FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

poruka: 172
|
čitano: 39.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

U ovoj temi nalazit će se raspored utakmica te će članovi lige uploadati screenshotove odigranih utakmica.
Zabranjeno je pisati bilo koje stvari koje nisu vezane uz temu.

U prilogu možete vidjeti raspored 1.KOLA.

PONAVLJAM NEMOJTE OVDJE POSTAVLJATE NIKAKVA PITANJA.PA LJUDI JEL VI ZNATE ČITATI?

I NEMOJTE PISAT POSTOVE TIPA SVAKA ČAST KAO INTELOVAC ILI  POSTOVE DUGE 3 METRA SA OPISOM UTAKMICE I
SLIČNO. SAMO REZULTATE UTAKMICA ZATO DA TEMA BUDE PREGLEDNA!!!

IMATE ZA TO OVU TEMU ILI PM:http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-11-liga-pc/76066.aspx

 

 

LISTA IGRAČA:

 

KLUB                               GAMERANGER NICK  I ID                 BUG FORUM NICK

AC Milan –                         Slaven       ID: 1094807                  Intelovac123
              
Ajax -                                     Dorjan       ID: 1100849                    Dodinho

 

Arsenal -                             Smucek       ID: 1053143                     Smucek

 

Atletico Madrid -             klas1995      ID: 1014600                   klas1995

 

Barcelona -                         robbenman   ID: 966195                     Tommy_123

 

Bayern Munchen -               Infernus     ID: 986964                      KaMiKaZa

 

Chelsea -                            Dman         ID: 964861                        dmanz

 

Inter -                                  Marbox         ID: 1024175                   marbox

 

Juventus -                          VampirKifla      ID: 1114038                    crystal6

 

Lyon -                                  Platuzic        ID: 1021166                    AfeLlAyY

 

Manchester City -              ODUSTAO        ID: 1021259                     Slobodno mjesto

 

Manchester United -          crenshaw007  ID: 1095286                     al zagorec

 

Real Madrid  -                          Matt           ID:  510357                 mattc15

 

Roma  -                               nontryer      ID: 966387                      nontryer

 

Sevilla -                                Snake        ID: 612428                      SolidSnakeCRO

 

Tottenham Hotspur -        ZeroCool      ID: 1082830                         mtopol

 

Zenit -                                  Neutral       ID: 1103429                      Neutral

 

F.C Liverpool -                     Deni          ID: 1021261                       Schneider77

 

Wolfsburg -                          VIK7             ID: 964460                          vik7

 

Werder Bremen -                Hydro          ID: 966506                      bulls23fan

 

Evo ovo je znači kompletna lista igrača da se lakše svi pronađemo

PRAVILA LIGE:http://www.mediafire.com/?j6d56a865oew2o0 ili http://www.4shared.com/file/8N834YZN/FIFA_11_BUG_LIGA_PRAVILA.html

STAVLJENI REZULTATI 4. KOLA I RASPORED 5. KOLA

TREBAMO ZAMJENU ZA GAZARTHA


TABLICA TABLICA
1. KOLO KOMPLET 1. KOLO KOMPLET
2. KOLO KOMPLET 2. KOLO KOMPLET
3. KOLO KOMPLET 3. KOLO KOMPLET
4. KOLO KOMPLET 4. KOLO KOMPLET
5. KOLO 5. KOLO
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 12:36 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
14 0 hvala 7
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

wolfsburg - ajax    3-0

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

ovo je nevjerojatno..imam 1564/ udarca na gol i nemerm zabit gol-.-"""...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Real Madrid - Werder Bremen 5:2(1:1)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

ATL.MADRID-MAN UTD 6-1 

 

AGUERO(3 GOLA) FORLAN (3 GOLA) SU BILI APSOLUTNO SJAJNI,ALI MOJ GOLMAN SE NIJE ISKAZAO JER JE IMAO TAKORECI 1 SUT/1 GOL

SVAKA CAST MOM PROTIVNIKU crenshaw007 JER JE PRUZIO SOLIDAN OTPOR!!!  OSTALI:NADAM SE DA CU I VAS OVAKO DOBIT

ADMINE:AKO TREBA JOS SLIKA,SAMO RECI..IMAM I PAR IN-GAME SLIKA  GOL RAZLIKOM 5+ BIH MOGAO BITI PRVI NA TABLICI DO SLIJEDECEG KOLA ČIME IDEM U LOV NA NOVE ZRTVE!!!  HVALA

KONAČNI REZULTAT KONAČNI REZULTAT
klas1995
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

ALO JEL STE VI SLIJEPI ILI KAJ????.NEMOJTE KOMENTIRATI OVDJE TEKME.JEL VIDITE PRVI POST???

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 2:38 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Liverpool FC 1:1 Manchester City

 

 


Engleski derbi završio je remijem. S obje strane dosta prilika, pogođenih stativa. Ali na koncu svakoj momčadi po bod. Liverpool je u prvom poluvremenu bio bolja momčad, s dosta prilika, ali ulaskom Balotellija u drugom poluvremenu, Manchester City je pokazao svoje zube i izjednacio te premjestio igru daleko od svog šesnaesterca.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 13:06 (Gazarth).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmic
Gazarth kaže...

Liverpool FC 1:1 Manchester City

 

 


Engleski derbi završio je remijem. S obje strane dosta prilika, pogođenih stativa. Ali na koncu svakoj momčadi po bod. Liverpool je u prvom poluvremenu bio bolja momčad, s dosta prilika, ali ulaskom Balotellija u drugom poluvremenu, Manchester City je pokazao svoje zube i izjednacio te premjestio igru daleko od svog šesnaesterca.

Linkovi

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Lyon-Sevilla 2:1 (1:0)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

1. KOLO

Lyon 2:1 Sevilla
Kaj reč osim da nisam mogel napravit 2 šanse na tekmi.Imal osječaj ko da sam moral izgubit.Njegova obrana je lagano kupila sve lopte, i stalno je napadal onda iz kontri po krilu.Kaj reč loša utakmica, nemoguče nekaj odigrat pošteno u ovoj fifi kad se sve svodi na mutave napade po krilu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Chelsea - juve 4:0

 

 

Igraci Chelsea svojom igrom dokazali su da oni nece biti za bacit ove sezone. Iako se na prvi pogled cini da je utakmicu lako dobio, Juventus se dokazao kao solidan protivnik te je imao svoje sanse koje nije iskoristio. Obrana Chelsea je bila na vrhuncu svog zadatka iako su par puta predali loptu protivniku te mu stvorili sansu. Igracem utakmice proglasen je Chelseajev pojedinac i golgeter Didier Drogba koji je upisao hat-trick. Evo sto je reprezentativac Obale Bjelokosti rekao: "Ja mislim da je ovo bila dobra i fer utakmica, te da smo zasluzeno pobijedili. Sretan sam sto sam zabio 3 gola makar bi bio sretniji da sam ja sva 4 zabio. Reci cu ja Franku sto ga ide u svlacionici. Od pojedinca Juventusa pohvalio bih Del Piera i Buffona jer su svojom igrom najvise doprinijeli. Buffon je spasio par puta cisti gol i sretan sam zbog njega. Aj odo se sad tusirat."

 

 

 

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 18:40 (dmanz).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Utakmica je bila vrlo neizvjesna, domaćin je poveo vrlo rano preko Olića. Ostatak poluvremena vodila se čvrsta igra, bilo je šansi na oba dvije strane. Gosti su propustili nekoliko 1 na 1 situacija što će im se poslije vratiti.

Početkom drugog poluvremena dogodila se najgora moguća stvar, crveni karton je dobio N. Lombaerts, branič Zenita. Sa 10 igrača, Zenit je imao minimalne šanse za barem izvući bod. Domaćin je do kraja povisio na 2:0 i osigurao 3 boda.

Spirit...
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

2. Kolo, Arsenal FC - Liverpool FC 1-0

 

Engleski derbi opravdao ocekivanja, iako je jedini i odlucujuci gol pao vec u drugoj minuti, strijelac Chamakh, do kraja ih je moglo biti bar 5 puta toliko, detalj utakmice je sudijska nadoknada kada Torres sam izlazi pred golmana Arsenala ali ovaj ga uspijeva zaustaviti. Revans na Anfieldu ce biti paklen!

 

Molim za strpljenje u vezi slika, znate kakvo je stanje... (prokleti silverlight)!

 

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 19:06 (Smucek).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Evo Milan 0 : 2 Arsenal.......

 

Bilo je 0 : 0 do jedno 70 min. i onda su poceli golovi.....

 

Prvo kolo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 20:10 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmic
Intelovac123 kaže...

Evo Milan 0 : 2 Arsenal.......

 

Bilo je 0 : 0 do jedno 70 min. i onda su poceli golovi.....

 

Prvo kolo.

Brate dragi ja sam igro negdje do 30. min, i izasao, otliki je lag bio da ti nisam stigao igrace procitat.... al ajd cestitam na pobjedi, opet nije fer da ja dobijam bodove jer sam izasao, nek ovo pisu kao nerjesen rezultat...

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 1:52 (Smucek).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Smucek ja tebe nis ne kontam.....Kakva pobjeda?????Ti si pobjedio....Tebi idu 3 boda.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

molio bih da se ispravi rezultat chelsea - juventus 4:1 jer je bilo 4:0, znam da neki misle da cjepidlacim ali je gol razlika bitna

 

2. Kolo Inter - Chelsea 2:2

 

kaj reci nego dobar protivnik i dobra tekma(e)

 

valjda napomenut da smo igrali prvi put kada sam pobijedio 6:1 i onda sam ga pitao kak mu je igrica radila reko je da je laggalo, pa sam bio dobar i ponovili tekmu koja je zavrsila podjelom bodova ;)

yep yep
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 18:35 (dmanz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica
juve - wolf 3-2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

2.Kolo

 Real Madrid je razmontiro moj Tottenham s 5:0 (3:0) , moji igraci nisu bili dorasli Realovim, gubili su svaki duel, bili su anemicni i previse spori... cestitke protivniku.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 19:56 (mtopol).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

2. KOLO

Sevilla - Roma 2:2

Smijeh od tekme.Krumpovi malo veći {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 10:31 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

3. kolo

wolfsburg - inter     3-2

uzbudljiva utakmica s dosta preokreta... dobra tekma...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmic
a vi svi imate orginal igru?
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
offline
RE: FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmic
dado16 kaže...
a vi svi imate orginal igru?

ne

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Man City 2:0 Bayern München

 Docekao nas je snijeg pa je protivnik imao malo tezi zadatak zbog nebesko plave boje dresova Man City-a. Moram dodat da je bilo laga protivniku pa smo ponovili tekmu, no opet sam pobjedio i bilo je malo laganja pa stavljam rezultat prve tekme kako smo se i dogovorili. Ceka me pakleni uzvrat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 20:41 (Gazarth).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Barcelona-Lyon 5 : 1

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

ah šta reći nego..legendarna pobjeda..eurogol Xavi-a iz slobodnog..Barca je dominirala i pobjedila..:DD

http://img529.imageshack.us/i/hot.mp4/

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 11:45 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

Zenit 1:0 (1:0) Werder Bremen

 

Žestoka utakmica!

Spirit...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

ja s slavenom igram sutra ujutro jer se prije nismo mogli uskladiti,to je 2.kolo,znači dva dana zaostatka {#}

West Side
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica

3.Kolo

Lyon:Real Madrid 2:6(0:3)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 15:02 (mattc15).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 Liga (PC) raspored i rezultati utakmica
izlazim iz lige tako da bude svima srce na mjestu.. pozdrav
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice