Final Fantasy

poruka: 21
|
čitano: 6.762
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Koji vam je najdraži Final Fantasy i kakva su mišljenja o njemu? Meni je to Final Fantasy XII.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Igrao sam...

 

FF 7 (Daleko najbolji...)

FF 8

FF 9

FF X

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Final Fantasy

igrao sam samo XII, tojest jos igram, jer zelim pohvatat sve huntove....

 

iako  sam  kraj  vec  i  vidio,  zadnji  boss  nije  nimalo  zanimljiviji  od  vecine  huntova....


eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy
The_Chosen_One kaže...

Koji vam je najdraži Final Fantasy i kakva su mišljenja o njemu? Meni je to Final Fantasy XII.


 jer postoji neki dio final fantasy za PC ?

kaj ovdje treba napisat?!
16 godina
offline
RE: Final Fantasy

7 i 8 ima za PC, 9 mozes igrati preko PSX emulatora, a 10 i 12 mozes pokusati igrati preko PS2 emulatora. :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy
Solo761 kaže...

7 i 8 ima za PC, 9 mozes igrati preko PSX emulatora, a 10 i 12 mozes pokusati igrati preko PS2 emulatora. :)

 Daš mi link,za download tog emulatora? i kako da igru pokrenem samo ju stavim u PC ili?

kaj ovdje treba napisat?!
16 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Final Fantasy 2 - imam emulator Super Nintenda pa nekad zaigram stare naslove. :)


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Final Fantasy
Solo761 kaže...

7 i 8 ima za PC, 9 mozes igrati preko PSX emulatora, a 10 i 12 mozes pokusati igrati preko PS2 emulatora. :)

sorry-te  sto  radim  offtopic  ovdje  ali  mozes  i  meni  pomoc  oko  linka  za  PS2  emulator? 

eeehhheem...
16 godina
offline
RE: Final Fantasy

FF VII

FF VIII - najbolji

FF IX

FF X - trenutno igram

16 godina
offline
Final Fantasy

http://www.pcsx2.net/

 

Kako ga postelati, s kojim igrama radi itd nemam pojma, nisam ga koristio. Mislim da donekle podrzava popularnije igre, a ima vise problema s manje popularnim igrama. Pa tko voli neka izvoli. Meni je lakse izvuci PS2 iz ormara :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Final Fantasy

Glupo pitanje - ali zašto FF? Nisam ga nikad zaigrao ali vidim da se masa pali na to...

Ne zaj* - stvarno pitam


--
HaHa na sve
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy

FF...meni je glupa ta igrica,imam X,al dosadna je...

KH je sto puta bolje(meni)Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Final Fantasy

meni je najbolji FF XII (grafika i prica je predobra)

16 godina
offline
Final Fantasy

Igrao sam samo FFX, predobar, poslije Dark cloud-a najbolji PS2 RPG

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Final Fantasy
HaHa kaže...

Glupo pitanje - ali zašto FF? Nisam ga nikad zaigrao ali vidim da se masa pali na to...

Ne zaj* - stvarno pitam



jednostavno zbog atmosfere koja te uvuče u igru.

ja sam dugo odolijevao final fantasy bolesti, al kad je krenulo ne staje, tak da ću sad nabaviti original crisis core:final fantasy VII za psp koji je u petak izašao, koji je u stvari prequel za FF VII i objašnjava neke stvari u priči

prvo sam igrao i završio FF X , pa FF XII a onda krenuo na starije naslove FF VII , FF VIII i sad igram FF IX

nekak najbolju priču ima FF VII , a grafički je nabolji naravno FF XII tak da bi mi nekakav poredak bio za sada:
1.FF VII
2.FF XII
3.FF X
4.FF IX
5.FF VIII

15 godina
offline
RE: Final Fantasy

Evo primjetih da nitko nije naveo 3 (mislim da je to 6ica u japanu, ali nije bitno) a to je meni definitivno nadrazi dio.

Doduse nista nakon 9 nisam odigrao (nemam PSX) ali 3 mi je definitivno najdraza.

 

Tople preporuke za ljubitelje FF-a (koji mogu podnjeti grafiku sa SNES-a)

15 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

igram FF6 preko gba emulatora i odlična je

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Tko je neigra nije ništa igrao

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2009 23:11 (gamer2400).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Nekako mi je najdraža sedmica ali vjerovatno zato jer me je ona uvela u svijet final fantasy serijala a i u svijet rpg-a općenito. Cloud je strašan momčina a sa onim mačinom u mesnici mu ne bi bilo premca:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 19:44 (dwezzel).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

igrao IV, VI, VII (2 puta), VIII, IX (2 puta), X (2 puta), XII (2 puta, prvi puta jap. verziju, LOL). X-2 nisam htio iz principa jer bi mi samo pokvario savrseni zavrsetak desetke. prva mi je bila sedmica pa mi je zato i najbolja u serijalu (skupio sve, pobio weapone...). volio bih odigrat odlicne Crisis Core (pogledao zavrsetak na jubitou i ostao zatecen kvalitetom) i Dissidia (tucnjava na foru mario brawl). FF XIII dosta vuce na sedmicu iz vidjenog 40min. demoa, a versus bi mogao ispast neki kingdom hearts klon. pogledao i odlicne anime OVA-e Last Order, On the Way to a Smile i CG film Advent Children (+prosirena verzija). eh, sto bih dao za remake sedmice...

real life is for people who suck at video games
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Final Fantasy

Igrao sam samo 3 nastavka:

Final Fantasy X

Final Fantasy X - 2

Final Fantasy XII

 

najbolji mi je posljednji dio Final Fantasy XII  i slažem se s tvrdnjom da onaj koji nije odigro Final Fantasy zapravo nezna što je pravi rpg.. FF imaju najbolju atmosferu, animacije, glazbu, igrivost, humor, romantiku, ma cijelu bajkovitost.. Square Enixu treba za Final Fantasy dati Oscara za životno dijelo i amen..

nemam ništa protiv dotičnih Obliviona, Fallouta, Mass Efecta, Gothica itd.. igrao sam ih i poneke prošao(Oblivion i Gothic) ali s Final Fantasyom se niti izbliza ne mogu uspoređivati jer nemaju tu dubinu i osjećaje koje mogu svakog gamera natjerati na plač ili na radost.. to može samo veliki Final Fantasy

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice