Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.711.901
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
u moru sve samih nastavak...ne očekujem da će se to drastično promijeniti s novom generacijom...tako da u prvoj godini od PS5...nastavak Spiderman...nastavak HZD... nastavak GOW...isto tako očekujte još više remastera...

 

nastavak god of wara i horizon zero dawn, živi užas, tko bi to želio? 

 

nadajmo se od sveg srca da nas to čeka tako skoro. Ali bit će i novih IP-eva, možda ne odmah ali će ih biti, pa ima igara da se usereš, a izlazit će sve bolje i bolje, uvjeren sam u to. osim toga dobar remaster je isto ok

 

pa evo ja ovog trenutka čekam: cod:mw, the outer worlds, jedi fallen order, death stranding, last of us 2, dying light 2, cyberpunk 2077 i jebeni elden ring i ghost of tshushima. Znači igara da se ne stigne sve preći, a ljudi baš vole reći da se više nema šta igrati, a ja ne znam gdje da se okrenem

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

na kraju krajeva igrat cu igre sa ps4 koje ce letit na ps5

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

O Bože, pa još više od godinu dana do izlaska PS5, a ti već brzo prodaješ PS4 zbog gubitka vrijednosti

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterOfDisaster kaže...
hummer0 kaže...

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

O Bože, pa još više od godinu dana do izlaska PS5, a ti već brzo prodaješ PS4 zbog gubitka vrijednosti

 LOL napisao sam na vrijeme,a ne sutra. Čitaj sa razumjevanjem. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:21 (hummer0).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
hummer0 kaže...

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

O Bože, pa još više od godinu dana do izlaska PS5, a ti već brzo prodaješ PS4 zbog gubitka vrijednosti

 LOL napisao sam na vrijeme ne sutra. Čitaj sa razumjevanjem. 

Pa nisam ni mislio da misliš sutra, ali ne pada mi na pamet prodavat PS4 dok ne izađe PS5, a mislim da će tako i većina napraviti.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Zamislite da se odma proda PS4 i uvatis sad nesto novca, uzmes PS3 za sitnis ili pod racun, onda patis.....

 

Nakon toga direkt na PS5 kao orgazmicki kvantni skok  uz financijsku 5icu. :D

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
u prvoj godini,mnogi će igrati igre sa ps4 na petici...samo da vide kako to leti... više manje će dosta njih dobiti update na fiksni 4K(60fps)...tako da do prvih exclusive igara vrijeme bude lakše prošlo.

Podrška za ps4 igre je vrlo mudra odluka...nitko se ne mora žuriti da odmah izbace igre isključivo za peticu...u prvoj godini dobar dio igara bude imao podršku i za četvorku i peticu...ipak 100 milijuna prodanih ps4 nije za baciti.

Ako se ne varam...zar to nije bio problem kod izlaska ps4 da se kukalo kako u toj prvoj godini nije ni bilo nečega kvalitetnog za iskoristiti ps4

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

 Neću ga nikad prodavat.Sad mi je zao sto sam prodao prijasnje konzole.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 11:33 (Kill Frenzy).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PRO će ići burazu, a je ću si uzeti 5icu. Dal će biti odmah po izlasku to još nisam siguran. Naravno ovisi dosta o igrama (Bloodborne 2 možda), ali i tome hoće li ta prva verzija imati kakvih ozbiljnijih mušica.

U svakom slučaju, plan je svakako nabaviti početkom 2021.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Oce li se moci prebaciti digitalne PS4 igre zajedno sa PSN racunom sa PS4 na PS5

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
persona_user kaže...

Oce li se moci prebaciti digitalne PS4 igre zajedno sa PSN racunom sa PS4 na PS5

 Hoće! 100%!

4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

Treba prodati PS4 na vrijeme da ne izgubi previše na vrijednosti  i onda upiknuti PS5.

PRO se još može prodati za neku cijenu, ali obični PS4 se već sada prodaje daleko ispod cijene. Mislim na polovne. Ja neću ići glavnom kroz zid i prodavati PS4 pod svaku cijenu. A PS5 uzimam day one. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
persona_user kaže...

 

opaaa jel to prvi trailer za PS5?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
persona_user kaže...

 

opaaa jel to prvi trailer za PS5?

 da i bit ce launch naslov

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 8:32 (persona_user).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
persona_user kaže...

htt:/www.youtube.com/watch?v=5vX-257ns6g

Izgleda kao neka igra za PS3. Samo je bolja rezolucija

shit happens too often
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I ja sam to pomislio dok nisam detaljno pogledao rezoluciju tekstura na macu i oklopima. Svaka crtica se vidi + 60fps. Iako je to tek preview sto ce sve izvuci iz ps5 kroz godinu-dvije nakon izlaska.
Sig
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 9:30 (Bass).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ako PS5 bude u stanju pružit 4K i stabilnih 60fps to će bit vrh vrhova! 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gulaš kaže...

Ako PS5 bude u stanju pružit 4K i stabilnih 60fps to će bit vrh vrhova! 

 Definitivno, ne bi nakon toga ništa više ni tražio, samo što će oni pičit onda na 8k sa 30 fps i takva govna

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svašta. Ja još gledam zašto je netko najavu za PS4 igru stavio u PS5 temu. Tek sam po vašim komentarima skužio da je riječ o PS5 igri. 

 

No dobro, vjerujem da će do izlaska to biti ispolirano pa će i izgledati kao next gen igra. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Svašta. Ja još gledam zašto je netko najavu za PS4 igru stavio u PS5 temu. Tek sam po vašim komentarima skužio da je riječ o PS5 igri. 

 

No dobro, vjerujem da će do izlaska to biti ispolirano pa će i izgledati kao next gen igra. 

 

ma kolko mene pamćenje služi kad su konzole u pitanju-prvi mačići se u vodu bacaju. uvijek su bile neke bezvezne igre izlazile na samom izlasku konzole. mene više zanimaju ovi cross gen naslovi kako će izgledati. i također me zanima što znači ta backward kompatibilnost, odnosno hoćemo li mi moći ubaciti igru u fizičkom obliku koja je za PS4 u PS5 i igrati ju

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjerojatno samo digitalne
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
persona_user kaže...

 stvarno nisam impresioniran...ok, vidi se skoro ništa...ali pad onog stupa ikako se razbio u dijelove, više izgleda kao kad moj klinac sruši kockice naslagan ejednu na drugu. 

Po čemu bi ovo trebao biti neki očiti skok u grafici...ako se grafika htjela pokazati...ne vidim drugu poantu ovog trailera.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
persona_user kaže...
Cansee kaže...
persona_user kaže...

 

opaaa jel to prvi trailer za PS5?

 da i bit ce launch naslov

 ne izgleda mi neš spešl ( igrica barem ) grafika da.
 sta nije kruzila prica da ce demon souls remake biti launch naslov za ps5 ?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
persona_user kaže...
Cansee kaže...
persona_user kaže...

 

opaaa jel to prvi trailer za PS5?

 da i bit ce launch naslov

 ne izgleda mi neš spešl ( igrica barem ) grafika da.
 sta nije kruzila prica da ce demon souls remake biti launch naslov za ps5 ?

 

je. nadam se da to i dalje ostaje aktualno

4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
persona_user kaže...
Cansee kaže...
persona_user kaže...

 

opaaa jel to prvi trailer za PS5?

 da i bit ce launch naslov

 ne izgleda mi neš spešl ( igrica barem ) grafika da.
 sta nije kruzila prica da ce demon souls remake biti launch naslov za ps5 ?

 Demon's Soul Remake ce biti prvi ekskluzivni launch naslov za PS5, posto Goodfall izlazi i za PC

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 14:23 (persona_user).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gulaš kaže...

Ako PS5 bude u stanju pružit 4K i stabilnih 60fps to će bit vrh vrhova! 

 pitanje je kako je to izvedivo, tu treba pored jakog hw i jako dobra optimizacija a hvala bogu sto se optimizacije tiče sve gore i gore je

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

iskočio na redditu gif za ovaj Godfall, nadam se da će biti neki 4k video uskorož

 

https://cdn1-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2019/12/ezgif.com-resize.gif

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

iskočio na redditu gif za ovaj Godfall, nadam se da će biti neki 4k video uskorož

 

https://cdn1-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2019/12/ezgif.com-resize.gif

 Pa čist nice to izgleda 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice