Koju ste igru najduze igrali

poruka: 112
|
čitano: 15.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Najduže igram counter strike source ,ali od igrica koje se mogu prić najduže san igra burnout 3 na ps2

Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

World of Warcraft - 3 godine

sad igram Counter strike: source vec 5 mjeseci, najmanje 7 sati na dan, svaki dan

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2009 20:20 (Gnarrkill).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

1. Morrowind - u 2 godine koje sam ga igrao izgubio sam na njega sigurno oko 3h na dan znaci cca 1000h, u pm kako trošim život uzalud

2. San Andreas - 3 prolazaka do 100% bez chetova + zajebancija s chetovima + multiplayer

3. Oblivion - cca 500h

4. CoD 1 + UO par puta singleplayer + jako puno igre u multiplayeru

5. sve igre iz Rainbow Six serijala (posebno Rogue Spear s dodacima) prije nego su ga uništili s Vegasom - možda više utučenog vremena nego zbrojeni sati od ostalih nabrojenih igara

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

def pes5 to sam s frendima dano nocno igrao tako da mi se sada od nje bljuje

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Koju ste igru najduze igrali

Ubjedljivo najduze Civilization 3, od dana kad je izasla pa do juce. Nju jednostavno moram imati instaliranu na kompu naravno uz jedno 20-ak omiljenih modova.....

 

Eh sada da li se netko sjeca Panzer General 2 igre. Takodje od dana izlaska pa do danas samo sto mi je Civilizacija ipak oduzela jedno troduplo vise vremena........

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Dobro kaj si me sjetil na Panzer, nisam ga igral valjda godinu dana. Idem ga sad odma skinut i peglat. Treći reich ftw.
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Freelancer i dan danas (evo baš skidam neki grafički mod sa fantastičnim unapređenjima grafike) i ponekad uleti umjesto pasijansa Transport Tycoon ali OpenTT tj. free source klon TT-a.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

football manager 2008 i 2009 dosao sam do 2045 godine sa a.c. milanom...igrao dan i noc...tijekom zimskih praznika po 10-12 sati dnevno...xdxdx

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

Unreal

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

UT2004, 3 godine sam ga igrao manje-više svakodnevno, ukupno nekih 2000 sati a da nisu serveri (barem oni koji iole valjaju) prazni ne bih još prestao :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Virtual sex ps1 hahahaha

Peace love unity :))))
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Crysis

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Battlefield 2142.Najbolja mrežna pucačina.

Osobno stajalište.

Koja pila? Naravno,motorka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

atomic bomberman 95 i worms, ftw!

 

igram ih i dan danas, kad se nađe voljna ekipa

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Koja_pila kaže...

Battlefield 2142.Najbolja mrežna pucačina.

Osobno stajalište.

 meni osobno CoD:4 ima najbolji mp...ali svako ima pravo na svoje mišljenje
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Gnarrkill kaže...

World of Warcraft - 3 godine

sad igram Counter strike: source vec 5 mjeseci, najmanje 7 sati na dan, svaki dan

 sve preko 50 sati na tjedan je teska ovisnost....
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

Definitivno Freelancer, sate bolje da ne znam lol.

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
Koja pila? Naravno,motorka.
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

quake 3, domaci lan partyji... 5 godina minimalno...

elder scroll - morrowind, oblivion... zajedno 1 godinu...

starcraft - 2 godine

diablo 1, 2 i LOD, - 1 godinu

carmageddon (svi serijali skoro) - 3 godine sigurno

fallout tactics - 2 mjeseca

 

sve sam igrao, kad su izlazile igre... a neke i daleko duze nakon izlaska... :) stari gejmer... ne toliko. ali kad kao mulac u prvom razredu osnovne dobiješ 386-icu s 40 mhz, par rama memorije, hard od 256 mb, i 14" mono monitorom, veselju nikad kraja... tetris, titus the fox, raptor,doom 1, prince of persia, mortal kombat... uglavnom poduza lista i sve hitovi. :)

Athlon X2 4800, 4Gb mem, 8800gts, logitech z-5500
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Koja_pila kaže...
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
 Ne provodim, ne bi vjerovao da meni nakon par sati svaka igra dosadi. Ali kada nađem "onu pravu" onda sam pravi ovisnik i ne odljepljujem se od nje.

Expanzije za NWN2 ni ne želim pokrenuti, jer unaprijed znam kako bi to završiloSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Morrowind

Duuuuuuuugo

I jos na staroj konfiguraciji

Zašto je Aladin ostavio svoju princezu? Pročitaj njegovo ime unatrag
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Paolo2612 kaže...
Koja_pila kaže...
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
 Ne provodim, ne bi vjerovao da meni nakon par sati svaka igra dosadi. Ali kada nađem "onu pravu" onda sam pravi ovisnik i ne odljepljujem se od nje.

Expanzije za NWN2 ni ne želim pokrenuti, jer unaprijed znam kako bi to završiloSmijeh
 Pa to i nije tako dugo....
Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Gamer-gts kaže...
Paolo2612 kaže...
Koja_pila kaže...
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
 Ne provodim, ne bi vjerovao da meni nakon par sati svaka igra dosadi. Ali kada nađem "onu pravu" onda sam pravi ovisnik i ne odljepljujem se od nje.

Expanzije za NWN2 ni ne želim pokrenuti, jer unaprijed znam kako bi to završiloSmijeh
 Pa to i nije tako dugo....
 Ja znam da nije - pogotovo za neki dobar RPG, koji se prosječno završi za 30-tak sati. Obaviš sve sidequestove i  istražuješ svijet i već se popne na 60-70 sati. A da ne govorim prelaženje sa drugačijim buildovima, magijama i odabirima. A još kakvi su ogromani danas svjetovi u njima...
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Paolo2612 kaže...
Gamer-gts kaže...
Paolo2612 kaže...
Koja_pila kaže...
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
 Ne provodim, ne bi vjerovao da meni nakon par sati svaka igra dosadi. Ali kada nađem "onu pravu" onda sam pravi ovisnik i ne odljepljujem se od nje.

Expanzije za NWN2 ni ne želim pokrenuti, jer unaprijed znam kako bi to završiloSmijeh
 Pa to i nije tako dugo....
 Ja znam da nije - pogotovo za neki dobar RPG, koji se prosječno završi za 30-tak sati. Obaviš sve sidequestove i  istražuješ svijet i već se popne na 60-70 sati. A da ne govorim prelaženje sa drugačijim buildovima, magijama i odabirima. A još kakvi su ogromani danas svjetovi u njima...
 Pogledaj ovaj Profil

ali da te ne šokira(nije moj)
Q6600 3,33Ghz Corsair Dominator 4X1gb 1120mhz XFX 8800GTS 512mb
15 godina
protjeran
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Gamer-gts kaže...
Paolo2612 kaže...
Gamer-gts kaže...
Paolo2612 kaže...
Koja_pila kaže...
Paolo2612 kaže...

Newerwinter nights 2 - 400+ sati (bez expanzija, samo original)

SW: KOTOR 1 - oko 150 sati

Fallout 3 - zasada 90 sati i još ih nabijam

 "Provodi život za kompom".
 Ne provodim, ne bi vjerovao da meni nakon par sati svaka igra dosadi. Ali kada nađem "onu pravu" onda sam pravi ovisnik i ne odljepljujem se od nje.

Expanzije za NWN2 ni ne želim pokrenuti, jer unaprijed znam kako bi to završiloSmijeh
 Pa to i nije tako dugo....
 Ja znam da nije - pogotovo za neki dobar RPG, koji se prosječno završi za 30-tak sati. Obaviš sve sidequestove i  istražuješ svijet i već se popne na 60-70 sati. A da ne govorim prelaženje sa drugačijim buildovima, magijama i odabirima. A još kakvi su ogromani danas svjetovi u njima...
 Pogledaj ovaj Profil

ali da te ne šokira(nije moj)
 ček
pa ak se šokiraš nad tim pogledaj moj profil

www.xfire.com/profile/ddoxy
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 8:19 (doxy).
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Najduzu igru koju sam igrao je Tomb Rider - The Last Revelation, poceo sam prije 5 godina i nisam je jos presao!!! Prije dvije godine sam dosao do jednog zmaja, tu sam se pregrijao, sacuvao "save game" i kad skupim dovoljno strpljenja pocecu opet. Donedavno je to bio Tomb Rider - Chronicles, njega sam igrao 4 godine, isto se na jednom mjestu pregrijem i tek nedavno skupim volje da je predjem. Gledacu na zimu da opet aktiviram The Last Revelation pa da predjem, he he.

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Meda kaže...

Najduzu igru koju sam igrao je Tomb Rider - The Last Revelation, poceo sam prije 5 godina i nisam je jos presao!!! Prije dvije godine sam dosao do jednog zmaja, tu sam se pregrijao, sacuvao "save game" i kad skupim dovoljno strpljenja pocecu opet. Donedavno je to bio Tomb Rider - Chronicles, njega sam igrao 4 godine, isto se na jednom mjestu pregrijem i tek nedavno skupim volje da je predjem. Gledacu na zimu da opet aktiviram The Last Revelation pa da predjem, he he.

  Pardon, Tomb Raider.
Meda
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
u zadnje vrijeme definitivno GTA 4, igrao ga svaki dan oko 5 tjedana (nemojte pitat koliko sati na dan)... ali igra stvarno traje u usporedbi s nekim FPS-ovima...

dosta dugo sam igrao i Test Drive Unlimited, a prije toga, tko ce se sjetit... vjerojatno ih ima koje su se igrale i duze!
...grafička 15 dana na servisu :-( ... 30 dana do zamjene... :-)
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

wow :)

Manus manum lavat.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice