PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.932
|
čitano: 418.131
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 mjeseci

Sta ja mogu uraditi sa svojom 3004A 1C 4.85 firmware i sta dobijam sa tim ako je sta moguce uraditi sad i koje sve prednosti

0 0 hvala 0
4 godine
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
keks99 kaže...

Sta ja mogu uraditi sa svojom 3004A 1C 4.85 firmware i sta dobijam sa tim ako je sta moguce uraditi sad i koje sve prednosti

Trenutno možeš staviti HEN verziju firmwarea i igrati igre skinute s neta,koristiti homebrew programe itd. ...

18 mjeseci
nbdy32 kaže...
keks99 kaže...

Trenutno možeš staviti HEN verziju firmwarea i igrati igre skinute s neta,koristiti homebrew programe itd. ...

A sta ne mogu imati mislim na to sto imam malo noviju konzolu pa i sistem i onda ne mogu CFW staviti, sta on ima naspram HEN verzije? 

4 godine
keks99 kaže...
nbdy32 kaže...
keks99 kaže...

A sta ne mogu imati mislim na to sto imam malo noviju konzolu pa i sistem i onda ne mogu CFW staviti, sta on ima naspram HEN verzije? 

Ima još neke dorade,tipa REMARRY BLU-RAY-a FACTORY SERVICE MODE ... da ne nabrajam sad sve,ali u biti za igranje ti je isti vrag,CFW najviše razlike ima u tim servisnim modovima koji ti za igre neće trebati ...

18 mjeseci
nbdy32 kaže...
keks99 kaže...
nbdy32 kaže...
keks99 kaže...

Ima još neke dorade,tipa REMARRY BLU-RAY-a FACTORY SERVICE MODE ... da ne nabrajam sad sve,ali u biti za igranje ti je isti vrag,CFW najviše razlike ima u tim servisnim modovima koji ti za igre neće trebati ...

Ok hvala. Volim ja to cackati inace sve te mogucnosti ali ps3 imam prvi put u zivotu. Imao kratko PS2 sa onim modom sto sam instalirao na memorisku karticu pa pokretao igrice i jos neke stvari. Ne razumem se u ps 3. Yo cu tek da izucim, ja inace da telefonima rootujem pa nema sta ne radim, navigacije pa custom programe i mape, i jos neke uredjaje ali u svet sonija tek ulazim :D

4 godine

A gle ja sam u PS3 skoro 10-tak godina,pa sam faktički od početka u tome ...

Ako budeš trebao kaj,javi se,makar nisam baš svaki dan ovdje,ali dan dva ...

18 mjeseci
nbdy32 kaže...

A gle ja sam u PS3 skoro 10-tak godina,pa sam faktički od početka u tome ...

Ako budeš trebao kaj,javi se,makar nisam baš svaki dan ovdje,ali dan dva ...

Ok 👌

Molim vas za informaciju, ovdje je već jako puno poruka pa ne znam gdje da krenem.

Imam PS3 Super Slim model, firmware je 4.82

vidim da postoji PS3 Hen ako se ne varam. To bi navodno trebalo omoguciti jailbreak.

Sad opet, znam da su pricali o onome kako se superslim modeli ne mogu jailbrejkati. Doduse to je bilo prije nekoliko godina.

Ne usudim se skidati taj HEN s neprovjerenih stranica, u velikoj vecini su te stvari samo virus pa ne bih bas htio zajebati.

Dakle pitanjca 2:

1. Da li je to "doista to"? Omogucava jailbreak i igranje pirađiđi igara?

2. ukoliko je odgovor na broj 1 pozitivank, koja bi bila stranica za skidanje tog HENa?

Tnx.

0 0 hvala 0
3 godine

odi na psxhax.....

jedino provjereno mjesto, od tamo prati linkove, neces pogrijesiti, to je provjerena zajednica, imas i tutotiale, a mozes se obratiti i ekipi za pomoc....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0

Evo uspio. Znači ... PS3 Super Slim, najzadnjiji mogući update i JAILBREAK RADI!

Isprobao PSX igre, rade. PS3 igre rade. Još moram vidjeti PS2, ali nemam niti jednu za isprobati.

Čini se da je sve super, osim jednog dijela koji me mučio, a to je da USB disk s kojeg se čita hybrid firmware a kasnije i multiman mora biti FAT32. Niti jedan alat za pretvaranje u FAT32 (niti onaj interni format u windowsima) ne radi ispravno. Nemam pojma. Jedino što je pomoglo jest alat "SmartDisk FAT32 Format Utility" (https://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Digital-Photo-Tools/SmartDisk-FAT32-Format-Utility.shtml), prastari alat ali jedini koji očito ispravno radi. I update sam morao napraviti odlaskom u recovery mod (ono kad držiš power tipku dok ti ne bipne dvaput) jer ovako nije htjelo.

Za ostale stvari se još moram poigrati, navodno da radi i FTP pristup kao i čitanje NTFS diska. No meni je ovo sasvim dovoljno. Ne mogu dočekati Uncharted, TLOU, Motorstorm, Killzone ...  aaaaa što sam sve propustio!!

Evo tutorial koji sam ja koristio, zapravo je malo razvučeno ali realno govoreći može se napraviti u 5 minuta.

0 0 hvala 0
4 godine

Eh .... što sve radi ...

Možeš i sa neta igrati igrice ...

Iliti da tako velim skidaš na komp,a multimanom igre pokrećeš sa tog kompa ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
nbdy32 kaže...

Eh .... što sve radi ...

Možeš i sa neta igrati igrice ...

Iliti da tako velim skidaš na komp,a multimanom igre pokrećeš sa tog kompa ...

que??? Moze informacija o tome? Kako da si stavim ISO na NTFS disk a preko plejke igram? Tnx.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice