Saints Row: The Third

poruka: 121
|
čitano: 27.124
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Vidim da igra još nema pravu temu ( ako ima, ispravite me ), pa sam je odlučio otvoriti.

Uglavnom, Saints Row The Third je treći dio SRa, Voltionove sanbox igre izdane od strane THQa.

Koncept je prilično jednostavan, nerealna sanbox igra u kojoj se naglasak stavlja na zabavu, priča je uvijek prosjećna, predvidljiva i slična onoj iz filmova B kategorije, igra pruža velik broj opcija pri uređivanju likova, bande, ratovi među bandama, odabiru naoružanja i voznog parka, sve u svrhu što više mogućnosti, odnosno sakaćenja neprijatelja i devastiranja grada, teško da će koncept trice puno odskakati od ovoga ovdje navedenog.

Što se priče tiče, igra se, za razliku od prethnodika ne vrti u Stilwateru, fikcionalnom gradu nastalom po uzoru na Detroit i Chicago, već u drugom gradu, Steelportu, budući da su saintsi izbačeni iz Stilwatera. Uključen je i upgrade likova, u većoj mjeri nego prije, te dosta razvijeniji RPG elementi.

Igra je najavljena u ožujku ove godine, informaciej o izlasku nisu poznate, više informacija će biti dano na ovogodišnjem E3 sajmu.

Što vi očekujete od ove igre, kakvi su vam prijašnji nastavci?

 

Trailer

 

Neke od slika iz igre ( ostale destupne na linku ):

 

Dap, mlati ga ogromnim dildom. Dap, mlati ga ogromnim dildom.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 13:15 (thuglife).
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Novi trailer.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Saints Row: The Third

evo i prvog gameplaya:

kako vam izgleda?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 14:14 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Točno onako kako sam očekivao. :D

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Novi trailer,

.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Saints Row: The Third

Ovo ću igrat samo radi zajebancije...2 mi je bio shit...

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Saints Row: The Third

Cover

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Saints Row: The Third

Nove slike

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third
I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Momci su ambiciozni, nema što.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Spica {#}

 

Jesi se zabavljao vec u character creatoru? Steta sta mi cak i on steka tako da dok ne pribavim bolji komp nista od SR:TT za mene, zato gustam u SR2 {#}

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

uf nadam se za bozic novi komp :)

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Nisam još probao igrati, trenutno su mi napetiji neki drugi naslovi, ali doći će i ovaj na red ubrzo.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Saints Row: The Third

 @footbaler ako već ,,pljuješ'' po igri onda bar napiši argumente  zašto ti je ta inače odlična i zabavna igra bila shit....

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 21:19 (Magnum1654).
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Evo IGN review, poprilično visoka ocjena.

Edit:

Evo i GT.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 8:12 (thuglife).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Saints Row: The Third

Ma svaka čast Skyrimima, Unchartedima, Gears of Warovima, Battlefieldima...ovo je prava zajebancija.

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Saints Row The Third u ponudi!

http://key-storm.com/games/saints-row-3-steam/

 

500 komada keyeva dolazi večeras, isporuka 18-og (vjerovatno prije).

 

Dobivate scan keya, englesku verziju, ...

www.key-storm.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2011 17:15 (nick54312).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Saints Row: The Third

Svaka nesretna stvar nađe svoga kupca, pa tako i igre u digitalnom obliku. Prije bi si odrezao svog velikog pišu i bacio mački nego izabrao digitalnu verziju nauštrb kutije. To je naravno, samo moje neskromno mišljenje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Saints Row: The Third
briatore kaže...

Svaka nesretna stvar nađe svoga kupca, pa tako i igre u digitalnom obliku. Prije bi si odrezao svog velikog pišu i bacio mački nego izabrao digitalnu verziju nauštrb kutije. To je naravno, samo moje neskromno mišljenje.

A čuj. da je kutija kutija jest, i svatko tko želi igru bi je volio imati, ali prigode beru jagode što se kaže.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
online
Saints Row: The Third

pa ja to ovako radim. sve igre kupujem na steamu, onda napravim backup igre kad ju skinem i odaberem na kolko medija cu snimit i on tako backupira. imam program za printanje onog covera i imam program za printanje art-a na mediju. poslije uzmem praznu kutiju i metnem cover i na cd nalijepim njegov art. razliku je vrlo tesko raspoznat. na cd lijepim onaj papir sto je ko nalijepnica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Gdje kupit Saints Row u hrvatskoj cd-key samo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Saints Row: The Third

imas na eplati za 120 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Saints Row: The Third
mar123 kaže...

imas na eplati za 120 kn.

oke, hvala

14 godina
offline
Saints Row: The Third

Šamaram ljude ogromnim ljubičastim dildom{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Saints Row: The Third
Kill Frenzy kaže...

Šamaram ljude ogromnim ljubičastim dildom{#}

Igram i ja, igra je stvarno je*ena sta sve mozes radit stvarno cool.

16 godina
offline
Saints Row: The Third

Nadam se da se može raditi sve što je i onaj lik u uvodnoj reklami {#}

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Saints Row: The Third

Jutros probao, i nakon 30ak minuta mogu reci da je igra otkacena totalno.. I naspram dvice super optimizirana, izgleda bolje a ide veoma glatko na mojoj konfi dok je dvica non stop trzala. Veceras odmaram od Skyrima {#}

13 godina
neaktivan
offline
Saints Row: The Third

Slažem se,igra na mojoj konfi ide preko 30 fpsa na medium.Svarno je jbno optimizirana za razliku od onog slideshowa iz dvojke.

Life is a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 2:15 (Gumeni Patak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice