Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 541.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox One

Bok, još jedno pitanje..

 

s obzirom da nemam optiku (all-digital konzola), može li se na USB (3.0 ima 3 kom) spojiti BD čitač i tako instalirati igra s fizičkog medija?

 

mislim si, ipak je to quazi PC....

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Stric_Jura kaže...

Bok, još jedno pitanje..

 

s obzirom da nemam optiku (all-digital konzola), može li se na USB (3.0 ima 3 kom) spojiti BD čitač i tako instalirati igra s fizičkog medija?

 

mislim si, ipak je to quazi PC....

 

 Mislim da ne. Eventualno da probaš vidjet da li možeš skinut Blu Ray aplikaciju sa Store-a. 

15 godina
online
Xbox One

Jel se dobi na all digital konzoli već instalirane igre i aktivirane il se trebaju naknadno aktivirati?

Pitam jer minecraft definitivno mi se ne sviđa a možda se da prodati ako nije key već aktiviran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

sve igre se moraju instalirati, tj. dobiješ "redeem key" i upišeš ga pa ga XBOX skine i aktivira..

 

 

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Xbox One

pozz ekipa, pošto sam novi u svemu ovome, kupio sam xbox sada za bf za 99e, ovaj model bez diska, da li se igrice mogu kupiti sa diskom, naravno kojeg ne koristim pa samo ukucat kod iz kutije ili samo igre sa kodom? njubara jebi ga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox One

Evo ako netko treba kontroler po dobroj cijeni: https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

279 kn + dostava/isporuka.

Moj PC  
1 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
mickname kaže...

pozz ekipa, pošto sam novi u svemu ovome, kupio sam xbox sada za bf za 99e, ovaj model bez diska, da li se igrice mogu kupiti sa diskom, naravno kojeg ne koristim pa samo ukucat kod iz kutije ili samo igre sa kodom? njubara jebi ga...

 moras imati samo digitalne igre na toj konzoli jer ne prima diskove

13 godina
offline
Re: Xbox One
persona_user kaže...
mickname kaže...

pozz ekipa, pošto sam novi u svemu ovome, kupio sam xbox sada za bf za 99e, ovaj model bez diska, da li se igrice mogu kupiti sa diskom, naravno kojeg ne koristim pa samo ukucat kod iz kutije ili samo igre sa kodom? njubara jebi ga...

 moras imati samo digitalne igre na toj konzoli jer ne prima diskove

 da li u kutiji sa diskom dolazi i kod?

16 godina
offline
Re: Xbox One
mickname kaže...
 da li u kutiji sa diskom dolazi i kod?

 Ne. 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
mickname kaže...
persona_user kaže...
mickname kaže...

pozz ekipa, pošto sam novi u svemu ovome, kupio sam xbox sada za bf za 99e, ovaj model bez diska, da li se igrice mogu kupiti sa diskom, naravno kojeg ne koristim pa samo ukucat kod iz kutije ili samo igre sa kodom? njubara jebi ga...

 moras imati samo digitalne igre na toj konzoli jer ne prima diskove

 da li u kutiji sa diskom dolazi i kod?

 Ne dolazi, iskljucivo digitalno moras kupovati igre. Sad dali je to official store ili neki drugi izvor... na tebi je.

AV/Tech Link Engineer @ Microsoft
10 godina
online
Re: Xbox One
Eyekool kaže...

Evo ako netko treba kontroler po dobroj cijeni: https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

279 kn + dostava/isporuka.

 Ovo je extra cijena...tnx,steta sto prije nisam vidio ovo.

Valjda nije neka sracka,jer je skoro duplo jeftiniji nego na drugim mjestima.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Xbox One
hrka11 kaže...
Eyekool kaže...

Evo ako netko treba kontroler po dobroj cijeni: https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

279 kn + dostava/isporuka.

 Ovo je extra cijena...tnx,steta sto prije nisam vidio ovo.

Valjda nije neka sracka,jer je skoro duplo jeftiniji nego na drugim mjestima.

 Slobodno uzimaj , sa istog mjesta kupio prije dva tri mjeseca po toj cijeni .Sve po opisu i radi za pet 

12 godina
offline
Re: Xbox One
error_666 kaže...
hrka11 kaže...
Eyekool kaže...

Evo ako netko treba kontroler po dobroj cijeni: https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

279 kn + dostava/isporuka.

 Ovo je extra cijena...tnx,steta sto prije nisam vidio ovo.

Valjda nije neka sracka,jer je skoro duplo jeftiniji nego na drugim mjestima.

 Slobodno uzimaj , sa istog mjesta kupio prije dva tri mjeseca po toj cijeni .Sve po opisu i radi za pet 

 ja narucio.sa dostavom 331kn. dolazi u petak

16 godina
offline
Xbox One

Ja isto naručio jučer jedan klincima za Božić, danas mi javili da je spreman za preuzimanje ali nisam stigao otići po njega, ali ne žurim se. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

hehe..i ja malom uzeo za božić.

ni meni se ne zuri.gdje je 24.12. :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xbox One
error_666 kaže...
hrka11 kaže...
Eyekool kaže...

Evo ako netko treba kontroler po dobroj cijeni: https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

279 kn + dostava/isporuka.

 Ovo je extra cijena...tnx,steta sto prije nisam vidio ovo.

Valjda nije neka sracka,jer je skoro duplo jeftiniji nego na drugim mjestima.

 Slobodno uzimaj , sa istog mjesta kupio prije dva tri mjeseca po toj cijeni .Sve po opisu i radi za pet 

 3 sam narucio  ja sam u bih,taman prpdam jednog za jedno 500kn koliko je redovna cijena ovde ova dva ostaju

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Xbox One

Razmišljam uzeti Xbox one S umjesto Android boxa.
Da li je netko probao ili može probati Dolby Atmos True HD 7.1
https://thedigitaltheater.com/dolby-trailers/
Zanima me čita li ga Kodi na Xboxu i da li radi downmix
Pročitao sam da je Dolby Vision dostupan od 10 mj. 2018
Može li se upravljati xbox-om pomoću mobitela i može li Xbox playati s NAS-a?
Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 18:24 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Pozdrav,

 

dakle imam Xbox One S - all digital, posudio sam USB BD drive, ali ga Xbox ne prepoznaje, dapače, neće ni bootati s njim ukopčanim...

 

kako imam Diablo 3 - Ethernal edition na BD disku, zanima me, ima li netko u okolici Koprivnice Xbox (One X / S) i malo vremena i volje da isprobamo:

 

postavim svoj Xbox accout kod njega, instaliram Diabla,  probam kod sebe doma mogu li ga vidjeti vezanog uz svoj račun, pa ga skinuti s neta na svoj Xbox AD i probati igrati...

 

Ako radi, čovjeku ostavljam igru, nakon što maknemo moj račun s njegova Xboxa...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xbox One
CroDexter kaže...

Razmišljam uzeti Xbox one S umjesto Android boxa.
Da li je netko probao ili može probati Dolby Atmos True HD 7.1
https://thedigitaltheater.com/dolby-trailers/
Zanima me čita li ga Kodi na Xboxu i da li radi downmix
Pročitao sam da je Dolby Vision dostupan od 10 mj. 2018
Može li se upravljati xbox-om pomoću mobitela i može li Xbox playati s NAS-a?
Hvala

 Radi, ali morat ćeš izabrat ili Atmos ili VRR, ne znam nijedan AVR da podržava VRR.

Nažalost ne mogu se sitit jesam li vrtija ijedan film s atmosom na Kodiu, ali koliko me pamćenje služi 3rd party aplikacije nemaju podršku za audio passthrough.

 

 

Kodi radi lošije nego na Androidu. SMB nije radia, ali moš uvik ić priko NFS-a ako oćeš dodat stvar s NAS-a.

Postoje 3rd party aplikacije za upravljanje Xboxom.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 9:52 (om-prat).
14 godina
offline
Re: Xbox One
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

dakle imam Xbox One S - all digital, posudio sam USB BD drive, ali ga Xbox ne prepoznaje, dapače, neće ni bootati s njim ukopčanim...

 

kako imam Diablo 3 - Ethernal edition na BD disku, zanima me, ima li netko u okolici Koprivnice Xbox (One X / S) i malo vremena i volje da isprobamo:

 

postavim svoj Xbox accout kod njega, instaliram Diabla,  probam kod sebe doma mogu li ga vidjeti vezanog uz svoj račun, pa ga skinuti s neta na svoj Xbox AD i probati igrati...

 

Ako radi, čovjeku ostavljam igru, nakon što maknemo moj račun s njegova Xboxa...

 

 

 

To ti neće raditi. Igre koje dolaze na Blu-rayu, a nemaju kod u kutiji se instaliraju isključivo lokalno, ne vežu se uz acc.

Uz to, takve igre se ne pokreću ako medij (Blu-ray) nije u konzoli.

 

Jedino ti je rješenje da prodaš kutiju od igre koju imaš ili mijenjaš s nekime tko ima kodd (neiskorišteni).

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 11:15 (Lisac1606).
14 godina
offline
Xbox One

Falim!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Pozdrav svim XBOX vlasnicima.

Meni moj XBOX ONE X treba stići sljedeći tjedan pa molim za koje pojašnjenje o inicijalnom postavljanju.

Trenutno imam MS account ali na HR regiji. Trebam li na konzoli napraviti neki UK account da bi mogao koristiti GOLD i Pass? Jer koliko čitam HR nije podržana.

Na što još eventualno pripaziti?

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

da,regaj se na UK. adresu stavi neku sa google mapsa.

i uzivaj u njemu.isplati se uzeti xbox

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav , 

pretpostavljam da su se ovakve poruke pojavljivale x puta, ali eto početnik sam u ovome pa molim za par savjeta .

Kupio sam xbox one S  i Gta V igru na cd-u .

Ne znam kako namjestiti da igram online . Registrirao sam se na Rockstargames Social Club , ali mi ne ide 

Za igranje Gta V i fortnite mi traži 1 funtu . Fortnite igram već na PC 

Da li kad imam igru na cd-u se mora dodatno plaćati Gold ili Game pass , kako to funkcionira ? 

Sorry za hrpu pitanja i zahvalan sam na svakom savjetu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

Za online igru trebas imat Xbox Live Gold pretplatu, nema bez toga.

 

Ja imam jedno pitanje.. uzeo sam trial Live Gold preko gift card na US accountu (tu sam kupovao igre i sve) i platio jedan mjesec za 1$. Prije par dana doslo 9,99$ za iduci mjesec a na racunu nisam imao dovoljno para. Sad mi trazi da platim zaostatak, ali ne da preko love koju sam dodao novim gift cardom. Ostale opcije sve traze kartice iz US, s pravom adresom, nista drugo ne radi, ni Revolut sto je prije prolazilo..

 

Sad mi jos pada na pamet da uzmem Live Gold koji mjesec preko gift carda, samo ne bih tu htio bacati pare, ako ne prodje.

Ima li tko savjet kako da rjesim?

 

Tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
millo kaže...

Pozdrav svim XBOX vlasnicima.

Meni moj XBOX ONE X treba stići sljedeći tjedan pa molim za koje pojašnjenje o inicijalnom postavljanju.

Trenutno imam MS account ali na HR regiji. Trebam li na konzoli napraviti neki UK account da bi mogao koristiti GOLD i Pass? Jer koliko čitam HR nije podržana.

Na što još eventualno pripaziti?

Hvala unaprijed

 Dovoljno je na postojeci account dodati adresu u regiji gdje zelis kupovati stvari, najbolje US ili UK.

 

Na US je jeftijije uglavnom, samo treba pazit da sve moras kupovati lovom koja se loada na account preko gift carda..

14 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...

Za online igru trebas imat Xbox Live Gold pretplatu, nema bez toga.

 

Ja imam jedno pitanje.. uzeo sam trial Live Gold preko gift card na US accountu (tu sam kupovao igre i sve) i platio jedan mjesec za 1$. Prije par dana doslo 9,99$ za iduci mjesec a na racunu nisam imao dovoljno para. Sad mi trazi da platim zaostatak, ali ne da preko love koju sam dodao novim gift cardom. Ostale opcije sve traze kartice iz US, s pravom adresom, nista drugo ne radi, ni Revolut sto je prije prolazilo..

 

Sad mi jos pada na pamet da uzmem Live Gold koji mjesec preko gift carda, samo ne bih tu htio bacati pare, ako ne prodje.

Ima li tko savjet kako da rjesim?

 

Tnx!

 https://dundle.com/visa-mastercard/

 

Na linku gore kupiš US prepaid VISA karticu i platiš. Provjereno radi na Disney+ koji isto traži US kreditnu karticu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice