Drag Racing Android/iOS

poruka: 14
|
čitano: 9.069
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Drag Racing Android/iOS

Evo, da spomenem igru (2D) koja me uspijela zadrzati dosta vremena na smartphonu. Drag Racing (android link). Utrkivanje autima na 1/4, 1/2 i cijelu milju. Multiplayer, Pro liga i karijera i gro auta. Posto nisam uspio naci temu ovdje, evo, mozete ju probati.

Igra zahtijeva pravovremenost mjenjanja brzina, aute mozete nadogradjivati (sto ih vise nadogradjujete, to auti napreduju po levelu) i nastelavati prijenos koji je kljucan faktor.

Igra postoji i za Android i iOS , koliko sam uspio vidjeti (Android) u istom trenutku ju igra preko 100 tisuca ljudi tako da za multiplayer nece biti problema.

Probajte pa vam dam nekoliko savjeta u slucaju da negdje zapnete, dobre "tuninge" za svaki level itd.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

ma ok je igrica ali onaj aston martin me ubija u pojam na 1 milju utrka,jesi li ga uspio pobjedit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Drag Racing Android/iOS

Za iOS meni nekak odrazi CSR Racing, neznam zasto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drag Racing Android/iOS
anto te nakanto kaže...

ma ok je igrica ali onaj aston martin me ubija u pojam na 1 milju utrka,jesi li ga uspio pobjedit?

Moras kupit ferrari novitec rosso i nadogradis ga max za lvl 7, nitro palis u 4. brzini.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
neaktivan
offline
Re: Drag Racing Android/iOS

ma jesam,do kraja je nabrijan.imam s njim vrijeme 20.850 na 1 milju,imas li mozda setup za njega pa opalis sliku tu od setupa?ma probavam sve,samo mi se skidaju oni rp bodovi,svako mijenjanje postavki uzima te rp bodove;mogli su to bar stavit da se ne uzimaju bodovi.

16 godina
offline
Re: Drag Racing Android/iOS
Final drive ti mora biti oko 2.3. Tada ti auto nece proklizavati. Kaj se tice rp-a, kupis Ford RS200, stavis onaj setup gore na lvl 7 i nemres zgubit. Farmas rp-e od sale. Sad sam na mobu ali cim dodem na pc, nesto cu ti naci. To je najtezi race na igri (protiv astona).
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

eto napokon sam ga pobijedio,ma imam forda rs200 nabrijan do kraja dobar je za 402m.s kojim si autom rijesio level 8 maseratija mc12 na milju?imam forda rs200,murcielaga i hennesey-a venom ali nemogu mu nista,mislio sam mozda da zondu uzmem ili tog maseratija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drag Racing Android/iOS
anto te nakanto kaže...

eto napokon sam ga pobijedio,ma imam forda rs200 nabrijan do kraja dobar je za 402m.s kojim si autom rijesio level 8 maseratija mc12 na milju?imam forda rs200,murcielaga i hennesey-a venom ali nemogu mu nista,mislio sam mozda da zondu uzmem ili tog maseratija.

Cijeli level 8 sam presao s Novitec Rosso, nesto sam kombinirao s Fordom. Zonda je dobra samo sto nema puno setup-a za nju. Sve sto ima ima za verziju do 1.5, a to na potonjoj ne funkcionira pa se moras puno igrati s prijenosom.

Velim, ja sam dosta vremena potrosil na Ford RS200 i njegov tuning za lvl 7, 242555 nadogradnja, stavis onaj moj setup i farmas ko lud - oko 2 milijuna i 10000 RP-a za 2 sata. Ak pogledas moje najbolje vrijeme s njime (8.220), samo me love ljudi prije 1.5 verzije, na ovoj nemaju sanse. Dostigao 1500 rating za pola sata i sada tamo mlatim po 20k novaca po utrci :)

Slazem Venoma lvl 10, uzas proklizava, mislim da cu se prebacit na Bugatti.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
11 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

Iznenađujuće kompleksna indie igrica.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Drag Racing Android/iOS

Da, jos kad ne bi bilo varanja i nastelevanja, bilo bi bolje.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

Može li mi netko reći s kojim se autom može preć career stage 6. Protiv Viper SRT-10.

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

igra je super ima sam rank 5000 u prvih 5 razreda ali onda phone otisao na servis i kad sam je ponovno skinuo bila neka upgrade version pa mi nisu valjale stare postaveke auta ili nesto tako pa sam presato da je igram ali igra je super!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

jel iko uspio pobjeit toyotu supru i s kojim autom u drugom levelu 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drag Racing Android/iOS

Drug uzmi Real Racing 3 i udri. Grafika dobra ,a i interesantno je 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice