Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

robot arena

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ryder007 kaže...

danas me frend pita kak se zove jedna igra di slazes robote i tuces se s njima,znam da je malo detalja al probajte nesto smislit

Zvuči mi poznato. Da li se robote postavlja unutar mreže pravilnih kvadrata?

 

BTW nisi rekao najvažniji "detalj": koja je platforma? Ova na koju ja mislim je za PS1 (možda postoji i za druge platforme).

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
andy0101 kaže...
Ryder007 kaže...

danas me frend pita kak se zove jedna igra di slazes robote i tuces se s njima,znam da je malo detalja al probajte nesto smislit

Zvuči mi poznato. Da li se robote postavlja unutar mreže pravilnih kvadrata?

 

BTW nisi rekao najvažniji "detalj": koja je platforma? Ova na koju ja mislim je za PS1 (možda postoji i za druge platforme).

post iznad sto posto je to

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pomoć. Ne znam ime igre koje tražim. Igra je slična Castlevaniji, ako nije to možda, al sam pregledao CV igre (ok, možda je Castlevania 3, nisam previše gledao). Uglavnom, igra je najmanje 10 godina stara, 2D platformer kao Castlevania i taj heroj ubija vampire i svašta, poput Meduzinih glava (baš kao Castlevania, al mislim da nije) i to i nakon svakog levela si prolazio bossa koji su bili stvarno teški i svaki od njih je imao uvod nekakav, i igra je bila općenito teška i sve to. Ne znam baš sad koja je platforma, možda negdje NES, SNES, pa čak možda i Playstation, stvarno se ne sjećam. To je sve što mogu smisliti. Pa onda bolje screenshot stavite da vidim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Treba mi puni točni naziv igre, ili link od igre ako je free Belji se......naime to je jedna od verzija Super Maria....naravno ista je radnja....ali je posebna po tome da ima 6levela, a na kraju 6-tog levela ima žute novčiće za pokupiti koji stoje u stilu da ispiše THE END.....nakon tog levela, počinje opet prvi, al sa manjom gravitacijom, i nakon 12-tog levela, na 13-tom je još slabija gravitacija i tak dalje Belji se......igro sam je prije 10godina, naravno PC...

I was here.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

....e nezz sigurno ali jel to mozda robot arena.....ima vise djelova..

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna tko ovu? Ako ne, nije ni važno.

 

Igra je za jednu staaaru konzolu. Znam da se u nju stavljaju kazetice neke. Igra je pucačina, može se igrat i u dvoje. Imate četiri lika na raspolaganju. Znam da jedan (mislim četvrti) lik može bacat bombe. Znam neki level di se mogu uništiti stepenice i znam neki di ste na avionu. Ono, napucavate se u avionu i na kraju skočite s padobranom.

 

Igra je jako stara kao i ta konzola. Nju mi je stari kupio u Rusiji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

već neko vrijeme se pokušavam sjetiti jedne igre za Commodore 64.

 

Upravljate nekakvom letjelicom i cilj vam je pokupit nekakvu kuglu.Nivoi se sastoje od toga da morate ući duboko između nekakvih zidova da bi ste je zakačili i odvukli u svemir?

 

EDIT:

Pronašao, http://www.lemon64.com/?mainurl=http%3A//www.lemon64.com/reviews/view.php%3Fid%3D112

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2010 18:17 (Zdravko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Zayc_17 kaže...

Treba mi puni točni naziv igre, ili link od igre ako je free Belji se......naime to je jedna od verzija Super Maria....naravno ista je radnja....ali je posebna po tome da ima 6levela, a na kraju 6-tog levela ima žute novčiće za pokupiti koji stoje u stilu da ispiše THE END.....nakon tog levela, počinje opet prvi, al sa manjom gravitacijom, i nakon 12-tog levela, na 13-tom je još slabija gravitacija i tak dalje Belji se......igro sam je prije 10godina, naravno PC...

joooj znam ovu igru i ja sam ju igro ko klinac jos sa dosa ja mislim dajte neko odgovorite plz na ovo :)

15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
entertainer kaže...
Zayc_17 kaže...

Treba mi puni točni naziv igre, ili link od igre ako je free Belji se......naime to je jedna od verzija Super Maria....naravno ista je radnja....ali je posebna po tome da ima 6levela, a na kraju 6-tog levela ima žute novčiće za pokupiti koji stoje u stilu da ispiše THE END.....nakon tog levela, počinje opet prvi, al sa manjom gravitacijom, i nakon 12-tog levela, na 13-tom je još slabija gravitacija i tak dalje Belji se......igro sam je prije 10godina, naravno PC...

joooj znam ovu igru i ja sam ju igro ko klinac jos sa dosa ja mislim dajte neko odgovorite plz na ovo :)

Ako mislite na

, skinite je ovdje.

Ali morat ćete koristit dosbox.

15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
xxxxx kaže...
entertainer kaže...
Zayc_17 kaže...

Treba mi puni točni naziv igre, ili link od igre ako je free Belji se......naime to je jedna od verzija Super Maria....naravno ista je radnja....ali je posebna po tome da ima 6levela, a na kraju 6-tog levela ima žute novčiće za pokupiti koji stoje u stilu da ispiše THE END.....nakon tog levela, počinje opet prvi, al sa manjom gravitacijom, i nakon 12-tog levela, na 13-tom je još slabija gravitacija i tak dalje Belji se......igro sam je prije 10godina, naravno PC...

joooj znam ovu igru i ja sam ju igro ko klinac jos sa dosa ja mislim dajte neko odgovorite plz na ovo :)

Ako mislite na

, skinite je ovdje.

Ali morat ćete koristit dosbox.

da, to je ta! tnx!

 

Zayc_17 kaže...

Ima jedna odlična igra koju sam jako davno igro, al nemogu se sjetit naziva....inače je za pc, igrao sam je na pentium 1, 16mb rama (znaći najvjerojatnije '98 iliti negdje u razdoblju '97 i '00)...itd ...igra je 2D, arkada...al mi je ostala jako u pamčenju kao dosta šarena igra(mislim da je pozadina crna, al stvari za pokupljanje šarene), jednostavno je to bilo predavno a više se i ne sjećam, pošto sam bio jako mlad tada Nevinašce a i bilo je dosta zarazno....jedino čega se možda sjećam, da je lijevi dio prozora bio za score i slično, a desni za igrati....ajde ak netko zna naziv..bio bi jako zahvalan

lol...po ovim grafikama iz ostalih traženih igara....ovu svoju bi igru smjestio oko '90- '92 god. da je izrađena

 

@xxxxx : zahvaljujući tvojoj stranici sa DOS igrama našao sam ovu koju sam tražio, ime joj je Invasion of the Mutant Space Bats of Doom , isto je 1994.god, LINK

I was here.
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

A kad se sjetim samo starih dana i flopy-a...pa igre na njima pa sporo ocitaje i tako to..al bilo nam je dobro..a sad sam skinuo dosbox i neke igre i spremit cu na cd da ima..ak nekad izumre valjda nece moj cd izumrijet..Smijeh

Nemam potpis osim na licnoj
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije "Mechwarior"?

Ups!Odgovor na nekaj od prije 6 dana  lol

"Why flying?Cose for tennis or football you need only one ball."
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2010 19:56 (Lestat).
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

To je bila neka igra stara 7-13 godina, radnja se odvija u svemiru, gardis nekakve baze na razniin planetima (nemas vojnike ni vozila, vec samo sliku povrsine planete i baze), sican se da je bija jedan planet sa povrsinon od vode, onda te neki likovi napadnu pa se boris sa njima u svemirskin letjelicama... Mislin da u imenu sadrzi "Star" (nije Starcraft).... Znan da je bila na BUG-u

 

Molija bi onoga ko pronade da mi posalje i PM, ako zaboravin svratit pogledat. Fala puno

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
xxxxx kaže...

Ako mislite na

, skinite je ovdje.

Ali morat ćete koristit dosbox.

upravo ta  puno hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

@delete

Skoro sam siguran da je to: STARTOPIA.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nazalost nije startopia, u ovoj igri o kojoj ja prican nije bilo likova (coviculjaka Belji se) vec se samo vidi povrsina planeta i baze koje izgradis na njoj...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 15:59 (delete).
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

meni treba ime igre za ps1 koju sam igrao još kao dijete. igra je RPG (bar mi se čini), pogled odozgora (izometrijski, ili kako se to već zove) i ide se po nekoj šumi i ubija ose (to bude odmah na početku igre, a budući da nisam imao memory card, nisam mogao sejvat pa sam uvijek isti dio igrao Smijeh). sjećam se da se može ući u grad koji je na kraju (zapravo, početku) šume i tako se valjda mogu kupovat oružja i tako to, i neke tamnice, u kojima je bilo jaaaako mračno.

 

e i još jedan detalj kojeg se sjećam je uvodni filmić: u njemu su prikazani neki tipovi sa kapuljačama i zmaj koji ih na kraju pojede ili tako nešto, nisam siguran jer mi je puno toga u magli.

 

 

EDIT: mislim da se igra zove kao nešto u stilu Dark Stone...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 16:59 (betmen).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Acx kaže...

evo ovako,100% sam siguran da je igra iz 2004...koliko se secam igrao sam je kod druga,i biraju se neka cudovista,i secam se da sam birao nekog lika u plavom i nekog kostura,posto se mogu birati i monstrumi a mislim i ljudi........secam se dela kad pucam u protivnike kroz neku ograd(zicu),i tako te fazone...jedan lik mi je napisao da li je to mozda unreal tournament 2004,i igra zapravo veoma lici opisu cak mi se cini i da slicica monstuma kojeg koristim stoji sa leve strane,ali kao da to nije toooo.molim da neko napise ako zna,pa da vidim da li je to ta igra jel mi se jako igra.......hvala!!!!

 

Da nije Quake Arena 3?? To je slično UT2004 (i UT GOTY), ima lika u plavom, kostura i monstruma.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
delete kaže...

Nazalost nije startopia, u ovoj igri o kojoj ja prican nije bilo likova (coviculjaka Belji se) vec se samo vidi povrsina planeta i baze koje izgradis na njoj...

Moza Outpost, Outpost 2... Ili Master of Orion 2

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Najslicnija je "Master of Orion 2", ali nije to iako izgleda dosta slicno, reka bi da je ova sta ja trazin malo naprednija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

EDIT: Mozda Ascendancy? Ako nije, siguran sam da je jedna od ovih

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 0:54 (Pixidar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

igrao sam igricu 90ih za PC.Igra je 2D i ti si kao neki avion u svemiru i na tebe idu kometi i moras pucati u njih. Mozete mi pomoci naci igricu?? hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

mislim da znam to, jel se možda ubijaš s ostalim svemircima i možeš na multiplayer?

14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

da moglo ih je igrati vise na jednom kopu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Animals12 kaže...

igrao sam igricu 90ih za PC.Igra je 2D i ti si kao neki avion u svemiru i na tebe idu kometi i moras pucati u njih. Mozete mi pomoci naci igricu?? hvala

Vjerojatno Asteroids, mislim da ima dosta verzija,

je valjda neka novija...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
betmen kaže...

meni treba ime igre za ps1 koju sam igrao još kao dijete. igra je RPG (bar mi se čini), pogled odozgora (izometrijski, ili kako se to već zove) i ide se po nekoj šumi i ubija ose (to bude odmah na početku igre, a budući da nisam imao memory card, nisam mogao sejvat pa sam uvijek isti dio igrao Smijeh). sjećam se da se može ući u grad koji je na kraju (zapravo, početku) šume i tako se valjda mogu kupovat oružja i tako to, i neke tamnice, u kojima je bilo jaaaako mračno.

 

e i još jedan detalj kojeg se sjećam je uvodni filmić: u njemu su prikazani neki tipovi sa kapuljačama i zmaj koji ih na kraju pojede ili tako nešto, nisam siguran jer mi je puno toga u magli.

 

EDIT: mislim da se igra zove kao nešto u stilu Dark Stone...

zna li netko?

15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
betmen kaže...

zna li netko?

Jesi li se sjetio u google upisati dark stone: KLIK

Jesam moćan PUNIM
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igru sam igrao davnoo na PS 1, pa se nesjećam baš dobro, ali...

Upravlja se nekim brodićem koji sa strane ima topove i ispaljuje kugle na druge brodove..neki su imali samo sa lijeve, neki samo sa desne strane, neki sa obje, neki 3 topa, neki 1...

Moglo se igrat i "u dvoje"...

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
maniak kaže...
betmen kaže...

zna li netko?

Jesi li se sjetio u google upisati dark stone: KLIK

o, da, to je to! hvala puno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice