Cod4 server uredivanje

poruka: 22
|
čitano: 13.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

Znaci narucili smo ja i moj frend server stavili smo Promod211 ali kada zelimo preko rcona uredivat nesto uredimo lai se to ne sejva vec smo probali sve kumbe sajve ali kada dode nova mapa sve po starome to pocinje zivcirat pa mislim da mi neko ovdje moze pomoc Unaprijed Hvala{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cod4 server uredivanje
Neide to prek rcona...ja znam kak ide..ak os javi se na pp
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

dal ijos neko nesto znaa pliss

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

uredi serveru server cfgu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
croatia boss kaže...

Znaci narucili smo ja i moj frend server stavili smo Promod211 ali kada zelimo preko rcona uredivat nesto uredimo lai se to ne sejva vec smo probali sve kumbe sajve ali kada dode nova mapa sve po starome to pocinje zivcirat pa mislim da mi neko ovdje moze pomoc Unaprijed Hvala{#}

pa ja mislim da imas ko naruci server,kao neki svoj panel gdje si namjestavas postavke na serveru,pitaj na mailu od toga di si kupio,ili mozda samo mu kazes postavke koje oces pa ti on sam mozd namjesti

http://img638.imageshack.us/img638/4313/f781194f739882195204c6e.png
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

ma ne dobijo je moj frend to m i smo kupilik od hrvatski hosting ali on nezna to uredit

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
croatia boss kaže...

ma ne dobijo je moj frend to m i smo kupilik od hrvatski hosting ali on nezna to uredit

pa posalji im mail

http://img638.imageshack.us/img638/4313/f781194f739882195204c6e.png
12 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

da li se moze staviti killcam na promod server akko da kako? molim vas hitno mi treba Hvala!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod4 server uredivanje

Ako si narucio server onda moras imat i gpanel na kojem sve namjestas kako zelis.A ako imas FTP podatke od servera onda moras sredit server.cfg. @TimeR mozes stavit preko CoD Rcon Tool ili udjes na server otvoris konzolu upises u nju /rcon login "tu stavis password od rcona" i onda /rcon scr_game_allowkillcam 1

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
ray_OGF kaže...

Ako si narucio server onda moras imat i gpanel na kojem sve namjestas kako zelis.A ako imas FTP podatke od servera onda moras sredit server.cfg. @TimeR mozes stavit preko CoD Rcon Tool ili udjes na server otvoris konzolu upises u nju /rcon login "tu stavis password od rcona" i onda /rcon scr_game_allowkillcam 1

NERADI na PRoMOdu Ali opet hvala..

12 godina
neaktivan
offline
Cod4 server uredivanje

Ja sam za svoj clan kupio War server. Sada me zanjima kako da stavim promodlive?

I da je na poćetku svake mape RUp itd?

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
77ari kaže...

Ja sam za svoj clan kupio War server. Sada me zanjima kako da stavim promodlive?

I da je na poćetku svake mape RUp itd?

Promod se stavi na game panelu.

 

Kad stavis promod, upises /rcon promod_mode match_mr12 Za rup mod (moze i mr10)

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
mate960 kaže...
77ari kaže...

Ja sam za svoj clan kupio War server. Sada me zanjima kako da stavim promodlive?

I da je na poćetku svake mape RUp itd?

Promod se stavi na game panelu.

 

Kad stavis promod, upises /rcon promod_mode match_mr12 Za rup mod (moze i mr10)

Ok hvala.{#}

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
77ari kaže...

Ok hvala.{#}

Gumb za zahvaliti ;)

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje

Na Game Panelu sam stavio promod resertirao server. I onda sam stisnuo da se server upali. I sada je negdje zablokiralo, dali je normalno da na prvom paljenju to tugo traje?

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
77ari kaže...

Na Game Panelu sam stavio promod resertirao server. I onda sam stisnuo da se server upali. I sada je negdje zablokiralo, dali je normalno da na prvom paljenju to tugo traje?

Krivo si stavia nesto.

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje

Server je tvrdoglav. Neće staviti promodlive 211 mr12  odem na server prvo napišem rcon_password ********* onda rcon promod_mode match_mr12 i neradi.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
77ari kaže...

Server je tvrdoglav. Neće staviti promodlive 211 mr12  odem na server prvo napišem rcon_password ********* onda rcon promod_mode match_mr12 i neradi.

Jel stavljen promod?

Ofc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje

Da... imaš link za rcon komande u igri? za mjenjanje mapa kickanje itd?

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje

Imam problem s pingovima. 1 mj imam server i sada su mi pingovi svi 999... kako da popravim to?

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje
77ari kaže...

Imam problem s pingovima. 1 mj imam server i sada su mi pingovi svi 999... kako da popravim to?

to ti je ping bug.samo ce se vratiti na normalu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 server uredivanje

Može li se to promjeniti kada na game panelu od Hrvatskog hostinga resertiram server?... poblem mi je što mi neda da se konektiram na game pannel.

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice