PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

poruka: 17
|
čitano: 5.324
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Pozdrav, malom bratu (3. razred) mi je bila prva pričest i naravno sad on želi nešto kupit {#}. Želi uređaj na kojem može igrat igre. Jučer sam mu pokazao na netu PSP i on je oduševljen njegovim izgledom i želi ga kupit {#} .

 

Sad bi ja htio da mu vi malo preporučite nešto od čega će imat koristi (a i ja {#}), jer mojoj staroj financije nisu problem {#}, a brat želi uzet PSP koji je najjeftiniji {#}.

 

Znači što bi bilo najbolje za njegovu dob od ovoga s ankete ili predložit nešto drugo, npr. neki mobitel ili slično.

 

Unaprijed hvala.

3 PSP
16 Xbox 360
6 PS3
1 iPod Touch
3 Nintendo Wii
a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 21:02 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Pa ako mu se sviđa PSP neka ga uzme,ili ako nije problem PS3/Xbox.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Ako pare nisu problem uzmite mu Xbox360+kinect i da vidiš ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

PSP je bolji za igranje na putovanju,pa ako ne putuje često,onda mu je bolje kupiti PS3/XBox .

15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

PSP je mrtav. Samo se ceka da izade PSP2.
Uzmi ti sebi xbox 360 nebus pogrijesio

 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

ja bi preporučio Xbox 360 + Kinect ili PS3 + Move ako novac nije problem,ili samo konzole bez Kinecta i Move-a.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
mstaglicic kaže...

PSP je bolji za igranje na putovanju,pa ako ne putuje često,onda mu je bolje kupiti PS3/XBox .

Ma to mu i ja govorim al on navalio :)

 

Hvala svima na preporukama. Gdje ima najjeftinije kupit Xbox ovaj novi?  

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
14 godina
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
Fićo_CoD 5 kaže...
mstaglicic kaže...

PSP je bolji za igranje na putovanju,pa ako ne putuje često,onda mu je bolje kupiti PS3/XBox .

Ma to mu i ja govorim al on navalio :)

 

Hvala svima na preporukama. Gdje ima najjeftinije kupit Xbox ovaj novi?  

Infomark.hr,ali još nema modifikacije,piše da će biti ubrzo,konzola košta 1600 kn...

15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

1600kn ? To je zasigurno ona od 4gb? Misliš da mu je to dosta?

 

 

Kupi ti njemu slim elite 250gb isto u tom dučanu..evo i modifikacija je stigla nedavno...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

A koja je razlika između ovog starijeg Xboxa Elite i ovog? BTW najvjerojatnije će uzet ovaj od 2999,00 kn, 250 GB + modifikacija {#}

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

E to je taj...da si uranio malo mogao si ga dobiti za manje pare...ali šta je tu je...

 

 

Dobiš više prostora na hardu,a samim time i mogučnost instaliravanja više igri na hard(onda ti se manje drive hebe)..uglavnom puno bolja opcija po meni

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
Hrvojestr kaže...

 

Dobiš više prostora na hardu,a samim time i mogučnost instaliravanja više igri na hard(onda ti se manje drive hebe)..uglavnom puno bolja opcija po meni

Znam to nego pito sam koja je razlika između Xbox Elite i Slim verzije osim što je ovaj noviji i manji {#} 

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Nemoj me držati za riječ ali mislim da je u chipovima razlika...ova elite slim  250gb ti ima najnoviji Vallhala čip koji je ujedno i najbolji...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 21:49 (Hrvojestr).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
Hrvojestr kaže...

Nemoj me držati za riječ ali mislim da je u chipovima razlika...ova elite slim  250gb ti ima najnoviji Vallhala čip koji je ujedno i najbolji...

Kolega je mislio na reviziju matične. Al i sa Jasperima (oni deblji modeli) je riješen problem RRODa. ono najbitnije kod Slima ti je integrirana podrska za Wi-Fi odnosno nemoras kupovati adapterčić koji kod nas kosta mislim nekih 700kn... Ostalo drukcije manje zagrijavanje, potrošnja, manji i tanji oblik i veci kapacitet memorije (250GB ili integrirano 4GB).

He who is brave is free.
15 godina
offline
PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

PSP je još daleko od "mrtve" platforme a osim toga već postoji ogromna kolekcija dobrih igara za njega.Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.Nintendo DS je možda čak i najbolja kupnja zbog nedavnog pada cijene zbog izlaska 3DS-a pa vi vidite.

 

You are what you believe yourself to be
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 7:26 (AjgorR).
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
AjgorR kaže...

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.

 Da se razumijemo, on igra sve igre na PC-u koje i ja igram (COD4, Black Ops, NFS..) {#}, volio bih ja kad bi on igrao te igre, ali želi ove zahtjevnije..

a.k.a. T R 1 P L 3 X /// Prava internet zarada - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 // odesk.com //
13 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PS3, Xbox, iPod Touch ili nešto drugo
AjgorR kaže...

Za dijete od 10 godina nije primjeren niti ps3 niti xbox360,premlad je za to,kupite mu ili psp ili Nintendo DS ili 3DS prijenosnu konzolu za početak a ne djetetu dati konzolu sa koljažama.

PSP je još daleko od "mrtve" platforme a osim toga već postoji ogromna kolekcija dobrih igara za njega.Nintendo bi bio najbolji za dijete zbog Maria i Pokemona koje klinci jako vole.Nintendo DS je možda čak i najbolja kupnja zbog nedavnog pada cijene zbog izlaska 3DS-a pa vi vidite.

 

  Danas su klinci dosta drugačiji. Vidim klinci 3-4 razred,su već odavno zaboravili Pokemone.. sad večina klinaca CoD igra.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice