Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 95.267
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Need For Speed 2015

Action camera , za koga je to napravljeno nemam pojma. Jos jedan: 

 

Sirene, policijski razglas, wtf, pa NFS je nekad bio dobar zbog fizike, dobre utrke, a sad u traileru od 2 min, 1 min i 40 sec se cuje policija. Nije lose da uleti tu i tam, ali sad da se igra bazira na policiji je bezveze.

 

Steta ako nece biti ostecenja, zamjene dana i noci, vremensih uvjeta.

 

Picis ko lud, stvara se neka atmosfera ludila koja nema veze s utrkom.

 

NFS se iz racing-a pretvara u akcijsku igru.

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 14:15 (Edge).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

NFS je uvijek bio arkada,a ne simulacija.I zbog tog se nfs i igra,kad uletiš s 200 u zavoj,driftaš kao lud i ubiješ se s policijom i ostalo

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Rekli su da se ta action kamera može isključiti.

 

Grafički izgleda super. Kada su prikazali onaj prvi E3 trailer sa live action glumcima lupio sam si facepalm, no kada su iz cinamatica odmah prešli u gameplay moram priznat da sam ostao oduševljen.

 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Meni se ogadila igra onog trenutka kad se ta prokleta policija počela forsirat u NFS igrama.Pa u NFS:Rival nisam niti 2km mogao odvozit bez da se murja zaljepi za virtualno dupe auta.Vidim da će tu bit još više toga tako da tu arkadetinu neču nit u jogurtu probat.A još ako bude AO ko onaj The CREW,milina.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
ApretaH kaže...
Meni se ogadila igra onog trenutka kad se ta prokleta policija počela forsirat u NFS igrama.Pa u NFS:Rival nisam niti 2km mogao odvozit bez da se murja zaljepi za virtualno dupe auta.Vidim da će tu bit još više toga tako da tu arkadetinu neču nit u jogurtu probat.A još ako bude AO ko onaj The CREW,milina.

 

Mozda si zaboravio, a mozda si mlad ali policija je dio NFS-a od davnina, nije to bas neka novotarija niti bih to nazvao forsiranjem.

 

Zgodan video za sve nostalgicare te one kojima NFS serijal pocinje sa Underground-om, nesvjesni da je NFS imao 8 nastavaka prije toga:

Tu je dakle kompletan NFS history do 2014. god pa pogledajte u kojim je sve smjerovima isao.

 

Porsche Unleashed, uh, tu me opere zesca nostalgija, krpas kraj s krajem da pokrpas getribu s to malo para sto si zaradio da mozes konkurirati iducu utrku. Naravno rado se sjetim i (starog) Hot Pursuit-a pa High Stakes/Road Challenge... Eeee... :)

I possess a skill to google.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Jeste,od davnina je policija u NFS igrama,točnije od NFS 3 iz 1999.god,ali nije toliko forsirana kao od zadnja dva dijela.To je užas koliko je agresivna i napadna da se nit par kilometara bez nje nemože odvozit,to me smeta.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Diferencial i downforce opcije

SVEMOGUĆI
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Need For Speed 2015

wow

Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Minoza kaže...
ApretaH kaže...
Meni se ogadila igra onog trenutka kad se ta prokleta policija počela forsirat u NFS igrama.Pa u NFS:Rival nisam niti 2km mogao odvozit bez da se murja zaljepi za virtualno dupe auta.Vidim da će tu bit još više toga tako da tu arkadetinu neču nit u jogurtu probat.A još ako bude AO ko onaj The CREW,milina.

 

Mozda si zaboravio, a mozda si mlad ali policija je dio NFS-a od davnina, nije to bas neka novotarija niti bih to nazvao forsiranjem.

 

Zgodan video za sve nostalgicare te one kojima NFS serijal pocinje sa Underground-om, nesvjesni da je NFS imao 8 nastavaka prije toga:

Tu je dakle kompletan NFS history do 2014. god pa pogledajte u kojim je sve smjerovima isao.

 

Porsche Unleashed, uh, tu me opere zesca nostalgija, krpas kraj s krajem da pokrpas getribu s to malo para sto si zaradio da mozes konkurirati iducu utrku. Naravno rado se sjetim i (starog) Hot Pursuit-a pa High Stakes/Road Challenge... Eeee... :)

 Uuu to su bili dani kada sam igrao High Stakes pa kasnije i Porsche Unleashed. Tad nije bilo bitno kakva je grafika i fizika jer su se ljudi zabavljali a sad kad gledaš ljudi bitchaju oko svakog malog detalja i s ničim nisu zadovoljni...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Ako se ne varam, nigdje nisam vidio neon, niti da se cackalo oko auspuha(zadnji lonac/zadnja grana) pa se nadam da ce i toga bit, s obzirom da se auto jako dobro cuju, i imaju jako dobre zvukove, posebno kad se prebaci u nizu. Isto tako nadam se da nece bit 2 body-a u kriz i 4 spojlera nego da ce to bit bar priblizno kao jedinici i dvojci..znaci da ima djelova i mogucnost.

 

Valjda bi trebalo bit od sumraka do zore, sta je ok, jer opet realno gledano zar se street racing radi u 3 popodne kad se svi vracaju sa posla? Isto tako koliko sam skuzio u igri se vracaju napokon "normalni" auti i auti kojis u bas za tjuning a ne da tamo jedan bugati nadograđujem i sta sve ne. Valjda ce bit hurrican, i jos mozda auto dva iz "super" klase ostalo ce sve bit okej auti, od 240 do bembara starijih, mazde, toyote, vidio sam i porsh, nadam se i kakav rx7, elipse onaj starji, ma moze i 206tica, neon, vidio sam i mustanga, i camaro ja mislim, sve u svemu ovo bi moglo napokon nesto novo bit, samo da naprave dovoljno raznovrsnosti u djelovima i autima, a ne da svaki auto ima 5 stvari u kriz takorec..

 

Grafika kao takva, predivna...i ako ce takva bit na PS4 stvarno svaka cast im, i ako ce se to vrtit u 60 FPS-a

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Ako se ne varam, nigdje nisam vidio neon...

 Automobilska kultura se znacajno promjenila od vremena "brzih i zestokih" 2004. kad su neonke bile u modi.

 

Mislim da ce se vise fokusirat na danasnje trendove. Auti kao nissan 240, mazda rx7 i sl. cisto sumnjam da ce se pojavljivat, mozda u obliku DLC-a i sl. Ako se i pojave definitivno ce biti rijetki i posebni.

 

Takodjer sumnjam da ce stavljat Bugattije i slicne hypercarove.

Mislim da mozemo ocekivat aute kao sto su Subaru BRZ, WRX, Ford mustang, focus (2016), nissan 370z i slicne.

10 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

 

 

 

kako na vremenu 0:15 razbija reklamu autom 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Need for Speed Official Gamescom Trailer PC, PS4, Xbox One


Need for Speed - Off-Screen Gameplay - Gamescom 2015

 
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Need for Speed Gameplay Innovations Five Ways To Play

 
1 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Re: Need For Speed 2015
Asterix kaže...

Need for Speed Gameplay Innovations Five Ways To Play

 

Ne znam zašto ali ta pjesma(tj. taj glas koji se prvi čuje) u kombinaciji s tom panoramom na grad mi izgleda ko tipična balkanska cajka al gdje Amer pjeva  

 

@ Inače, sviđa mi se ovaj NFS. Nadam se da će moći to normalan PC pokrenuti, ovako u trajlerima izgleda perfektno 

14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Dex.pwn kaže...
Asterix kaže...

Need for Speed Gameplay Innovations Five Ways To Play

 

Ne znam zašto ali ta pjesma(tj. taj glas koji se prvi čuje) u kombinaciji s tom panoramom na grad mi izgleda ko tipična balkanska cajka al gdje Amer pjeva  

 

@ Inače, sviđa mi se ovaj NFS. Nadam se da će moći to normalan PC pokrenuti, ovako u trajlerima izgleda perfektno 

 Seljačine sa autotune-om a još gluplje seljačine to slušaju.

12 godina
offline
Need For Speed 2015

totalno offtopic, ne?

al' na istu foru, isti beat i zvuk, je odrađen i soundtrack od fast and furious 7.

velike pare, velike ocjene i pohvale iz čitavog svijeta film pokupio a vi komentirate "seljačine" koje to slušaju...

cajke više-manje, nisu jedine u kojim je autotune... globalno gledajući ispada da neki nisu vidjeli dalje od balkana i da su zadrti?

ne prozivam nikoga, samo komentiram!

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

nista do proljeca 2016 (PC, jel)

 

i netko je spominjao da murija u nfs postoji od nfs3...a sta je nfs1? zaboravili smo a? koliko sam godina provodio igrajuci nfs1...a i poslije nfs3 i 4...GODINA...to su igre, a ne ove danasnje...ja sam VELIKI ljubitelj nfs serijala, ali neznam kojeg sam zadnjeg igrao da sam presao BAREM pola igre...rivals, mw2...sve su bzvz...the run sam prosao samo radi price i napetosti...a i nije da je nesto duga bila...2h14min...

 

ja jos uvijek se nadam da ce napraviti remake SVIH najboljih staza i auta u novoj grafici u jednoj igri...

 

tko je dovoljno star da se sjeca najboljih staza/auta iz nfs 1,2,3 i 4?

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Ček neće izać sad 10-11mj za pc?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

citao danas na fejsu samo za ps4 i xbox, a za pc u proljece, sa svim upgrejdovima/dlc i sta vec...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Na zalost tacno, ali ako bude bilo dobro optimizovano nemam nista protiv, a evo i link o tome

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Evo da se i ja pridruzim temi, vidio danas da su odgodili do 2016. nije mi previse zao, bolje ce izpolirati igru...
Ugl. ova mi igra izgleda jako obecavajuce, vuce korijenima starog UG1, UG2 sto mi najvise pase :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

citao danas na fejsu samo za ps4 i xbox, a za pc u proljece, sa svim upgrejdovima/dlc i sta vec...

 Koliko sam ubrao to je za BETU., ne znam jel za full game...ali ako tako kažete...šteta, tako sam se veslio da ću cijelu zimu rokat :(

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 22:00 (fila2208).
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Nope, PS4 i Xbox verzije izlaze kada su i rekli, PC nije ni beta, vec igra izlazi 2016 na proljece ja msm

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Rodić kaže...

Nope, PS4 i Xbox verzije izlaze kada su i rekli, PC nije ni beta, vec igra izlazi 2016 na proljece ja msm

 Ako i tad bude jadni port od 30fps nek idu onda u krasni.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 1:05 (fila2208).
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Sudeci prema njima zato su i odgodili do 2016. kako su rekli, zele otkljucati igrati za vise fps-a. ocito je trebalo biti u 30fps da je izasla u 11. mj

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Need for Speed gameplay innovations cars & customization

 

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 16:54 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...

Need for Speed gameplay innovations cars & customization

 

 Nemrem dočekat ovo, tako dobro izgleda.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Istina, baš me podsjetilo na Underground. Jedva čekam da upregnem R34 :)

Nego, ne znam da li ste primjetili ali u svakom videu kiša, pa mokra cesta. Što bude stalno tako?

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 17:32 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...

Istina, baš me podsjetilo na Underground. Jedva čekam da upregnem R34 :)

Nego, ne znam da li ste primjetili ali u svakom videu kiša, pa mokra cesta. Što bude stalno tako?

 Sumnjam. Nego im je to standardni glavni eye candy koji uvijek vole pokazivati. Bilo bi fora da se jednom sjete posjetiti hrvatsku pa uvesti druge fičere:
strgane raskopane rupaste i loše pokrpane ceste, "ležeći policajci" kak se kome sprdnulo -  svakih x metara, magle u jutro, poledice na večer, bljuzgavica i naravno, neizostavna orkanska bura koja vam otpuše auto ako ne vozite točno koliko je ograničeno :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice