Alan Wake

poruka: 469
|
čitano: 92.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Alan Wake

Remedy, tvorci fenomenalnog Max Payna nakog godina razvoja priveli su svoje remek djelo kraju. . .

 

 

 

Call of Duty 4 RULEZ :D
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alan Wake

Igra ce sigurno biti dobra ali mislim da je taj projekat malo i na neki nacin ugrozen

zbog dugog radjenja igre.I mislim da posto se dugo radila igra da je izgubila

titulu kao najbolja igra.Ali tko zna sve je moguce.Samo kad se sjetim helgate london-a.

Isto se govorilo na veliko o toj igrici,na kraju je propala.Ali ne vjerujem da ce tako zavrsiti i

Alan Wake.Cool

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alan Wake
Alan Wake se čini kao vrhunska igra.
Zanimljiva priča i atmosfera su ono što me privlači.

Definitivno ću zaigrati.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

To bi trebala biti neka horror igra.malo me podsjećaju filmovi na Silent Hill i Alone in the Dark.

Mogla bi igra biti dobra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alan Wake

O da..   thriller igra sa dobrom grafikom i čini se pričom..   to prelazim definitivno!

Već dugo se nisu koncentrirali na radnju toliko, a atmosfera ovdje mi se čini totalno pogođena..   hmmm..    vidjet ćemo.

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alan Wake

Dobro je tema je zazivjela vec sam pomislio da nikon neiteresuje igra Smijeh

 

 

 

Pa koliko sam ja razumio u onom interviu igra ce biti akciono orjentirana s elementima horrora, a od Remedy-a ocekujem instant hit, i skromno prognoziram kako bi ovo mogla biti igra godine, jer ce bar po onome sto sam vidio ponuditi fenomenalnu pricu, grafiku, atmosferu, i gameplay. . .

Call of Duty 4 RULEZ :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alan Wake

Tko ima raketu od kompa ce biti zadovoljanPlač

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alan Wake
Kakav kaos.
3 godine pratim razvoj, da bi se sada desilo ovo.

http://pc.ign.com/articles/100/1002833p1.html

Na sreću imam xbox360, pa ako već dođe do toga budem kupil.

Ali definitivno bi rađe na pc zaigrao.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alan Wake
brhgzugfewu kaže...
[...]
Ali tko zna sve je moguce.Samo kad se sjetim helgate london-a.

Isto se govorilo na veliko o toj igrici,na kraju je propala.

[...]

Čemu uspoređivati Hellgate London i Alana Wakea. Rade ih drugačiji developeri...

 

Primjećuje li netko sličnost Alana Wakea s Maxom Payneom? Mislim, obje igrice nose ime glavnog lika i u obje igrice glavni lik pokušava saznati što mu se dogodilo sa ženom... Slučajnost?

 

P.S. - još se ne zna da li će igrica izaći za PC. Piše da su trenutno fokusirani na X360 izdanje, a da još uvijek postoji mogućnost izlaska i za PC

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 11:53 (i_rambo_plache).
16 godina
offline
RE: Alan Wake
I tu otprilike svaka sličnost završava... :)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
Alan Wake

Nisi me razumio ja nisam uopce mislio da su igre iste nego da puno igrica koje su se dugo radile da nisu zavrsile najbolje.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alan Wake

jao poludit cu LINKMršti se

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Alan Wake
luckyluke kaže...

jao poludit cu LINKMršti se

Prokleti smradovi! Zamisli ljudi bi objavili za PC, ali ne to je veliki is svevisnji izdavac Microsoft koji zeli poboljsati prodaju svoje krs smrdljive konzole pa su napravili exkluzivu za glupi Xbox!! Crkli da Bog da!

Call of Duty 4 RULEZ :D
16 godina
offline
RE: Alan Wake
D3ViL kaže...

Prokleti smradovi! Zamisli ljudi bi objavili za PC, ali ne to je veliki is svevisnji izdavac Microsoft koji zeli poboljsati prodaju svoje krs smrdljive konzole pa su napravili exkluzivu za glupi Xbox!! Crkli da Bog da!


Pretpostavljam da bi ti KUPIO igru?

 

Naravno, kad je manja stopa piratiziranog na xBoxu.

 

Naime, ne slažem se sa tvojim agresivnim stavom za koji nemaš povoda. I meni je žao što će biti xbox ekskluziva, ali pomirit ću se s time, kupiti za xbox ili pričekati pc verziju.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
offline
Alan Wake

A sto ako nemas xbox i ne namjeravas ga apsolutno nikada kupiti? I meni je ovo bila jedna od iscekivanijih igara koju potencijalno nikad necu odigrati zbog necije administrativne odluke...

 

A sto se tice piratluka, ionako se na torrentima prvo pojave izdanja za xbox a tek poslije za PC :p

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alan Wake

@denny:pa nemaju danas ljudi para,kriza je.to mi je pre glupo,zakaj jednostavno ne naprave za sve 3 konzole i aj bok?

Pa ak se netko sjeca,Remedy je u svojoj proslosti radio samo PC eksluzive i odkud ih puklo u glavu da samo rade igru za smrdljivu konzolu.?

 

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alan Wake

U tome i je stvar. Da je to odluka Remedy-a ja nebih reagirao ni blizu kako sam sad.

 

Nego je to odluka MICROSOFT-a koji je IZDAVAC i koji zeli poboljsati prodaju svojih konzola praveci exkluzivu!!! Alan se uporedo razvijao i za PC i za Xbox, da bi se oni na kraju odlucili za ovaj fasisticki potez.

Call of Duty 4 RULEZ :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alan Wake

Ja nisam rekao da je ovo odličan potez za gamere ili nešto takvoga, samo sam rekao da je D3Vil preburno reagirao na legitimnu poslovnu odluku jedne firme.

Dragi moji, svatko od vas bi povukao onaj potez za koji misli da će mu donijeti bolji profit, pogotovo sada kada je ta kriza na koju se svi pozivate.

Tko kaže da nebi, zapravo je jednostavno LAŽAC.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 23:43 (Danny_HR).
16 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Mislim da se ne radi o tome. Naime, igra se razvija jako dugo. U vrijeme Far Cry-a 1 ili STALKER-a, igra bi vjerojatno bila hit, ali danas uz skorašnje Crysis 2, Wolfenstein, MW2, RE5 i sl. igra s tako starim engineom i idejama i rješenjima ima problem na PC tržištu.

PC igrači su znatno zahtjevniji i po pitanju grafike i priče i gameplaya, a s obzirom da se igra razvija ovako dugo, jasno je da nešto u razvoju baš nije išlo glatko i da je vjerojatno logičan put rezanje svih elemenata igre na konzolašku verziju.

Otvoreno su ostavili isključivo u slučaju da AW uspije na XBOX-u, što bi im tada dalo nekoliko mjeseci ili čak i godinu dana za doradu i peglanje, uz nekakve bonuse za PC eventualno čime bi nadoknadili čekanje, a i prodali igru i nekima koji su je odigrali na XBOX-u. Uostalom, Mass Effect je sličan put imao.

 

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Alan Wake

E igra je super pogledao sam malo game play i super je.Uglavnom sjecam se kada su prvi trailer-i izasli

trcanje glavnog lika je bilo uzasno.Ali sada su to poboljsali.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alan Wake
Evo mali intervju sa developerom.

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3175367

Zanimljivo.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Ljudi, neznam haluciniram li ja ili je OVO istina?

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alan Wake
thuglife kaže...

Ljudi, neznam haluciniram li ja ili je OVO istina?

 a valjda je istina Iznenađen

16 godina
offline
RE: Alan Wake
Odlično!

Kupujem pa makar i za xbox.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

ma p*s ma*er koji ku**c za xbox!?

 

Cekam igru 4 godine ma mamicu im njihovu ja zelim tu igru na pc-u istog dana kada izadje za xbox...

 

Inace da komentiram malo igru, po e3-u se vidilo da grafika izgleda dobro, ovakav gameplay stil i look iz 3. lica mi je odlican. Podsjeca me malo na Alone in the dark, ali eto nadam se da nece biti tako bugovita -.-'

 

This is usually the part where people start screaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alan Wake

Mislim da se ne bi trebali toliko bunit zbog ove odluke, jer će vjerojatno (a to vjerojatno je 100%), mjesec-dva nakon izlaska za Xbox, doć će i na PC, i problem riješen, osim naravno što će vjerojatno bit porta, sa glupim A,B,X i Y (Xbox tipkama), al šta je tu je!?

16 godina
offline
RE: Alan Wake
Sylar kaže...

ma p*s ma*er koji ku**c za xbox!?

 

Cekam igru 4 godine ma mamicu im njihovu ja zelim tu igru na pc-u istog dana kada izadje za xbox...

 

Inace da komentiram malo igru, po e3-u se vidilo da grafika izgleda dobro, ovakav gameplay stil i look iz 3. lica mi je odlican. Podsjeca me malo na Alone in the dark, ali eto nadam se da nece biti tako bugovita -.-'

 


Ja da sam izdavač isto tako bi prvo izdao igru za konzole.

 

Iz čistog razloga što je manja stopa piratstva.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

Neće Alan Wake tako brzo na PC, zapravo, možda uopće neće na PC. Naime, sve ovisi o Microsoftu. Definitivno će im se za početak više isplatiti da igra bude Xbox 360 ekskluziva i takva je situacija za sada - igra je Xbox 360 ekskluziva, a ako ispadne da im se isplati Alana držati Xbox 360 ekskluzivnim i dugoročno, onda ga nećemo ni vidjeti na PC-u. Postoji jedino nada zbog Microsofotovog Games for Windowsa putem kojega bi igra mogla ugledati svjetlo dana i na PC-u, ali čak i po tome rekao bih da neće manje od pola godine nakon izlaska Xbox 360 proći.

 

Evo par linkova o tome:

 

http://www.hcl.hr/vijesti-alan-wake-neizvjestan-na-pc-u-3199-17.html

 

http://www.hcl.hr/vijesti-dantes-inferno-i-alan-wake-zaobilaze-pc-platformu-3249-17.html

 

EDIT: Nisam vidio par postova iznad link na sličan članak.

 

Eh i da kažem da iako MS želi da ovo izgleda kao Xbox 360 ekskluziva i kako nije baš izgledno da će uopće izaći za PC, sve to poprilično smrdi na marketinški trik MS-a kako bi prodali koji Xbox više, a PC verzija gotovo sigurno dolazi. Biti će samo vremenska ekskluziva za Xbox.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 11:09 (Ementaler).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Alan Wake
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Alan Wake

This sucks big ass, kao što bi rekli Ameri. Ova me je igra zaintrigirala čim sam čuo za nju, ali nisam baš pratio stvari pa nisam imao pojma da neće biti ništa od PC verzije... Tako sam se veselio i Heavy Rain-u, budući da me je Fahrenheit oduševio, pa se dogodila ista stvar. Sad još samo treba da i Max Payne 3 ostane bez PC verzije...

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice