Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.255
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
6 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle, treba mi naziv igre. Anime stil, stara igra ko biblija, ima sexa u njoj, rpg, gradite svog lika i opremu. Startate u nekom jarku, pijani, pokusate spasiti neki komad, i nakon tog introa startate bez igdje icega. Zadatak je spasiti komad. Idete po mapi i naletite na kucicu, u njoj strasni vuk, satarete vuka i pojebete crvenkapicu. I nakon svakog bossa, sheva. Gugl pretraga ne pomaze, mislim da je igra zabranjena ili su mi rezultati pretrage na neki nacin filtrirani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gorstak79 kaže...

Dakle, treba mi naziv igre. Anime stil, stara igra ko biblija, ima sexa u njoj, rpg, gradite svog lika i opremu. Startate u nekom jarku, pijani, pokusate spasiti neki komad, i nakon tog introa startate bez igdje icega. Zadatak je spasiti komad. Idete po mapi i naletite na kucicu, u njoj strasni vuk, satarete vuka i pojebete crvenkapicu. I nakon svakog bossa, sheva. Gugl pretraga ne pomaze, mislim da je igra zabranjena ili su mi rezultati pretrage na neki nacin filtrirani.

Nejasno se sjećam recenzije takve igre, no bez detalja jel bila Crvenkapica u njoj... znam da me grafički podsjetila na WoW.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
Gorstak79 kaže...

Dakle, treba mi naziv igre. Anime stil, stara igra ko biblija, ima sexa u njoj, rpg, gradite svog lika i opremu. Startate u nekom jarku, pijani, pokusate spasiti neki komad, i nakon tog introa startate bez igdje icega. Zadatak je spasiti komad. Idete po mapi i naletite na kucicu, u njoj strasni vuk, satarete vuka i pojebete crvenkapicu. I nakon svakog bossa, sheva. Gugl pretraga ne pomaze, mislim da je igra zabranjena ili su mi rezultati pretrage na neki nacin filtrirani.

Nejasno se sjećam recenzije takve igre, no bez detalja jel bila Crvenkapica u njoj... znam da me grafički podsjetila na WoW.

 

nije bila WoW tip grafika, vec pticja perspektiva i anime...ko da ju je zemlja progutala jebote, cak ni na gamerankings.com je ne mogu nac...

10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Negdje 2010-2011 sam skinuo par giga mame64 igrica i igrao sam neku retro igru, nisam siguran kojoj konzoli pripada ali ugl. 2d perspektiva, svemir i nas space ship, kreces se lijevo desno po raznim planetama i skupljas ne znam sta ali skuplja se nesto, neki resursi ja msm, takodje mozete "deploy-at" ljude iz vase letjelice na planetu ili ih ukrcati u brod, svaka planeta je skoro drugacija, kada zelis promjeniti planetu po tebe dodje veci space ship i ukrcas se na njega. Kada si tu, imas meni iz kojeg mozes izabrati sljedecu planetu prema nekim kriterijama...to je sve cega se mogu sjetiti ali znam da mi se uvijek cinilo da je ta igra bila izvan svog vremena zbog raznih sitnih detalja, msm da je igra iz 90-te ili cak kasne 80-te, ugl perspektiva kao platformer ali nije vec letite iznad povrsine, unaprijed hvala.

 

 

EDIT: Riješeno , igrica se zove Strike Force [1991]

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 4:29 (Flux_Pavilion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

  iss...na ovo sam sad nabasao...igrao to stalno prije :D  

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 10:34 (sseennoonn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne znam gdje da postavim pitanje pa cu ovdje, ima dodirnih tacaka. Imao sam prije desetak godina jedan cd kupljen u radnji, ne sjecam se ni gdje ni kad, na njemu je bilo svega, raznih programa, demo i full igara, aplikacija, ne znam ni sam sta je sve bilo na njemu, znam samo da je bila prejaka stvar . Ne mogu se sjetiti ni naziva ni izgleda, zna li iko nesto o tome? Za to vrijeme je to bilo nesto nevjerovatno i volio bih imati ponovo i taj cd a i novije verzije ako uopste postoje

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Koja radnja? Ono, pronađenih rezultata 45059239029...

Imaš npr eto Bug CD, s igrama aplikacijama itd.

PC Chip CD isto...

...................................... funny facts
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mozda je i Enter CD

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

hvala na pomoci, bravo konkretno Enter se zvao, sad se sjetih. Je li postoji neki nacin doci do njih gledam ovamo nigdje ne vidim da se prodaju u BiH na netu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Teskoo, Enter se prestao stampat 2010 ako se ne varam, mozda netko ima kolekciju CDa na Njuskalu da prodaje

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

jos jedne igre se sjetih...bila je od looney toonsa, sarena arkadica u kojoj ste vodili simpaticne likove iz crtica i rijesavali mozgalice...reklo bi se priglupa, ali imala je neku svoju draz, dobro je bila napravljena...mislim da je stara bar deset godina...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 15:28 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gorstak79 kaže...

jos jedne igre se sjetih...bila je od looney toonsa, sarena arkadica u kojoj ste vodili simpaticne likove iz crtica i rijesavali mozgalice...reklo bi se priglupa, ali imala je neku svoju draz, dobro je bila napravljena...mislim da je stara bar deset godina...

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Paolo Maldini kaže...
Gorstak79 kaže...

jos jedne igre se sjetih...bila je od looney toonsa, sarena arkadica u kojoj ste vodili simpaticne likove iz crtica i rijesavali mozgalice...reklo bi se priglupa, ali imala je neku svoju draz, dobro je bila napravljena...mislim da je stara bar deset godina...

 

 

to je to, hvala!

6 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Tražim igru, igrao sam je prije oko 10-12 god. Strategija, u početku biraš hoćeš li igrati svinje ili zečeve. I onda prolaziš igru u tom izmišljenom svijetu gdje su svinje i zečevi ko ljudi i u ratu su. Parodija je na WW2, svinje čak i imaju naglasak ko Njemci, a zečevi ko Francuzi (to je sve čega se sjećam) i boriš se s tenkovima i leveliraš ih i baš je zabavno. Sjećam se da sam prošao kampanju za zečeve, a za svinje da je bila tako teška da sam mjesecima prolazio jednu stazu i nisam uspio. Ako se tko sjeća, neka tu stavi. Mislim da je bila na Enter CD-u. Hvala :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
zlaya987 kaže...

Tražim igru, igrao sam je prije oko 10-12 god. Strategija, u početku biraš hoćeš li igrati svinje ili zečeve. I onda prolaziš igru u tom izmišljenom svijetu gdje su svinje i zečevi ko ljudi i u ratu su. Parodija je na WW2, svinje čak i imaju naglasak ko Njemci, a zečevi ko Francuzi (to je sve čega se sjećam) i boriš se s tenkovima i leveliraš ih i baš je zabavno. Sjećam se da sam prošao kampanju za zečeve, a za svinje da je bila tako teška da sam mjesecima prolazio jednu stazu i nisam uspio. Ako se tko sjeća, neka tu stavi. Mislim da je bila na Enter CD-u. Hvala :) 

 SWINE

16 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Tražim igru koja je, ako se ne varam, bila shareware i nalazila se na nekom Enterovom mediju (vjerojatno prije 2008.). Bila je side-scroller i igralo se u ulozi čarobnjaka (nije Trine), prevladavale su tamne boje. To je otprilike sve čega se sjećam. Nažalost nemam više Enterove medije pa ne mogu koristiti njihov pretraživač; bi li netko tko iima mogao potražiti? Bio bih jako zahvalan i da mi pošaljete bazu podataka s nekog medija, pa bih sam pretražio...

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 21:54 (itf4n).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ekipa, imao sam pred dosta godina originalni cd, igra je bila nekakav šah al si imao kao heroja koji je prelazio mapu i na svakom levelu je igrao protiv sve vise figura i mapa je bila prekrivena maglom pa se rasxiscavala kak si napredovao. Cak je bio neki ducan u igri di si mogao kupovat pijune, nekakve potione za vracat poteze itd. 

 

Ne mogu nac cd nigdje a zanima me koji je to šah bio.  

 

 

Hvala!

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz, tražim ime igre.Sjećam se samo nekih detalja:

-igru sam vido na yt pod kompilaciom najbolje racing igre(mislim da je za ps2)

-najvjerovatnije je da je igra bila za ps2, ali postoji mogučnost da je i za originalni xbox(znam samo da je bila ekskluzivno za tu konzolu)

-igra je trkaća veoma slićna gran turismu 3(ne nije gt4)

-znam da je igra bila posebna po tome da ako pobijediš dobiješ jedan od auta svojih protivnika i onda s njim moraš odraditi drugu utrku i tako u krug

-mislim da je igra imala nekakve bodove, slićne kudosima iz project gotham racinga

-igra je izdana početkom 2000ih godina

-moguće je da je neki strai pgr, ali mi igra ima taj japanski štih pa nisam siguran 

-rekao bih da je za ps2, ali smatram da je moguće da je za xbox

 

Ako itko zna, cjenio bih svaku informaciju.

Ako se još čega sjetim javim !

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

 Da nije možda American Conquest?

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ekipa pozdrav,

 

eto da se  i ja okušam u ovome. Naime igrica je stara recimo iz razdoblja 2005, 2006, igrao sam je još na starom kompu s windowsom milenum.

 

Ugl radnja se odvija u kući i vi vozite malo aviončić i tako radite misije, skupljate poene. Ono što mi je ostalo upečatljivost jest kako je aviončić vojni i kao onaj na daljinski (igračka)....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gale92 kaže...

Ekipa pozdrav,

 

eto da se  i ja okušam u ovome. Naime igrica je stara recimo iz razdoblja 2005, 2006, igrao sam je još na starom kompu s windowsom milenum.

 

Ugl radnja se odvija u kući i vi vozite malo aviončić i tako radite misije, skupljate poene. Ono što mi je ostalo upečatljivost jest kako je aviončić vojni i kao onaj na daljinski (igračka)....

 Airfix Dogfighter

 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AL13N13 kaže...
Ajdin_Vex kaže...

 Da nije možda American Conquest?

 Mozda ali nisam siguran da li je bas ovakva grafika bila,pretrazio sam i vidjeo da nema 2. dijela

HVALA TI PUNO STO SI PROBAO AKO NEKO ZNA NEKA NAPISE 

Trenutro gledam da li je ovo pa cu vidjeti

The_Vex
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Azmo kaže...

 Airfix Dogfighter

 

 

 

 hvala

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

 Ako mozete pomoc unaprijed hvala

The_Vex
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bok svima, trazim jednu 2D arkadnu igru koju sam igrala u prvoj polovici dvijetisucitih (nekad oko 2003. ili 2004.). Glavni lik je djecak u zutoj majici, zelenim hlacama i smedim cizmama, a igra se u sumi, on trci i skace po nekim krosnjama i skuplja novcice i jabuke, a povremeno "propadne" u neko podzemlje ili tako nesto, nije smio skocit na jeza, a kornjace su ga "prevozile" preko vode, na kraju levela su bila vrata koja su svjetlila plavo. Igrica nije bila online, nego sam ju dobila na CDu od nekog. Hvala puno na bilo kakvoj informaciji i pomoci!

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 15:15 (Flaritza312).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pomagajte, molim vas..razbijam glavu već danima :)

 

Dakle, radi se o igri cartoonish grafike.

Igra se u 2 tima koliko se sjećam.

Gameplay je sličan x-comu, no ono što je specifično kod nje je da imaš samo određeno vrijeme (npr. 30 sekundi) da cijelom svojem timu izdaš naredbe (odnosno njihove kretnje, pucanja i tako) tko će što raditi ovaj turn.

Trailer za igru se odigravao među nekim kontenjerima, možda čak i na brodu. Polu futuristički. Mislim da se radilo o nekom suitcaseu kojeg su svi htjeli jer se pomoću njega aktivira neko superoružje, tako nešto.. Imam cijeli trailer u glavi, no nikako se sjetit igre..

 

EDIT: I da, igra je novijeg datuma..godina, dvije, tri starosti i free to play je ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 17:36 (Lourdin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lourdin kaže...

Pomagajte, molim vas..razbijam glavu već danima :)

 

Dakle, radi se o igri cartoonish grafike.

Igra se u 2 tima koliko se sjećam.

Gameplay je sličan x-comu, no ono što je specifično kod nje je da imaš samo određeno vrijeme (npr. 30 sekundi) da cijelom svojem timu izdaš naredbe (odnosno njihove kretnje, pucanja i tako) tko će što raditi ovaj turn.

Trailer za igru se odigravao među nekim kontenjerima, možda čak i na brodu. Polu futuristički. Mislim da se radilo o nekom suitcaseu kojeg su svi htjeli jer se pomoću njega aktivira neko superoružje, tako nešto.. Imam cijeli trailer u glavi, no nikako se sjetit igre..

 

EDIT: I da, igra je novijeg datuma..godina, dvije, tri starosti i free to play je ako se ne varam.

 Nisam igrao, ali gledam po googlu i moglo bi biti ovo: Atlas Reactor. Ako nije tražit ćemo dalje 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ma upravo to! Hvala ti majstore

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice