PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

poruka: 51
|
čitano: 22.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken6 (molim brzi odg)

ovako ekipa mi neka poklonila ra3 za plejku sto mi se apsolutno ne igra na plejki kad mogu na kompu.. i ja otisao maloprije u algoritam i zamijenio je za street fighter4.. kad sam je vidio na polici srce mi je zatitralo i nisam mogao uopce razmisljat odmah sam je uzeo.. na tome sam odrastao.. na super nintendu..

 

zovem dugogodisnjeg prijatelja , bas onog s kojim sam se ko klinac tabao u street fighteru2 i kazem mu za to.. a on mi kaze da igra ne valja.. da je probao i da je unistena pretjeranim efektima i da je pre djecija.. i da sam trebao uzet tekken.. da je to najbolja fajterska igra za plejku..

 

 

pa dajte dok jos nisam otvorio igru vi koji imate iskustva s jednom ili drugom ili obije recite vase misljenje..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 13:59 (gigi_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken6 (molim brzi od

a sve stvar ukusa meni je tekken drazi a vidim kad gledas da ima na kompu postoji ti i streetfigther4 za komp,dok tekkena nema sve u svemu ne tebi je izbor

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

i ja bih prije tekken uzeo

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg

ma nisam uzeo u obzir jedan faktor.. tekken dodje 500 kn.. dok je SF 300.. neda mi se dodavat tih 200kn za igru koja bi mi se MOZDA vise svidjela..

 

otisao sam sad do nekog frenda koji je imao SF na kompu i igra mi je odlicna.. prava klasicna tabacina.. 2d ko nekad.. mislim da je i iz nostalgicno-sentimentalnih razloga ok da imam SF.. :)

 

hvala na odg.. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 16:27 (gigi_cro).
14 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Ja bih odabrao Tekken!

 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Imao priliku probat i jedno i drugo i odgovrno tvrdim SF4 je daleko bolji (bar ze  mene), ali opet ja sam stara skola, vidjet opet blanku, ryua, kena, guilea, zangefa... u akciji - neprocjenjivo

 

Za sve klince odrasle na plejki uvjerene u to da je tekken alfa i omega vjerojatno tekken, al za tatu i ostale djedove naspram legende tekken je goli kur*c

 

Joj kad se samo sjetim lunaparka i onih street fighteer automata, didi i babi sam sprasio penzija i penzija, eh to su bila vremena

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 18:16 (dado8).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
dado8 kaže...

Imao priliku probat i jedno i drugo i odgovrno tvrdim SF4 je daleko bolji (bar ze  mene), ali opet ja sam stara skola, vidjet opet blanku, ryua, kena, guilea, zangefa... u akciji - neprocjenjivo

 

Za sve klince odrasle na plejki uvjerene u to da je tekken alfa i omega vjerojatno tekken, al za tatu i ostale djedove naspram legende tekken je goli kur*c

 

Joj kad se samo sjetim lunaparka i onih street fighteer automata, didi i babi sam sprasio penzija i penzija, eh to su bila vremena

ma to je moj igrac.. mene je frend koji je bio hardcore igrac sf-a ubio u pojam kad je rekao tekken je za plejku tekken je danasnjica.. ali ja ti ne mogu opisat kako je meni srce zaigralo kad sam vidio street fighter na polici tamo.. mozak mi je stao na trenutak.. hahah.. ko kakva dobra zenska je imao ucinak..

 

i bas to kad sam opet te likove vidio.. osjetio sam ko da imam 10-11 godina treniram taekwondo i gubim vid za mojim street fighter junacima.. haha :D

 

i ti automati.. joj sto je to bilo ludilo...  ja sam sprasio isto cudo para na onoj igri kako se zvala.. 3 neka lika su bila za izabrat 2d (2 mladja i jedan stariji) idete ulicom i prebijate kao negativce neke huligane statijaznam.. mogli su se koristiti palicama i sta su vec nalazili po stazi.. neki metro je isto bio u djiru..

smjesno sto sam tu igru nasao prije par godina za komp i presao je u 20 minuta.. a tada smo more i more novca u nju ubacili i nikad je nismo mogli prec koliko je lopovski bila podesena.. haha :D

sad portugal spanjolska pa cemo malo vidit sta kaze street fighter!

 

15 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

lik koji ti je rekao da sf4 ne valja je debil. oprosti ali tako je. igra je 495100 na dvadesetosmu dublja od tekken 6, istina teža je za naučiti igrat kako bog zapovijeda ali imaš brdo stranica  ti pomognu u tome (shoryuken, eventhubs, sf4dojo...). ako te zanima online igranje, dug životni vijek igre i nije ti žao potrošit vrijeme na vježbu sf4 je stvarno neizmjerno bolja - samo u treningu ćeš provest 5x više vremena nego na tekkenu. ako ti je do brze i lake zabave uzmi tekken. šta se tiče razlika između sf2 i sf4 - sf4 ima više likova, manje štete se radi sa potezima (nema više 2 combo killova), više poteza, ultra i ex potezi, focus attack i focuss attack cancelanje, neizmjerno bolje balansiranje... uglavnom sf4 ti je jaaako sličan dvojki (za razliku od trice), samo što je izbalansiraniji i stavlja neke nove sisteme (fadc je npr iznimno važan za neke likove ko šta su ryu, sagat).

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Offtopic:

Vidim da ovdje ima znalaca pa me zanima koja je razlika izmedu Street Fighter 4 i Super Street Fighter 4? Tj koji se vise isplati kupiti (na osnovu zabave, dugovjecnosti i sl.)

Namjeravam nabaviti SF4 za PS3 kad nadem povoljno.

Inace sam odrastao na Tekkenu (pocevsi od PS1, pa preko PS2, a za PS3 jos nisam kupio nikakvu tabacinu).

Premda je bio prilicno zabavan, nije zahtjevao neku posebnu taktiku. Naucis par posebnih napada, a inace samo stisces sto vise tipaka.

 

edit 01:

Onda ipak ce biti SSF4.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 12:39 (Chaky).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

pa naravno da ćeš uzet ssf4! jeftinija je (zapravo, uz starost sf4 vjerojatno izađe malo skuplje, ali svejedno je jeftinija od ostalih novih igara), više likova (10 novih likova), svi likovi dobiju drugu ultru, neke stvari su rebalansirane (i sf4 je odlično izbalansirana, ali eto), više trialova (mod igre u kojem radiš posebne comboe za svakog lika, odličan mod za naučit štagod, vidit ćeš koliko se samo comboi u sf i tekkenu razlikuju [obični link {serija običnih udaraca} su često teži nego tekken comboi, a početniku su FADC combo wtf], a dobiješ i zgodne avatarčiće za online ako rješiš više razine triala za nekog lika), više levela (pozadina), teži AI na hardest i na kraju tradeoff - izgubiš 1v1 non ranked u online (još ga uvijek možeš radit u obliku 2player lobbya, ali nije jednako zgodno po meni) a dobiješ lobbye.

ako nisi igrao neku sf igru (ili 2d tuču općenitu):

nemoj odustat ako su ti neki comboi preteški - training mod ti je prijatelj,

nemoj se zadovoljit sa nasumičnim ultrama - većina ultri ima setup, u početku su neke stvari zeznute ali uđu u naviku

nemoj ostat vječno na normal težini ukoliko igraš arcade

informiraj se dodatno na stranicama koje sam spomenuo iznad, gledaj clipove poznatih igrača

premda u onlineu ima i viška noobova, nemoj se iznenadit ako budeš uništen u prvih par mečeva

igra je naravno i jako zabavna ako te ne zanimaju finije strane

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg

ma sinoc sam potego malo pred spavanje sat, dva.. u biti presao sam arcadu s blankom na normal... igrica mi je super.. skuzio (sjetio se) sam par fora i bio sam jako zadovoljan..

 

jer SF2 je bio jako lose izabalansiran i limitiran.. postojalo je par poteza i par likova kojih si se mogao drzat i igrat i to je bilo to.. sve drugo osim toga je bilo samoubojstvo.. ovdje sam odmah primjetio neke detalje koji neke stvari ne dozvoljavaju vise odnosno dozvoljavaju puno vecu dubinu i vjestinu...

 

jedino mi je grafika nekako bila cisca.. neznam to opisat.. nekako izdefiniranija mi je bila.. ali nema veze brijem da je stvar navike.. jutros sam si na posao uzeo onu knjizicu i kad sam imao vremena malo prolistao.. sad cu ici malo ucit igrat kroz taj challange mod.. malo mi se neda uletit na net ko totalni noob... nije to ko na kompu kad uzmem novi FPS odmah uletim na net.. princip je uvijek identican nemam sta igrat SP.. ovdje ipak ima nesto specificne tehnike za savladat..

 

budem pogledao malo te stranice sto si rekao minko.. mozda se nadje kakav solidan tutorial..

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 16:02 (gigi_cro).
16 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

tekken Cool

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
dado8 kaže...

Imao priliku probat i jedno i drugo i odgovrno tvrdim SF4 je daleko bolji (bar ze  mene), ali opet ja sam stara skola, vidjet opet blanku, ryua, kena, guilea, zangefa... u akciji - neprocjenjivo

 

Za sve klince odrasle na plejki uvjerene u to da je tekken alfa i omega vjerojatno tekken, al za tatu i ostale djedove naspram legende tekken je goli kur*c

 

Joj kad se samo sjetim lunaparka i onih street fighteer automata, didi i babi sam sprasio penzija i penzija, eh to su bila vremena

Nikako se ne slažem.

Po meni je Tekken 3 najbolja šora svih vremena.

 

Ak si stara škola, zbog čega onda ne preporučaš i hvališ Mortal Combat recimo (iako sumnjam da ga ima za PS3)?

I kaj ti znači to "klince odrasle na plejki"?

Ti odrasli na plejki mogli bi biti ponosni jer su odigrali neke od naj igara svih vremena.

 

No svejedno, sve je to stvar odabira i navika igrača.

Za bombastičnu akciju i međuljdske dvoboje - Tekken

Za jako dobar SP zbog težine same igre - SF4

 

Ko nebi htel zaigrati ponovno sa Ninom, Hwoarangom, Leiem, Kingom, Paulom....

 

BTW, jel postoji neki Tekken demo za PS3?

Na EU Storeu ga nema

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
16 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Jooj kad se sjetim PS1, imao sam 7-8 godina i prelazio tekken 3, a nisam memory card imao pa sam igrao sve u komadu cijeli dan xD

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

I meni je tekken 3 najbolji, igrao sam 5-icu i nije mi baš nešto... kad vidim šta uradiše od jošimicua...

 

SF4 nije mi baš legao, valjda jer sam se s SF-om upoznao tek sada dok npr. Tekken igram od jedinice, kao i mortal kombat.

 

Ja bi uzeo tekken ali ne zato jer je SF loš nego jer sam navikao na njega i draži mi je, a ti ako si navikao na SF uzmi njega jer će tebi vjerojatno on biti bolji...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
Armor kaže...

Za bombastičnu akciju i međuljdske dvoboje - Tekken

Za jako dobar SP zbog težine same igre - SF4

suzdrži se ovakvih komentara, osobito ako nisi igrao niti jednu od spomenutih igara. svi imamo svoje mišljenje, al ovo nema veze s vezom.

 

 

15 godina
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Igrao sam SF4,Tekken 3,5 i 6.

SF4 je kvalitetna igra ali nekako mi ne paše.

Grafika mi djeluje prenabacano,efekta na sve strane.

Sam ugođaj u igri mi nije dobar,a borba mi se ne sviđa jer se sve prebrzo odigrava a specijalne magije ne volim u ovom tipu igre,tučnjava treba biti fokus a ne tko će koga pogoditi

"kame-hame-ha"-om.

Tekken je igra koju obožavam,iako je daleko od realnosti igra djeluje mnogo ozbiljnije od SF-a i tu ne pobjeđuje onaj koji bjesomučno nabija po tipkama nego treba imati tu taktike.

Sjećam se dana kad sam dobio Tekken 3,prvi dan sam ga igrao oko 5 sati u komadu a zabave nikad da ponestane.

Čak ga i danas igram,je da je grafika jako stara ali to nije ni važno kad je gameplay prvoklasan.

Još mi najljepše kad pozovem frendove pa opalimo turnir,nema ljepše stvari od tog a sumnjam da će SF ikada pružati takav doživljaj.

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
luckyluke kaže...

Tekken je igra koju obožavam,iako je daleko od realnosti igra djeluje mnogo ozbiljnije od SF-a i tu ne pobjeđuje onaj koji bjesomučno nabija po tipkama nego treba imati tu taktike.

vidiš, ne volim ovakve komentare. kažeš da si igrao sf, ali iz priloženog pretpostavljam da si 5 minuta nabadao po padu.

to šta ti igra nije legla je u redu, neki vole jedno - ok. ali da stvarno ideš igrat i jednu i drugu igru, vidio bi da je istina poprilično drugačija od tvoje tvrdnje.

to su dvije potpuno različite igre, dva sistema (2d i 3d) koja pružaju sasvim drugačiji način igranja tuča, a činjenica je da 2d (sf) pruža jednostavno neizmjerno veću dubinu - to šta većina ljudi je ograničena na mashanje je druga stvar.

kod 3d tuča postoji jedna jako dominantna taktika i samo ona se koristi u high tier igranju - to je block/dash+combo starter poke. točka, gotovo, pogledaj 100 t6, t3 turnira i uvijek ćeš vidjet isto: poke poke block block combo od 70% dmga.

kod 2d tuča je situacija potpuno različita - pogledaj 100 borbi sa 1 likom kojeg igraju različiti igrači i svaki igra drugačije jer je sa brdo različitih taktika moguće dobiti. sf4 igranje na višoj razini je dinamično (osim protiv par likova), zanimljivo i nagrađuje svaku minutu treninga, tekken 6 igra na višoj razini nagrađuje trening, međutim, comboe koji rade 70% dmga je moguće naučiti u sat-dva, niti toliko, a vještina se svodi na reflekse (hit confirmaš starter i nastaviš combo). još jedna stvar koju sf4 im su jako izraženi matchupovi i kontre, što također začini igru.

obožavam tuče općenito i više manje sam sve igrao(sf, tekken, vf, sc, cvs, kof, mvc, gg, blazblue, mk, ki, sfa, melty, arcana heart...), a pod igrao mislim uložio vremena, informirao se i dostigao neku razinu i jednostavno, moj zaključak je: glede taktike, dubine, dinamike 2d>3d, za casual ljude koji će se za*ebavat malo 3d>>>2d. sf2 se igra već 20 godina kompetitivno, mvc2 već 10, kof 98 12 itd... tekken 3 se još uvijek igra kompetitivno međutim, ta zajednica je jaaako uska.

ne pokušavam kenjat po ikome, tekken je super serijal, sjećam se kad je tekken 3 izišao u igraonicu prije nego što sam psx imao, kad su svi mislili da je eddy god mode, pa koliko sam para potrošio na to, onih jadnih homemade comboa sa leiem, ali neću radi toga ostat uskogrudan i ne dati šansu drugim igrama, npr virtua fighteru i soul caliburu... dan danas igram sf vs marvel s ekipom i uvijek bude ludnica, ali to ne znači da je igra bolja od npr. kofa, kojeg nikad nisam igrao s njima.

bah, problem je šta ja raspravljam o višoj razini igre, a ruku na srce, ovdje vjerojatno ima 0.00003% ljudi koji vole tako igrati tuče... sad sam se sjetio kad sam rođaka probao ne predavno preobratit na sf... "vidiš, vamo tribaš znat šta radiš, ali vidi šta moš radit kad naučiš malo" *opalim 15hit combo* ... ... "daj ti meni onog guštera" reče on misleći na soul calibur 4...

15 godina
protjeran
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

ja preporucujem sf4 

nakon sto sam njega odigrao bez uvrede takken ispada ko da  je za noobove 

What is democracy? What is democracy? It got something to do with young men killing each other
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
minko kaže...

vidiš, ne volim ovakve komentare. kažeš da si igrao sf, ali iz priloženog pretpostavljam da si 5 minuta nabadao po padu.

to šta ti igra nije legla je u redu, neki vole jedno - ok. ali da stvarno ideš igrat i jednu i drugu igru, vidio bi da je istina poprilično drugačija od tvoje tvrdnje.

to su dvije potpuno različite igre, dva sistema (2d i 3d) koja pružaju sasvim drugačiji način igranja tuča, a činjenica je da 2d (sf) pruža jednostavno neizmjerno veću dubinu - to šta većina ljudi je ograničena na mashanje je druga stvar.

kod 3d tuča postoji jedna jako dominantna taktika i samo ona se koristi u high tier igranju - to je block/dash+combo starter poke. točka, gotovo, pogledaj 100 t6, t3 turnira i uvijek ćeš vidjet isto: poke poke block block combo od 70% dmga.

kod 2d tuča je situacija potpuno različita - pogledaj 100 borbi sa 1 likom kojeg igraju različiti igrači i svaki igra drugačije jer je sa brdo različitih taktika moguće dobiti. sf4 igranje na višoj razini je dinamično (osim protiv par likova), zanimljivo i nagrađuje svaku minutu treninga, tekken 6 igra na višoj razini nagrađuje trening, međutim, comboe koji rade 70% dmga je moguće naučiti u sat-dva, niti toliko, a vještina se svodi na reflekse (hit confirmaš starter i nastaviš combo). još jedna stvar koju sf4 im su jako izraženi matchupovi i kontre, što također začini igru.

obožavam tuče općenito i više manje sam sve igrao(sf, tekken, vf, sc, cvs, kof, mvc, gg, blazblue, mk, ki, sfa, melty, arcana heart...), a pod igrao mislim uložio vremena, informirao se i dostigao neku razinu i jednostavno, moj zaključak je: glede taktike, dubine, dinamike 2d>3d, za casual ljude koji će se za*ebavat malo 3d>>>2d. sf2 se igra već 20 godina kompetitivno, mvc2 već 10, kof 98 12 itd... tekken 3 se još uvijek igra kompetitivno međutim, ta zajednica je jaaako uska.

ne pokušavam kenjat po ikome, tekken je super serijal, sjećam se kad je tekken 3 izišao u igraonicu prije nego što sam psx imao, kad su svi mislili da je eddy god mode, pa koliko sam para potrošio na to, onih jadnih homemade comboa sa leiem, ali neću radi toga ostat uskogrudan i ne dati šansu drugim igrama, npr virtua fighteru i soul caliburu... dan danas igram sf vs marvel s ekipom i uvijek bude ludnica, ali to ne znači da je igra bolja od npr. kofa, kojeg nikad nisam igrao s njima.

bah, problem je šta ja raspravljam o višoj razini igre, a ruku na srce, ovdje vjerojatno ima 0.00003% ljudi koji vole tako igrati tuče... sad sam se sjetio kad sam rođaka probao ne predavno preobratit na sf... "vidiš, vamo tribaš znat šta radiš, ali vidi šta moš radit kad naučiš malo" *opalim 15hit combo* ... ... "daj ti meni onog guštera" reče on misleći na soul calibur 4...

Kao prvo, nemoj mi govoriti da nisam igral SF4 kad jesam (mislim na prethodni post).

Igral sam i dvojku.

Sve je to trajalo nekih 50h ukupno.

Za usporedbu, samo Tekken 3 sam igral nekih 1000h

Da vidiš kak tu pale taktike kad igraju 2 koji znaju.

Svaki, ama baš svaki potez je bitan.

Izvesti peterostruki kombo sa Kingom (moj omiljeni borac uz Hwoaranga) nije lako, a on također završava potpunim gubitkom energije, baš kao i kod nekih situacija u SF.

 

Tekken je Tekken - ikona šori

Kao da uspoređuješ Milan i Real, talijanski klub je velik, no Real najveći.

 

Iskreno, meni je puno bolji Mortal Combat nego SF.

Čak i Guilty Gear.

 

Nisam ja neki preveliki fan šora ali obožavam ih - zbog Tekkena

Uglavnom, niko mi ne može reći da je SF bolji, s tim da se ja uzdam u Tekken 3, jedini uz dvojku kojeg sam igral.

Šesticu nebi nikad, jer Namco je gadno pogriješil izdavši PS ekskluzivu - i to najljućem protivniku.

Ni badava nebi igral 6.

 

EDIT: No da kažem ponovo, to su dva tabora igrača i svakom se neka igra više sviđa.

Ja kažem da je bolji Tekken ali ne osporavam kvalitetu SF-a niti vrijeđam njega i njegove fanove

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 16:08 (Armor).
15 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

tebi bolji tekken, meni sf - dobro, ali sf je dublji od tekkena. to nije rasprava činjenica je. ako misliš da je impresivno napravit jedan combo od 80-90% čak i one combo kill - nije, većina likova ih ima i laki su za napravit.

ako si ti jedan od to dvoje koji zna igrat onda si svjestan toga da je jedina taktika uistinu efektivna na višoj razini ona spomenuta u mom postu iznad. ozbiljno, informiraj se, ako se pro igrači tekkena ne srame to priznat zašto ti tu činjenicu shvaćaš kao osobni poraz?

ne pokušavam ja tebe omalovažavat, al stari ako ti je mk bolji (igra u kojoj su komboi posljedica bugova, u kojoj ne postoji balansa), "peterostruki" komboi, i činjenica da pišeš "čak i guilty gear" dobijam dojam da nemaš pojma o čemu pričaš... pa giulty gear je fenomenalna igra! da netko kaže da je gg dublji od sf ne bi se svađao. ma kvragu i sve, da, omalovažavam te - ako imaš 1000h u tekkenu i misliš da su komboi teški onda zaslužuješ da te se omalovažava, jer pišeš gluposti o kojim nemaš pojma! neću ja tebe učiti o fifi i pesu, pucačinama i pitaj boga čemu, ali nemoj ti mene o tučama.

a to da misliš da je tekken veći od sfa... bože sačuvaj... kad su o tekkenu snimani filmovi, dokumentarci?

 

osjećam se u k*rcu zato jer se pari ko da serem po svim fanovima tekkena i da govorim da je tekken loš serijal... nadam se da neće shvatit to tako, jer to nije istina. meni je tekken 5 vjerojatno uz sc2 najdraža 3d tuča, ali mrzim kad netko tko očito ne zna o čemu priča piše gluposti...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg

btw kad si vec spomenuo filmove

 

http://www.imdb.com/title/tt0411951/

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

:O:O:O zaaakon :D

al, nema veze, u perfektu sam pisao :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 21:40 (minko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
minko kaže...

tebi bolji tekken, meni sf - dobro, ali sf je dublji od tekkena. to nije rasprava činjenica je. ako misliš da je impresivno napravit jedan combo od 80-90% čak i one combo kill - nije, većina likova ih ima i laki su za napravit.

ako si ti jedan od to dvoje koji zna igrat onda si svjestan toga da je jedina taktika uistinu efektivna na višoj razini ona spomenuta u mom postu iznad. ozbiljno, informiraj se, ako se pro igrači tekkena ne srame to priznat zašto ti tu činjenicu shvaćaš kao osobni poraz?

ne pokušavam ja tebe omalovažavat, al stari ako ti je mk bolji (igra u kojoj su komboi posljedica bugova, u kojoj ne postoji balansa), "peterostruki" komboi, i činjenica da pišeš "čak i guilty gear" dobijam dojam da nemaš pojma o čemu pričaš... pa giulty gear je fenomenalna igra! da netko kaže da je gg dublji od sf ne bi se svađao. ma kvragu i sve, da, omalovažavam te - ako imaš 1000h u tekkenu i misliš da su komboi teški onda zaslužuješ da te se omalovažava, jer pišeš gluposti o kojim nemaš pojma! neću ja tebe učiti o fifi i pesu, pucačinama i pitaj boga čemu, ali nemoj ti mene o tučama.

a to da misliš da je tekken veći od sfa... bože sačuvaj... kad su o tekkenu snimani filmovi, dokumentarci?

 

osjećam se u k*rcu zato jer se pari ko da serem po svim fanovima tekkena i da govorim da je tekken loš serijal... nadam se da neće shvatit to tako, jer to nije istina. meni je tekken 5 vjerojatno uz sc2 najdraža 3d tuča, ali mrzim kad netko tko očito ne zna o čemu priča piše gluposti...

 

Ovak stari, svaki ima svoje mišljenje i to bi se trebalo pošivati, jel?

Da, ja imam nekih 1000h Tekkena 3 jer mi je jedna od najboljih igara ikada.

Ja sam gledal neke videe SF-a koji su impresivni i neki su ljudi jednostavno profi u njemu.

Ne tvrdim da je Tekken teža igra ali nije sve u težini.

Više ljudi može svladati lakšu igru i to onda u međusobnim ogledima ispada puno teže.

Zapravo, uopće nisam govoril protiv SF-a, kao recimo ti protiv Tekkena.

Meni je Tekken bolji i to je moja stvar, ne branim tebi da ti rula SF - od čovjeka do čovjeka

Ali nemoj mi onda vrijeđati Tekken fanove....

 

Mislim da dalje ne moramo raspravljati jer svaki ima svoj odabir.

Ne mislim kretati u nikakva vrijeđanja jer mi to izgleda primitivno.

 

Najednostavnije; ti više voliš SF, ja Tekken - obje su igre vrhunske i bezveze se je svađati oko ukusa

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg
Armor kaže...

 

Najednostavnije; ti više voliš SF, ja Tekken - obje su igre vrhunske i bezveze se je svađati oko ukusa

slažem se. nikako nisam vrijeđao tekken ni fanove.

ispričavam se, samo si me razljutio sa tim nekim detaljima u tvom postu kojim si odgovorio na moj post koji je bio upućen onom liku šta je napisa da je sf mashanje šta me je prvobitno razljutilo...

16 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Moj glas ide Street Fighteru. Po meni najbolja fight igra do dana današnjega, a igrao sam ih dosta na konzolama. Od raznovrsnih likova kojih ima jednostavnih za lijene ljude i ultra kompliciranih za one malo manje lijene :D. Jednostavno ultra zabavna igra i još bolje ako si kupio Super Street Fighter 4 jer dodaje još 10-ak likova ako se ne varam.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Ja nisam igrao SF ali u Tekken sam ulupao i previse vremena. Od onoga na jedinici pa do cetvorke, peticu ipak nisam igrao.

 

Vec sam htjeo nekoliko puta probati SF, ali tako mi se tesko oprostiti od likova s kojima se soram godinama..smrc. Plač 

 

Btw Feng mi je glavni igrac bio, pa onda Bryan. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

Jesili razmislio o Virtua Fighteru, po meni jedna od boljih šora i nema nabadanja tipki.

Tekken je lakši od street fightera, međutim koliko god si dobar u njemu uvjek možeš biti bolji (naročito se vidi u multiplayu zbog kojeg se šore i kupuju).

Probaš obje i vidiš koja ti odgovara, nismo svi isti.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg)

da sam na tvom mjestu uzeo bi tekken

potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: PS3 street fighter4 VS. Tekken (molim brzi odg

Kolko vidim covjek se vec odlucio a nisam ni videl nigdje na psn demo Virtua Fightera da proba :D

Nothing is true, everything is permitted
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice