Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 727.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

A slabo će to radit ako će radit, LOL nemožeš mjerit sa nekim modernim FPS-om ubodi neku polovnu grafiku serije 6 ili 7  od amd-a ili neku gtx 570 (pošto je amd procesor) u rangu od 500-700 kn i igraš danas sve na pristojnim postavkama

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 9:42 (keky911).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Uzeo sam R7 250 koja sa integriranom Radeon R7 radi u dual graphic modu.

 

Koliko će biti i za koje igre dovoljno te sa kojim performansama na Full HD monitoru tek ćemo vidjeti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

ej ljudovi, ovako gledao sam neki video nedavno al se ne sjećam kako se zvala igra, znači tražim nešto kao imaš svoju vojsku ono u srednjem vijeku.....mačevanje, streličari i takve stvari ali TP, znaći ne strategije nego baš third person, učinilo mi se kao interesantno...ne tražim određeni naziv igre nego ako postoji više takvih molio bi da mi preporučite..... 

hvala

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
keky911 kaže...

ej ljudovi, ovako gledao sam neki video nedavno al se ne sjećam kako se zvala igra, znači tražim nešto kao imaš svoju vojsku ono u srednjem vijeku.....mačevanje, streličari i takve stvari ali TP, znaći ne strategije nego baš third person, učinilo mi se kao interesantno...ne tražim određeni naziv igre nego ako postoji više takvih molio bi da mi preporučite..... 

hvala

 Mount and Blade:Warband

11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze preporuka survival igre , ili zombiji svejedno

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Koje mozete igrice preporucit, a da su dobre

Intel i7-4510U

16GB RAM-a

2GB Nvidia GeForce 820M DDR3

Ivan Malekin
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav ekipo, trebao bi preporuku neke pucačine koje mogu igrati 2 osobe na istom kompu i ekranu sa gamepadovima (dakle local coop bez split screena). Nešto u stilu: Renegade ops, Thunder Wolves, Alien Breed, Alien Swarm... Nažalost sve te igre nemaju šta tražim :(( Jedina igra koja sam uspio pronaći je: Lara Croft and the Guardian of Light, gdje jedan igrač kontrolira Laru a drugi ratnika pa zajedno prolaze igru... Evo pa ako netko zna bio bi mu jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Zločko kaže...

Pozdrav ekipo, trebao bi preporuku neke pucačine koje mogu igrati 2 osobe na istom kompu i ekranu sa gamepadovima (dakle local coop bez split screena). Nešto u stilu: Renegade ops, Thunder Wolves, Alien Breed, Alien Swarm... Nažalost sve te igre nemaju šta tražim :(( Jedina igra koja sam uspio pronaći je: Lara Croft and the Guardian of Light, gdje jedan igrač kontrolira Laru a drugi ratnika pa zajedno prolaze igru... Evo pa ako netko zna bio bi mu jako zahvalan.

Zašto bez split screena? :D

 

I kak to misliš da nemaju što tražiš? Pa dobre igre si nabrojao.

 

 

Btw, ova stranica je ko stvorena za takva pretraživanja:

http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 9:57 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Nabrojao sam igre koje posjedujem na steamu i koje sam odigrao ali nažalost niti jedna nema local coop bez split screena osim Lara Croft and the Guardian of Light...

 

Jer me split screen živcira, ako je na jednom Guardian of light-u to izvedeno perfektno da oba igrača mogu istovremeno igrati na istom ekranu ne vidim razloga da to ne bude tako i u drugim igrama...

 

Hvala Vam na linku, svakako ću pogledati :-)

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 10:46 (Zločko).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Awesomenauts, Towerfall, Serious Sam svi djelovi, Rocket League su samo od nekih kaj se daju u split screenu. Baci oko, mozda ti se neka svidi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Hvala, ću pogledati. Serious Sam 3 igram MP ali fps-ove ne možeš igrati bez split screena...

12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Zločko kaže...
Hvala Vam na linku, svakako ću pogledati :-)

 Ajd, javi ako što dobro nađeš!

Gam3r kaže...

Awesomenauts, Towerfall, Serious Sam svi djelovi, Rocket League su samo od nekih kaj se daju u split screenu. Baci oko, mozda ti se neka svidi

 On baš NE želi split screen.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

jao opet ja ne citam uopce. isprike onda, zaboravi da sam ista spomenuo, jedino Towerfall spada u to :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Gam3r kaže...

jao opet ja ne citam uopce. isprike onda, zaboravi da sam ista spomenuo, jedino Towerfall spada u to :D

 sve 5 kolega :-) di su nestala ona vremena kad si mogao igrati double dragon u dvoje na istom automtu :)))

 

evo naišao sam na helldivers, po forumima izgleda da se on može igrati u dvoje bez split screena... čak i u 4 na istom kompu ili kombinirat primjerice sa 2 igrača na 1 kompu i još dvojica preko internet coop-a. popodne ga skidam da ga isprobam pa ako je ok odmah ga kupujem

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 9:31 (Zločko).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

pogledaj i Thunder League i Gauntlet. Obje su slicni stih :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Gam3r kaže...

pogledaj i Thunder League i Gauntlet. Obje su slicni stih :)

 Hoću, hvala Vam :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 10:09 (Zločko).
8 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jel znate mozda dali ima za PC neka tucnjava tipa UFC? Naigrao sam se i tekkena i doa i mortal kombata, ali hocu nesto sa dozom realnosti ako ima za pc :D

Googlao sam, ali uzalud...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Shivi kaže...

Jel znate mozda dali ima za PC neka tucnjava tipa UFC? Naigrao sam se i tekkena i doa i mortal kombata, ali hocu nesto sa dozom realnosti ako ima za pc :D

Googlao sam, ali uzalud...

 Ne bi vjerovao, zove se UFC!

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/ufc

 

 

 

My bad, još nije izašla :(

https://www.easports.com/ufc

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 16:04 (CyberDemonVZ).
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze preporuka survival igre , ili zombiji svejedno

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
CyberDemonVZ kaže...
Shivi kaže...

Jel znate mozda dali ima za PC neka tucnjava tipa UFC? Naigrao sam se i tekkena i doa i mortal kombata, ali hocu nesto sa dozom realnosti ako ima za pc :D

Googlao sam, ali uzalud...

 Ne bi vjerovao, zove se UFC!

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/ufc

 

 

 

My bad, još nije izašla :(

https://www.easports.com/ufc

 haha

Ne vjerujem jer su rekli da nece izdavat UFC za pc, neisplativost i te fore... Dao bog da grijesim :D

10 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Može preporuka neke pucačine u 1. ili 3. licu. Nešto slično kao CS:GO,samo da je SINGLE-PLAYER!

John Rambo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Shumy kaže...

Može preporuka neke pucačine u 1. ili 3. licu. Nešto slično kao CS:GO,samo da je SINGLE-PLAYER!

 Rainbow six: Las Vegas

 

Klasicne pucacine - CoD, battlefield, ako si zeljan SF-a onda je tu unreal tournament...

11 godina
protjeran
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jel ima kakav "popis", neka lista igara prema cpu i gpu usage?

 

Naime muči me stream, tj. igre koje su cpu intenzivne.

Da ne isprobavam sa instalacijom jednu po jednu, nego da mogu pregledati na jednom mjestu koja u koju kategoriju spada.

 

Smiješno mi je da streamam jedan novi Alien:Isolation na ultra postavkama u 1080p u 60 fps, a da jedna kartaška igra mi iznimno šteka (hearthstone).

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Jarvan kaže...

Jel ima kakav "popis", neka lista igara prema cpu i gpu usage?

 

Naime muči me stream, tj. igre koje su cpu intenzivne.

Da ne isprobavam sa instalacijom jednu po jednu, nego da mogu pregledati na jednom mjestu koja u koju kategoriju spada.

 

Smiješno mi je da streamam jedan novi Alien:Isolation na ultra postavkama u 1080p u 60 fps, a da jedna kartaška igra mi iznimno šteka (hearthstone).

 Ja ti radim usporedbe po game-debate.com

Vidis ocjene svojih komponenata i minimal/recommendet komponente za igru koje su takoder ocjenjene...

11 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Može preporuka nečeg zaraznog kaj mogu igrat 10+ sati dnevno thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
b00 kaže...

Može preporuka nečeg zaraznog kaj mogu igrat 10+ sati dnevno thx

 ftl,binding of isaac i torchlight 2 pazi se zadnjeg pogotovo :-)

 

Ja sam trenutno na Gunpoint,možda mi je čak bolja od mark of the ninja.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Tražim nesto nalik na medieval II, na principu svijetske dominacije (a da nije neka druga igra iz total war serijala), po mogucnosti neka za period ww2, i neka igra nalik na Age of Empires? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2016 17:51 (ficosime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
ficosime kaže...

Tražim nesto nalik na medieval II, na principu svijetske dominacije (a da nije neka druga igra iz total war serijala), po mogucnosti neka za period ww2, i neka igra nalik na Age of Empires? 

 pogledaj malo company of heroes franšizu.

 

Ako ti proc može podnijeti tw shoguna,ovo je mačji kašalj.

 

Za svjetsku dominaciju bez ww2 probaj europa universalis franšizu

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2016 21:20 (Ikarus01).
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Je li itko od vas probao The Great War mod za Napoleon TW, mod koji preobrazi igru u eru prvog svjetskog rata, čini se super na videu, pa ako netko ima iskustva iz prve ruke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

moze neka preporuka dobrog singleplayera 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice