Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
andy74 kaže...

Igrala sam 2007.-2008. godine na bug-ovom dvd-u demo verziju jedne igrice za koju se ne mogu sjetiti kako se zove. Igra je u 2D, slicno kao Super Mario. Lik je neko bice iz svemira, ljubicast je i izgleda kao neka mala kuglica. Ne mogu se tocno sjetiti protiv cega se bori, mislim da protiv nekakvih robota ili vanzemaljaca. Kroz igricu skuplja nekakva sarena jaja s kojima se brani, baca ih i onda mu se vracaju. A pozadina igrice je kao neka suma ili mocvara, nisam sigurna. Ikona igre je taj ljubicasti lik. I mislim da je ime igre na slovo P.

Ovo?

 

 To je to, hvala puno! :)

7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrao sam ovu igru na PC -ju 2004.

Puzla kod koje se klikom romb okrene oko horizontalne osi i ako se nađu 2 ista boje kao a slici, to je 1 bod...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
To je ta igra koju tražim!!
Hvala! :D
Optimizam je nedostatak iskustva.
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sjećam se jedne igre koja je rađena u unity-u i kada bih se ušlo u igru naravno bio bih logo unity-a na bijeloj pozadini...

Uglavnom u igri ste nekakav ljudski vojnik sa super odijelom i krećete se u 3D prostoru (kao da ste na ulicama negdje u francuskoj,ima jedna fontana kada dođete na jedan dio tog levela),borite se protiv nekih vanzemaljaca, A kad dođete na kraj levela borite se s nekim ogromnim vanzemaljcem...

Igra je sva onako zelenkasta (zelenkasto-crnkasta paleta boja)

Od oružja imate ako se ne varam jedan rifle i jedan kao neki rocket launcher vanzemaljski... Ja sam igro demo pa se samo jednog levela sjećam.

Samo whey Bajo moj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Tražim igru gdje je glavni lik nešto poput Robocopa (ali nije jer sam provjerio sve igre na tu temu), 2D igra, grafika iz vremena SNES-a. Radnja u postapokaliptičnom vremenu, prvi nivo je kao nešto u pozadini pada kiša a lika napadaju neprijatelji u obliku SWAT policije. Također glavni lik može skupiti posebne mogućnosti gdje mu iznad glave onda leti mać, pištol, laser ili što se već odabere. Kasnije se bori na nekakvoj platformi protiv velikog Ninje koja se pomiče prema gore.

Ovu igru tražim već 15 godina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
walentkane kaže...

Tražim igru gdje je glavni lik nešto poput Robocopa (ali nije jer sam provjerio sve igre na tu temu), 2D igra, grafika iz vremena SNES-a. Radnja u postapokaliptičnom vremenu, prvi nivo je kao nešto u pozadini pada kiša a lika napadaju neprijatelji u obliku SWAT policije. Također glavni lik može skupiti posebne mogućnosti gdje mu iznad glave onda leti mać, pištol, laser ili što se već odabere. Kasnije se bori na nekakvoj platformi protiv velikog Ninje koja se pomiče prema gore.

Ovu igru tražim već 15 godina.

 Jooj, to i ja tražim godinama. Zar nije bilo da si uništavao one neke sanduke i tako skupljao slova. Kad si skupio tri, onda si dobio "pomoćnika" ovisno o odabranim slovima (a i b je bilo ako se ne varam).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 21:28 (Lovac).
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
walentkane kaže...

Tražim igru gdje je glavni lik nešto poput Robocopa (ali nije jer sam provjerio sve igre na tu temu), 2D igra, grafika iz vremena SNES-a. Radnja u postapokaliptičnom vremenu, prvi nivo je kao nešto u pozadini pada kiša a lika napadaju neprijatelji u obliku SWAT policije. Također glavni lik može skupiti posebne mogućnosti gdje mu iznad glave onda leti mać, pištol, laser ili što se već odabere. Kasnije se bori na nekakvoj platformi protiv velikog Ninje koja se pomiče prema gore.

Ovu igru tražim već 15 godina.

 Jooj, to i ja tražim godinama. Zar nije bilo da si uništavao one neke sanduke i tako skupljao slova. Kad si skupio tri, onda si dobio "pomoćnika" ovisno o odabranim slovima (a i b je bilo ako se ne varam).

 

Da, za sanduke to si me sad sjetio. Pogledao sam sve igre za SNES i Segu Genesis ali nigdje te igre.

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jel ima neka igra tipa WEEDS social club- koju su inace ukinula sa fejsa eh :S 

Ili neka slicna igra da se mozes vozat ,prodavat stvari sta ja znam- i da nije GTA .. hvala :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
walentkane kaže...
Lovac kaže...

 

Da, za sanduke to si me sad sjetio. Pogledao sam sve igre za SNES i Segu Genesis ali nigdje te igre.

 Našao!! Nakon 100 videa ima jedna nova "Jet Gunner" koja je rip-off tražene igre, pa sam onda gledao gameplay komentare po YT-u i došao do:

(NES 1991). Već sam igrao. Fascinanto je to što sam zapravo igrao u 2. osnovne, odnosno 1998. i odmah sam se sjetio kako prvi boss napada :D Puca, pa skoči na bočni zid pa ispali one dvije "kugle" koje treba preskočiti, a ima i melee napad ako si mu dugo blizu.

Prvi boss Prvi boss
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 23:44 (Lovac).
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
RizlaWizla kaže...

Jel ima neka igra tipa WEEDS social club- koju su inace ukinula sa fejsa eh :S 

Ili neka slicna igra da se mozes vozat ,prodavat stvari sta ja znam- i da nije GTA .. hvala :D

 Neznam za WEEDS. Ali kao GTA? Watch Dogs 2, Sleeping Dogs, Mafia 1 & 2, Scarface etc.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Neki dungeons and dragons rpg u kojem životinje i protivnici koje ubiješ, čekaju kasnije u noći kao duhovi s kojim se možeš opet boriti. Ne mogu se sjetiti imena da ga ubiješ, a tražim rpg za ovo vruće ljeto. Negdje blizu ili nakon 2010g.

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
walentkane kaže...
Lovac kaže...

 

Da, za sanduke to si me sad sjetio. Pogledao sam sve igre za SNES i Segu Genesis ali nigdje te igre.

 Našao!! Nakon 100 videa ima jedna nova "Jet Gunner" koja je rip-off tražene igre, pa sam onda gledao gameplay komentare po YT-u i došao do:

(NES 1991). Već sam igrao. Fascinanto je to što sam zapravo igrao u 2. osnovne, odnosno 1998. i odmah sam se sjetio kako prvi boss napada :D Puca, pa skoči na bočni zid pa ispali one dvije "kugle" koje treba preskočiti, a ima i melee napad ako si mu dugo blizu.

 

Odlično, puno hvala. Meni je ostalo u sjećanju da je igra sa SNES generacije tako da teško da bi ju tražio kod NES igri.

Zanimljivo kako je i druga igra koju sam tražio godinama (Big Run Arcade)  isto od Jaleco developera. Očito su radili dobre igre ali slabo pamtiljivog imena

15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav !

 

Tražim jednu igru već jaaaako dugo pa molim za pomoć

 

Igrao sam je pred cca 15godina na starom računalu

 

Naime radi se o jednoj vrsti slagalice gdje je protivnik bio na jednoj strani a ti kao na drugoj:

https://classicreload.com/sites/default/files/genesis-columns-iii-revenge-of-columns.png

 

slika samo za referencu...

 

Ukoliko ste napravili dobru kombinaciju (nakon nekoliko spojenih boja ili oblika, nisam sada siguran) kuglice su pale, pa se opet spojilo ako ste dobro složili itd..

 

poanta je bila unaprijed složiti da se poklopi kao kombinacija, dok ste to složili, tj. veliku kombinaciju, onda ste protivniku poslali smetnju (zid praktički) da mu se blokira i oteža

 

 

I još se sjećam da su protivnici bili kao jednostavne karikature, ''oblak'' je bio predzadnji protivnik i on mi je bio najteži..

 

 

pa eto.. ako nekome padne na pamet što je to bio bih zahvalan !

 

Lp

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
RizlaWizla kaže...

Jel ima neka igra tipa WEEDS social club- koju su inace ukinula sa fejsa eh :S 

Ili neka slicna igra da se mozes vozat ,prodavat stvari sta ja znam- i da nije GTA .. hvala :D

 Neznam za WEEDS. Ali kao GTA? Watch Dogs 2, Sleeping Dogs, Mafia 1 & 2, Scarface etc.

 Rekla sam da nije GTA XD .... watch dogs ne svidja mi se, ni ovo ostalo... neka starija na tu foru ? i neka sa travom da je rolepay ? :D 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozz ekipa. Sjećam se jedne 3D igre sa CD-a BUG koju sam igrao negdje između 2003-2007. Sjećam se radnje igre. Bio je neki lik koji je imao "backpack" te je s njim mogao letiti određeno vrijeme (jako kratko) te se potrošena energija regenerira. Sjećam se da su bili neki neprijatelji koji su putovali ispod zemlje i izvirali na površinu, nažalost to je sve čega se sjećam pa ako se neko sjeti naslova please help...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CroHunter3 kaže...
Pozz ekipa. Sjećam se jedne 3D igre sa CD-a BUG koju sam igrao negdje između 2003-2007. Sjećam se radnje igre. Bio je neki lik koji je imao "backpack" te je s njim mogao letiti određeno vrijeme (jako kratko) te se potrošena energija regenerira. Sjećam se da su bili neki neprijatelji koji su putovali ispod zemlje i izvirali na površinu, nažalost to je sve čega se sjećam pa ako se neko sjeti naslova please help...

Haha, to je Giants: Citizen Kabuto :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim s autima da se moze u njoj imat karijeru nesto tipa ko u nogometu BAL i u kosarci Myplayer da se moze takmicit u offline ?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Tomislavv kaže...

Trazim s autima da se moze u njoj imat karijeru nesto tipa ko u nogometu BAL i u kosarci Myplayer da se moze takmicit u offline ?

 

Karijera plus offline takmicenje? Hmm, nfs underground 1 i 2 mi padaju na pamet, u split screen modu...takodjer mi pada na pamet stara igra sa bugove diskete, superspeed...od novijih mozda microsoftova, imas jednu mukte u store-u, ali ne moze na jednom racunalu mislim...mozda bi i domaci gas guzzlers bio ok? 

 

od zabavnih bez karijere imas pokusaje obaranja najboljeg vremena u collin mcrae rallyu, screamer-u, dirt-u....Jos mi pada na pamet death rally i micro machines kao top down view arkadice, jako zabavne...

žene ga vole
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

TOCA Race Driver 3 možda?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
kratos091 kaže...

TOCA Race Driver 3 možda?

 

to ako zelit zviznut monitor shakom...:D

žene ga vole
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Tomislavv kaže...

Trazim s autima da se moze u njoj imat karijeru nesto tipa ko u nogometu BAL i u kosarci Myplayer da se moze takmicit u offline ?

 GRID ili GRID 2 ak i on ima karijeru. Neki od Formula 1 naslova.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Da li neko zna naziv igrice, trazim je vec dugo.Dosta je se dobro sjecam ali nigdje je. Naime ima jedan feder (spiralna opruga) koju pomjerate misem i trebate ''uhvatiti'' piletinu,racunar i ne znam da li je jos nesto bilo da ne padne. Pozadina je bila ekran racunara. Bio je tu, ne znam da li je to ta igrica ali neki covjeculjak na ljestvama imao je par boja pa ste isto mogli bojati svoj ekran (screen). Da li je ovo neko igrao :D
Poslije kise sunce dodje, jednom mora sve da prodje...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Radi se o Igrici koja je jako stara neznam koja godina tocno.RPG adventure je ,point and click ja mislim i nema nekih velikih animacija. Klikom pomičem svoje likove po polju.Svakim klikom kad pomaknem svoje likove tako se i neprijatelji miču (nema end turnova),mapa je open world.radi se o vremenu čarobnjaka,vitezova,goblina,zmajeva i ostali nemani.Molim vas ako se netko sjeti da mi javi sto prije .Hvala unaprjed

2:38 par sekundi ima  na ovom linku engine koji je slican toj igrici..kako se mice jedan lik tako i drugi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 0:07 (TheLebs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Je li to mozda neka Ultima?

Object reference not set to an instance of an object
6 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ta na 2:38 me podsjeca na ADOM igru, doduse ima novijih tog tipa koje se zovu Avadon i jos jedna slicnog naziva, ne mogu se sititi...to je poteklo od starih MUD igara, pretecha modernih mmorpg-ova, a MUD-ova je bilo gomilu...Na FER-u je bio popularan neki gospodar prstenova svijet MUD, a ja sam igrao za to vrijeme neki Eternal Visions.

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 12:18 (Gorstak79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gorstak79 kaže...

Ta na 2:38 me podsjeca na ADOM igru, doduse ima novijih tog tipa koje se zovu Avadon i jos jedna slicnog naziva, ne mogu se sititi...to je poteklo od starih MUD igara, pretecha modernih mmorpg-ova, a MUD-ova je bilo gomilu...Na FER-u je bio popularan neki gospodar prstenova svijet MUD, a ja sam igrao za to vrijeme neki Eternal Visions.

Jako je slicna Ovoj igiric ADOM, ovu igricu koju ja trazim, imas 3 lika svoja koja dodatno stobom putuju...taj tip igrice je uglavnom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 17:44 (TheLebs).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Beno kaže...

Je li to mozda neka Ultima?

 Nije ultima...

6 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Eeee samo da se raspitam posto ova tema i dalje postoji,trazim neke igre za igrati pa mi naumpade jednu koju mi je drug imo na kompu prije 2 god,igra je lovackog karaktera,kao ti lovis zivotinje,znam da je on bio u sumi i da je imao snajper i neku kolibu i dzip,ako neko zna koja je nek javi 3d je igra i imala je onako srednju grafiku i u zelenoj sumi se radnja odvijala barem taj dio koji sam gledao sad sam trazio po yt ali nisam nasao.

UNAPRIJED HVALA

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jel se ko sjeća igre za PC - kao da se radilo o nekoj PAC MAN igri, ali bila je kao platformer, i sjećam se kroz maglu da se mogao koristit neki štrik ili tako nešto za ljuljat se... kao lijana, ili kao Indiana Jones bič kako koristi, samo baš je bilo uže, mogo si ga zafitiljit u strop i po njemu se podić i zaljuljat na platforme koje su ili visoko ili daleko bile.

 

Tražim po webu, ima MS: Pacman, PacMan world itd... slično mom opisu, ali ne i to što tražim.

 

Sjećam se nivoa koji su ličili na neke grobnice, piramide, nešto... kao Pacman/Indianna Jones/Lara Croft kombo platformer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pac in Time

Object reference not set to an instance of an object
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice