Rise of the Tomb Raider

poruka: 94
|
čitano: 24.382
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Bok svima,

 

Došao je trailer za novi Tomb Raider.

Iako se tek počelo šuškati o igri,trailer je fantastičan.

Evo link:

 

 

I što mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rise of the Tomb Raider

Igra izlati excluzivno na Xbox One. Da ne Timed neko compeltna exluziva.

 

Nema PC niti PS4 verzije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
Firefox72 kaže...

Igra izlati excluzivno na Xbox One. Da ne Timed neko compeltna exluziva.

 

Nema PC niti PS4 verzije...

Exclusive for Holiday2015* 

I cinjenica da je Publishana od M$ je greska 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
12 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Nadam se da nisu tolka pokvarena đubrad. Da je ista fora kao GTA 5  na ps4 kad je najavljen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Evo malo pravog gameplaya nakog onog jada sa konferencije:

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Rise of the Tomb Raider

Igra koja je redefinirala Playstation i stavila ga "na mapu", izlazi na PS sa godinom zakašnjenja? Sramotno

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Vidim da je ova tema nazalost mrtva.

 

Francuski amazon je stavio da igra izlazi za PC 29.01.16. Znaci uskoro i na glavnu platformu izlazi.

 

Rise of the Tomb Raider was not quite the exclusive that Microsoft was looking for, selling below expectations despite good reviews and being in the unfortunate position of having to compete with Fallout 4 when it launched on November 10th. 

Competing with Fallout 4 on with a platform exclusive Tomb Raider title, on the weaker less popular Xbox One console no less, was a recipe for disaster, dooming this game to mediocrity. 

Now the PC version of this game has been listed on Amazon France, with a stated release date of January 29th, meaning that the PC version of the should be coming sooner than expected, provided that this release date is true. Square Enix has already stated that the game will be releasing in early 2016, so this release date is not unbelievable. 

On PC Rise of the Tomb Raider will be releasing in a much more quiet time when it comes to game releases, meaning that this game will likely have a much better reception. 

Hopefully the PC version of Rise of the Tomb Raider will run well on PC , but at this time we do not even know the recommended or minimum PC requirements. We will let you know more about the PC version of Rise of the Tomb Raider as soon as we hear it. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Zna li tko da li je službeno potvrđeno  da TR izlazi 29.1.2016 za PC ili je riječ o zabuni Amazona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider

 Hvala na linku,ali upravo sam gledao vijesti putem Google News-a i napisali su da će izaći 31.3.2016.

Također sam pogledao Francuski Amazon i doista piše 31.3.2016....

8 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

I na gamedebate pise da izlazi za pc 29.01.2016.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Buy ao danas ^^ Moram priznati da je zadovoljavajuca i cjena s add stranica za jednu preorder game koja je visoko kotirala s ocjenom na XONE u. 

-- instant gaming = 27.99eura --

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rise of the Tomb Raider

Jel to moguće da je toliko velika razlika u cijeni između samog steam-a & g2a.com?

Na steam-u preorder 49,99€,a na g2a 31,38$.Šta steam toliki cut uzima-skoro 50% cijene?!?

Ja razmišljam da ju kupim(prvotno sa steam-a samog),ali kada sam vidio OGROMNU razliku u cijeni,sve si više mislim da steam kao prodavač ne dolazi u obzir

Jedino me zanima koliko je taj g2a.com siguran,da li je netko sa foruma imao kakvih problema sa kupnjom kod njih?

Jer ako nije,onda definitivno narucujem sa g2a.com odsada,jer steam nije normalan sa cijenama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
ericsneo kaže...

Jel to moguće da je toliko velika razlika u cijeni između samog steam-a & g2a.com?

Na steam-u preorder 49,99€,a na g2a 31,38$.Šta steam toliki cut uzima-skoro 50% cijene?!?

Ja razmišljam da ju kupim(prvotno sa steam-a samog),ali kada sam vidio OGROMNU razliku u cijeni,sve si više mislim da steam kao prodavač ne dolazi u obzir

Jedino me zanima koliko je taj g2a.com siguran,da li je netko sa foruma imao kakvih problema sa kupnjom kod njih?

Jer ako nije,onda definitivno narucujem sa g2a.com odsada,jer steam nije normalan sa cijenama

 Ja sam dosad uzimao na Instant Gamingu, G2A, G2play u i Kinguin u i dosad nisam imao nikakvih problema. Ako ti je to i problem imam ja Voucher za GreenManGaming od 27% koji sam dobio kao neki birthday poklon pa cu ti ga poslati na pm koji uljudno smanji cjenu za igru s 49.99 na 36.50. GMG je jedna od stranica koje su official i sigurna. 

Na instant Gaming u sam dosad uzeo FIFU 16, Shadow of Mordor i Metal Gear Solid V Phantom Pain i nisam imao nikakvih problema, dapace iste sekunde dobijem kljuc za igru. 

G2A takodjer, naravno bez shield a nemoj ni pomisljati da radis preorder. Prijatelj mi je uzeo preko G2Play a preorder za Rise of Tomb Raider.

12 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Kupujem 99% igara preko g2a i g2play, nikad problema. A cijene budu bagatela u odnosu na steam, npr Arkham Knight + Season Pass 12 eura, Mad Max tjedan dana nakon launcha 12 eura, i slicno. Moras bit lud da kupujes direkt sa Steama kad ovako nesto postoji :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Dobio kljuc preko Instant Gaming a maloprije :) Sutra po nasem vremenu u 18h igra ce biti playable :) 17.3GB je velik DL 

Evo par slika razlike izmedju Very Low a i Very high a :) Igra je po svemu sudeci odlicno optimizirana ^^

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2016 16:19 (L1nNk).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Woah ! AMDov TressFX je bio odlican u prvom dijelu, ali ovo je dosta unaprijeđena verzija TressFXa full realisticno, i radit ce jednako dobro kod crvenih i zelenih (premotajte ako vam je pre dugo)



Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Zna li netko da li ću s ovom konfiguracijom moći igrati na najvišim postavkama s 60 FPS:

Windows 7 Ultimate x64
MSI Z87 G43 Gaming
Intel i5 4670K
8 GB RAM
ASUS GTX 970 OC Strix

 

PS

sa V-sync Off i najvjerojatnije tressFX off

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 15:43 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

S obzirom da su ukakili malo optimizaciju pa su se isli s ovim opravdati :

--Moja prepostavka High 50-60FPS za GTX970--

Tuning it best for your hardware can involve tuning a lot of settings though, and we would like to help you ensure the best performance on your hardware.

First of all, please keep in mind our targets with minimum and recommended specs. At minimum spec, which is a GTX 650 2GB, paired with an i3-2100, we aim to give you an average of 30 fps, at 1280*720 resolution, but this is at the lowest quality preset. At recommended spec, which is a GTX 970 4GB, paired with an i7-3770K, our target is to offer you 60fps average at 1080p, but at the High quality preset. The High quality preset gives you graphics quality well above what can be seen on other platforms, featuring improved SSAO, displacement mapped tessellation throughout the game, and plenty of anisotropic filtering.

We also offer a Very High preset aimed at users well above recommended spec or those who wish to trade framerate for image quality. When at or close to recommended spec, even if you cannot use the Very High preset entirely, please experiment with individual settings at their highest quality, and see what settings work best for you!

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 15:55 (L1nNk).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
L1nNk kaže...

S obzirom da su ukakili malo optimizaciju pa su se isli s ovim opravdati :

--Moja prepostavka High 50-60FPS za 970FPS--

Tuning it best for your hardware can involve tuning a lot of settings though, and we would like to help you ensure the best performance on your hardware.

First of all, please keep in mind our targets with minimum and recommended specs. At minimum spec, which is a GTX 650 2GB, paired with an i3-2100, we aim to give you an average of 30 fps, at 1280*720 resolution, but this is at the lowest quality preset. At recommended spec, which is a GTX 970 4GB, paired with an i7-3770K, our target is to offer you 60fps average at 1080p, but at the High quality preset. The High quality preset gives you graphics quality well above what can be seen on other platforms, featuring improved SSAO, displacement mapped tessellation throughout the game, and plenty of anisotropic filtering.

We also offer a Very High preset aimed at users well above recommended spec or those who wish to trade framerate for image quality. When at or close to recommended spec, even if you cannot use the Very High preset entirely, please experiment with individual settings at their highest quality, and see what settings work best for you!

 Hvala!

11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Medium, FXAA + High Texture :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Frame Rate odlican sve do Soviet Installation, tad FPS pocinje drop ati i ispod 30, cak do 20-25-30. Do tad je bio 40-60 bez drop a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rise of the Tomb Raider

ljudi sa 280x?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

i kaj bi se ja sad igral da crvenkapica nije otišla sama u šumu? 

 

p.s. nadam se da će reloaded promptno reagirati, najkasnije do ponedjeljka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
Ajar kaže...

i kaj bi se ja sad igral da crvenkapica nije otišla sama u šumu? 

 

p.s. nadam se da će reloaded promptno reagirati, najkasnije do ponedjeljka. 

 Ima neku najnoviju denuvo zastitu tako da mislim da necemo tako skoro to docekat

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
maxy0 kaže...
Ajar kaže...

i kaj bi se ja sad igral da crvenkapica nije otišla sama u šumu? 

 

p.s. nadam se da će reloaded promptno reagirati, najkasnije do ponedjeljka. 

 Ima neku najnoviju denuvo zastitu tako da mislim da necemo tako skoro to docekat

 Ne bih rekao da ce se u skorije vrijeme igra omoguciti . Bolje da ga i nisu stitili s Denuvom ako im je on ukakio optimizaciju. 

15 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
maxy0 kaže...

 Ima neku najnoviju denuvo zastitu tako da mislim da necemo tako skoro to docekat

 nota bene, imam doma preko nekoliko kupljenih igara no igram krekirane kopije jer ne želim da me spajaju na kojekakve origine, steame ili games for windows live. to je takva muka da mi se zgadi igra, ma koliko dobra bila. a multiplayeri me ne zanimaju. ovo, pak, znači da ću možda i kupiti RotTR ali ću za igranje pričekati krekiranu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Rise of the Tomb Raider

Igra na velikom "popustu".

Moguće ju kupiti kroz Windows Store za samo 9$ kroz Ukrainski store. Potrebno regiju prebaciti na Ukrainu. Nakon kupnje može se opet regija vratiti na staro. Ali ne ide PayPal. Mora se koristiti kreditna kartica.

Evo sa drugog foruma upute:

"Yup, it worked. Set your region to be Ukraine (Settings -> Time & Language -> Region & Language; select Ukraine under "Country or region"), buy Rise of the Tomb Raider for 234 Ukrainian Hryvnia (which is about 13 bucks.) in the Windows Store.

It will ask you for new Credit Card - just add your Canadian one, and make up any Ukrainian address. I used my real Canadian street and number, even put Vancouver as city, but made up Ukrainian postal code (I used 91035) and it worked."

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
izzy007 kaže...

Igra na velikom "popustu".

Moguće ju kupiti kroz Windows Store za samo 9$ kroz Ukrainski store. Potrebno regiju prebaciti na Ukrainu. Nakon kupnje može se opet regija vratiti na staro. Ali ne ide PayPal. Mora se koristiti kreditna kartica.

Evo sa drugog foruma upute:

"Yup, it worked. Set your region to be Ukraine (Settings -> Time & Language -> Region & Language; select Ukraine under "Country or region"), buy Rise of the Tomb Raider for 234 Ukrainian Hryvnia (which is about 13 bucks.) in the Windows Store.

It will ask you for new Credit Card - just add your Canadian one, and make up any Ukrainian address. I used my real Canadian street and number, even put Vancouver as city, but made up Ukrainian postal code (I used 91035) and it worked."

Itko probao?

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
10 godina
offline
Re: Rise of the Tomb Raider
Ajar kaže...
maxy0 kaže...

 Ima neku najnoviju denuvo zastitu tako da mislim da necemo tako skoro to docekat

 nota bene, imam doma preko nekoliko kupljenih igara no igram krekirane kopije jer ne želim da me spajaju na kojekakve origine, steame ili games for windows live. to je takva muka da mi se zgadi igra, ma koliko dobra bila. a multiplayeri me ne zanimaju. ovo, pak, znači da ću možda i kupiti RotTR ali ću za igranje pričekati krekiranu. 

 Kupiš igru na steamu, imaš sve igre lijepo poredane sve je brzo i uredno, dobiš trade cardove prodaš, pređeš 2-3 igre i kupiš trecu na saleu od cardova, puno bolje nego natezanje sa crackovima, traženje patcheva, pa ne radi, pa na ruskom... Ne kažem i ja nekad (prije) sam piratizirao jer nisam imao para, ali sve sto sam igrao duze od par h sam kupio i sad imam na steamu i originu, cisto iz supporta a i volim ponovno odigrat nešto pra staro tipa Half life 2 trenutno. Tako da ne vidim nikakav problem kod steama, bolje nego da moraš ic po trgovinama trazit fizicku kopiju koja kosta previse. Također imaš GOG gdje nemaš nikakvih DRMova

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2016 0:35 (D3lBoy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice