Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 662.181
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Nemojte zaboraviti da Bitanga ima brojac FPS-a i pixela u ocima tako da nema potrebe s njim ulaziti u raspravu 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

meni je jedina mana kod igre to što nije izašla kada sam imao više vremena u životu. ehh da mi se utopiti par tjedana u to, ne bi iz kuće izlazio. ovako odigram po sat dva dnevno i to je to. za vikend je bilo 7-8 sati sve skupa. al to me najviše ometa u istraživanju, jer kad znam da nemam baš previše vremena onda prije idem na neki konkretan cilj nego što istražujem. a igra je veličanstvena kada se ide u free roam istraživanje

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Daj nemoj se glupirat.Uspoređješ SP igru sa MP igrom.
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dann3R kaže...
Daj nemoj se glupirat.Uspoređješ SP igru sa MP igrom.

 

Ak si iz svega toga ti to zaključio, blago tebi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

meni je jedina mana kod igre to što nije izašla kada sam imao više vremena u životu. 

 E da..  da je to bilo vani prije cca godinu i pol odigrao bi ju odmah nakon Witchera 3 i barem jednako vremena bi potrošio (Witchera sam istraživao dugo i polako i ostavio preko 300 sati u njegovom svijetu). Sada uz obiteljske obaveze i novi posao jedva stignem odigrati po 5-6 sati tjedno i to uglavnom samo vikendom.

 

Bojim se što i kako kad dođe Cyberpunk 2077...  

Lijep pozdrav ;)
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja upravo zavrsio story. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Upravo sam naletio na ovaj video koji ima bas korisnih savjeta kao npr da ako u gradu nekoga slucajno konjem pregazis i dobijes bounty, ne treba bjezati nego sacekas sherifa i izvines mu se i prodjes bez problema.

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja haklam po malo..Od prvog dana - izlaska do danas sam došao do dijela s Otokom...Danas popodne nastavljam dalje.

Pretpostavljam da će ubrzo izaći patch koji ispravljana neke sitnice a samim time i HDR. Kad završim main story, možda sve krenem iz početka, ali na način da sve maltretiram i svakoj birtiji se pošoram.. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Uh jedna stvar mi jako smeta i neznam zasto su to tako napravili. A to je save/load. Kad sejvam i kad ponovo loadam zelim da mi lik bude na istom mjestu u isto vrijeme okruzen istim ljudima. Da se igra nastavi od tamo gdje sam stao a ne da me baci u pizdu materinu i da likovi nestanu koju su tamo bili. U ovom slucaju KKK
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

Svaka igra pa i ona najbolje ima nesto sto se nekom nece dopasti.I meni se nešto ne dopada u rdr2 ali to ne umanjuje činjenicu da je igra remek djelo.Gejmam 25 godina i ovakvih igara nije baš bilo.Ovo je trenutno vrh.

A s druge strane neki ovdje od vas malo previše jedu govna i liče mi na one koji uvijek moraju ima kontru na sve jer je bitno samo da seru.

 

Kill Frenzy kaže...
Uh jedna stvar mi jako smeta i neznam zasto su to tako napravili. A to je save/load. Kad sejvam i kad ponovo loadam zelim da mi lik bude na istom mjestu u isto vrijeme okruzen istim ljudima. Da se igra nastavi od tamo gdje sam stao a ne da me baci u pizdu materinu i da likovi nestanu koju su tamo bili. U ovom slucaju KKK

 

 

Nije toliko problem što te load stavi na drugu lokaciju, nego što kad zagineš i oživiš, igra odmah radi auto-save.

Onda moraš pričekati da oživiš, pa re-load, ali moraš paziti da učitaš manual, a ne auto-save.

Bespotrebno zakomplicirano.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 23:41 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Koliko sam shvatio. Da bi se recimo za shotgun kraftale special ammo treba animal fat ili moonshine. I za svaki metal treba jedan fat ili jedan moonshine ovisi sta hoces. Dajle za 100 metaka ja moram pobit sve medvjede ,svinje i krave na divljem zapadu da bi imao ok kolicinu te municije. Jel se ne moze kasnije to nekako lakse dobit.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...
Uh jedna stvar mi jako smeta i neznam zasto su to tako napravili. A to je save/load. Kad sejvam i kad ponovo loadam zelim da mi lik bude na istom mjestu u isto vrijeme okruzen istim ljudima. Da se igra nastavi od tamo gdje sam stao a ne da me baci u pizdu materinu i da likovi nestanu koju su tamo bili. U ovom slucaju KKK

 

Da, tak je i GTA radio. Rockstar filozofija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dobra recenzija Angry Joa.

Dao je 9/10 i napomenuo je dosta losih stvari koje su se tu na forumu spominjale. Premda to jesu sitnice, te sitnice uvelike utjecu na igru i nase uzivanje u njoj te na percepciju igre same. HDRa se nije uhvatio jer su rijetke igre u kojima on zapravo radi.
Stoga se malo spustite na zemlju, igra je super, ali da je igra stoljeca, najbolja ikad, THE IGRETINA, to nije. Ima puno stvari koje su nelogicne i kvare taj sveokupni (nametnuti) realizam i smanjuju uzivanje u igri.
Uzivajte, no ja bi radije igrao Spyru nego ovo ( moj osobni stav ).
Moj PC  
5 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nisam stigao pogledati recenziju, ali mi volju za igranjem u konačnici ubija linearan dizajn glavnih misija (svaku misiju moraš odigrati baš onako kako je Rockstar zamislio: odi na mjesto X, stani iza kamena Y, inače je misija "Failed").

Nisam tip koji će provesti sate ubijajući virtualne životinje i pecajuće virtualne ribe, tako da sam došao do 30% i nisam upalio već para dana.

Zato se nadam da će RDR Online biti dašak svježeg "Sandbox" zraka, koji u ovoj igri fali.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 11:14 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Nisam stigao pogledati recenziju, ali mi volju za igranjem u konačnici ubija linearan dizajn glavnih misija (svaku misiju moraš odigrati baš onako kako je Rockstar zamislio: odi na mjesto X, stani iza kamena Y, inače je misija "Failed").

Nisam tip koji će provesti sate ubijajući virtualne životinje i pecajuće virtualne ribe, tako da sam došao do 30% i nisam upalio već para dana.

Zato se nadam da će RDR Online biti dašak svježeg "Sandbox" zraka, koji u ovoj igri fali.

 

Meni je i GTA V bio precijenjen, ali tamo si bar imao 3 lika pa se dalo nešto iskombinirati paralelno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

GTA V je imao stvarno luđačke misije, tako da se isti linearan dizajn misija nije toliko osjetio.

Na pamet mi pada jurcanje za ukradenom jahtom, mučenje likova, krađa draguljarnice i pripreme za to, podmornica, helikopteri itd.

 

Ovdje tog nažalost nema, misije su više jednolične, pa bi bilo dobro kad bi se barem moglo pristupiti rješavanju misije na različite načine.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 12:28 (DeniZg).
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Žali Bože para na šta sam ja ovliku lovu od 500-600kn bacijo 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

 .

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 12:43 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

I ja sada ne znam sta da radim, tek sam na 20% igre i zabavna mi je, ali cini mi se da cu je morati obrisati sa konzole radi denia i bitange, jednostavno nije ok da ja uzivam u igri u kojoj oni vide samo negativnosti. Od sada cu prvo cekati sta pisu njih dvojica pa tek tad odluciti da li da kupim igru..... mislim da na taj fazon nikada ni jednu ne bih kupio 

 

Mene fascinira koliko ljudi svoj zivot posvete jednoj igri, koja sluzi za zabavu  mislim da su obojica prosli godine za gejming pa sada samo kukaju i zale se na sve redom. Igra, kao i svaka druga, ima i pozitivnih i negativnih strana. Kod vas su samo negativnosti u mjeri u kojoj nisam jos vidio, ali to je na svakoj temi i gdje god neko nesto napise oni su tu da kontriraju.

 

Igru kada zelim nabaviti prvo pogledam da li je uopste za mene, ako jeste nabavim, ako ne ostavim. I ako nabavim pa mi se ne svidja odustanem od nje i opet sve super. Ne moram 50 puta ponoviti isto  i kao  neka plakati po forumu jao ne valja ovo ne svidja mi se to, sranje ovo sranje ono, a to ni meni ni drugima nece pomoci niti znaciti.

 

Dosao sam na ovu temu kako bih procitao neke korisne i bitne stvari vezane za igru, koje mi zapravo mogu zatrebati. Radi odredjenih osoba se nista takvo procitati ne moze.

 

I nije ovdje problem sto vi navodite stvari koje se vama ne svidjaju, i u pravu ste, forum jeste za rasprave, ali vi na svakoj temi o svemu samo pisete shitstorm a od tih postova 90% stvari su one od kojih niko nema koristi. Cudno je kako vam toliko ta igra smeta a 24/7 visite na ovoj temi i ulazete toliko truda pisajuci jedno te isto koje nista nece pomoci ni vama ni drugima.

 

Ne shvatam toliku frustraciju i negativnost, i potrebu za kontriranjem svima. Valjda je to sta se desi kada neko ima previse vremena i novca a nema nikakvog cilja niti pravca u zivotu.

 

Dosadilo mi je vise citati stalno vase ponavljajuce komentare.

 

 

Prepare now for the shitstorm  Nakon ovih recenica mi je bolje napustiti forum na nekoliko dana kako ne bih morao citati te jos dosadnije odgovore koji slijede a svi smo ih vec culi bezbroj puta  

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:28 (arnes_king).
Moj PC  
12 1 hvala 0
11 godina
online
Red Dead Redemption 2

ja mislim da bi ekipa s foruma trebala ove hejtere prijaviti sonyju i rockstaru, jer negativno utječu na prodaju konzola i igre

evo, nakon svega ovoga i sam sam odustao od kupovine, a već sam sakrio par soma kuna da ih žena ne vidi i osmislio priču kako je jedan primjerak plejke ispao iz kamiona meni na haubu

pa neka ih tuže i oderu za ovakvo bezočno trolanje i štetu koju nanose prodajnim rezultatima 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

-

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:28 (Cansee).
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

-

 Super da sam uspio procitati tvoj post prije edita, i ja se tome najvise cudim.

 

Ja sam svoj bio editovao jer mi je proslo kroz glavu da nemam vremena, volje niti zivaca da raspravljam poslije o tome, ali hajde kada sam odvojio vrijeme da napisem sve neka stoji.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...

Ne shvatam toliku frustraciju i negativnost, i potrebu za kontriranjem svima. Valjda je to sta se desi kada neko ima previse vremena i novca a nema nikakvog cilja niti pravca u zivotu.

 

 Kak ne shvaćaš.

Mi smo ko stari ljudi koji bi ševili, a ne mogu, pa stalno pričaju o seksu.

Samo za igre.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
Cansee kaže...

-

 Super da sam uspio procitati tvoj post prije edita, i ja se tome najvise cudim.

 

Ja sam svoj bio editovao jer mi je proslo kroz glavu da nemam vremena, volje niti zivaca da raspravljam poslije o tome, ali hajde kada sam odvojio vrijeme da napisem sve neka stoji.

 

Bolje da si obrisao, jer ga ja neću ni pročitati pošto sam vidio da si ga započeo jako loše i osobno.

Svaka čast na korisno potrošenom vremenu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:34 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
Cansee kaže...

-

 Super da sam uspio procitati tvoj post prije edita, i ja se tome najvise cudim.

 

Ja sam svoj bio editovao jer mi je proslo kroz glavu da nemam vremena, volje niti zivaca da raspravljam poslije o tome, ali hajde kada sam odvojio vrijeme da napisem sve neka stoji.

  ma ja sam obrisao svoj post kad si i ti pobrisao jer sam se nadovezao na tvoj post. al u pravu si, nema smisla raspravljat o tome.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Mislim da ovdje nitko ne govori kako igra nevalja, vec nam je zao sto je igra bila na tragu da bude jedna od najboljih ikad, ali nesto fali, nesto ne valja. Strasan potencijal je uprskan gomilom sitnica koje su se mogle drugacije napraviti. Opustite se i igrajte :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gogy7 kaže...
Mislim da ovdje nitko ne govori kako igra nevalja, vec nam je zao sto je igra bila na tragu da bude jedna od najboljih ikad, ali nesto fali, nesto ne valja. Strasan potencijal je uprskan gomilom sitnica koje su se mogle drugacije napraviti. Opustite se i igrajte :)

 

Ma fanboyi ne mogu procesirati da netko može kritizirati dobru igru, a to je osnova kritičkog razmišljanja :-)

I taman smo se ispucali, i evo njih opet da izvrijeđaju ljude zbog njihovog mišljenja.

 

BTW, arnes_king, ipak sam pročitao što si napisao.

DeniZG i ja kupujemo igre i plaćamo developerima svoj doprinos. To što smo kupili ovu igru je dovoljno.

A nitko ti ne brani da čitaš ono što te zanima ovdje, problem je što više nitko ne piše ništa. Vjerojatno su svi završili ili se zasitili.

No, kako to da si tek na 20%, ja sam bio na 25% prije 2 tjedna još :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni jedina stvar koja mi pomalo smeta u ovoj igri je jahanje i jahanje, previse vremena se provodi u jahanju. Voleo bih da su uveli nekakav sistem da odmah pokrenes misiju kad je na mapi, da ne moras 5 minuta jahati na konju od tacke A do tacke B. Eto to je moja jedina zamerka. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ma legitimno je kritizirat igre pa i RDR2 i ja samo se malo šalio povremeno a posebno tamo u temi da RDR2 neće skoro na PC ja se malo zezam pa nije valjda da se nesmije il da nekom smeta :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Igrao sam igara koje su bile sjebane do daske, pa ako su imale ono nešto, svejedno bi guštao u njima. Primjerice gothic serijal prije hrpetine patcheva je bio katastrofa, živo mučenje za igrat, pa sam opet uživao do besvjesti, a siguran sam kako ću guštat i u ovoj igri. Ako ne na pc, onda na ps5 kad izađe i uopće se ne žurim, dapače.
No ne paše sve svakom niti nam je svima ista tolerancija na stvari koje nam ne pašu, zato ne treba pretjerano reagirat na kritike.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice