Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 662.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
NickChase kaže...

Ovaj tjedan kreće online verzija igre.

Navodno će već sutra i prekosutra ultimate i special edition dobiti online a tek u petak svi ostali.

U svakom slučaju ovaj tjedan kreće online napucavanje na divljem zapadu.

Hoćemo organizirati neke klanove? Tko je za?

 

ja sam za i imam ultimate, tako da sam sutra u akciji. ne znam hoće biti klanova, ali svakako će mi biti drža ako se grupiramo mi sa foruma

6 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

 

ja sam za i imam ultimate, tako da sam sutra u akciji. ne znam hoće biti klanova, ali svakako će mi biti drža ako se grupiramo mi sa foruma

 Valjda će biti u igri mogućnost za klanove jer pričali su da će biti nekakvi kampovi. Vidjeti ćemo sutra kad krene pa se povežemo međusobno.

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ajde neka više krene taj online, valjda će se nakon toga fokusirati na SP koji žudi za jednim dobrim patchem. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dakle za Digital Deluxe verziju (igranu od prvog dana) MP počinje sutra?  :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne veselim se toliko online haklanju, koliko (potajno) tome da će s njim doći patch sa popravljenim HDR-om i sitnicama...

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ova igra je žešće razočarenje od onoga kad vidiš najljepši kolač u Vinceku i saznaš da je od marcipana. Gameplay star 8 godina, doslovno, ekipica napravila remake prve igre. I onda bi trebala dobiti GOTY pored God of Wara. 

 
3 6 hvala 1
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Načelno se slažem, ali bezveze opet kuriš flame war.
Ima kakvih online novosti?
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dns starta, al izgleda da treba čekat da se probude Američani...

 

A izgleda da je krenuo i download kolko vidim po redditu 5.6 GB

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 13:22 (disibio).
Moj PC  
4 0 hvala 3
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

OK super, dakle od sutra za nas koji smo igrali od prvog dana  

Danas nek se skine patch a sutra onda navečer barem kreirati lika i malo izviditi o čem se radi 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Izašao je i patch 1.03 danas. Ima 5.6gb.

Online kreće u 2:30 po našem vremenu, znači iz pola noći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 14:13 (NickChase).
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Načelno se slažem, ali bezveze opet kuriš flame war.
Ima kakvih online novosti?

 Jbg sorry ako sam ikoga uvrijedio sa ovime, ali nisam stigao igrati igru prije pa nisam niti čitao prije postove, tako da ne znam za neke flame warove. Samo sam napisao da je igra žešće razočaranje, a to dolazi od nekoga tko je prvi prošao barem tri puta. Gameplay je najbitniji dio svake igre, a ovaj Red Dead je na tom području pao žešće. Nema ova igra kaj tražiti pored jednog GoW-a, SpiderMana i ostalih

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
swvi kaže...

 Jbg sorry ako sam ikoga uvrijedio sa ovime, ali nisam stigao igrati igru prije pa nisam niti čitao prije postove, tako da ne znam za neke flame warove. Samo sam napisao da je igra žešće razočaranje, a to dolazi od nekoga tko je prvi prošao barem tri puta. Gameplay je najbitniji dio svake igre, a ovaj Red Dead je na tom području pao žešće. Nema ova igra kaj tražiti pored jednog GoW-a, SpiderMana i ostalih

 

6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
swvi kaže...
DeniZg kaže...
Načelno se slažem, ali bezveze opet kuriš flame war.
Ima kakvih online novosti?

 Jbg sorry ako sam ikoga uvrijedio sa ovime, ali nisam stigao igrati igru prije pa nisam niti čitao prije postove, tako da ne znam za neke flame warove. Samo sam napisao da je igra žešće razočaranje, a to dolazi od nekoga tko je prvi prošao barem tri puta. Gameplay je najbitniji dio svake igre, a ovaj Red Dead je na tom području pao žešće. Nema ova igra kaj tražiti pored jednog GoW-a, SpiderMana i ostalih

 A gle, sve je to subjektivno. Neki vole Dark Souls i Bloodborne, neki igraju 10u inkarnaciju Fife za redom, netko voli simulatore. Ja sam uzivao u igri, gunplay je nikakav, ali s obzirom da sam inace na PCu, boli me desna bradavica za to. Danas rijetko koju igricu odigram od pocetka do kraja, zbog ove sam odjebao i Fifu i Overwatch i Battlefield na dva tjedna.

Sve je to subjektivno :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
sexytoiletpaper kaže...

 A gle, sve je to subjektivno. Neki vole Dark Souls i Bloodborne, neki igraju 10u inkarnaciju Fife za redom, netko voli simulatore. Ja sam uzivao u igri, gunplay je nikakav, ali s obzirom da sam inace na PCu, boli me desna bradavica za to. Danas rijetko koju igricu odigram od pocetka do kraja, zbog ove sam odjebao i Fifu i Overwatch i Battlefield na dva tjedna.

Sve je to subjektivno :)

 Ne bih se složio baš, osim ako ti ne misliš da Fifa ima ISTI gameplay kao kaj je imala i 2010. godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 14:51 (swvi).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
swvi kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 A gle, sve je to subjektivno. Neki vole Dark Souls i Bloodborne, neki igraju 10u inkarnaciju Fife za redom, netko voli simulatore. Ja sam uzivao u igri, gunplay je nikakav, ali s obzirom da sam inace na PCu, boli me desna bradavica za to. Danas rijetko koju igricu odigram od pocetka do kraja, zbog ove sam odjebao i Fifu i Overwatch i Battlefield na dva tjedna.

Sve je to subjektivno :)

 Ne bih se složio baš, osim ako ti ne misliš da Fifa ima ISTI gameplay kao kaj je imala i 2008. godine.

 

A kakav to gameplay ima nogometna igra? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
swvi kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 A gle, sve je to subjektivno. Neki vole Dark Souls i Bloodborne, neki igraju 10u inkarnaciju Fife za redom, netko voli simulatore. Ja sam uzivao u igri, gunplay je nikakav, ali s obzirom da sam inace na PCu, boli me desna bradavica za to. Danas rijetko koju igricu odigram od pocetka do kraja, zbog ove sam odjebao i Fifu i Overwatch i Battlefield na dva tjedna.

Sve je to subjektivno :)

 Ne bih se složio baš, osim ako ti ne misliš da Fifa ima ISTI gameplay kao kaj je imala i 2010. godine.

 Necemo u ovoj temi o tome, ali naravno da nema, ali razlike iz godinu u godinu su male pa ipak sa tim malim razlikama igramo Fifu ili PES zadnjih 10+ godina.

6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Ekipa skinuo sam patch 1.3 I piše da je to online verzija igre plus ispravlja bugove i performanse.

Ušao sam u online sad pravim svog lika 😁

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

 

A kakav to gameplay ima nogometna igra? :-)

 Drugačiji. Ne identičan onome od prije 8 godina. Jbg, treba biti realan, a ne slijepi fanboy.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:00 (swvi).
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
NickChase kaže...

Ekipa skinuo sam patch 1.3 I piše da je to online verzija igre plus ispravlja bugove i performanse.

Ušao sam u online sad pravim svog lika 😁

 Možda se može napraviti lika danas ali ne još ući na mapu? 

Lijep pozdrav ;)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Dado_ZG78 kaže...
NickChase kaže...

Ekipa skinuo sam patch 1.3 I piše da je to online verzija igre plus ispravlja bugove i performanse.

Ušao sam u online sad pravim svog lika 😁

 Možda se može napraviti lika danas ali ne još ući na mapu? 

 Može ne brini, odigrao sam upoznavanje sa Multiplayerom i prvih par misija, sad shvaćam zašto New Austin nije bio toliko iskorišten. I drago mi je da su ostavili auto aim u igri inače bi bilo teško igrati multiplayer nama pojedincima.

 

Evo iz igre trailer koji ukratko objašnjava mogućnosti.

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Hej ljudi, definitivno sam za da igramo zajedno. Nemam Ultimate, al bih sutra trebao moci zaigrati.

Moguce je praviti temporary ili permanent klan. Dodajte me, MrSnrub111

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Patch je donio i poboljšanja za single player, ali Rockstar ne navodi koja točno . Samo su naveli "gameplay improvements" u patch notesima zasad pa Internet istražuje. Ako su postovi točni, problem s HDR-om je i dalje tu, ali su barem ispravili bug sa nestajanjem likova iz kampa. I navodno je lootanje brže i kretanje lika glađe, ali možda je to samo placebo efekt.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Navodno ni puške više ne nestaju.
PSN - DeniZg80
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

Patch je donio i poboljšanja za single player, ali Rockstar ne navodi koja točno . Samo su naveli "gameplay improvements" u patch notesima zasad pa Internet istražuje. Ako su postovi točni, problem s HDR-om je i dalje tu, ali su barem ispravili bug sa nestajanjem likova iz kampa. I navodno je lootanje brže i kretanje lika glađe, ali možda je to samo placebo efekt.

 

To šemu su pokupili od Sonya: "Improved console stability". :D 

 

Probam danas. Sumnjam da će promjene biti oku vidljive. 

5 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Pozdrav. Nakon updatea kad pokrenem single ili multi, ps mi počme bučit kao da se želi samozapalit i umrit. Riječ je o ps4pro, ima li ko sličnih problem?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Kako namjestiti da dvije osobe igraju dvije odvojene kampanje (story modea) na istom Playstationu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 9:00 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Tako da na istoj konzoli budu dodana dva usera? :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Paolo Maldini kaže...

Kako namjestiti da dvije osobe igraju dvije odvojene kampanje (story modea) na istom Playstationu?

 pa napraviš dva usera za ps4 i onda koju god igru započneš svaki user ima svoje

6 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2

PS njubara alert, tnx

12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Detaljan popis ispravljenih grešaka u zadnjem patchu:

 

https://www.vg247.com/2018/11/29/red-dead-redemption-2-patch-bugs-fix-story-missions/

Moj PC  
1 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice