Beyond good and Evil

poruka: 7
|
čitano: 1.198
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Beyond good and Evil

Igra koja je napravila odličnu prodaju 2003 kao Ubisoftova in-house igra.Izdana je za pc,ps2,xbox.Uglavnom prati teoriju zavjere na  planetu naseljenom ljudima/životinjama.U ulozi reporterke koja traži istinu o uroti između vojske koja "štiti planet" i vanzemaljaca koj napadaju planet.Naoružana štapom i fotoaparatom ona ide duboku među neprijateljske linije i slikama koje šalje tajnoj organizacii koja ih objavljuje za slobodu ona raskrinkava neprijatelja.Naravno nije sve u blicu.Iako nema vatrenih oružija, štap služi prilično dobro usto postoji i disk kojim možemo  kada je neprijatelj okrenut nam leđima da mu izbijemo cijev za zrak.U stopu nas prati gicko Pey koji je "stric"  protagonistkinje Jade,a kada ga uhvate i pošalju na roštiljadu dobijemo zamjenu-vojnika koji nam čuva leđa, dok spašavamo "strica",planet i živu glavu.Odlična igra.Dali ju je netko igrao i što misli o njoj?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2008 11:23 (Quark).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Beyond good and Evil

Igra nije loša u početku, ali kad počmeš igrati za ozbiljno smeće. Mogao je to Ubisoft napraviti i bolje. umjesto Jade trebao je staviti neku mrcinu ili tako nešto.

vulerious - technofreak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Beyond good and Evil

Fantastična igra, jedna od najboljih (najsvjezijih) igara u zadnjih 10godina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Beyond good and Evil

Mislim da je dobro odrađeno,sama radnja nije neki frontline rat,više špijunskog tipa.A što se tiče Jade mislim da su je dobro odradili,baš zato što je igra samo po sebi puna šuljanja i slikanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Beyond good and Evil

Al to nije bilo zbilja davno??? U svakom slučaju, dobra igra. Najviše zbog toga što ne puca na to da bude ultra-hit s super efektima i prekrasnom grafikom, već je samo zabavna. Čujem da če ubrzo nastavak, samo se nadam u istom neobaveznom tonu ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Beyond good and Evil

Za vrijeme kad je izdana,grafika je bila više nego dobra,igrao sam ju na ps2 tako da postoje ograničenja ali koliko sam vidio ni na pc-u nije bilo puno bolje.Uglavnom radnja je ono što je čini unikatnom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Beyond good and Evil
Quark kaže...

Za vrijeme kad je izdana...

 
Ovdje je bit stvari.

Igra je bila jako dobra. Opet sam je stavio prošli mjesec iz nostalgije, ali više nije to onaj doživljaj kakav je bio tada. Nema veze stara grafika, već je od tada do danas, 5 godina, izašlo dosta izvrsnih igara koje pružaju isti ili bolji faktor zabavnosti.

Ta je igra zaslužila da je se dostojno sahrani Osmijeh

R.I.P.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice