PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 648.046
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Napraviš format hdd-a, i zatim po uputama sa prethodne strane staviš Rogero , imaš i link na Tortugu - početno mjesto za stavljanje Rogero CFW-a.       REZULTAT: KONZOLA KAO IZ DUČANA....                            Nakon toga skineš i instaliraš zadnju verziju multimana, spojiš ext. hdd i vidiš što radi a što ne , što neradi prebaciš preko WINSCP-a - najbolji način za prebacivanje sadržaja na PS3

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

čisto da sam siguran pitanje...kako napravit format internog diska? Neću pomest formatiranjem nešto što ne smim? Nema više onih save dump stvari radi bricka? samo zadnji rogero i multiman iz prvog posta i to je to?

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imaš 3.55 Kmeaw, onda samo format hdd-a i stavi Rogera _ piše na Tortugi:

 

CFW was tested on most PS3 Models by different testers and no problems were encountered.
But as any CFW release you must install it with caution and by following proper instructions, No one will be held responsible for any damage caused.

This CFW can be installed fine from XMB Update over any OFW3.55/CFW3.55/CFW4.21/CFW4.30.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

MORAM S VAMA PODIJELIT UVREDE KOJE SAM DOBIO OD ČLANA FORUMA       Joeee       :  sjeban ti je link, imao sam Kmeaw 3.55 do sad dok nisam procitao tvoj post, pa reko da stavim taj novi rogero, alo stvar je u tom kaj si linko sjebanu stranicu koja je kao "provjerena", system je sad na 3.41 i mogu se jebat.     -------    ODNOSI SE NA LINK http://tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?t=4336&p=19181 SA KOJEG STE SVI SKINULI ROGERA I STAVILI GA NA PS3 .........     žalosno trošit riječi no ipak sam mu kulturno odgovorio......

 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Od sada moguče igrati i PS2 igre na vašem PS3                                         UPUTE: http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=53694

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

daj molim te stavi šta si mu odgovorio

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nije ovo mjesto za takve rasprave......   dečko je stavio rogera i u system vidio 4.31 pa se zapalio, (neznam što je očekivao da če pisat).... ja sam dobio ispriku , njemu pomogao i idemo dalje

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

VAŽNO:    Sony izdao novu verziju softvera za PS3   -  SONY OFW 4.40    - još nema potpunih detalja što donosi , no čini se da nema sigurnosnih promjena

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...

VAŽNO:    Sony izdao novu verziju softvera za PS3   -  SONY OFW 4.40    - još nema potpunih detalja što donosi , no čini se da nema sigurnosnih promjena

To znaći da nema više online igranja? {#}

Axtross_Hr - Origin
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Kao što vjerojatno znate imam system ban več više od mjesec dana i zato za one koji imaju ban važna informacija,   skinuo sam i instalirao unban, zatim stavio zadnji spoof 4.40 i napravio novi psn account, i uspješno se spojio, ponovno sam online, to znači da u novom FW 4.40 nisu mjenjani ključevi , znači nema sigurnosnih promjena što omogučava da se več samo korištenjem spoofa na 4.40 može spojit na PSN, i uz to i deneo unban aplikacija radi......................

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2013 23:17 (Wontay).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

frend mi je isto dobio system ban i nije pokusavo ici online negdje 2 mjeseca i nekim cudom moze ponovo online naravno sa novim acc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

isto i ja nekih mjesec i pol, pisalo je system ban znači da ne pomaže ništa.....i nije pomoglo ništa, do sad. Povezujem to s ovim izdanjem fw-a 4.40, otkad ti frend opet može online?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

to mi je frend reko prije 5 dana.mislim u utorak.sad neznam dal je zbog novog updatea 4.40 sta je doso ili jednostavno do sonya da su ljudima izbrisali banove

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ma smrdi mi to, to je Sony,  ili ima nešto sa zakonom gdje ne mogu na ispravan način odrediti tko ima CFW, ili če radit sad neko filtriranje na temelju prethodnih i novih podataka,     ili je samo netko zajebo pa če bit otkaza {#}........    vidjet čemo koliko če trajat.............                                                                                                                            ____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Ako imate ban probajte stavit spoof na 4.40 i napraviti novi acc , možda ste i vi sretnici koji opet mogu na PSN

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ovakva je situacija imam PS3 slim CECH-3004A firmware 4.40.

Pa me zanima dali je moguce da ju jalibreakam da igram igrice koje skinem s interneta i kada jailbreakam dali je moguče igrati igrice putem interneta(npr. COD)?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Prva stranica - sve opisano

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ako sam dobro shvatio mogu stavit ali ga trebam flashat.

Je li tako?;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ne čitaš.....

 

OFW IZNAD 3.55


   -   DOWNGRADE SAMO POMOČU FLASHERA

 

Nađi nekog u oglasniku tko to radi i daje garanciju na uslugu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
spider321 kaže...

Ovakva je situacija imam PS3 slim CECH-3004A firmware 4.40.

Pa me zanima dali je moguce da ju jalibreakam da igram igrice koje skinem s interneta i kada jailbreakam dali je moguče igrati igrice putem interneta(npr. COD)?

 

ne može ni downgredati s tom konzolom je osudjen na official

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nakon službene nadogradnje PS3 na verziju 4.40 OFW stigao je i očekivani odgovor Rogera koji je izdao Rogero CFW 4.40 v.1.0.2.                                                  

Čini sa da nema bitnijih promjena a nadogradnja se vrši na isti način kao i za 4.30 v.2.0.5, znači prema uputama sa prve stranice....Pričekajte još koji dan da vidimo komentare korisnika.....

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

Ne rade PS2 Classic i ReactPSN što znači da ne rade ni DLC paketi, ako vam je ovo bitno , čekajte......

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 10:33 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

instaliro 4.40 cfw sve radi i nema nikakvih problema i naravno prodo konozolu sve u istom danu XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Wontay jesi i ti flashao 4.40 CFW, ako jesi jel sve dobro radi da ga i ja stavim?

Axtross_Hr - Origin
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nakon službene nadogradnje PS3 na verziju 4.40 OFW stigao je i očekivani odgovor Rogera koji je izdao Rogero CFW 4.40 v.1.0.2.                                                 

Čini sa da nema bitnijih promjena a nadogradnja se vrši na isti način kao i za 4.30 v.2.0.5, znači prema uputama sa prve stranice....Pričekajte još koji dan da vidimo komentare korisnika.....

VAŽNO:  Ne rade PS2 Classic i ReactPSN što znači da ne rade ni DLC paketi, ako vam je ovo bitno , čekajte......

VAŽNO:  Vrlo brzo stiže nova verzija zato pričekajte - popravljeni problemi sa DLC paketima i ReactPSN - USKORO

http://www.tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?f=127&t=4705&sid=6bf3a25813cb4ab35fce610d6f49ed03

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 17:19 (Wontay).
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

baš su zgodni, baš sinoć stavio 4.30 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

ROGERO IZDAO 4.40 v.1.02 CFW - dodan patch za ReactPSN

Sve informacije i linkovi:
http://www.tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?f=127&t=4705&sid=7f8026e6add50107a3f8a439d464fedf

__________________________________________________

Provjeravajte hash datoteke da ne bi bilo........

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 10:46 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imam par pitanja znači na konzoli je firmware 3.41 tako je kupljena

 

Jel trebam hard disk formatirat da pobrišem podatke od starog vlasnika ili što treba napraviti?

 

Skinem taj kmeaw 3.55 file od 174 i nešto MB preimenujem file u PS3updat.pup prebacim na stik formatiran u fat32
Instaliram iz recovery moda čitao sam da iz xbc treba izabrati update sa usb sticka a ne interneta. To u izborniku mogu odabrati ili kako ?
Znači sigurnije je iz recov. moda onda ne trebam paziti na to?
Nakon toga idem sa tim rogero po uputama ovdje?
Jel to sve ili sam nešto zaboravio?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 22:47 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Najbolje ti je formatirat hdd, možeš i iz recoverya, ovo si sve shvatio, skineš 3.55 kmeaw , staviš na stik kako si naveo i iz recoverya ga instaliraš,

kada budeš na kmeawu istim načinom staviš Rogera zadnju verziju

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Koju verziju multiman-a treba instalirati cex ili dex ili obadvije?
Ima i manja verzija tog multimana isto tako imam i showtime dvije verzije.
I jel treba instalirati multiman stealth.

 

P.S. jel vanjski disk mora biti fat 32?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 16:16 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Multiman zadnja verzija 4.30, 

CEX - FIRMWARE VERZIJA ZA PUČANSTVO

DEX - FIRMWARE VERZIJA ZA PROGRAMERE

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imam pitanje. Jel se može jailbreakati ps3 s pokvarenim blue ray driveom i dal se mogu sve igre igrati bez nekakvog diska u driveu ili neke ne, a neke da?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice