Najbolji FPS serijal ikada!

poruka: 30
|
čitano: 13.792
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji MP FPS serijal ikada!

Dakle koji je prema vašem mišljenju najbolji MP FPS serijal ikada.

Riječ je samo o Multiplayer komponenti, dakle koji ima najbolji MP?

 

ako nije jedan od navedenih, napišite koji je vama

 

P.S. U Quake ćemo uračunati i Enemy Territory Quake Wars serijal.

 

P.S. 2 Molim bez flamewara, i prepucavanja, samo glasajte. Eventualno obrazložite svoj odgovor.

I imajte na umu da prije nego što nekom odgovorite, znajte da ne pašu svima iste stvari, niti svi isto traže.

Sto ljudi, sto ćudi (a sto žena, 200 sisa) 

81 Call of Duty serijal
5 Counter Strike serijal
23 Battlefield serijal
5 Unreal Tournament serijal
3 Quake serijal
"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2010 14:13 (FlyBoy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Mom stilu igranja najviše odgovara CoD.

Nije loša tema, ali po prijašnjoj praksi mogla bi biti teren za ispucavanje frustracija i rat fanova.

Bugovi, realizam, engine, timski rad, "simulacije i arkade" samo su neki pojmovi koji će se uglavnom ispucavati.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
M_dipl. kaže...

Isusemojbože!! {#}

 

Pa stavi sine Half-Life serijal u anketu, jao jao...

HL je odličan fps, ali nije MP.

No Pain No Gain | Croatia - Hrvatski Team Fortress 2 server
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Combat Arms i AVA

X4 945 @ 3.8 ghz
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Ima Half Life 2: Deathmatch {#}

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2010 14:40 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
M_dipl. kaže...

Isusemojbože!! {#}

 

Pa stavi sine Half-Life serijal u anketu, jao jao...

Slazem seSmijehglaso bih odma za njega a ne za cod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
M_dipl. kaže...

 

Eh, onda glasam za Left 4 Dead, Team Fortress  i America's Army!

 

Ček, nema ni njih, damn!

  Limit je 5 ponuđenih odgovora. Tako da sam morao nekoga izbaciti. moga sam eventualno napraviti još jedan post s novih 5 ponuđenih, ali onda se može dogoditi da netko glasa u obje ankete, čime bi greška rasla.

Ovako je sve vjerodostojno.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Armed Assault (ArmA) 1 i 2,

 

Left 4 Dead II,

 

Al najgori što sam igrao je Call of Duty serijal definitivno,

 

Al glasao sam za Unreal Tournament jer mi je isto odličan a ima ga na listi.

Operation Flashpoint
Moj PC  
3 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
M_dipl. kaže...
Dodinho kaže...
M_dipl. kaže...

Isusemojbože!! {#}

 

Pa stavi sine Half-Life serijal u anketu, jao jao...

HL je odličan fps, ali nije MP.

 U pravu si 100%, moja greška. Isprike autoru.

 

Eh, onda glasam za Left 4 Dead, Team Fortress i America's Army!

 

Ček, nema ni njih, damn!

Pa HL-ovi imaju MP komponentu, samo što se mora posebno kupiti (HL2 DM, mislim da ima i HL DM).

 

SP je odličan, a ovo je average MP shooter kakvih danas ima na tisuće, i to besplatnih :)

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2010 15:04 (Horagio).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Autor teme je stavio  dobar popis fps igara. Sve te koje je stavio imaju barem po 5 igri u cijelim serijalu. Pa ne vidim razloga zašto bi stavio l4d2 koji ima samo 2 nastavka, Armu isto sa samo 2 nastavka itd.

Mislim bilo bi ljepo kad bi stavio i l4d i armu itd., pa da ljudi mogu glasati za još više toga ali pošto se u anketu može staviti samo pet, dobar je i ovaj popis.

 

EDIT:A i  očekivano je koji će serijal pobjediti jer svaki cod ima jako puno fanova.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 12:00 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Jack Sparrow kaže...

Autor teme je stavio  dobar popis fps igara. Sve te koje je stavio imaju barem po 5 igri u cijelim serijalu. Pa ne vidim razloga zašto bi stavio l4d2 koji ima samo 2 nastavka, Armu isto sa samo 2 nastavka itd.

Mislim bilo bi ljepo kad bi stavio i l4d i armu itd., pa da ljudi mogu glasati za još više toga ali pošto se u anketu može staviti samo pet, dobar je i ovaj popis.

 

EDIT:A i  očekivano je koji će serijal pobjediti jer svaki cod ima jako puno fanova.

  ArmA je klasa za sebe, igra bez ikakve konkurencije.

 

To je jedino vojni simulator koji postoji i nema nikakve konkurencije i to je jedina takva igra.

 

A L4D2 istina nemora biti na listi, ali je jako igrana igra i deifnitivno pri samom vrhu MP FPS naslova.

Operation Flashpoint
15 godina
odjavljen
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

L4D 2

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Istina weky ali pogledaj tko bi glasao za za te igre od ovdje, samo ti za armu vjerovatno.

Jedan se ovdje našao koji bi glasao za l4d i jedan za hl.

A pogledaj kolko već sad ima glasova cod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Izgleda da je COD u HR najpopularniji. Ipak, mislim da drugdje razlika ne bi bila toliko velika.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
FlyBoy kaže...

Izgleda da je COD u HR najpopularniji. Ipak, mislim da drugdje razlika ne bi bila toliko velika.

Ah, da taj argument sam zaboravio. Najvjerovatnije će se javiti netko tko će ustanoviti zato što je CoD brza pucačina za koju ne treba mozak, pa zato je ovdje i najpopularniji.

Aktuelni politički moto: "Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio."
15 godina
moderator
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
boxer kaže...

Ah, da taj argument sam zaboravio. Najvjerovatnije će se javiti netko tko će ustanoviti zato što je CoD brza pucačina za koju ne treba mozak, pa zato je ovdje i najpopularniji.

Želiš reć da su svi ovdje bez mozga(koji igraju cod){#}

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
pirat kaže...
boxer kaže...

Ah, da taj argument sam zaboravio. Najvjerovatnije će se javiti netko tko će ustanoviti zato što je CoD brza pucačina za koju ne treba mozak, pa zato je ovdje i najpopularniji.

Želiš reć da su svi ovdje bez mozga(koji igraju cod){#}

Čitaj sa razumjevanjem. Napisao sam "Najvjerovatnije će se javiti netko...." ne ja.

Inače u temama gdje se uspoređuju CoD,CS,BF,Arma, AA se služe takvim argumentima za igrače CoD-a. 

Kontaš?

Aktuelni politički moto: "Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio."
15 godina
moderator
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
boxer kaže...
pirat kaže...
boxer kaže...

Ah, da taj argument sam zaboravio. Najvjerovatnije će se javiti netko tko će ustanoviti zato što je CoD brza pucačina za koju ne treba mozak, pa zato je ovdje i najpopularniji.

Želiš reć da su svi ovdje bez mozga(koji igraju cod){#}

Čitaj sa razumjevanjem. Napisao sam "Najvjerovatnije će se javiti netko...." ne ja.

Inače u temama gdje se uspoređuju CoD,CS,BF,Arma, AA se služe takvim argumentima za igrače CoD-a. 

Kontaš?

Ma napisao si "Najvjerovatnije će se javiti netko ko će ustanoviti zato što je CoD brza pucačina " pa je malo neshvatljivo.

Kontaš?{#}

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 18:03 (pirat).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Zašto bez mozga? Pa CoD je po meni najzabavnija MP pucaljka. Istina, imam i Bad Company 2 ali mi nije toliko zabavna kao CoD. Ako se zaželim realizma idem igrati ArmU, ako se zaželim tenkova i taktičke igre idem na Bad Company 2, ako se zaželim zabave idem na CoD. Nisam probao sve navedene naslove, no siguran sam da bi mi se nešto svidjelo. Probati ću kada uhvatim vremena.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Wicked_Sick87 kaže...
Zašto bez mozga? Pa CoD je po meni najzabavnija MP pucaljka. Istina, imam i Bad Company 2 ali mi nije toliko zabavna kao CoD. Ako se zaželim realizma idem igrati ArmU, ako se zaželim tenkova i taktičke igre idem na Bad Company 2, ako se zaželim zabave idem na CoD. Nisam probao sve navedene naslove, no siguran sam da bi mi se nešto svidjelo. Probati ću kada uhvatim vremena.

  Tenkovi i avioni su daleko uzbudljivij u ArmA serijali nego BC2.

 

Imam obje igre (originale) i uvjerio sam se u to.

 

BC2 je jedino zanimljivij zbog lika, customizacije, i nešto bolje igrivosti.

Operation Flashpoint
13 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

CoD serijal {#} MP

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Da ArmA nije toliko bugovita i zahtjevna, i da je tu na listi, vjerojatno bih za nju glasao.

CoD je dobar za svoju namjenu, dakle, arkadna brza pucačina sa cca 300 m2 mapama i brzom dinamikom za koju ne treba puno taktiziranja.... Dakle, meni CoD služi za "odmaranje"!

Sa druge strane BC2 je totalna suprotnost CoD-u, dakle FPS sa prilično velikim-velikim-ogromnim mapama na kojim treba taktiziranje. Također BC2 ima i vozila, bez kojih bi bilo besmisleno "čekičanje" pješice po tako velikim mapama.... Dakle, meni BC2 služi za malo "ozbiljnije" igranje.

Tako da igram i CoD i BC2, a pošto sam, ajmo reći, malo "ozbiljniji" gamer, i volim BF serijal, dajem glas Bad Companyu.

I see dead people
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Mislim da su ti tenkovi i avioni uzbudljivi ali u multiplayeru. Siguran sam u to jer sam pogledao par gameplay videa i izgleda mi fantastično. No iskustvo koje sam ja doživio iz singleplayera sa vozilima ne dolazi do izražaja kao što dolazi u multiplayeru.
15 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Zaboravio si Bioshock, kako si mogao? :/ On je najbolji - umjetničko djelo - igra sa dušom...

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 20:09 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Nije zaboravio nego je rekao da stane samo 5 serijala. (To jest 5 izbora.)
15 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Ja sam glasao za quake.

I ostale volim ali ipak mi je najdraže "old school" napucavanje.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
4ucker kaže...

Zaboravio si Bioshock, kako si mogao? :/ On je najbolji - umjetničko djelo - igra sa dušom...

Da ovako sp je dobar, ali mp  meni ne valja ništa.

15 godina
offline
RE: Najbolji FPS serijal ikada!
Wicked_Sick87 kaže...
Nije zaboravio nego je rekao da stane samo 5 serijala. (To jest 5 izbora.)

Mogao je CS izbaciti :)

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
14 godina
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

ja volim cod, i igram ih sve, ali cu uvijek glasati za css, jer sam njega prvog igrao kao mp i moj prvi original i to je moja naj naj igra.

XFIRE; mypet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji FPS serijal ikada!

Po meni cod2 i BF2 najbolji!!!

Užas je naša furka
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice