Secret Sound - HR iPhone igra

poruka: 7
|
čitano: 2.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Secret Sound - HR iPhone igra

Pozdrav, predstavljam vam novu aplikaciju HR developera. Naziv je Secret Sound, za sad je samo na engleskom jeziku, ali nalazi se i u HR App Storeu.

 

Secret Sound na App Storeu

 

 

Secret Sound Secret Sound
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 15:31 (maxus182).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Secret Sound - HR iPhone igra

Fora koncept! Svidja mi se.

Koliko razlicitih soundova imate?

 

I da, ovaj, cisto savjet - ako player pogrijesi, obicno ne voli da mu se igra smije - referiram na ono "LOL, you failed!" :-D :-D

I am Jack's soft, narcosynthesized consciousness...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Secret Sound - HR iPhone igra
Deus ex machina kaže...

Fora koncept! Svidja mi se.

Koliko razlicitih soundova imate?

 

I da, ovaj, cisto savjet - ako player pogrijesi, obicno ne voli da mu se igra smije - referiram na ono "LOL, you failed!" :-D :-D

 

Hvala na komentaru! Igra ima 50 različitih zvukova, svi su smiješni/zabavni. Cijela igra je napravljena s ciljem da nasmije korisnika, tako da se nadam da će ljudi to i shvatit i prihvatit. Cilj je casual publika sa smislom za humor :-)

13 godina
offline
RE: Secret Sound - HR iPhone igra

Nakon jednog dana prodaje Secret Sound je uvršten u New & Noteworthy rubriku na Hrvatskom App Storeu! I to pod Entertainment, Games Trivia i Games Family.

 

Hvala svima koji su kupili Secret Sound i podržali našu aplikaciju!

14 godina
neaktivan
offline
Secret Sound - HR iPhone igra

Zanimljivo,sjajan koncept,želim vam puno sreće i da uspijete,moglo bi jednog dana biti nešto od vas..

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Secret Sound - HR iPhone igra
ulinsky kaže...

Zanimljivo,sjajan koncept,želim vam puno sreće i da uspijete,moglo bi jednog dana biti nešto od vas..

Hvala na lijepim željama! Uskoro je u planu update za Secret Sound, male dorade i prijevod na domaći jezik, a radimo i na sasvim novom projektu. Tako da ćete nas još koji puta vidjet ovdje, ako Bog da :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2010 15:32 (maxus182).
15 godina
neaktivan
offline
Secret Sound - HR iPhone igra

sve pohvale i od mene:)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice