidiš kod mojih Senhesierica hd 4.40 je totalno obrnuto...preko BT zvuk savršen, a preko žice ne valja...baš se osjeti razlika. Ne znam zašto.

 

Ja furam sve preko optike na pravo pojačalo sa dobrim izlazom za slušalice.

A i nisu sve slušalice prilagođene za headphone out, neke bolje baš moraju imati pojačalo radi impedancije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 16:35 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Jučer dođem sa posla upalim Horizon Zero Down (da tek sad ga igram) i pičim cijelo vrijeme i navečer se konzola u igri ugasi opaaaaaaaaaa reko ipak sam trebao uplatiti 3 godine garancije.

Probam je ponovo upaliti uključio se repair ili restore ne sjećam se više.

Nakon toga kaže vanjski disk nije pravilno isključen i to popravi.

Reko idem ju malo ispuhati na balkon na polici di mi stoji prašine ko u priči, a samo konzolu nisam nikada ispuhivao.

Poslje sam još igrao par sati nije se gasila zalijepio sam ispod nje one male podmetače za namještaj ispod stolica pa nek se hladi.

Ne znam što će biti po ljeti.

Danas igrao par sati i ok je bilo bez gašenja.

 

P.S. Tko nije odigrao God Of War zadnji mislim da je pravo vrijeme za odigrati ga 79,20 kn.

 

https://www.sancta-domenica.hr/god-of-war-hits-ps4.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 17:53 (hummer0).
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Prije BT sam koristio normalne slusalice, spojene na kontroler kabelom. Ali kad ih odlozim i ustanem, precesto sam zakacio (nekako, necim, nije ni meni jasno kako) i lansirao ih na pod (i to onako malo jace).
Valjda nakon 10og puta sto mi se to desilo, odlucih kupit BT prije nego slomim kontroler.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Prije BT sam koristio normalne slusalice, spojene na kontroler kabelom. Ali kad ih odlozim i ustanem, precesto sam zakacio (nekako, necim, nije ni meni jasno kako) i lansirao ih na pod (i to onako malo jace).
Valjda nakon 10og puta sto mi se to desilo, odlucih kupit BT prije nego slomim kontroler.

 

Pa jeftinije ti je kontroler kupit :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Znaci treba jos bluetooth usb, good job sony.

Ne mogu oni napravit nis kak se spada.

Da dajem 900kn sad za slusalice nebitno bt ili zicne

onda bi sad isao na dt990 od bd, a ne sony ps 😂😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sinoć upalia COD MW multiplayer u 22h,konzolu san ugasia u 4:00 ujutro.....znači rokanje na maximum,kakav gušt,kakvo nadjebavanje,vraćam osjećaje prošlosti kad san dera COD 4 prije 10-ak godina na X-Fire

 

Osjećaj pucanja,MP modovi,grafika....sve TOP!!!

 

Ovo će se dugo dugoooo igrati :)

 

ko ima novi Modern Warfare na PS4,nek me doda pa možemo rokati skupa @CrasherLuka

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 22:51 (lukaXXkralj).
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Sinoć upalia COD MW multiplayer u 22h,konzolu san ugasia u 4:00 ujutro.....znači rokanje na maximum,kakav gušt,kakvo nadjebavanje,vraćam osjećaje prošlosti kad san dera COD 4 prije 10-ak godina na X-Fire

 

Osjećaj pucanja,MP modovi,grafika....sve TOP!!!

 

Ovo će se dugo dugoooo igrati :)

 

ko ima novi Modern Warfare na PS4,nek me doda pa možemo rokati skupa @CrasherLuka

 

Je, stvarno je konačno dobra pucačina. Povratak u staro doba. Što se ne može reći za NFS Heat... to je takvo smeće da je to strašno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

A kakav je modern warfare campaign? Cekam da prodje neko vrijeme i da mu cijena jos padne jer mi se ne daje toliki novac, pogotovo ako nije ono sto ocekujem - povratak u dane kad se cod igrao na pc-u do ranih jutarnjih sati

 

Moj black friday:

Dualshock4 u sancti za 239kn

Spiderman GOTY u sancti za 199kn

Detroit digital deluxe i rdr2 ultimate edition na ps store za 338 kn

Soundbar sony ht-rt3 (5.1) na akciji u elipsu do sutra za 1299kn

 

Probala jucer igrati AC sa spojenim soundbarom - neprocjenjivo!

Dobila jucer obavijest od gls-a da mi paket iz sancte stize u ponedjeljak, pretpostavljam da se radi o DS4 jer sam njega kupila u petak ujutro. Bilo me strah da ce mi otkazati narudzbu kao nekima lani, ali nista od toga... Sad jos samo da spiderman krene 

 
6 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Nisu oni otkazivali narudžbe, već su ljudima u zamjenu nudili crne kontrolere jer u drugim bojama nisu imali, a vjerojatno će tak bit i ove godine
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Korisnik, znači zadovoljan sa Soundbar sony ht-rt3 (5.1)? Ja sam prije razmišljao o rt4, ali na kraju odustao. Također se mislim da li uzeti Z906 ili tako nešto kao ti. Igranje i filmovi. Isprobao filmove?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Jučer dođem sa posla upalim Horizon Zero Down (da tek sad ga igram) i pičim cijelo vrijeme.

 

 

P.S. Tko nije odigrao God Of War zadnji mislim da je pravo vrijeme za odigrati ga 79,20 kn.

 

https://www.sancta-domenica.hr/god-of-war-hits-ps4.html

 Nisi jedini evo taman ga kupio, isto i GoW samo preko american stora za 10$.  SD-u ne vjerujem ni kad darove nosi :D 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Igrao sam dvije noci ovaj Days Gone i mogu reci da nisam ocekivao puno a igra mi vrh. Graficki sam totalno odusevljen kako je lijepo uradjeno sve a i sam gameplay mi je zabavan i nije naporan. Za sada ne vidim ni jedne zamjerke igre i cini mi se bas kao nesto gdje mogu vrijeme ubijati da se ne razmisljam puno o necemu :)

 

A bas sam se mislio da li da nabavim koliko je igra lose recenzije dobila 

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Gajotres

Ma Horizon Zero Dawn mi je izgledao kao igra za klince, a ustvari igra je full zanimljiva sad razmišljam da kupim DLC na US Storu jer je na popustu.

 

arnes_king

Days Gone je i meni bila baš super neki su je na forumu popljuvali ,a drugima se sviđa.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 11:02 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Gajotres

Ma Horizon Zero Dawn mi je izgledao kao igra za klince, a ustvari igra je full zanimljiva sad razmišljam da kupim DLC na US Storu jer je na popustu.

 

arnes_king

Days Gone je i meni bila baš super neki su je na forumu popljuvali ,a drugima se sviđa.

 

 Ako ti se svidio HZD onda obavezno nabavi i DLC jer je odlican i dodje kao mali nastavak igri od nekih 20ak sati. Nove lokacije, oruzja, protivnici, skillovi, leveli, prica itd.

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ne shvacam zasto nema FINAL FANTASY XIV Online Complete Edition - Collector's Edition na americkom PS Store, a dok npr. na europskim ima

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Korisnik, znači zadovoljan sa Soundbar sony ht-rt3 (5.1)? Ja sam prije razmišljao o rt4, ali na kraju odustao. Također se mislim da li uzeti Z906 ili tako nešto kao ti. Igranje i filmovi. Isprobao filmove?

 Da, jako! Nisam mislila da ce biti bas tolika razlika u zvuku. Culi smo ih vec kod sogora, ali on ima sve zvucnike kraj tv-a pa mi se cinilo da soundbar samo dodatno pojaca zvuk tv-a. Mi smo ih jucer razvukli kako treba (satelite iza) i stvarno je odlican zvuk, bas kao kucno kino. Ovaj ima kao 3+1, ali zapravo se na "letvi" nalaze 3 zvucnika - centralni, prednji lijevi i prednji desni pa zvuk ispada 5.1. Spaja se hdmi arc kabelom ili optickim koji dobijes u pakiranju. Mi moramo preko optickog jer mi fali hdmi ulaza na tv-u, sva 3 su vec puna. Nismo dugo isprobavali jer smo kasno dosli, ali smo 10ak minuta gledali jack reachera. Kad smo prebacili na zvucnike od tv-a, razlika je bila ogromna. Meni vec sad nije zao investicije. Ako ti nije veliko opterecenje na budzet, pocasti se 

hummer0 kaže...

Gajotres

Ma Horizon Zero Dawn mi je izgledao kao igra za klince, a ustvari igra je full zanimljiva sad razmišljam da kupim DLC na US Storu jer je na popustu.

 

arnes_king

Days Gone je i meni bila baš super neki su je na forumu popljuvali ,a drugima se sviđa.

 

 Uzmi DLC, isplati se 

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jedan kontroler, pa drugi,onda i treci..tako to krene 😅

Imam inace dva kontrolera (periodicki ih rotiram) tako da sam riskirao slomiti oba dva u roku 24h hehe
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
5 godina
offline
PlayStation 4

Kakva je shema tipa da kompic i ja imamo zajednicki racun (on na svojoj plejki, ja na svojoj) i preko tog racuna kupimo primjerice FIFU 20. Pretpostavljam da bi je oboje mogli skinut na plejku, jel ima tu nekih ogranicenja?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tkozna kaže...

Kakva je shema tipa da kompic i ja imamo zajednicki racun (on na svojoj plejki, ja na svojoj) i preko tog racuna kupimo primjerice FIFU 20. Pretpostavljam da bi je oboje mogli skinut na plejku, jel ima tu nekih ogranicenja?

 Ak je jedan na plejci, drugi se ulogira tog prvog ce automatski izbacit.

Fifa je 3 bulje podijelite troskove i sherate si igru.

Cekam da mi tićbra posudi novi cod mogao bi i ja rokat to online.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Sinoc sam probao spustiti rezoluciju u postavkama konzole na 1080p i igrao Days Gone. Na mom 58'' 4K TV je razlika bila primjetna u rezoluciji, daleko vise nego sto sam ocekivao. 

Eh sad, nadao sam se da ce bar konzola biti jasno tiša, a to nije slucaj. Sto se tice buke nisam siguran da li mogu reci da sam primjetio bilo kakvu razliku naspram igranja u 4K.

Moj PC  
3 0 hvala 2
5 godina
offline
PlayStation 4

Sad sam bio u SD west gate bilo je jos cak i dualshock 4 sunset orange i red. Na dvije kupljene igre je popust 10% a na tri 20%

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tkozna kaže...

Kakva je shema tipa da kompic i ja imamo zajednicki racun (on na svojoj plejki, ja na svojoj) i preko tog racuna kupimo primjerice FIFU 20. Pretpostavljam da bi je oboje mogli skinut na plejku, jel ima tu nekih ogranicenja?

 

Tkozna

Možete dijeliti PS+ pretplatu (znači jedan kupi PS+ i vrijedi za onog drugog) i igre.

Ti se na svojem PS ulogiraš sa njegovim acc. označiš svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc..

On isto to napravi sa tvojim acc. na svojoj konzoli. Skine(š) igre iz library-a i opet se logiraš sa svojim acc. na svojoj konzoli i igraš njegove igre možete igrati i istu igru u isto vrijeme.

Ali ne smijete mjenjati ono sa primarnim konzolama.

Odnosno možete ako vam za nešto zatreba, ali dok ne vratite  igre će biti zaključane.

Promjene primarne konzole radite samo na konzoli jer se može napraviti koliko hoćete puta, ali ako to napraviš na PC-u moći ćeš samo 1 u 6 mj. čini mi se.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 16:00 (hummer0).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Korisnik, hvala na korisnim informacijama:) 

Ja sam prije godinu dana dobio neku lovu pa se počastio nekim stvarima. Razmišljao o ht-rt4 ili z906. Na kraju kako stiglo još jedno dijete uzeo neke bežične slušalice (rs 175 sennheiser) za tv za 1500 kn. Extra su. Sad kako starijoj dolaze prijateljice i hoće da imaju kino ugođaj, razmišljam da uzmem taj ht-rt3. 

To što spominješ raspored zvučnika. Baš na YouTubeu gledao i često svi stave ht-rt3 ili neke druge 5.1 zvučnike sve ispred umjesto da rasporede kako treba. 

Ja imam neke logitech x-530  i kad ih radporediš kako treba odlično se čuje, ali oni idu samo na pc. Ove slušalice bežične spajam na optički. 

Upravo zato bi uzeo ht-rt3 jer se mogu spojiti izravno na tv. 

 

Sve što više igram days gone sve mi je bolja igra. Inače volim igre iz trećeg lica, a najbolja mi je igra the last of us i najbolja serija the walking dead pa mi ova igra paše još više:) 

Grafika,priča,hdr izgleda jako lijepo, jeza od hordi zombija... 

Jedino što baš slika zatrza dok voziš motor. Nije non stop, ali se baš primjeti kad se desi. Na ps4 slim igram. Kako bi to tek izgledalo u stabilnih 60 fps:) 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 22:22 (mariclius).
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

PSVR sa popustom kosta 249.99 USD na amazonu

 

https://www.amazon.com/dp/B07R4XM477/ref=Oct_DLandingS_rdp_af6418d6

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 22:21 (persona_user).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

PSVR sa popustom kosta 249.99 USD na amazonu

 

https://www.amazon.com/dp/B07R4XM477/ref=Oct_DLandingS_rdp_af6418d6

 

To je skuplje nego da kupiš kod nas na akciji, dok te oderu za shipping PDV i carinu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

samo da te pinkicu ispravim. + pretplata vrijedi za obojicu odnosno igre sa iste u slucaju da oba imaju + pretplatu aktivnu.
u suprotnom ovaj drugi koji nema + pretplatu ne moze skinuti niti igrati igre sa iste.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice