No Man's Sky

poruka: 9
|
čitano: 5.849
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
No Man's Sky

No Man's Sky je dobio očekivani update pod nazivom NEXT, kojim je igra znatno proširena i poboljšana, stoga otvaram ovu temu za diskusiju.

 

Svatko je dobrodošao pridružiti se diskusiji, bez obzira na platformu na kojoj igra.

 

 

Budući da igra ima jako puno stvari koje se mogu raditi i sistema koji nisu objašnjeni, predlažem da se u početku fokusiramo na neke sitne trikove, koji će novim igračima olakšati napredak kroz igru.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 10:04 (DeniZg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
online
No Man's Sky

kad su igru najavljivali i pokazali gameplay malo me odbilo što mi je izgledalo prešareno i čak predjetinjasto, a onda kad je igra izašla i krenile gadne kritike totalno sam odustao od pokušaja igranja, al sada kad su je sredili ozbiljno razmišljam da uletim. dakle to da je predjetinjasto sam u krivu jel tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: No Man's Sky

Ne znam što je za tebe djetinjasto i što ti je konkretno djetinjasto u toj igri.

 

No Man's Sky je Sci-Fi survival akcijska avantura.

Vizualno i narativno, igra se oslanja na Sci-fi romane i stripove, ali i na Sci-Fi filmove i igre iz 70-ih i 80-ih godina prošlog stoljeća.

 

 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
No Man's Sky

Da li je bolje početi ispočetka ili nastaviti save game?

Znam da sam se dosta namučio da dobijem najveći brod u igri (bar mislim da nema većeg jer mi više nije nudio veće brodove) pa mi se ne da ispočetka, ali sad u napola odigranoj igri više ništa ne kužim :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: No Man's Sky
Ja sam krenuo ispočetka i vidim da svi preporučuju isto.
Promijenili su dosta toga i ne znam jel bi ti se npr. aktivirala misija da dobiješ besplatan Freighter, koji je inače dosta skup.
Ali, ako si prije natukao stotine milijuna novaca, onda možda bolje nastaviti.
PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: No Man's Sky
DeniZg kaže...
Ja sam krenuo ispočetka i vidim da svi preporučuju isto.
Promijenili su dosta toga i ne znam jel bi ti se npr. aktivirala misija da dobiješ besplatan Freighter, koji je inače dosta skup.
Ali, ako si prije natukao stotine milijuna novaca, onda možda bolje nastaviti.

 

Počeo i ja ispočetka. Da, puno bolje te vodi tutorial kroz nove mehanizme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
No Man's Sky
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 0:14 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
No Man's Sky

Pozdrav.Imam jedno pitanje u vezi MPa.Znaci izgleda da sam na jednoj od baza naletio na nekog lika,ali vidio sam samo njegovu ikonicu gore u kompasu i oko mog broda.Ali lika nigdje i ne mrda.Dal je to neki bug?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: No Man's Sky
Endymon kaže...

Pozdrav.Imam jedno pitanje u vezi MPa.Znaci izgleda da sam na jednoj od baza naletio na nekog lika,ali vidio sam samo njegovu ikonicu gore u kompasu i oko mog broda.Ali lika nigdje i ne mrda.Dal je to neki bug?

 

Moguće da je neki bug. Meni su se u dva navrata spojili likovi i u moju igru i dobio sam poruku da je taj i taj "joined my game" i došli su obojica do mene, vidjeli smo jedni druge, mahali i glupirali se i otišli svojim putem. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice