Steam Trading Cards

poruka: 23
|
čitano: 11.002
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Steam Trading Cards

Nakon što sam ih žešće popljuvao kad su se pojavile, Steam Trading Cards su me "uzele" kad sam malo bolje proučio koncept.

 

Ukratko, radi se o komponenti Valveovog Steama u kojoj sakupljanjem kartica radimo bedževe koji beskorisno stoje na profilu i daju nam XP. :) Glupavo, da, ali zabavno kad se ufuraš. Određeni broj kartica može se dobiti kroz igru, a za ostatak se treba okrenuti razmjeni ili kupovini na marketu. Najbolje od svega je da ne treba plaćati pravim novcem, ako to ne želite, već se može kompenzirati lovom koju zaradite prodajom kartica koje vam ne trebaju, ako ih nemate s kime razmijeniti, pozadina, emoticona i sličnih stvari.

 

Više informacija možete naći ovdje, zanimljivo iskustvo novinara Destructoida ovdje, a ako ima ekipe koja trejda bilo bi kul da se ovdje okupi pa da jedni drugima pomognemo u skupljanju bedževa koji život znače. 

 

P.S. Ova je tema samo za trejdanje karticama, ako ste zalutali tražeći trejd za igre bacite oko ovdje.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Steam Trading Cards

hvala na topicu ... palo mi je na pamet nedavno da otvorim isti, i e'o preduhitrio si me! :)

 

skupljam razne kartice, više-manje od igara koje posjedujem.

uvijek mi se nađe neki komplet koji mi nije interesantan, pa bacite oko ukoliko vas zanimaju neke kartice ili kompleti ...

često trade padne, tako da su doslovno svaki 2. - 3. dan nove kartice ili komplet u invetoryu.

naravno, u obzir dolaze bilo koje kartice!

 

steam profile/invetory : http://steamcommunity.com/id/WeeYee/inventory/#753

SR3CKO
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Steam Trading Cards

Trebam jednu kartu za Superfrog HD riječ je o The Princess 3 of 5, Series 1 (Slika 1)

U zamjenu nudim jednu od ove dvije karte - Our Hero 1 of 5, Series 1 (Slika 2)

                                                             - The Prince 2 of 5, Series 1(Slika 3)

 

Ako je netko zainteresiran javite se u poruke.

Tražim Tražim
Nudim Nudim
Nudim Nudim
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam Trading Cards

ukoliko sakupljate kartice, a ponekada i kupujete iste preko steam marketa ...

site koji će svakako poslužiti : http://ehsankia.com/steam/cards/

imate mogućnost odabira od trenutno najjeftinijih setova do izračunavanja lvl-a odnosno potrebnog xp-a ...

 

naranvo ažuriranje nije svake sekunde, no nema velikih razlika i više-manje cijene su točno navedene.

 

lp.

SR3CKO
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Steam Trading Cards

Ako levelujem badge do maksimuma, da li i dalje mogu dobiti booster pack?

Life is a pretty cheezy game, but at least it has good graphics.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Trading Cards
Notorious kaže...

Ako levelujem badge do maksimuma, da li i dalje mogu dobiti booster pack?

da, moguće je dobiti i kasnije booster ... ponekada i 2 u jednom mjesecu :)

SR3CKO
11 godina
offline
Steam Trading Cards

Pozz,imam pitanja u vezi tih kartica.Ugl,npr,kupio sam CS GO i dobio sam par kartica i znam da nemogu npr sve kartice sakupiti preko igranja,ali zanima me,ako ja njih prodam npr,da li ja opcet mogu dobiti te kartice ili vise nije moguce dobiti te kartice?Sljedeca stvar,igram dosta cesto PlanetSide2 i do sada,nisam dobio niti jednu karticu od te igre.Infestation isto imam i od njih sam isto dobio kao i za igru Red Orchestar.Jos jedna stvar me zanima.Kako ja znam,koliki br kartica ISTIH imam pa da mogu trade radit?Posto ove npr kartice sto sam dobio iz CS GO,nigdje nisam vidio tipku za trade,samo za sell.Mi mozete to malo pojasniti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Trading Cards
Endymon kaže...

.. dobio sam par kartica i znam da nemogu npr sve kartice sakupiti preko igranja,ali zanima me,ako ja njih prodam npr,da li ja opcet mogu dobiti te kartice ..

Sljedeca stvar,igram dosta cesto PlanetSide2 i do sada,nisam dobio niti jednu karticu od te igre....

Kako ja znam,koliki br kartica ISTIH imam pa da mogu trade radit?...

1. Ne, nakon što dobiješ nekoliko kartica za neku igru, ostale moraš ili kupiti ili do njih doći razmjenom.

2. Moguće da planetside ne daje kartice, ne znam, ne igram to pa nisam provjeravao. Nemaju sve igre trade kartice.

3. Imaš sve kartice u inventoriju. Svaka kartica je posebno iskazana, a odmah vidiš koje su ti duple. Na žalost, u prozoru "Badge progress" mislim da nema informacije koje su ti duple, ali imaš informaciju ako ti netko od frendova ima neke kartice koje tebi fale.

 

Što se tiče trade opcije.. stvarno ne znam. Mislim da bi trebala postojati opcija trade, samo nije na mjestu gdje bi to očekivao.

Alternativno, mislim da je moguće prvo naći nekoga tko se želi mijenjati, a onda se otvori trade dijalog preko friend liste i ubaci se kartica unutra i tako si ih izmijenite.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
offline
Steam Trading Cards

Znaci,zahebo sam se,kada sam prodao sve kartice od CS GO i Red Orchestra {#}.Jer ocito da nemozes ih ponovo dobiti.A za PS2,vidim pod badges,da ima slike,koje su mi onako tamne,tako da pretpostavljam,da postoje.Ali ono...imam vec utuceno 132h igre i da jos nista nije palo...to mi cudno.Niti achivements nista

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2014 23:43 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam Trading Cards

Pozz,danas sam si kupio pet kartica za planet side i skrafto sam si badge.Posto je to moj prvi badge,zanima me sljedece.Dobio sam popust na Serious Sam 2 i iskoristio sam ga.A ako opet dobim tako neto,da li postoji mogucnost da se ja mogu trejdat sa tim popustom za neki popust za drugu igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam Trading Cards
Endymon kaže...

Pozz,danas sam si kupio pet kartica za planet side i skrafto sam si badge.Posto je to moj prvi badge,zanima me sljedece.Dobio sam popust na Serious Sam 2 i iskoristio sam ga.A ako opet dobim tako neto,da li postoji mogucnost da se ja mogu trejdat sa tim popustom za neki popust za drugu igru?

Da, možeš trade-at kupone.

 

Ja trenutno imam -75 % za Trapped Dead pa ako ga želiš javi.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Steam Trading Cards

Hvala na odg.Ovaj steam se stvarno isplati imati.Svaka cast

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam Trading Cards

E ljudi.Kupio sam prije par mjeseci Red Orchestra 2 igru i kada sam je igrao,imao sam ona polja pod badges.Znaci za kartice.Ali sada kada odem pod Badges,te igre mi nema niti DOTA 2.Znaci nema mi tih polja za kartice.Zna mozda netko u cemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Trading Cards

moguće da nemaš trenutno niti jednu karticu u invetory od red orchestra i dota?

onda ti ne prikaže trenutno stanje badgea...

SR3CKO
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 11:53 (SR3CKO).
11 godina
neaktivan
offline
Steam Trading Cards

na pari sam malo više od 2 god. od toga intenzivno ga koristim tek god. dana (uskoro, za par dana) 17 sam lvl i redovno se logiram svaki dan ali u ovih god. dana očekivao sam bar jednom da dobijem boost karte ako ćemo se voditi po onom da 10 lvl je 10% šanse za dobit boost, 20% -//-, 110% daje tolko šanse itd.   ...malo sam čitao po netu i ovi koji imaju bar jednu godinu su bar jednom dobili a neki i po par puta iako čak nisu došli ni do lvl 10...ima i onih koji su par godina na pari a tek su na 5 lvl sa par igri i dobili su svoje karte pa mi to sve malo čudno...

naletio sam i na one koji dobiju po par puta mjesečno boost ili foil kartu (bar tako tvrde u svojim raspravama) a nisu baš neki lvl ...neznam jel koriste neki možda neke spačke il je to sve random i puka sreća {#}

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Steam Trading Cards

Ima ko za trade-at ETS 2 kartice?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Steam Trading Cards

Imam popust od 90% na igru KnightShift,bonus mi traje do 3.travnja:12.17 min...

Trade bi napravio sa igrom:Dragon Age Origins ili dajte mi neke ponude...

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Steam Trading Cards

ne moraš svaku temu zaspamati sa tim kuponom. uostalom kakve veze ima taj kupon sa karticama? osim da si ga dobio craftanjem.

isto tako, sretno ako nekome uspiješ uvaliti taj kupon, a on tebi cijelu igru (bez obzira gift ili key). tu ponudu će ti rijetki (ili nitko) uzeti u obzir.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam Trading Cards

imam nekoliko boostera i kartica...

možda ne'ko želi trade ili možda poklon?

da ne nabrajam, pogledajte u invetory:

http://steamcommunity.com/id/WeeYee

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.3.2014 13:42 (SR3CKO).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam Trading Cards
SR3CKO kaže...

imam nekoliko boostera i kartica...

možda ne'ko želi trade ili možda poklon?

da ne nabrajam, pogledajte u invetory:

http://steamcommunity.com/id/WeeYee

Prihvati me na Steamu.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
10 godina
neaktivan
offline
Steam Trading Cards

imam 12 tf2 cardova (keyova za njih ) mijenjam ih za DayZ ili bilo sta slicno

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Steam Trading Cards

imam kartice za : knights of pen and paper, really big sky, spacechem , questrun, dino dday, racer 8, canyon capers, gun monkeys, mechanic escape, nosferatu, pixel puzzles japan, race the sun, the culling of the cows, dead bits... i josh neke   mjenjam za cs go , garry's mod karte.   http://steamcommunity.com/id/klija2

RAMPAGE
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 15:39 (Toni RAZOR).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice