Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 693.069
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I AOE

 

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru

 

Jesi li pitao prijatelja?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Ovako nekada sam kod prijatelja vidjeo ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je....

 

 Nisam baš skužio ništa iz opisa, pa mogu samo nagađati; možda Settlers IV:

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim neku igru, ali nikako ne mogu da je pronadjem. Igra je kao neka trka u kojoj su automobili identicni ali ,kako vozite stazom, sakupljate neke "pomoci" sa koji mozete ometati protivnike, tipa puska na autu sa kojom pucate, onda ulje koje mozete da ispustite koje ce usporiti ostale protivnike, ili bure koje bacite i ono eksplodira, samo tih se secam. Stvarno mi je bila zabavna da je igram i tad kad sam je igrao nisam znao ni za jednu drugu osobu koja je igrala istu igru :) Bicu zahvalan ako se setite te igre :) I da, igra je za PC.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 0:59 (Gazz7).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gazz7 kaže...

Trazim neku igru, ali nikako ne mogu da je pronadjem. Igra je kao neka trka u kojoj su automobili identicni ali ,kako vozite stazom, sakupljate neke "pomoci" sa koji mozete ometati protivnike, tipa puska na autu sa kojom pucate, onda ulje koje mozete da ispustite koje ce usporiti ostale protivnike, ili bure koje bacite i ono eksplodira, samo tih se secam. Stvarno mi je bila zabavna da je igram i tad kad sam je igrao nisam znao ni za jednu drugu osobu koja je igrala istu igru :) Bicu zahvalan ako se setite te igre :) I da, igra je za PC.

 Revolt mi pada napamet.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije, ali veoma je slicna, nema toliko izbora automobila, svi su identicni, ali hvala na odgovoru :)

14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovo:



?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

 

 

Da nije ovo to,imaju te pomoci i razne stvari a i auti su slicni samo likovi ne

 

Nije za PC ali eto samo se nje sjecam

 

The_Vex
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 14:56 (Ajdin_Vex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije iz pticje perspektive, u 3. licu je, ali hvala na odgovoru :)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nema nikakvih likova samo automobili koji su identicni i naravno isto je trka al sa tim "pomocima" kao sto sam vec rekao, ali hvala u svakom slucaju :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gazz7 kaže...

Nema nikakvih likova samo automobili koji su identicni i naravno isto je trka al sa tim "pomocima" kao sto sam vec rekao, ali hvala u svakom slucaju :)

 Death rally?

remake

original

steam: skank666 origin:IhrvojeI
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Slicna je ali nema veze, hvala na odgovoru :) 

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo, razgledajuci po topicu pronasao sam je, zove se Mashed :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 1:19 (Gazz7).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako nekada sam kod prijatelja video ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I Age of Empires

Pitao sam druga ali ni on ne zna

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Ovako nekada sam kod prijatelja video ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I Age of Empires

Pitao sam druga ali ni on ne zna

 

vjerojatno mislis na settlers-e...imas nekoliko nastavaka i mukte online verziju

Brajanov život
10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

It's a long shot al da probam.

 

Već dugo tražim jednu igru. Igrao sam je kao klinac na Commodore 64.

 

Igra je u stilu šaha. Borba se vodi između gusara i vojnika. Polje je takovo da izgleda kao boarding na neprijateljski brod. Gusarski i vojni brod su jedan do drugog, a između njih je razapeta mreža (polja) po kojioj se gusari/vojnici vješaju i bore. Ima i topova koji umjesto kugli ispaljuju nove gusare/vojnike. Cilje je doć do drugogo broda.

 

Eto to su info pa ako netko zna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Piracy se zove ta igra.

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
KOKOSAR kaže...

Piracy se zove ta igra.

 Ti si GENIJE!!! Hvala ti! :)

 

Još kad bi je mogao na PC zaigrat...

7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Imaš brdo emulatora....

Iako je netko vjerovatno i napravio port da se može preko browsera igrati.

 

 

 

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako nekada sam kod prijatelja video ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I Age of Empires

Pitao sam druga ali ni on ne zna

Nije ni American Confilic a ni Settlers,nekako je imala slicnu gradiku kao mozda AoE 1 i 2 tu negdje izmedzu,ali koliko se sjecam radnike si mogao pretvarati u vojnike

The_Vex
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

z

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

Ovako nekada sam kod prijatelja video ovu igru,ali ni on ne zna kako se zove evo vam opis pa ako se sjetite molim vas javite,nisam gledao dugo kako se igra ali evo nesto sto mi je upalo za oko.
Ovako,igra je po mom misljenju strateska,on je prelazio misije,i da bi dobio vojsku kao slao je seljake koji su radili u nekakvu kucu i tu bi bila animacija njihovog presvlacenja kao,poslije bi kao tu vojsu cuvao kao u nekakvom tornju slicnom koloseumu,
sada nesto zanimljivije ako niste jos shvatili koja je igra:
kada je napadao neprijatelji su imali zelenu uniformu i bile su postavljene nekakve kule,ali kada bi poslao  vojsku da udze u taj toranj,ukoliko bi bio neprijatelj unutra neki bi izasao od tih dvojce i pao mrtav ili tako nesta,a nekada ne bi uspjeo pa bi nas samo izasao,ne sjecam se dobro,znam da je kasnije on bio zelen,tako nesto,znam da je tesko opisati jer sam tu igru nnekada vidjeo ali davno,mozda dok sam imao 7 ili 8 god,

Naime nije Age of Empires,Age od Mitology,Cossak 3,Strongghold crusader itd,grafika je bila u stilu aoe3 ili cossaca,kolko se sjecam

HVALA UNAPRIJED AKO POGODITE PUNO BI MI ZNACILO TRAZIM JE VEC 3 GOD,ALI NIKAKO,DO TADA SAM ZAIGRAO I COSSAK I Age of Empires

Pitao sam druga ali ni on ne zna

Nije ni American Confilic a ni Settlers,nekako je imala slicnu gradiku kao mozda AoE 1 i 2 tu negdje izmedzu,ali koliko se sjecam radnike si mogao pretvarati u vojnike

 SETTLERS

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ajdin_Vex kaže...

 

Nije ni American Confilic a ni Settlers,nekako je imala slicnu gradiku kao mozda AoE 1 i 2 tu negdje izmedzu,ali koliko se sjecam radnike si mogao pretvarati u vojnike

Koliko bi to moglo biti staro? Da nije Beasts & Bumpkins? Ili stari Settlers (2)? Populous: The Beginning?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 23:08 (Father_Dougal).
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ekipa, naletio sam na aplikaciju waze, i ona njihova ikona me podsjetila na jednu PC igru koju sam igrao prije 10+ godina, nisam 100% siguran, ali mislim da sam ju uzeo od frenda koji mi je dao CD od BUG časopisa. 

 

Znači neka mala '' kapljica '' ( kapljica kiše ) ide i skače, pozadina kao u Super Mariu. 

Ne mogu baš puno više opisa dati, a nije baš ni da ga ima.

 

 

Btw, isto tako iz BUG CD a je bila neka igra disu 2 detektiva i rješavaju slučajeve. Bile su neke 2 životinje, ali se ne sjećam koje haha. :D 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
turbojc kaže...

Ekipa, naletio sam na aplikaciju waze, i ona njihova ikona me podsjetila na jednu PC igru koju sam igrao prije 10+ godina, nisam 100% siguran, ali mislim da sam ju uzeo od frenda koji mi je dao CD od BUG časopisa. 

 

Znači neka mala '' kapljica '' ( kapljica kiše ) ide i skače, pozadina kao u Super Mariu. 

Ne mogu baš puno više opisa dati, a nije baš ni da ga ima.

 

 

Btw, isto tako iz BUG CD a je bila neka igra disu 2 detektiva i rješavaju slučajeve. Bile su neke 2 životinje, ali se ne sjećam koje haha. :D 

 Ovo drugo ti je Sam & Max serijal, pas i zec detektivi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
E to je to.
Sad jos da onu igru nadjem i to je to. :D
Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrala sam 2007.-2008. godine na bug-ovom dvd-u demo verziju jedne igrice za koju se ne mogu sjetiti kako se zove. Igra je u 2D, slicno kao Super Mario. Lik je neko bice iz svemira, ljubicast je i izgleda kao neka mala kuglica. Ne mogu se tocno sjetiti protiv cega se bori, mislim da protiv nekakvih robota ili vanzemaljaca. Kroz igricu skuplja nekakva sarena jaja s kojima se brani, baca ih i onda mu se vracaju. A pozadina igrice je kao neka suma ili mocvara, nisam sigurna. Ikona igre je taj ljubicasti lik. I mislim da je ime igre na slovo P.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Si saznao ime te prve igre? Ja isto to trazim vec neko vrijeme :P

11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav.Trazim ime igre koja se odvija u Rusiji.Malo je stariji game i znam da je bila bas na ruskom jeziku.Znam da se na pocetku budis u nekoj bolnici,lik se ne sjeca nicega i pokusavas kroz game skuziti sta se desilo.Ugl,znam da je u jednom djelu igre veoma bitan Crveni trg.I moras ici prema tamo.Znam da je sam menu bio onako u crveno bijeloj boji.Ali nemogu se sjetiti igre nikako.FPS je u pitanju

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 18:06 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
andy74 kaže...

Igrala sam 2007.-2008. godine na bug-ovom dvd-u demo verziju jedne igrice za koju se ne mogu sjetiti kako se zove. Igra je u 2D, slicno kao Super Mario. Lik je neko bice iz svemira, ljubicast je i izgleda kao neka mala kuglica. Ne mogu se tocno sjetiti protiv cega se bori, mislim da protiv nekakvih robota ili vanzemaljaca. Kroz igricu skuplja nekakva sarena jaja s kojima se brani, baca ih i onda mu se vracaju. A pozadina igrice je kao neka suma ili mocvara, nisam sigurna. Ikona igre je taj ljubicasti lik. I mislim da je ime igre na slovo P.

Ovo?

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice