PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.008
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Imam osjecaj, kad vidim koliko vi igrate, da sam neki kroner...

Daj budi ozbiljan.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
acmilan2 kaže...

Imam osjecaj, kad vidim koliko vi igrate, da sam neki kroner...

Daj budi ozbiljan.

 Hvala, sad mi je lakse... :D

Kovačić
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 Pogledaj da nisi na USA PS stranici. To je meni isto izbacivalo i onda sam se prebacio na HR-EU stranicu i izbacilo mi je. 

Nemam pojma kliknuo sam na link koji je Ames stavio. Ali pisalo je sve na HR pa pretpostavljam da nije u tome problem. :)

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nebrini, daleko si od ovog, ovo sam nasao na objavi od hcl portala, taj mora da je rekorder.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nebrini, daleko si od ovog, ovo sam nasao na objavi od hcl portala, taj mora da je rekorder.

 to je u prosjeku 12h dnevno 

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pomozite kolegi i pronađite uljeza, ukoliko ga ima. 

Prije nego bubnem 500kn.

PS4 košarica PS4 košarica
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Pomozite kolegi i pronađite uljeza, ukoliko ga ima. 

Prije nego bubnem 500kn.

 Bloodborne logicno uzmi 😂 igrat cu ja s tobom. 😁 I witchera svi ga hvale.

 Ufc nisam nikad bio fan, a ako imas nekog frenda koji je imao godisnju pretplatu unazad god dana

 moze ti sherat detroit, a watch dogs ne znam. Igrao sam kratko jedinicu nije me bas prikeljila za ekran.

14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, dali ima ko problema sa EA racunom na FIFA20?

Meni na FIFI nije moj EA racun

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Izgleda da ja uopće ne igram  ili sam na krivoj lokaciji, mlađi od 18 sigurno nisam.

 

PLAYSTATION kratki sažetak za 2019. dostupan je samo na odabranim lokacijama. Osim toga, korisnici moraju imati 18 ili više godina i moraju imati više od 10 sati igranja u 2019. prije 10. prosinca.

 

Meni isto ne funkcionira. Uredno pristupim preko hrvatske stranice i dobijem poruku da nije dostupan.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Pomozite kolegi i pronađite uljeza, ukoliko ga ima. 

Prije nego bubnem 500kn.

 Sve sam te igre prešao (osim ufca) i sve su odlične.

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Pomozite kolegi i pronađite uljeza, ukoliko ga ima. 

Prije nego bubnem 500kn.

 Meni Watch Dogs 2 nije nešto 

Ovo drugo sve prva liga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 19:50 (hummer0).
15 godina
offline
PlayStation 4

Moj top 3 ukupno godina 286 sati. Očekivao sam više

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 19:56 (Dermentor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam na kojim drogama je Sony pisao moj kratki sažetak, ali gledam i niđe veze. 

 

Piše da sam igrao 69h sveukupno i da je to povećanje!!!! u odnosu na prošlu godinu (ne piše koliko). Jbt život nemam podatke za 2018., ali onako iz glave, između ostaloga, odigrao sam God of War, Spidermana i RDR2, baš da samo u te tri igre ukupno nisam natukao 70-ak sati ne vjerujem. Pa onda piše da mi je druga najigranija igra Mortal Kombat s 36h, a ispod toga da sam online igrao 16h, a najigranija online igra mi je Mortal Kombat s 58 odigranih sati...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni isto tako nije jasno na koji nacin su sracunali da sam najduze u kontinuitetu igrao 8 sati. To mi se nikad nije desilo ni kad sam tinejdzer bio, a kamoli sad sa 30 i kusur godina.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Lista odgovara pravom stanju. Fifa career mode za razbibrigu uvijek tu, a Witcher 3 i Odiseja su mi dva daleko najdraza naslova odigrana prosle godine s tim da je ovih 100 sati Odiseje bez ekspanzija. A i konzolu od 10. mjeseca nisam dirnuo.

 

Fora su ovi izvjestaji, trebaju cesce ovakve stvari izbacivati kad nam vec ne daju statse osim ako developeri ne omoguce unutar igre.

 

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moram se malo korigirat nisam prošle godine igrao 58h nego oko 80h što mi je osobni rekord.

Naravno online imam samo 0h jer mrzim igrat online igre, "tučem" samo singleplayer igre..

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 9:28 (Wizards).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Slabo sam igrao prošle godine.

Brijem da je 2018 bila puno bolja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Šteta što imaš takvo mišljenje o multiplayeru, Wizards... Jer Titanfall 2 ima urnebesno zabavan multiplayer, pogotovo Attrition.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Prva godina s plejkom, ja zadovoljan

na svadbi zovu me Svemirko
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 15:24 (Applovac).
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ljudi, jel tko zna sto je sa state of play, zar nije trebao biti svaki mjesec?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Trazim neku arkadu ako moze preporuka, probao sam Tekken 7, tj. kupio ga, ali grafika nepaše mi i kontrole su glupe naspram starijim naslovima, mortal kombat x izgleda sranje.

Mislio sam se između db fighterz ili street fighter v?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Trazim neku arkadu ako moze preporuka, probao sam Tekken 7, tj. kupio ga, ali grafika nepaše mi i kontrole su glupe naspram starijim naslovima, mortal kombat x izgleda sranje.

Mislio sam se između db fighterz ili street fighter v?

 

I Street Fighter V je isto sranje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igram Mortal Kombat 11 i meni je odličan. Ima dosta offline i online contenta, net code je solidan, igra se redovno balansira i puni sadržajem.

Tekken 7 ni meni nije sjeo, ali ovo mi je super. Jedino je cijena dosta visoka.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Trazim neku arkadu ako moze preporuka, probao sam Tekken 7, tj. kupio ga, ali grafika nepaše mi i kontrole su glupe naspram starijim naslovima, mortal kombat x izgleda sranje.

Mislio sam se između db fighterz ili street fighter v?

 FighterZ je odlican, pogotovo ako si fan Dragonball-a opcenito. 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Cyberpunk 2077 odgodjen za 17 septembar...

 

Ima li jos neko da se raduje releasu DBZ Kakarot sutra? :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Cyberpunk 2077 odgodjen za 17 septembar...

 

Ima li jos neko da se raduje releasu DBZ Kakarot sutra? :)

 
Ne znam kako mozes toliko puta napisati Kakarot i ostati ozbiljan. Tko bi se tome radovao?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja se radujem odgodi, bolje odgoda nego hrpa bugova na releaseu. Cd projekt red zna koliki je hype i očekivanja.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

Cyberpunk 2077 odgodjen za 17 septembar...

 

Ima li jos neko da se raduje releasu DBZ Kakarot sutra? :)

 
Ne znam kako mozes toliko puta napisati Kakarot i ostati ozbiljan. Tko bi se tome radovao?

 Eh pa ko je tebi kriv sto se ti nicemu ne radujes i u svemu vidis negativno. Ima nas koji imamo stvari koje volimo i u kojim uzivamo. De mi reci koliko sam to puta napisao pa bi trebalo biti smijesno?

 

Direktan odgovor na tvoje pitanje, raduju se milioni fanova sirom svijeta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 20:04 (arnes_king).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...

Cyberpunk 2077 odgodjen za 17 septembar...

 

Ima li jos neko da se raduje releasu DBZ Kakarot sutra? :)

 
Ne znam kako mozes toliko puta napisati Kakarot i ostati ozbiljan. Tko bi se tome radovao?

 Eh pa ko je tebi kriv sto se ti nicemu ne radujes i u svemu vidis negativno. Ima nas koji imamo stvari koje volimo i u kojim uzivamo. De mi reci koliko sam to puta napisao pa bi trebalo biti smijesno?

 

Direktan odgovor na tvoje pitanje, raduju se milioni fanova sirom svijeta.

 

Ma zezam se, nemoj se ljutit i odmah krenuti s kontranapadom :-) Presmiješno mi je to ime.

No, ako si pretjerano oduševljen nečim nemoj se čuditi ako te netko poklopi ;-)

 

Nisam ni čuo za igru dok ju nije ovdje netko spomenuo prije par stranica :-) 

Evo, pogledao sam video gameplaya i ekstremno mi je nezanimljiva, vjerujem da bi mojim klincima od 10+/- godina bila zabavna par dana :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Eh pa ko je tebi kriv sto se ti nicemu ne radujes i u svemu vidis negativno. Ima nas koji imamo stvari koje volimo i u kojim uzivamo. De mi reci koliko sam to puta napisao pa bi trebalo biti smijesno?

 

Direktan odgovor na tvoje pitanje, raduju se milioni fanova sirom svijeta.

 Pa nije bezveze Bitanga 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice