Battlefield 1 - Playstation 4

poruka: 226
|
čitano: 46.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
nike098 kaže...
ova igra me pocela zivcirat. jucer mi se vise puta dogodilo da imam nekog na nisanu na par metara udaljenosti prvi pocmem pucat u njega on me ubije njemu health 100% a bilo je slucaja da mu pucam u leda lola se okrene i ubije me, dode mi da konzolu kroz balkon bacim, ono frustrirajuce. I to sam primjetio da je vise slucaja mi bilo ako nisanim i neko mi se tada pojavi ti meci ga ne pogadaju

 Ako zanemarimo problem sa serverima, na pamet mi pada da možda imaš visok ping ili visok input lag na televizoru.

PSN - DeniZg80
14 godina
online
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
nike098 kaže...
ova igra me pocela zivcirat. jucer mi se vise puta dogodilo da imam nekog na nisanu na par metara udaljenosti prvi pocmem pucat u njega on me ubije njemu health 100% a bilo je slucaja da mu pucam u leda lola se okrene i ubije me, dode mi da konzolu kroz balkon bacim, ono frustrirajuce. I to sam primjetio da je vise slucaja mi bilo ako nisanim i neko mi se tada pojavi ti meci ga ne pogadaju

 meni se ovo dešavalo nekidan. sve je radilo bez ikakvih tragova laga, rubber bandinga i slično... Ispalio bih desetak metaka u likove u blizini pa ništa. Oni mene ubiše bez problema.

PSN - darklydexter
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Gle, imal si bad day...tak se i meni dešava. nemrem nikoga pogoditi, a drugi pljune i mene ubi... tad lijepo power off i bit će bolje sutra...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
nisam imal bad day nego je bad game :-)
12 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

slobodno me dodajte na listu: qtanimegurl

 

Igrao sam kojih 30h na PC-u, sad sam na PS4. Uglavnom sam medic, pa kome treba medic nek me doda :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

ja igram samo cq hardcore, pa ako neko igra isto mozemo zajedno nek se javi

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Giant's Shadow gameplay i sve izmjene objašnjene.

 

 

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Novi patch za battlefield 1,
Nadam se da vise neću cekati 3 dana kad stisnem quit game..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Neces. Al nije da mi se nesto svidja nova mapa, ono, srednja zalost. Plus nerf za Martini Henry. Nema vise one shot, one kill. Bezze s obzirom da imas jedan metak u pusci i moras punit nakon sto opalis...
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Nema OHK ako si pogodio noge i ruke. Dok za chest i head je dovoljan jedan metak :)
PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Konačno i ja upogonio BF1... Jel normalno da mi mapu učitava 3-4 min?

 

Nick na psn mi je Roman_991 pa me dodajte da odigramo koju

 

 

PSN Roman_991
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 9:21 (Roman007).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Roman007 kaže...

Konačno i ja upogonio BF1... Jel normalno da mi mapu učitava 3-4 min?

 

Nick na psn mi je Roman_991 pa me dodajte da odigramo koju

 

 

 sasvim normalno 

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

They Shall Not Pass je idući DLC.

 

Tema su Francuzi i Verdun.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Dali je neko od vas kupio season pass??
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

ja nisam jos uvijek, a uzecu. najvjerovatnije tamo nekad pred prvi dlc.

PSN Tokioplastic292
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Pozdrav ekipa
Stigo slim, stigo i bf1, od vikenda peglam..

Daj mi samo recite box edition koji sam dobio je neka osnovna verzija, a premium naravno dodatno kupujem?
I jel se zna kad dolazi prvi DLC il je vec vani?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Mart 2017 izlazi prvi dlc. Do sad nije nijedan, osim mape giant shadow koja je bila free.
PSN Tokioplastic292
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Prošao nedavno SP, pa sam uzeo + pretplatu i reko da se i u online okušamo. Nakon godina neigranja fps ova i još više godina neposjedovanja konzole, zadovoljan sam, uglavnom završim s pozitivnim scorom :)
Nego, danas kad sam igrao mi se u par navrata pojavila neka hm..ikonica? s desne strane.

Bude žuta/narančasta/crvena..? tako nešto..kolko se sjecam s bf3 na PC, to su bili neki indikatori problema s konekcijom, pingom i sl. Jel ista stvar i ovdje ili?
Jel može neko pomoć, malo razjasnit stvari ili moram slikat drugi put da budem precizniji o čem se radi?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Zin8 kaže...

Prošao nedavno SP, pa sam uzeo + pretplatu i reko da se i u online okušamo. Nakon godina neigranja fps ova i još više godina neposjedovanja konzole, zadovoljan sam, uglavnom završim s pozitivnim scorom :)
Nego, danas kad sam igrao mi se u par navrata pojavila neka hm..ikonica? s desne strane.

Bude žuta/narančasta/crvena..? tako nešto..kolko se sjecam s bf3 na PC, to su bili neki indikatori problema s konekcijom, pingom i sl. Jel ista stvar i ovdje ili?
Jel može neko pomoć, malo razjasnit stvari ili moram slikat drugi put da budem precizniji o čem se radi?

 

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Zamrla tema? nitko vise ne hakla?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Haklam ja :-D. Novi sam, nisam bas neki maher (k/d 0.69) ali zabavljam se :-), zasad udaram samo s assault po conquest modu. Ako tko hoce moze me dodat da udaramo zajedno: THomsonCRO
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

haklam i ja. to je zapravo i jedino sto igram =) problem je nedostatak vremena pa stignem uletit svaki drugi, treci dan po satak. al sad ce vikend pa bi se mogao baciti koji sat vise 

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ja skupio 145 sati igranja 🙈 Bome dosta sam vec odigrao. Jebiga sad igram kolko mogu za par mjeseci dolazi klinac i onda cu bit manje online 😊

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
omomomomoomm kaže...

Ja skupio 145 sati igranja 🙈 Bome dosta sam vec odigrao. Jebiga sad igram kolko mogu za par mjeseci dolazi klinac i onda cu bit manje online 😊

 Prvih godinu dana si slobodan. Dijete je stalno spojeno na mamu i igraš se do mile volje.

Kad prohoda, onda si u problemima.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Odlicno znacu skupit cu prek 1000h kao i na bf4. 😊

PSN:Tomislav025
 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
DeniZg kaže...
omomomomoomm kaže...

Ja skupio 145 sati igranja 🙈 Bome dosta sam vec odigrao. Jebiga sad igram kolko mogu za par mjeseci dolazi klinac i onda cu bit manje online 😊

 Prvih godinu dana si slobodan. Dijete je stalno spojeno na mamu i igraš se do mile volje.

Kad prohoda, onda si u problemima.

  ko da je server pa spojeno 

koji kralj 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Mi otkrili movi mod back to basics, znaci predobra stvar samo infaltry i sniperi sa iron sightom. Prezabavno probajte obavezno.

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Kako tacno pronaci taj mode?

 

Edit. 

Custom game :)

 

Dobra stvar za baciti dvije-tri runde.

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2017 11:24 (LordSnow).
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Da custom games, meni preoiicna stvar.  Tu se vidi skill kad nema tenkova i aviona. Samo  pjesadija i deri 😊

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Dali se nekome desilo da vas izbaci sa servera? ali jedno šest puta me u ponoć točno izbaci??
Izgubis sve bodove.. jbni t com
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice