Reboot InfoGamer

poruka: 6
|
čitano: 2.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Reboot InfoGamer

E, ekipo gejmerska...Ste bili na ovogodišnjem izdanju InfoGamera??

Kakvi su Vam dojmovi?

 

Osobno, nisam išao se igrati, grebati za giveway, darove, itd...Nego, sam u dva navrata došao da se malo raspitam u četiri oka sa developerskom ekipu...Kako, što traže, kakav konkreto kadar trebaju, čim se bave u svakodnevnoj praksi, sa kakvim se izazovima sureću...Uglavnom, dobio sam više, nego što sam i tražio kaj se tiče korisnih informacija.

Bilo odlično,....

Jagma za raznoraznom radnom snagom je ogromna, tako da svi vi kaj želite ući u game dev, nemate kaj čekati, nego jednostavo se obratite njima izravno i pitajte konkretno ljude što Vas zanima...Možda, već u odmah slijedeći dan budete pozvani na razgovor za posao...

 

Traže se svi, od testera, programera, artista, manager, ma svatko može dobiti priliku ako voli gejmanje, al' ne samo u ulozi igrača, nego u ulozi onog koji sudjeluje u stvaranju izrade kompjuterskih igara...

 

 

Samo mi je glupo izvedeno bilo kada se uzela ulaznica za sve dane, da ti stave narukvicu, te u ne smiješ skidati, a moraš sa njom spavati, tuširati se, vježbati...vrlo nepraktično...Svoju sam skidao ipak nekako sa ruke uz pomoć Nivea kreme i stavljao opet na ruku......

 

 

EDIT: bed mi je kaj nisam imao priliku divaniti sa razvojnim studijima iz drugih zemalja, a osim ovih iz naše regije Adriatic...

E, da nije bilo Pine Wood, ekipa, al' bit' će prilike...

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 21:40 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Reboot InfoGamer

Bio prosle i ove godine(danas), za klince do 12g. dusu dalo ostali izbjegavati, Cijeli sajam je u MS smecu nemas nikaj pametno za vidjeti ili iskusiti ali doslovno nista, eventualno tko nije isprobao nekaj od VR-a, debilu koji se sjetio naplacivati za ovo 50kn ulaz treba ruku odsjeci..ukinuti ili sravnati sto prije cijeli taj velesajam jer je postao tesko ruglo i sramota. E i bile su neke hostese mislim da su pogrijesile kad su trebale zapravo doci.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Reboot InfoGamer

Bio sam jedan dan i slažem se da je 50 kn previše za ovakav event za djecu. Sve puno dječurlije kao i prošle godine koja zasjedne na bilo koje slobodno računalo i ne skidaju se satima ili kampiraju pred main stageom i čekaju loot drop. A što se tiče hardvera, baš kako je Stjepanj već rekao, uglavnom MS smeće plus E-blue nešto sitno i ostale nebitne stvari... uglavnom, ponuda nikakva, hostese su im doduše zgodnije nego prošle godine ali to ne znači puno... Trebali bi ograničiti event samo za odrasle barem svaki drugi dan u tjednu i jedan dan vikenda jer ovo postaje nepodnošljivo, a ide sve gore iz godine u godinu.

Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Reboot InfoGamer
Najbolje u vezi tog sajma je što nije bio kad i Interliber pa se nisam opet zeznuo i dao pare misleći "možda će ove godine valjati".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Reboot InfoGamer

Uf, ljudi šta ste pesimistični....Koliko sam tamo imao prilike vidjeti ljudi koji su tamo bili nisu bili toliko frustrirani, meni je izgledalo da su uživali. A, možda su se samo pravili...

Srećom, ima ekipe koja ne misli kao vi, nego totalna suprotnost gornjim komentarima...


Za Vas je najbolje da ne idete na takve evente, koji su svake godine sve bolji i bolji, te rastu u svakom pogledu.Kako u broju paviljona koji su tamo zauzeti za vrijeme sajmaa, brojem game studija, brojem hardvera, brojem posjetitelja...


U HR imamo prilike u tih 6 dana koliko se održava InfoGamer okustiti strast i veličinu što mogu osjetiti svi gejmeri koji idu na takve evente na Zapadu...

Djeca i mlađe ekipe je bilo fakat puno i to mi je drago. Zato što znam da game industrija zabave neće propasti, jer ti koji su danas mladi, za koji godinu će biti ipak nešto "ne tako" mladi, te će i oni imati djecu, te će ono nastaviti lijepu tradiciju zabave u slobodno vrijeme kao što je igranje kompjuterskih igara...

Bilo je i starije ekipe, te ekipe sa sa svojom djecom, pravi obiteljski događaj...

 

U svakom slučaju tko voli gejmanje i općenito kompjutere, može uživati ako želi. Drugi neka ostanu kod kuće.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Reboot InfoGamer

ocemo red room na reboot sajmu ,18+ ,godina naravno ... :D  i cosplay tete. Bez toga vise ne idem nikad.Doduse ove godine nisam isao jer sam prosle godine dobio slom zivaca od klinaca

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice