Razmjena igara za PS4/PS5 izdvojena tema

poruka: 1.553
|
čitano: 672.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PlayStation 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Hexfire kaže...
Il_Fenomeno kaže...

Nudim: Far Cry 5, odigran jednom, igra kao nova samo nema foliju ;) 300$

Zamjena samo za: Detroit Become Human

 

ZG na ruke

 To neko ultra special edition? 

 Premium Deluxe 😂 kune su u pitanju da nebi bilo zabune :D, ako netko hoce dat i dolare može :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 18:57 (Il_Fenomeno).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...
Hexfire kaže...
Il_Fenomeno kaže...

Nudim: Far Cry 5, odigran jednom, igra kao nova samo nema foliju ;) 300$

Zamjena samo za: Detroit Become Human

 

ZG na ruke

 To neko ultra special edition? 

 Premium Deluxe 😂 kune su u pitanju da nebi bilo zabune :D, ako netko hoce dat i dolare može :)

 nitko? svi igrali? ja jedini kupujem igre po cjenama 300+?😂

11 godina
protjeran
offline
Razmjena igara za PS4

Cod WW2 nov Zapakiran, mjenjam za neki RPG tipa fallout 4, može i Gta 5, the last of us, i slično.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Razmjena igara za PS4

Nudim:
Detroit: Become Human (kupljeno u SD; HR prijevodi), jednom pređeno, mint stanje

Tražim:
God of War (također "našu" verziju)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Nudim: Tekken 7 i Kingdom Hearts HD 1.5 i 2.5.

Tražim: novac ili The Surge

 

Uvjet: samo primopredaja

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 14:56 (Point-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Pozdrav,

 

prodao bih God of War Day One Edition uz koji ima i voucher kod koji nije iskorišten.

 

Prednost Zagreb i okolica, za cijenu može na pm.

 

Lp

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Pozdrav ekipa, 

 

Nudim Bloodborne, Dragon Age Inquisition i Uncharted the Lost Legacy. Preferiram zamjenu, a igrao bi neki RPG ili neku akcijsku igru. FPS-ovi mi nikako ne sjedaju, barem ne na PS4 kontroler. Lokacija, Zagreb - Zapad, a isto bi tako primopredaju na ruke. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Poz,

 

Nudim: Detroit Become Human, odigran 2x očuvan kao nov.

Zamjena za: 350kn, Last of us nabavljen za 80kn koliko sam i nudio ovdje uz nadoplatu za Detroit tako da sad ostaje samo prodaja, ZG ruke ostalo poštom/busom na odgovornost kupca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 20:54 (Il_Fenomeno).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4

Malo si skup. Pa nova dođe maks 50 eura.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 0:52 (JozoBozo121).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
JozoBozo121 kaže...

Malo si skup. Pa nova dođe maks 50 eura.

da negdje vani možda kod nas je 499kn, a ovo je mrvicu manje od 50€ a isti vrag novo. Pa koliko vrijedi TLOU viđao sam po 80-90-100? zamisli recimo da si ti kupio igru za 50€ prije 15ak dana i sad ju prodaješ koliko bi tražio za novu igru koja je kao iz dućana mislim da manje od 350 nebi? sto je po meni OK ja bi ti dao 350kn jer znam da je to nova igra izasla prije ni mjesec dana i da je kao nova jos da je igra prejebena kao DBH...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 11:26 (Il_Fenomeno).
14 godina
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...

Poz,

 

Nudim: Detroit Become Human, odigran 2x očuvan kao nov.

Zamjena za: 350$ ili Last of us+nadoplata 270$

 

Il_Fenomeno kaže...
JozoBozo121 kaže...

Malo si skup. Pa nova dođe maks 50 eura.

da negdje vani možda kod nas je 499kn, a ovo je mrvicu manje od 50€ a isti vrag novo. Pa koliko vrijedi TLOU viđao sam po 80-90-100? zamisli recimo da si ti kupio igru za 50€ prije 15ak dana i sad ju prodaješ koliko bi tražio za novu igru koja je kao iz dućana mislim da manje od 350 nebi? sto je po meni OK ja bi ti dao 350kn jer znam da je to nova igra izasla prije ni mjesec dana i da je kao nova jos da je igra prejebena kao DBH...

 Kolega, ne ježi se, već pogledaj svoj post i ono što sam ti boldao u citatu s cijenama, pa se zapitaj je li kolega Jozo ipak ispravno reagirao.  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4

ma sve ok nebitno po meni ispod 350kn DBH ne vrijedi otom potom za TLOU mogo sam ga dobit za 90kn prije mj. dana samo sam imo 3 nove igre pa nisam uzeo bez obzira na to DBH cijena je ok pogotovo jer je to nova igra i to još kakva. eto maknuta zamjena ostaje samo cjena :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 17:28 (Il_Fenomeno).
14 godina
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...

ma sve ok nebitno po meni ispod 350kn DBH ne vrijedi otom potom za TLOU mogo sam ga dobit za 90kn prije mj. dana samo sam imo 3 nove igre pa nisam uzeo bez obzira na to DBH cijena je ok pogotovo jer je to nova igra i to još kakva. eto maknuta zamjena ostaje samo cjena :)

 Nije problem u cifri, već u znaku valute. Ja sam te skužio, mislio si HRK, ali drugi te ne moraju obavezno shvatiti. Zato je bila takva reakcija kolege. Jer igra definitivno ne vrijedi 350 $ (američkih, kanadskih, austalskih... kojih god dolara) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
WackyZG kaže...
Il_Fenomeno kaže...

ma sve ok nebitno po meni ispod 350kn DBH ne vrijedi otom potom za TLOU mogo sam ga dobit za 90kn prije mj. dana samo sam imo 3 nove igre pa nisam uzeo bez obzira na to DBH cijena je ok pogotovo jer je to nova igra i to još kakva. eto maknuta zamjena ostaje samo cjena :)

 Nije problem u cifri, već u znaku valute. Ja sam te skužio, mislio si HRK, ali drugi te ne moraju obavezno shvatiti. Zato je bila takva reakcija kolege. Jer igra definitivno ne vrijedi 350 $ (američkih, kanadskih, austalskih... kojih god dolara) 

 hehe ma sve ok uvjek su kune, nema igre kad izadje koja vrijedi više od 400injak kn ili 60$ (možda samo Witcher 3 goty:), a kamoli 300$ :) izmedju 300-350kn sve više od toga da je 3x DBH je previše :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4

Da, ja sam se samo šalio kolega jer je bio znak dolara 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
JozoBozo121 kaže...

Da, ja sam se samo šalio kolega jer je bio znak dolara 

eto sad kad znaš da nije u pitanju dolar možeš si ju priuštit haha :) ma meni $ na kraju mozga :) igra je fkt vrh, taj quanticdream su poslije Rockstara i CD Projekta napravili najbolje igre samo šteta što ih rade svake prijestupne :(

10 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

nudim:Uncharted 4: A Thief's End

trazim : nesto sto nije Uncharted 4: A Thief's End i sto nije bilo na PS Plus

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Šta se dodilo sa PSom i igrama nekad prije su se svi grabali za novu dobru igru kad bi izašla pogotovo ako se može dobiti mjesec dana kasnije i odigrana po mrvicu manjoj cijeni sad ništa... ovaj Detroit je fkt vrh igara na plejki, a nema baš zainteresiranih... GOW i FC 5 se još plaćaju 300kn koji su meni lošiji od Detroita (igro obje)... ništa story po 3ći put :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 19:26 (Il_Fenomeno).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Nudim: Battlefield 1(malo igrana) i Destiny 2(uopće nije igrana, dobivena na poklon)

Tražim: Prodajem obje za 200 kn ili zamjena za nešto tipa GTA V, NBA 2k18.

PRODANO

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 14:53 (drshapes).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...

Šta se dodilo sa PSom i igrama nekad prije su se svi grabali za novu dobru igru kad bi izašla pogotovo ako se može dobiti mjesec dana kasnije i odigrana po mrvicu manjoj cijeni sad ništa... ovaj Detroit je fkt vrh igara na plejki, a nema baš zainteresiranih... GOW i FC 5 se još plaćaju 300kn koji su meni lošiji od Detroita (igro obje)... ništa story po 3ći put :)

 Imas Detroit i zelis ga unovcit?

Koliko trazis za njega?

I am over 9000!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4

Koliko misliš da vrijedi ponudi, mislim ako tebe osobno baš igra zanima ako zato pitaš :) tražio sam bio 350 no to je vjerojatno previše to ne tražim više ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...

Poz,

 

Nudim: Detroit Become Human, odigran 2x očuvan kao nov.

Zamjena za: 350kn, Last of us nabavljen za 80kn koliko sam i nudio ovdje uz nadoplatu za Detroit tako da sad ostaje samo prodaja, ZG ruke ostalo poštom/busom na odgovornost kupca.

 300kn nova cijena SOLD!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 12:14 (Il_Fenomeno).
12 godina
offline
Razmjena igara za PS4

Pozdrav ekipica, ako je tko u posjedu Detroit Become Humana i voljan je posudit uz naknadu javite se u pp. 

 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Poz. jel igrao tko Kingdom Come Deliverance? valja čemu? vidim da su patchali igru nedavno velikim patchem

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 19:20 (Il_Fenomeno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Razmjena igara za PS4
Il_Fenomeno kaže...

Poz. jel igrao tko Kingdom Come Deliverance? valja čemu? vidim da su patchali igru nedavno velikim patchem

 Ovo je tema za razmjenu, a ne komentiranje igara.

 

Ako ova igra nema svoju temu - otvori novu s naslovom: Kingdom Come Deliverance

...
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Poz,u

 

Nudim: PSN Bon 150kn, bon otvorio taman da ću kupit igre i akcija gotova 4og u ponoć za koju sam mislio da traje 5.7 cijeli dan

Zamjena za igru Nier Automata

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena igara za PS4

Nudim: Yakuza 0

Tražim: For Honor, Detroit, Persona 5, svašta nešto. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Razmjena igara za PS4

Nudim: Alien Isolation, Detroit (zapakiran), NBA 2K18(kod za VC ne iskorišten), COD WWII

Tražim: Dishonored Definitive Edition, Dishonored Death of Outsider, Dragon Age Inquisition, Ni No Kuni II, Tales of Berseria, Far Cry 5, Far Cry 3 Classic Edition

 

Ne prodajem

Not funny dude
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 9:51 (TKScump).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Poz,

 

Nudim: Fifa 18 malo igrana kao nova - SOLD!

Zamjena za: Cash 150 ili Nier Automata

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 17:01 (Il_Fenomeno).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena igara za PS4

Poz,

 

Tražim: Yakuza Kiwami i Nier Automata ako ima tko nek javi u idućih par dana tj. do ponedjeljka

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PlayStation 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice