Need For Speed ***Heat*** [Rasprava]

poruka: 15
|
čitano: 991
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Danas je izašao novi NFS pa evo da otvorim novu temu za raspravu ovako na prvo igranje (PS4) čini se sasvim uredu i ono što me se izuzetno dojmi jest odmah ulazak u samu priču.....

ajmo dojmovi, kritike i pohvale.......

Što vam je dobro ili loše u odnosu na prijašnje NFS nastavke....

2 0 hvala 1
9 godina

Meni je onaj prvi auto što sam odabrao očajan jako. Nissan 180sx. Upravljanje u trkama nikakvo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Re: Need For Speed ***Heat*** [Rasprava]
x18x05x kaže...

Meni je onaj prvi auto što sam odabrao očajan jako. Nissan 180sx. Upravljanje u trkama nikakvo.

Ja sam uzeo onaj BMW i izgubio u prvoj utrci, danas nastavljam s prvim "nadograđivanjem" pa ćemo vidjeti što će ponuditi onda...

9 godina

Nije problem izgubiti. Možeš ponavljat tako da se pobjedi u drugoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Slobodno se pridruzite klubu, pa da vozimo :)

Neznam jeli ima cross-play mogucnost, ili jeli ga uopce druge konzole vide, ali na PC-u sam napravio ovaj klub, pa tko hoce, slobodno.

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro

1 0 hvala 0
9 godina
tormento kaže...

Slobodno se pridruzite klubu, pa da vozimo :)

Neznam jeli ima cross-play mogucnost, ili jeli ga uopce druge konzole vide, ali na PC-u sam napravio ovaj klub, pa tko hoce, slobodno.

Nema. 

9 godina

nitko nis ne pise, igra li itko?

imam zesci problem a to su komande na gamepadu (xbox) - nema mogucnosti stelanja tipki, pa sam primoran igrati s automatikom, radi debilozne ideje saltanja na L1 R1...

postoji li naznaka kakva da ce ubaciti tu mogucnost s updejtovima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

a ja imam problem s pokretanjem igre na HDR TVu. Na SDR monitoru radi odlično ,ali to nije opcija jer zelim igrati na velikom ekranu iz kauča sa bežičnim gamepadom  .Igra forsira DolbyVision i nakon sto ga upali paff black screen i bez restarta nema  pomoći . Eno EA forum se zažario , za sta ja  plati origin premier svaka mi čast ... f*** you EA 

sto se tice kontrola sve je u redu na xB1 gamepadu i predefinirano kako treba .

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 19:30 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 tjedna
protjeran
error_666 kaže...

a ja imam problem s pokretanjem igre na HDR TVu. Na SDR monitoru radi odlično ,ali to nije opcija jer zelim igrati na velikom ekranu iz kauča sa bežičnim gamepadom  .Igra forsira DolbyVision i nakon sto ga upali paff black screen i bez restarta nema  pomoći . Eno EA forum se zažario , za sta ja  plati origin premier svaka mi čast ... f*** you EA 

sto se tice kontrola sve je u redu na xB1 gamepadu i predefinirano kako treba .

igras na 4k ili? s kojim kablom si spojen,

HDR i DV gutaju bandwith pa ako nemas potrebiti "kabal" nije ni cudo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 19:34 (StevoDuja).
8 godina

ne , na  2560x1440 ,ali to nema veze ... igra  ima bug na TV uređajima sa DolbyVision podrskom , i jedini nacin zasada je kao onemogucivanje HDMI deepColoura za hdmi na koji se spaja PC 

EDIT imam HDMI 18Gbps premium 2.0B kabel , nije do toga .Isto je koju god rezoluciju postavio , cak i gadni 1024x768 .Do njih je , ceka se patch . 

EDIT2: uspio sam pokrenut igru , morao sam ugasit HDR u opcijama igre i HDMI Deep colour na TVu da bi je mogao pokrenut  bez  crnog ekrana  . steta , jer igra prekrasno izgleda u DV-u, al sto je tu je . ceka se patch s  ispravkom  ovog glupog bug-a. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 18:12 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
error_666 kaže...

ne , na  2560x1440 ,ali to nema veze ... igra  ima bug na TV uređajima sa DolbyVision podrskom , i jedini nacin zasada je kao onemogucivanje HDMI deepColoura za hdmi na koji se spaja PC 

EDIT2: uspio sam pokrenut igru , morao sam ugasit HDR u opcijama igre i HDMI Deep colour na TVu da bi je mogao pokrenut  bez  crnog ekrana  . steta , jer igra prekrasno izgleda u DV-u, al sto je tu je . ceka se patch s  ispravkom  ovog glupog bug-a. 

ista situacija i kod mene, jučer pokušavao spojiti pc na tv (LG) i pokrenuti igru

os digne bez problema, ali igra pali DV i ide crn ekran

jedino sam uspio riješiti gašenjem HDMI deep color opcije, ali i morao sam postaviti i full hd rezoluciju (kako mi je na monitoru), da mi ne prebacuje u 4k

jer iako imaš ugašen HDMI deep color, i 4k rezu na tvu, dok pokreneš igru on ju pokušava u toj rezi i pokreće sa hdr opcijom u postavkama upaljenom (jer se mijenjaju grafičke opcije zbog nove rezolucije), što naravno daje crni ekran

tako da se treba pokrenuti u rezi koju imaš na monitoru, da ne mijenja grafičke postavke, i onda sve štima

sa kauča, na kojih 3-4m udaljenosti, 1080p na 55" 4k ekranu izgleda dobro, bolje nego na monitoru, ne bunim se

a i da ne spominjem da dok ugasim te neke opcije dobijem 120hz refresh rate, pa mi je i to veliki plus, makar imam igru lockanu na 30fps-a zbog grafe

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 8:44 (matija656).
8 godina
Da, ali pored toga sto sam sve podesio isto tako tv i dalje povremeno zacrni ekran jer nađe DV i trazi ponovno pokretanje TV-a da prihvati deep colour postavku , dok na monitoru ide uredno. Rjesenje je samo ugasit i upalit TV, i TV ostane u SDR modeu :)
kako si dobio 120 Hz, moj ima 120 Hz panel al mi ne da vise od 60Hz na fHD, do kabela I ostalog nije ?
9 godina
error_666 kaže...
Da, ali pored toga sto sam sve podesio isto tako tv i dalje povremeno zacrni ekran jer nađe DV i trazi ponovno pokretanje TV-a da prihvati deep colour postavku , dok na monitoru ide uredno. Rjesenje je samo ugasit i upalit TV, i TV ostane u SDR modeu :)
kako si dobio 120 Hz, moj ima 120 Hz panel al mi ne da vise od 60Hz na fHD, do kabela I ostalog nije ?

imam u tv uštekan najobičniji hdmi kabel za kojih 20ak kn, od sboxa

a na tv-u da imam opciju 120hz, u nvidia controla panelu stavim hd rezu, i u opcijama ispod treba staviti ycbcr422 i onda promijeniš herze (iskreno nisam gledao dal tu opciju imaš na ycbcr444)

ali ako ugasiš hdmi deep color i smanjiš rezu, ti parametri bi trebali bit odmah posloženi, pa samo promjeniš dal je 60 ili 120hz ili kako već želiš

8 godina
Pokusavao sam s fHD rezom, kabel je 2.0b premium tako da to ne bi trebalo bit frka. Meni je postavljeno na fullRGB 444 , moze bit da je to problem
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

probaj pa vidi, ja tu opciju nisam pokušavao staviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka: