[Giveaway] Podjela 5 igrica

poruka: 7
|
čitano: 1.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: [Giveaway] Podjela vise igrica

Ti si taj koji je naveo da je dobio "donacije", a sve igre koje si naveo su vec podjeljene for free na bug forumu, od strane forumasa i to ne da bi promovirali svoj youtube ili sto vec...

I jos trazis od mene 5 eura 

 

CLICK

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 10:02 (Luka123).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Giveaway] Podjela vise igrica
Đura2407 kaže...

Da dobio sam od donacija u cemu je problem?'

 

Nezahvalna bagra, eto kako to ide...

Zamolio bih te da zaobidjes post ako ti smeta, skupis pare da das ljudima i onda ti dodje neki JEBENI IDIOT koji namece nesto svoje tu, e pa neces ;)

 

Odjebi.

 Zar nevidiš da sam ti link dao gdje da staviš za podjelu igara, jer kršiš pravila foruma koja očito nisi pročitao.
A sad si dobio prijavu, vrijeđanje, psovke i oglašavanje(prvi post sa linkovima).

I da te fino zaobiđem,
LP.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
[Giveaway] Podjela 5 igrica

Eto sad si dobio svoje 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Giveaway] Podjela 5 igrica
Đura2407 kaže...
Minneyar kaže...

Radije bih dao 50 eura za igru nego padao na ove jeftine samopromocije cija je jedina svrha skupljanje lajkova i cega vec uz nikakav ulog.

 

Onda daj 50 eura, tebe da ne zanima giveaway nebi posjetio ovu temu, ali s obzirom da te zanima, dosao si posjetio i vjerovatno ucestvovao, a ovdje se napravio pametan ;)

 Vec imam obje igre koje me zanimaju od tih 5, Witcher 2 sam platio 50 eur kad je izasao i nije mi zao niti centa, dao bih i duplo. Shadow of Mordor sam kupio za 10 eura GotY, u meduvremenu je vec bio pao i na 4 eura a mozda i manje.

 

I opcenito ne sudjelujem u tim like-bait promocijama nikad cak niti kad su vrijedne/ dobre nagrade, a kamoli za cijenu jednog gableca.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
[Giveaway] Podjela 5 igrica

Odem na yt channel da vidim kako izgleda trogodisnjak i vidis da je starac koji se tako ponasa. 

Jadan ti i onaj koji ti je donirao nesto. Sad treba prijaviti i yt channel ili napraviti diss video lulz. 

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Giveaway] Podjela 5 igrica
Mene zanima gdje se on to progurao? Koliko vidim na yt ima manje od 2000 subova. Videi mu u prosjeku imaju 300 pogleda. ??
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Giveaway] Podjela 5 igrica

Ti si s tim porukama u kojima vrijeđaš i bahatiš se ispao seljačina samo takva. Da je tvoj "giveaway" najplemenitiji na svijetu, ti nemaš zašto vrijeđati ljude po forumu. Došao si na forum, očekuj da će ti netko nešto reći.


Sramota za samoprozvanog probijenog Youtubera.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice