Gaming trgovine

poruka: 10
|
čitano: 23.298
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gaming trgovine

pozdrav bugovci,

 

otvaram ovu temu da bi mogli tu pisat gdje kupujete (narucujete) vase igre, gaming opremu itd.

dolje cu stavaljat vase preporuke za trgovine izvan i unutar hrvatske (pazite da imaju mogucnost slanja u hrvatsku).

napisite gdje mislite da su najnize cijene, kakva je usluga i stavite ocjenu od 1 do 5 i ja cu stavljat pokraj linka trgovine brojeve (npr. pogledaj 2. post)

 

Shops:

zavvi.com- 4.5/1

game.co.uk

shopto.net

Dealextreme.com

 

Trgovine:

Svijet medija.hr

infomark.hr

shophoslab.hr

links.hr- 5/1

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 14:40 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming trgovine

Trgovina: zavvi.com

 

Iskustvo: dosada sam narucio 2 igre i druga po redu mi je zapela na carini (zbog velikog pakiranja) ali ostalo je sve u redu

 

Ocjena: 4.5/5 

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gaming trgovine
U osijeku links..tamo kupujem hardware, nije uvijek najjeftiniji, ali nikad nisam imao problema.. EDIT: Ocjena: 4.5/5
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 14:54 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming trgovine

dodan links.hr

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Gaming trgovine

U adm-u kupujem gaming opremu(miš, tipkovnica, sluške) i jako sam zadovoljan, uvijek brzo dođe, jeftine cijene, velika ponuda. 5/5

Iz base hosta naručujem igre(keyeve) i za sad sve super, nikad problema, vidim da će se ubrzo registrirat pa da ce bit sve legalno, samo naprijed!:) 4.5/5

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gaming trgovine

Obavezno dodaj ADM 5/5
i Protis 4.5/5

Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 20:25 (robimarko).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gaming trgovine
robimarko kaže...
Obavezno dodaj AMD 5/5
i Protis 4.5/5

ADM*

 

;)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
protjeran
offline
Gaming trgovine

Komp je kupljen u Nitelu, odlicna ponuda brzo je dosao, stvarno sam zadovoljan a i cijene su isto odlicne

Gaming opremu(mis tipkovnica i to) kupujem u ADM-u i zadovoljan sam, odem u ducan jer mi nije daleko, brzo dodje, cijene su odlicne i velika je ponuda

A keyeve kupujem u Optime-Keys gdje je ponuda velika iako su novi na trzistu keyeva i stvarno sam zadovoljan

Dinamo je nesto najbolje sta se moglo dogodit hrvatskom nogometu(/sarcasm)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming trgovine
Kad dođem na komp dodat cu jos te koje ste naveli..... A sta niko nema neko iskustvo sa trgovinama izvan hr?
If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gaming trgovine

Koje trgovine imaju u budimpesti gaming?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice