Fifa14 PS4

poruka: 16
|
čitano: 10.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fifa 14 PS4

Pokrećem novu temu koja bi isključivo bila vezana uz next gen fifu na PS4 kako bi se igrači lakše povezali, izmijenili iskustva i naravno odigrali pokoju tekmu na novoj platformi. Za početak možete dodati svoje acc kako bi se lakše našli ...

 

Moj acc   HNK_Botinec

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 14 PS4

toni91kz je moj acc. usput da pitam jel ima ko problema sa Seasons modom?

13 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4
BlueHell-CRO Nemam bas problema sa sezonom.
BlueHell
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 22:31 (BlueHell...).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

cak_crochef

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

Zna li netko kako igrati online sa psn prijateljima a ne samo sa random ljudima? Kad uđem u igru uvijek mi piše da imam 0 prijatelja a znam da mi je i frend istovremeno u igri, a ne postoji mogućnost da ručno dodam prijatelje na friends listu :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

Dal oba imate EU verziju, ili jedan EU, a drugi US?

 

Ja imam EU verziju i vidim sve svoje koji su online, a imaju isto EU verziju...more bit da ti je do toga!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

moja je kupljena u svijet medija, njegova u nekoj trgovini u splitu, pretpostavljam da bi obje trebale biti eu verzija...

može li biti do toga što ja imam psplus pretplatu a on nema?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa14 PS4
mijanB kaže...

moja je kupljena u svijet medija, njegova u nekoj trgovini u splitu, pretpostavljam da bi obje trebale biti eu verzija...

može li biti do toga što ja imam psplus pretplatu a on nema?

 

Hahahaha! Jesi lud :) svaka čast majstore! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2014 20:49 (aquaevivae).
10 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

recite mi kakva su vasa iskustva sa online igranjem...znači imam kući 10 mbitnu vezu, koja je doduše dosta koristena maxtv, brat na kompu cili dan i takve stvari ali kad idem igrat fifu po danu jednostavno to je druga igra...dobia sam gastritis vise od delaya..

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa14 PS4
mijanB kaže...

moja je kupljena u svijet medija, njegova u nekoj trgovini u splitu, pretpostavljam da bi obje trebale biti eu verzija...

može li biti do toga što ja imam psplus pretplatu a on nema?

Bingo!

15 godina
offline
Re: Fifa14 PS4
Dekinho14 kaže...

recite mi kakva su vasa iskustva sa online igranjem...znači imam kući 10 mbitnu vezu, koja je doduše dosta koristena maxtv, brat na kompu cili dan i takve stvari ali kad idem igrat fifu po danu jednostavno to je druga igra...dobia sam gastritis vise od delaya..

 

I ja imam istu vezu kao ti i igram bez problema. Ako bude problem u jednoj od dvadeset igri, puno sam rekao. Probaj gasiti max tv, pogotovo ako imaš HD programe jer ti pojedu dosta veze. Izbjegavaj dok igraš eventualno skidanje s torrenta i takve stvari.. Možda te ebe wireless pa ako ti je tako spojeno probaj za promjenu žičano spojiti pa vidi ima li kakve razlike? I tako, malo se poigraš pa možda dokučiš u čemu je problem..

15 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

Pikachu_cro nick pa slobodno ko je na PS4 nek doda 

q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fifa14 PS4

Počinjem gubit živce na Fifi. Vodim 2:1 i lik mi nekako izađe i ispada da sam ja izašao i lik dobije 3 boda. To se događalo na PES-u i zato mi je PES isao na k...

 

Jer mi može netko objasnit "obranu", jer vidim da likovi oduzimaju loptu bez problema a ja se nekad patim. Ima neka fora šta trebaš stisnut da tako ciljano i precizno igrač uzme loptu.

 

Evo nick : CroMan1987CRO pa ko je na ps4 neka se javi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.6.2014 9:47 (R36).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Fifa14 PS4

Pozdrav ljudi !
Kupio sam PS4 i Fifu 14,i imam neki papir pise na njemu Ultimatee team free,ali sam mogao samo igrati 2 days of trial,i onda mi trazi da kupim membership na 1mjesec,3 ili 12,sta da radim ?
{#} 

Kenan
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa14 PS4
Noke32 kaže...

Pozdrav ljudi !
Kupio sam PS4 i Fifu 14,i imam neki papir pise na njemu Ultimatee team free,ali sam mogao samo igrati 2 days of trial,i onda mi trazi da kupim membership na 1mjesec,3 ili 12,sta da radim ?
{#} 

Moras ga kupiti da bi mogao igrat online.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice