Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.522
|
čitano: 917.821
|
moderatori: Danny_HR, DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
Steam - pitanja i odgovori

Može li mi netko ovdje navesti ili pak u privatne poruke poslati stranicu preko koje mogu isplatiti sredstva sa steam wallet-a na moju karticu.
Imam neke skinove za prodati budući da ne igram neke igrice pa da pokupim novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Steam - pitanja i odgovori
playjob kaže...

Može li mi netko ovdje navesti ili pak u privatne poruke poslati stranicu preko koje mogu isplatiti sredstva sa steam wallet-a na moju karticu.
Imam neke skinove za prodati budući da ne igram neke igrice pa da pokupim novce.

Nisam znao, da se to moze.

Znam, da mozes nesto kupiti (npr igru) i giftati nekom (a on ti uplati pare na racun). Premda to ide na povjerenje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
5 godina
Chaky kaže...
Nisam znao, da se to moze.
Znam, da mozes nesto kupiti (npr igru) i giftati nekom (a on ti uplati pare na racun). Premda to ide na povjerenje.

Malo sam pretraživao i vidim da puno ljudi hvali bitskins stranicu.
Princip je sljedeći, ulogiraš se na tu stranicu putem svog steam računa, upišeš kod koji dobiješ putem steam aplikacije na mobitelu, potvrdiš mail za kontakt na toj stranici, za slučaj da dođe nekih problema.
Zatim staviš skin na prodaju i kad ti netko kupi skin taj virtualni novac ti sjedne na bitskins balans, imaš više opcija isplate, al' ja sam se odlučio za paypal.

2% od ukupne isplate ide paypalu, a mislim 5 do 7% bitskinsu.
Čitao sam na redditu da neke druge stranice uzimaju i 20-25% provizije, što mi je abnormalno puno za običnu transakciju, s obzirom na to da imam jedan vrlo vrijedan skin, al' okej, to je njihova usluga.

10 godina
playjob kaže...

Malo sam pretraživao i vidim da puno ljudi hvali bitskins stranicu.
Princip je sljedeći, ulogiraš se na tu stranicu putem svog steam računa, upišeš kod koji dobiješ putem steam aplikacije na mobitelu, potvrdiš mail za kontakt na toj stranici, za slučaj da dođe nekih problema.
Zatim staviš skin na prodaju i kad ti netko kupi skin taj virtualni novac ti sjedne na bitskins balans, imaš više opcija isplate, al' ja sam se odlučio za paypal.

2% od ukupne isplate ide paypalu, a mislim 5 do 7% bitskinsu.
Čitao sam na redditu da neke druge stranice uzimaju i 20-25% provizije, što mi je abnormalno puno za običnu transakciju, s obzirom na to da imam jedan vrlo vrijedan skin, al' okej, to je njihova usluga.

Sljedeci post netko mi "haknio" steam. Promjeni sifru dok jos nije kasno. Nikad i nigdje nemoj to vise napravit.

Moze proci sve u redu. Stranica djeluje ok, ali nikad ne znas kad ce preci na onu drugu stranu....

5 godina
Misliš da nisam porazmislio o tome već?
Čim ovo prodam, sve ću to uredit.
9 godina

e jesi paranoican, moze mu se desit da ga neko "hakne" samo ako ode na phishing stranicu, a ako ode direkt na bitskins.com nema problema, nemoj pricat gluposti ako se ne razumijes. prodao sam dosta stvari i nikad problema.

4 godine

Jel ima još kakav način za isplatit si to sa steam walleta. Nekih 16-tak eura mi već dugo tamo stoji bezveze pa ono?

0 0 hvala 0
4 godine

Zna li netko otprilike kad bude ovaj proljetni popust na steamu?

Ili to bude samo nakon sto ja kupim igre po punoj cijeni? 

0 0 hvala 0
6 godina
Prte kaže...

Moj covjek haha, to mi se vec desilo sa 3 igre, budu 25-30€ i ono paf sljedeci dan 15€ 

7 godina
Prte kaže...

Zna li netko otprilike kad bude ovaj proljetni popust na steamu?

https://www.whenisthenextsteamsale.com/

7 godina

Pozdrav. Pomorac sam, imam iznimno ograničen pristup internetu. Spor je, skup i nepouzdan. Zato Steamzadnjih par mjeseci koristim u offline modu bez ikakvih problema, do prekjučer. Do sada kad bih se spajao bi mi standardno došla poruka da nema inteneta i ponudilo bi mi spojiti se u offline modu, što je uvijek radilo. Sada mi uopće više ne nudi opciju za offline, već samo traži da se spojim na net i reconnectam. Ali čak i kad se spojim na brodski internet i pokušam opet, dolazi mi ista poruka. Što napraviti?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 mjeseci
rocker55555 kaže...

Moze li tko pokrenuti update ili download neke igre da provjeri jel nesto nije u redu sa serverima ili kod mene nesto nevalja.

Download mi pocne, ide maksimalnom brzinom i samo padne na 0B/s i ne mice se(probao sam mijenjati lokacije servera).

imam isti problem...tražim bilo kaskvo rješenje

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice