PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.713
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Iskreno propuštaš najteže boss fajtove u DS3 a inače su ti DLC-ovi jako kratki.Ja sam ih rješio unutar 5h igranja.Darkeater Midir i Sister Fade su mi bili najteži boss fajtovi,teži od Nameless Kinga.

 

Hexfire kaže...
Sister Friede btw.

DLC je bez dileme must buy za sve kojima se igra sviđa. Kao i uvijek, dalo bi se o tome koji boss je teži od kojeg, ali ću reći da je Sister Friede možda i najbolji primjer genijalnosti Dark Souls bossova općenito. Samo radi tog fighta se DLC isplati.

 Situacija je ovakva.

6 godina
offline
PlayStation 4

Nemoj se nakon Overcooked žalit da žena više ne priča s tobom

 
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Sad sam i tu dilemu skinuo s kurca. Btw iznenadio se da je proslo preko revoluta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Planiram kroz par dana kad odigram šta imam uzeti PSnow (napraviti US račun i sve to kako ide s tim).
Dali ovi popusti za store možda vrijede i za tu uslugu?
14 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko ima kod a da ga ne misli iskoristit bio bih zahvalan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ja sam prije par dana prešao Nioh i igra je vrhunska.
Nakon toga sam malo zaigrao Dark Souls 3, ne bi li se zagrijao za kupovinu DLCa i nisam imao volje igrati dalje od Lothrica.
Dark Souls je toliko sporiji, kamera je lošija i općenito gameplay djeluje zastarjelo. Čak sam pokrenuo i na PCu radi 60 fpsa, ali svejedno.

 prešao nioh i sve dlc ...igrao oko 175 sati ...uživao u svakoj minuti...meni možda i najbolja koju sam igrao u zanjih par godina...najviše me zarazila u najmanju ruku

12 godina
neaktivan
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
Planiram kroz par dana kad odigram šta imam uzeti PSnow (napraviti US račun i sve to kako ide s tim).
Dali ovi popusti za store možda vrijede i za tu uslugu?

 Ne vrijede ovi popusti za PSnow

PSN Grimsey2955
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
DeniZg kaže...
Ja sam prije par dana prešao Nioh i igra je vrhunska.
Nakon toga sam malo zaigrao Dark Souls 3, ne bi li se zagrijao za kupovinu DLCa i nisam imao volje igrati dalje od Lothrica.
Dark Souls je toliko sporiji, kamera je lošija i općenito gameplay djeluje zastarjelo. Čak sam pokrenuo i na PCu radi 60 fpsa, ali svejedno.

 prešao nioh i sve dlc ...igrao oko 175 sati ...uživao u svakoj minuti...meni možda i najbolja koju sam igrao u zanjih par godina...najviše me zarazila u najmanju ruku

Ja je baš imao u košarici za BF i izbacio je na račun Spidermana.  A nema veze, sljedeća je na popisu za kupovinu. 

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li je sigurno koristiti VPN na PS4, npr. za igranje online, skidanje igara, streamanje igara preko PS Now.....

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

Da li je sigurno koristiti VPN na PS4, npr. za igranje online, skidanje igara, streamanje igara preko PS Now.....

 Za Ps now mislim da  ti netreba vpn...nek me ispravi netko ako je drugačije.

Samo US/UK acc i da uspiješ uplatit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 17:41 (Gulaš).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa bok! Vi koji igrate Sniper Elit 4, dali je moguce da me igra ako ne igram penalizira tj bio sam na oko 60 " livelu " nisam igrao neko vrijeme mislim vise od 2 mj, i sada sam izgubio sav napredak i pao na 15 "livel". ? Igra mi je ok za odigrati sa ekipom, ali ima dosta bugova, pa to kvari dozivljaj! Thx!
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imam sve platinirano.Igre su zakon.Pogotovo genijalni Bloodborne i DS 3.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Čelenđ aksepted. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

Da li je sigurno koristiti VPN na PS4, npr. za igranje online, skidanje igara, streamanje igara preko PS Now.....

 

Kako ćeš spojiti PS4 na VPN?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
persona_user kaže...

Da li je sigurno koristiti VPN na PS4, npr. za igranje online, skidanje igara, streamanje igara preko PS Now.....

 

Kako ćeš spojiti PS4 na VPN?

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni DS nikako nije legao. Mislio sam da ce mi se svidjeti i jedva sam cekao da ga zaigram, ali jednostavno mi nije to to, nikako se nisam mogao uziviti u lika, u neprijatelje, u igru opcenito. Obozavam igre kao sto su Nioh i BB i smatram da su jedne od najboljih igara za ps4, ali DS meni licno nije u tom rangu.
PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...
Bitanga kaže...
persona_user kaže...

Da li je sigurno koristiti VPN na PS4, npr. za igranje online, skidanje igara, streamanje igara preko PS Now.....

 

Kako ćeš spojiti PS4 na VPN?

 

 

To nije VPN, to je Smart DNS s kojim zamaskiraš krajnjem serveru svoju lokaciju.

VPN je puno sigurnija tehnologija.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Meni DS nikako nije legao. Mislio sam da ce mi se svidjeti i jedva sam cekao da ga zaigram, ali jednostavno mi nije to to, nikako se nisam mogao uziviti u lika, u neprijatelje, u igru opcenito. Obozavam igre kao sto su Nioh i BB i smatram da su jedne od najboljih igara za ps4, ali DS meni licno nije u tom rangu.

 

Ja više ne znam jel DS znači Death Stranding ili Dark Souls. :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koji VPN je najbolji za PS4 jer razmisljam da uzmem ExpressVPN ili NordVPN
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...
Koji VPN je najbolji za PS4 jer razmisljam da uzmem ExpressVPN ili NordVPN

persona_user

 Ja ne koristim nikakav VPN na PS4 povremeno kupim igre na US Storu, ali za to ti ne treba VPN.

Nego US acc.

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
VPN bi koristio vise za online igranje da mi ne steka dok igram i za streamanje igara putem PS Now
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 11:53 (persona_user).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Meni DS nikako nije legao. Mislio sam da ce mi se svidjeti i jedva sam cekao da ga zaigram, ali jednostavno mi nije to to, nikako se nisam mogao uziviti u lika, u neprijatelje, u igru opcenito. Obozavam igre kao sto su Nioh i BB i smatram da su jedne od najboljih igara za ps4, ali DS meni licno nije u tom rangu.

 Pa moram priznati da mi se u DSu ( dark soulsu da ne bunimo kolegu bitangu :D ) sviđa grafika i svijet opcenito.

 Ali sam gameplay mi je bolji u bb brz, agresivan. Zapravo mi je ds manje agresivniji bb smjesten u drugoj eri.

 Dok je sekiro opet brz, ali cudno mi je jer se u ds i u sekiru dosta oslanjas na obranu ( stit, mac ) dok u bb toga nema.

Jos ak si netko poput mene ko voli agresivni stil trenutno u bb switcham izemu chikagea, rakuya, i burial bladea.

onda znas koliko mi se tesko prilagoditi sekiru odnosno ds-u. Ali sam fan from softwarea tako da cemo ih morati proci sve. Ali bb ostaje favourite.

 

Edit: death stranding u elipsu 350kn. Koga zanima jel.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 14:13 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
LordSnow kaže...
Meni DS nikako nije legao. Mislio sam da ce mi se svidjeti i jedva sam cekao da ga zaigram, ali jednostavno mi nije to to, nikako se nisam mogao uziviti u lika, u neprijatelje, u igru opcenito. Obozavam igre kao sto su Nioh i BB i smatram da su jedne od najboljih igara za ps4, ali DS meni licno nije u tom rangu.

 

Ja više ne znam jel DS znači Death Stranding ili Dark Souls. :-P

 Nije to nista, kada je Horizon Zero Dawn bio aktualan na pocetku sam citao HDZ a ne HZD i gledao u koji k je otisao ovaj topic.

MadeInCroatia
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...
VPN bi koristio vise za online igranje da mi ne steka dok igram i za streamanje igara putem PS Now

 

Teško da će ti VPN pomoći da ti igra ne šteka.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Ekipa bok! Vi koji igrate Sniper Elit 4, dali je moguce da me igra ako ne igram penalizira tj bio sam na oko 60 " livelu " nisam igrao neko vrijeme mislim vise od 2 mj, i sada sam izgubio sav napredak i pao na 15 "livel". ? Igra mi je ok za odigrati sa ekipom, ali ima dosta bugova, pa to kvari dozivljaj! Thx!

 Ne vjerujem da je to moguce !

Dodaj me ako igras multi

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Thx! My bad, igrao sam sa bratovim profilom😁 zato nisam skuzio odmah. Ave je tu, nista nisam izgubio! 🥳💪✌️Thx! 💪
Odmori se u Istini!
14 godina
offline
PlayStation 4

vise neznam sta se vise isplati produzit ps plus ili prec na ps now ?? ajde pomagajte valjda za ps now ne treba ps plus pretplata da oboje ne uzimam bezveze

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Normalno da ne treba za PS Now plaćat još i PS+ pretplatu.To jedino ako želiš igrati multiplayer.
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
geek_boy kaže...

vise neznam sta se vise isplati produzit ps plus ili prec na ps now ?? ajde pomagajte valjda za ps now ne treba ps plus pretplata da oboje ne uzimam bezveze

 Mozes skinuti PS4 igre koje su dostupne na PS Now i te igre mozes igrati online ako imas PS+

8 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi,

jel mi može netko objasnit šta znači kod playke "chassis"?

btw. lijepa akcija:

https://neutrinomobile.hr/catalogsearch/result/index/?cat=0&limit=45&q=playstation+4

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice