Koju ste igru najduze igrali

poruka: 112
|
čitano: 15.556
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
fanspeed kaže...

aj, šta bude???Smijehi ja sam prelazio san andreas jedno 5 puta...a najbrži rok u kojem sam ga prešao je 1 i pol danCool

 Malo mi je čudno to s obzirom da igra traje oko 200 sati. Ne bi i međuscene mogao pogledati za dan i pol tamoli cjelu igru prijeć
kick and pray 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Battlefield 1942

online:-)

"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell." Gray Fox
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Civilization III

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Final Fantasy XII   - 240 sati

 

za online igre ne pratim satove.. tipa CoD 4 ili Warcraft.. jer to će se još igrat..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

NFS: Underground 2 prelazio ga nekoliko puta

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
maniak kaže...
fanspeed kaže...

aj, šta bude???Smijehi ja sam prelazio san andreas jedno 5 puta...a najbrži rok u kojem sam ga prešao je 1 i pol danCool

 Malo mi je čudno to s obzirom da igra traje oko 200 sati. Ne bi i međuscene mogao pogledati za dan i pol tamoli cjelu igru prijeć

Moze se prijec u 1 i pol dan. Razmisli malo.. covjek je igru presao "jedno 5 puta". Nista lakse onda

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Najduže Team Fortress 2, ali ako maknem multiplayer, onda Half-Life 2 s modifikacijama(ne epizode). Ako i to izuzmemo, onda Overlord (ne igram igre koje prolaziš cijelu vječnost, Neverwinter Nights, Fallout), Spree sam puno puta posjetio da me kojim slučajem ne zaborave. Zapravo, nije me imao tko zaboraviti jer sam ih sve pobio.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Ja sam najduze igral WoW, i CoD fransiza (jos se uvijek igra) s time da sam prije CoD-a igral puno CS:1.6 i Unreal Tournament. Karijera MP-a pocela tamo '99-te.

I'm the cream of the crop, I rise to the top I never eat a pig 'cause a pig is a cop Or better yet a Terminator, like Arnold Schwarzenegger Try'n to play me out like as if my name was Sega
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

Imam COD4 160h na xf, zatim ostalo su sve SP igre... Crysis sam igrao na drugom kompu dosta dugo, F1-Challange sam duuuugo igrao...l

trezan a za sebe neznam
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Znam da je offtopic, i nije moj profil, ali morao sam postat nesto zanimljivo...

http://www.xfire.com/profile/lilbond/

=) =)
totus mundus agit histrionem
14 godina
protjeran
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

Pa imaš uvjek djece koja odu u skolu a ostave upaljen komp i igru i tako pune sate.

trezan a za sebe neznam
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Najduže sam igrao Mafiu i fallout 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

X-Com:Apocalypse

 

EDIT: za one koji neznaju izasla je 1997: Cool

 

i BF 2142 online

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 19:54 (MorciTheCroat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Vidim da svi ovdje večinom govorite o ratnim igrama,ali ja sam najdulje igrao Football manager 2007.Nekad mi je brojač odigranih minuta pokazivao više od 2 dana.Nakon više od 50 h igranja klub dosadi pa počnem igrati ispočetka s drugim.Procjenio bih da sam tu igru igrao više od 300 sati,a i sad je imam na kompu pa je katkad odigram.
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Battlefield 2.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
scorpion667 kaže...

Deus Ex. Znam je uzduž i poprijeko. Mislim da bi je čak mogao prijeći zatvorenih očiju.Cool Sljedeći na listi je najvjerovatnije Homeworld.

OOOOOOOO da!

 

Definitivno luda ugra! :)

15 godina
odjavljen
offline
Koju ste igru najduze igrali

Oblivion, jos uvijek se igra, naravno uz modove :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Unreal Tournament 2004, igram je vec 4 godine Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
NeoN kaže...

Unreal Tournament 2004, igram je vec 4 godine Smijeh

Isuse  :-) i nije ti dosadila?

Kaj ne probas CoD ili Battlefield serijal?

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

Soul Reaver Lagacy of Kain i SH1

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

COH i Knights of Honor.

Mogu danima igrat. Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

JA sam daleko najduže igrao GTA San Andreas i Cod 4 MP.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice