PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Blackcastle kaže...

E sad ovako...

ja kužim Vas gamere koji takve igrate on line multiplayer,mene multiplayer na zanima samo campain mode u igri tako da mi igra ne treba na duge staze....

Drugo koji bi meni koji sam prodao account bio u interesu da zaj.....m čovjeka kojem sam prodao jer ionako već imamo neki načelan dogovor da kupimo igru po pola i igra ju jedan pa drugi....već sam mu ponudio DS kad se ja naigram....

Mislim da malo povjerenja treba samo je to u igri i da nema ovakvih postupaka prijavee krađe ili sličnih gluposti....

Upravo uzeo sada Star Wars Jedi.....na istu foru....

Tako da što se Mene tiče ja osobno garantiram kad prodajem account da stojim glavom i bradom iza toga da brišem sve ...e sad ako mene glavni prodavač zaje... to je druga stvar.....

Inače uzeo sam fifu 20 za svog klinju i nju neću prodavati pa ako se desi da ovaj prodavač ikada mene zezne ja cu objaviti njegovo ime i prezime ovdje na forumu javno.....

 

 

Stari moj, ni bratu ne možeš vjerovati, a kamoli nekom random liku s foruma.

Lika vjerojatno boli briga za te novce zato ti ih je i dao, mora biti svjestan da ih je možda popušio i vjerojatno mu je taj rizik ok.

A ti ispadaš smiješan što tražiš povjerenje od drugih na osnovu ničega, povjerenje se zaslužuje, a ne daje.

 Stari moj, to što je svijet veliko pokvareno selo to je druga stvar.....ja sam liku kojem sam prodao dao svoj broj moba koji je aktivan od kada je CROneta u HR tako da niti sam bježao ili lagao niti ću to raditi.

Niti sam blefer niti cirkusant niti glumac sve što sam rekao tu stojim iza svake riječi....a tvoje nepovjrenje možda ide u prilog samo tebi i možda tvome iskustvu s nekim "random" čovjeku ovdje s foruma.Ja imam ime i prezime i obraz a to što to nekome pobuđuje sumnju taj se neće niti javiti ili poslati upit....

 

edit: 6 ljudi mi se javilo da bi kupilo igru pa sad ako je malo za zasluženo povjerenje zaključi sam.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 23:21 (Blackcastle).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja isto razmišljam o prodaji svoga US acc. imam gore Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Unravel Two, TRINE 3: The Artifact Of Power, UNO i još neke igre. 

Nema razloga da ih nekome ne prodam po povoljnoj cijeni ako ih više neću igrati.

Kupio sam još DLC za Horizon Dawn to odigram i vjerovatno ću oglasiti acc.

To je moj acc. nije kupljen od preprodavača.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

 Stari moj, to što je svijet veliko pokvareno selo to je druga stvar.....ja sam liku kojem sam prodao dao svoj broj moba koji je aktivan od kada je CROneta u HR tako da niti sam bježao ili lagao niti ću to raditi.

Niti sam blefer niti cirkusant niti glumac sve što sam rekao tu stojim iza svake riječi....a tvoje nepovjrenje možda ide u prilog samo tebi i možda tvome iskustvu s nekim "random" čovjeku ovdje s foruma.Ja imam ime i prezime i obraz a to što to nekome pobuđuje sumnju taj se neće niti javiti ili poslati upit....

 

edit: 6 ljudi mi se javilo da bi kupilo igru pa sad ako je malo za zasluženo povjerenje zaključi sam.....

 

Nikad se nisam povodio za time što drugi rade, imam svoj mozak.

Osim toga kažem ti, nema tu govora o povjerenju, nego ih jednostavno boli briga za te novce koje su ti dali.

Zaboravi priču o povjerenju. Taman i da ti znaš za sebe da si pošten, drugi to ne znaju niti moraju znati. Niti ti imaš pravo od njih očekivati da ti vjeruju da si pošten, zašto bi?

No neka si ti prodao igru, no molim te nemoj nas daviti više s prodajama accounta, nije tema uopće za to.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja isto razmišljam o prodaji svoga US acc. imam gore Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Unravel Two, TRINE 3: The Artifact Of Power, UNO i još neke igre. 

Nema razloga da ih nekome ne prodam po povoljnoj cijeni ako ih više neću igrati.

Kupio sam još DLC za Horizon Dawn to odigram i vjerovatno ću oglasiti acc.

To je moj acc. nije kupljen od preprodavača.

 

Evo, od tebe bih naprimjer kupio da mi baš jako treba. Tu se sto godina dopisujemo i tvoj je account, a ne od preprodavača koji je na bug forumu par mjeseci :-)

To je već neko povjerenje. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Blackcastle kaže...

 Stari moj, to što je svijet veliko pokvareno selo to je druga stvar.....ja sam liku kojem sam prodao dao svoj broj moba koji je aktivan od kada je CROneta u HR tako da niti sam bježao ili lagao niti ću to raditi.

Niti sam blefer niti cirkusant niti glumac sve što sam rekao tu stojim iza svake riječi....a tvoje nepovjrenje možda ide u prilog samo tebi i možda tvome iskustvu s nekim "random" čovjeku ovdje s foruma.Ja imam ime i prezime i obraz a to što to nekome pobuđuje sumnju taj se neće niti javiti ili poslati upit....

 

edit: 6 ljudi mi se javilo da bi kupilo igru pa sad ako je malo za zasluženo povjerenje zaključi sam.....

 

Nikad se nisam povodio za time što drugi rade, imam svoj mozak.

Osim toga kažem ti, nema tu govora o povjerenju, nego ih jednostavno boli briga za te novce koje su ti dali.

Zaboravi priču o povjerenju. Taman i da ti znaš za sebe da si pošten, drugi to ne znaju niti moraju znati. Niti ti imaš pravo od njih očekivati da ti vjeruju da si pošten, zašto bi?

No neka si ti prodao igru, no molim te nemoj nas daviti više s prodajama accounta, nije tema uopće za to.

 

 Moje predstavljanje ovdje ostavi za mene.....to je moja stvar....a tema je PS4.....tako da sve što je vezano uz samu konzolu se može ovdje pisati....

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja isto razmišljam o prodaji svoga US acc. imam gore Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Unravel Two, TRINE 3: The Artifact Of Power, UNO i još neke igre. 

Nema razloga da ih nekome ne prodam po povoljnoj cijeni ako ih više neću igrati.

Kupio sam još DLC za Horizon Dawn to odigram i vjerovatno ću oglasiti acc.

To je moj acc. nije kupljen od preprodavača.

 Vaš acc je miljama od moga jer ga prodajete iz prve ruke i ima puno igara , al uzmimo opet da je potreban minimum povjerenja i na takav acc jer opet bi se moglo desiti kao što je bitanga rekao da tražite povrat svog acc što je moguće.Ja bih vam prvi vjerovao ali postoji mogućnost manipulacije (kao i za mene ali je manja).....tako da sve se svodi na povjerenje......

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 23:57 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Samo o toj. Kupio sam i Uncharted 4 isto iz bundlea i on normalno radi.

 Disk ne valja. Nije bitno dal je bundle ili ne jer to nema nikakve veze. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
mzopg kaže...

Samo o toj. Kupio sam i Uncharted 4 isto iz bundlea i on normalno radi.

 Disk ne valja. Nije bitno dal je bundle ili ne jer to nema nikakve veze. 

Tako sam i ja mislio, iako je disk potpuno nov i u savršenom stanju, ali onda se i u ovoj temi javilo nekoliko kolega forumaša kojima ista ta igra ne radi i isto iz "bundlea". Zatim sam malo guglao i pronašao još istih izjava i uvijek je u pitanju bila TLOU iz "bundlea". Moguće da je cijela jedna serija otišla s greškom. Naravno Sony boli briga za to. Sad sam kupio novi disk pa ćemo vidjeti imam li sreće.

6 godina
offline
PlayStation 4

TLOU disk verzija iz bundle-a ima tu neku grešku, što si i sam skužio googlajući. Srećom pa je riječ o igri koja se danas stvarno može povoljno kupiti (vidio sam primjerke koji se prodaju za 80.00kn), pa ako ti se baš jako igra znaš što ti je činiti. 

 

Što se tiče kupovine, prodaje accounta, ja sam oldschool - ni pod kakvim uvjetima ne bi prodao svoj acc niti bi kupio tuđi. 

 
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

TLOU disk verzija iz bundle-a ima tu neku grešku, što si i sam skužio googlajući. Srećom pa je riječ o igri koja se danas stvarno može povoljno kupiti (vidio sam primjerke koji se prodaju za 80.00kn), pa ako ti se baš jako igra znaš što ti je činiti. 

 

Što se tiče kupovine, prodaje accounta, ja sam oldschool - ni pod kakvim uvjetima ne bi prodao svoj acc niti bi kupio tuđi. 

 Ja sam imao prije 5-6 godina kad je tek izašla ps4 konzola svoj hr account kojeg imam dan danas i tog ne planiram prodavat još dugo, bar se nadam i jedan US acc kojeg sam prodao godinu dana iza sa jedno 7-8 AAA naslova i bio sam zadovoljan sa postignutom cijenom.

Sad ove godine sam opet otvorio US acc (Alaska) jer su mi opet naša sniženja smiješna i jako spora nasuprot američkih na kojem sam kupio sad prvu igru Days Gone.

Na svoj hr acc planiram kupit sljedeće god. TLOU 2 i Cyberpunk 2077 a sve ostalo će ić na US acc sa njihovih sniženja od 70-75%.

Njega možda jednog dana prodam a možda i ne, budem vidio.

 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel bi netko šamaro samnom dark souls 3 pod vecer ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Blackcastle kaže...

Samo da kažem da sam prodao igru COD novi i moram reći da mi se više ljudi obratilo u pm.....s moje strane izbrisana igra i account i čovjeku sve radi uredno kako treba.

Mislim da bi malo više uvažavanja i povjerenja trebali imati u digitalne igre (ne želim ovim putem reklamirati čovjeka) jer se nove hit igre mogu igrati za relativno malo love....

Još uvijek imam dvije igre kupljene tako da kad odigram Death Standing opet ide ovako na ponudu...

 

Gle, accounti se ne prodaju. To je jednostavno protiv terms of servicea i bilo kome se može banati account. Ti možeš sutra prijaviti krađu accounta i vratiti ga nazad sebi i čovjek je popušio.

Mi svi znamo (ili ne znamo) da vjerojatno nećeš, ali ako ti se za dva tjedna nešto prebrika u glavi možeš prijaviti krađu Sonyu i dokazati da je to ustvari bio tvoj account.

A COD nije igra koju igraš dva dana i prodaš, to je igra koja se igra godinama i sav progres ti je vezan za accounte.

 Ovo se slazem, ali isto tako je i game share na nacin na koji vecina nas to koristi protiv TOS-a (da dijele igre ili ps+ dvije osobe).  Ja licno kupim nekad preko PSN, nekad disk verziju a neke igre tako preko account...

Kada se kupuju igre preko acc prvi put se uvijek ide na rizik. Ali eto npr preko olx se moze lahko vidjeti da li je neko ispravan prodavac ili ne. Preko foruma je malo drugacije ali eto za sada sam nasao 2 lika sa 2 razlicita foruma s kojima popola kupujem igre i sherujemo sve bez problema. Lakse se s njima dogovorio nego s real life poznanicima. Opet i tu gledam koliko dugo je neko na forumu, vidim inace kakve postove pise itd pa procijenim vrijedi li rizika. 

 


Sto se tice zadnje izjave za COD treba razumjeti da ne igra svako MP, et npr meni je bitno samo SP da valja i to dok opucam mogu igru prodati dalje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 10:53 (arnes_king).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tekken 7 je 74kn na flash saleu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Tekken 7 je 74kn na flash saleu.

 

Jel valja šta u odnosu na MK11 koji je prekompliciran ili Street Fightera V koji mi je užasno glup i retardiran.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni osobn Tekken 7 nije dobro sjeo, a i mislim da je kompliciraniji od MK.
PSN Grimsey2955
13 godina
offline
PlayStation 4

Jedno pitanje koje mi se duže vrijeme, mota po glavi....

Koliko će trajati (još) podrška za PS4 kada PS5 bude predstavljen..... (mislim na izlazak igrica i softverska podrška)....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Jedno pitanje koje mi se duže vrijeme, mota po glavi....

Koliko će trajati (još) podrška za PS4 kada PS5 bude predstavljen..... (mislim na izlazak igrica i softverska podrška)....

 Dok budeš živ ili ti ga doživotno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

TLOU disk verzija iz bundle-a ima tu neku grešku, što si i sam skužio googlajući. Srećom pa je riječ o igri koja se danas stvarno može povoljno kupiti (vidio sam primjerke koji se prodaju za 80.00kn), pa ako ti se baš jako igra znaš što ti je činiti. 

 

Što se tiče kupovine, prodaje accounta, ja sam oldschool - ni pod kakvim uvjetima ne bi prodao svoj acc niti bi kupio tuđi. 

Uzeo je ponovno za BF kod SD za 79kn.  Odavno sam je odigrao pa sam je planirao još jednom odigrati taman prije nego stigne drugi dio.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ako sam dobro vidio softverska so kraja 2021.

Za igrice ne znam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Šta je,nemožeš Nameless Kinga pobjedit? :p
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nemam DLC 😢

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Iskreno propuštaš najteže boss fajtove u DS3 a inače su ti DLC-ovi jako kratki.Ja sam ih rješio unutar 5h igranja.Darkeater Midir i Sister Fade su mi bili najteži boss fajtovi,teži od Nameless Kinga.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sister Friede btw.

DLC je bez dileme must buy za sve kojima se igra sviđa. Kao i uvijek, dalo bi se o tome koji boss je teži od kojeg, ali ću reći da je Sister Friede možda i najbolji primjer genijalnosti Dark Souls bossova općenito. Samo radi tog fighta se DLC isplati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prije par dana prešao Nioh i igra je vrhunska.
Nakon toga sam malo zaigrao Dark Souls 3, ne bi li se zagrijao za kupovinu DLCa i nisam imao volje igrati dalje od Lothrica.
Dark Souls je toliko sporiji, kamera je lošija i općenito gameplay djeluje zastarjelo. Čak sam pokrenuo i na PCu radi 60 fpsa, ali svejedno.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
PlayStation 4

Bok ekipa.

 

Možete mi preporučiti neku igru u dvoje, nešto light & fun da igram sa ženom?

 

Thx :)

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Entry Point kaže...

Bok ekipa.

 

Možete mi preporučiti neku igru u dvoje, nešto light & fun da igram sa ženom?

 

Thx :)

Entry Point  A šta ja znam kažeš igrice, pa recimo ona se obuče ko medicinska sestra, a ti doktor ili ona sobarica,a ti ....

Šalim se ovisi kakve igre ona voli Knack I i Knack II je početni nivo, GT Sport ako volite vožnje. LittleBigPlanet 3

Just Dance ako volite ples.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Entry Point kaže...

Bok ekipa.

 

Možete mi preporučiti neku igru u dvoje, nešto light & fun da igram sa ženom?

 

Thx :)

Za testiranje braka.

Lovers in a Dangerous Spacetime i Overcooked (1 i 2).

Za zabavu Diablo 3.

 

Sad ce se javiti dusebriznici: "KAKO Diablo 3"? Pa lijepo!

Nista ne nadopunjava brak bolje od skladnog co-op tamanjenja hordi neprijatelja.

A za zimske noci nije los niti Resident Evil 5 u co-opu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moj glas za Lego igre.
Svaki put to pišem, ali su stvarno fora.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
PlayStation 4

Super, hvala! 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nova epizoda State of Play 10.12. u 15h po nasem vremenu

 

https://blog.us.playstation.com/2019/12/06/state-of-play-airs-live-tuesday-december-10/

 
1 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice