Star Wars Battlefront(2015)

poruka: 3
|
čitano: 873
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Star Wars Battlefront(2015)

Evo kad vec PC gameri imaju svoju temu sto nebi imali i mi. Neka se jave ljudi koji su naručili, misle naručiti i koji ce kupiti kasnije, ali i svi ostali koji su voljni raspravljati o igri. Javite se i vi koji ste igrali betu i recite mišljenja.

 

Ja sam naručio danas i mislim da cu biti vrlo zadovoljan igrom. Pa da svedem to sto trenutno mislim o igri sudeći po beti cu reci neka mišljenja.

 

+grafika, definitivno

+dobra tema, gameplay mi je bio vrlo dinamičan

+raznolikost mapa, modova i hrpa cardova i oružja

+stabilan FPS, 60fpsa

 

 

-možda su ipak trebali ubaciti neki singleplayer*

-los balans na Walker Assaultu, pogotovo ako nema dobrog pilota koji ce uzetom osakatiti AT-AT

-velika sličnost s Battlefieldom (nije nužno losa stvar za pucačinu, ali ipak je to druga igra)

 

*ja smatram da bi bilo teško ubaciti singleplayer u igru koja je rađena po filmu, svi bi znali sto ce se dogoditi. Misije nisu nužno loše. Ali mogli su napraviti nešto novo, barem neki spinoff događaja koji nije bas obrađen u filmu, pa makar to trajalo samo 2-3 sata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Battlefront(2015)
Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Star Wars Battlefront(2015)

Igrao sam Betu na PS4 i mogu reći da sam bio oduševljen...sve mi se svidjelo i nisam mogao prestati igrati (žena me je morala kukom odvlačiti od plejke)...Najjači mi je bio feeling letenja i uništavanja letjelica, zvukovi u igri su super, pucanje iz blastera...ma sve

Igrali sin i ja zajedno, ja letio i uništavao pješake, a njemu "kupio" junake i onda on tamanio...mali poludio za Darth Vaderom...

Singleplayer mi ne fali jer sam okorjeli multiplayer FPS igrač...

Znači oružja, letjelice, modovi igranja, ugođaj, sve super

One nedostatke iz bete da isprave i stotine sati zabave uz Battlefront mi ne ginu.

Igru sam prednaručio i sad brojim dane...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice