Cookie Clicker

poruka: 138
|
čitano: 57.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
cod4gamer kaže...
Haker_x kaže...

I meni je Mozilla restartovala sve na 0, samo vrijeme igranja ostalo isto i morao sam ispocetka, a do sada bi osvojio sve achievmente i kupio sve upgradeove...

Napredujem opet, evo sta sam napravio za 3-4 dana

svaka cast...nekako izgubis volju za igrom kad ti se sve resetira

Ne zaboravi na heavenly chips. Kada restartaš igru ostaju ti svi achievmenti i dobiješ određeni broj heavenly chips(1 za svakih 1,000,000,000,000 ukupno napravljenih keksi) koji povećavaju CpS multiplier. Ja ih sada imam 4575, i za samo 23 sata igre sam već na 330,000,000,000 CpS sa 102/118 upgradea i preko 1000 građevina

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 12:00 (power_user).
13 godina
offline
Cookie Clicker

Evo nakon par dana igranja i nakon 4-5 resetiranja...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...

Ne zaboravi na heavenly chips. Kada restartaš igru ostaju ti svi achievmenti i dobiješ određeni broj heavenly chips(1 za svakih 1,000,000,000,000 ukupno napravljenih keksi) koji povećavaju CpS multiplier. Ja ih sada imam 4575, i za samo 23 sata igre sam već na 330,000,000,000 CpS sa 102/118 upgradea i preko 1000 građevina

nisam te skroz skuzio...a jel znas zasto sam morao sve ispocetka raditi ako sam uredno sejva igricu i spremio sam onaj kod na komp i poslije sam ga importa

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
offline
Cookie Clicker

dali je sigurno upgrejdati one mind? i dali je isplativo?

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...

Ne zaboravi na heavenly chips. Kada restartaš igru ostaju ti svi achievmenti i dobiješ određeni broj heavenly chips(1 za svakih 1,000,000,000,000 ukupno napravljenih keksi) koji povećavaju CpS multiplier. Ja ih sada imam 4575, i za samo 23 sata igre sam već na 330,000,000,000 CpS sa 102/118 upgradea i preko 1000 građevina

Ja sam restartovao skroz totalno, da mi vrijeme igranja ide od 0, evo sad izracunao ovamo, 28 bi dobio heavenly chips-a kada bi sada restartovao, ali necu dok ne kupim 100 Antimatter-a

win4crazzy kaže...

dali je sigurno upgrejdati one mind? i dali je isplativo?

Isplativo definitivno nije, +1 base kolacic po sekundi na svakih 50 bakica, kako sam ja to skontao bakica dobije +1 kolacic po sekundi bez ovih duplih i ostalih upgrade-a, znaci za 200 bakica ces dobiti +4 colacica po sekundi za svaku baku + upgrade-i i na kraju ne dobijes nista s tim, samo bezveze dadnes 160 milijardi kolacica

cod4gamer kaže...

svaka cast...nekako izgubis volju za igrom kad ti se sve resetira

Nije bas, necu odustati dok sve achievmente ne osvojim i ne pokupujem sve upgradee :D

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 15:10 (Haker_x).
11 godina
offline
Cookie Clicker

Odlicna stvar za ubit dosadu dok cekam da MatchMake odradi svoje

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
Haker_x kaže...
win4crazzy kaže...

dali je sigurno upgrejdati one mind? i dali je isplativo?

Isplativo definitivno nije, +1 base kolacic po sekundi na svakih 50 bakica, kako sam ja to skontao bakica dobije +1 kolacic po sekundi bez ovih duplih i ostalih upgrade-a, znaci za 200 bakica ces dobiti +4 colacica po sekundi za svaku baku + upgrade-i i na kraju ne dobijes nista s tim, samo bezveze dadnes 160 milijardi kolacica

Zavisi, ja sam upravo upgradeao u novoj igri i dobio sam 7 milijardi veći CpS(ali ja imam 43000% multiplier). Ako igraš prvi put i nije tako isplativo, samo bez toga ne možeš otključati sve upgrade

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...
Haker_x kaže...

Isplativo definitivno nije, +1 base kolacic po sekundi na svakih 50 bakica, kako sam ja to skontao bakica dobije +1 kolacic po sekundi bez ovih duplih i ostalih upgrade-a, znaci za 200 bakica ces dobiti +4 colacica po sekundi za svaku baku + upgrade-i i na kraju ne dobijes nista s tim, samo bezveze dadnes 160 milijardi kolacica

Zavisi, ja sam upravo upgradeao u novoj igri i dobio sam 7 milijardi veći CpS(ali ja imam 43000% multiplier). Ako igraš prvi put i nije tako isplativo, samo bez toga ne možeš otključati sve upgrade

Ja znam da cu to zadnje upgrade-at, kada ovo sve ostalo upgrade-am :D

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 20:03 (Haker_x).
12 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Eto ja tek krenuo:) pred 20 minuta, imate kakve preporuke? tips&tricks? :D

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cookie Clicker
Volvox kaže...

Eto ja tek krenuo:) pred 20 minuta, imate kakve preporuke? tips&tricks? :D

iskopčaj mozak i ožeži {#}

13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Navukli ste i mene mamicu vam...

 

 

Golden Cookie :D Golden Cookie :D
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cookie Clicker

Evo što sam ja danas poslijepodne uspio napraviti

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 18:45 (mind_challenge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

A evo koliko znače heavenly chips. Sada restartam igru svakih sat vremena, a na isto se vratim za minutu. U ovoj igri prvi Cursor mi je dao 5000000 CpS {#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

Ja mogu dobiti 63 heavenly chips-a ako restartujem, to je poprilicno malo

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cookie Clicker
Haker_x kaže...

Ja mogu dobiti 63 heavenly chips-a ako restartujem, to je poprilicno malo

A gdje vidiš to, koliko ih možeš dobiti?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
mind_challenge kaže...
Haker_x kaže...

Ja mogu dobiti 63 heavenly chips-a ako restartujem, to je poprilicno malo

A gdje vidiš to, koliko ih možeš dobiti?

Ovdje imas kalkulator:

http://cookieclicker.wikia.com/wiki/Heavenly_Chips

14 godina
offline
Re: Cookie Clicker

Spor sam...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 19:38 (power_user).
11 godina
offline
Cookie Clicker

moze li se igra sinkronizirati sa android mobitelom da u pokretu sakupljam kolacice

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

Restartovao prije 18h, za 2,078,426,200,525,204 napravljenih kolacica dobio 63 heavenly chips-a, za 18h se izgradio kao prije za 48h

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cookie Clicker
kako dobijete te heavenly ćipseve?
Ja jos ni jedan nisam imao.
Be Water My Friend
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
bruslii kaže...
kako dobijete te heavenly ćipseve?
Ja jos ni jedan nisam imao.

Moraš restartati igru i krenuti od početka(ostanu ti samo achievmenti). Tu ti je kalkulator koliko ćeš ih dobiti

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 20:27 (power_user).
13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

prije par dana sjecam se kako sam se radovao kad sam pravio 60 000 kolacica u sekundi a sad radim 730 miliona kolacica po sekundi :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 20:32 (cod4gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
cod4gamer kaže...

prije par dana sjecam se kako sam se radovao kad sam pravio 60 000 kolacica u sekundi a sad radim 730 miliona kolacica po sekundi :D

Savki put je tako, još u classic verziji sam bio oduševljen sa 10000, a kada sam došao do milijuna mislio sam kako mi nitko nije ni blizu, a ide sve brže i brže. Kad dođeš na 100 milijardi, za sat vremena si na trilijunu, a onda brzo i više

 

BTW, ako netko ne zna, OVO je classic/alpha verzija, trenutna igra je krenula tek krajem 8. mjeseca

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2013 20:39 (power_user).
12 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Evo nakon 2 dana igre :D

Cilj mi je Cursor, Grandma i Farm dovuć do 150.

Factory, Mine, Alchemy lab i Shipment do 120.

Portal, Time Machine i ovo zadnje do 100.

I onda sve upgradeove pokupovat koje mogu i onda pustit 10-tak dana nek se vrti i onda restart :)

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...
cod4gamer kaže...

prije par dana sjecam se kako sam se radovao kad sam pravio 60 000 kolacica u sekundi a sad radim 730 miliona kolacica po sekundi :D

Savki put je tako, još u classic verziji sam bio oduševljen sa 10000, a kada sam došao do milijuna mislio sam kako mi nitko nije ni blizu, a ide sve brže i brže. Kad dođeš na 100 milijardi, za sat vremena si na trilijunu, a onda brzo i više

 

BTW, ako netko ne zna, OVO je classic/alpha verzija, trenutna igra je krenula tek krajem 8. mjeseca

ja sam jos malo na 1 bilijunu...da me nije shebao onaj save tko zna di bi bio.inace skuzio sam to za save zasto mi ne valja pa ako jos tko ima problema nek mi se javi :)

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
Volvox kaže...

Evo nakon 2 dana igre :D

Cilj mi je Cursor, Grandma i Farm dovuć do 150.

Factory, Mine, Alchemy lab i Shipment do 120.

Portal, Time Machine i ovo zadnje do 100.

I onda sve upgradeove pokupovat koje mogu i onda pustit 10-tak dana nek se vrti i onda restart :)

Stavi 240 Cursora, ostalo po 100, tako ćeš najjeftinije dobiti sve upgrade. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...

Stavi 240 Cursora, ostalo po 100, tako ćeš najjeftinije dobiti sve upgrade. 

E onda mi je najbolje da prodam ovoga sto imam preko 100 da bude 100 okruglo :D

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
15 godina
offline
Cookie Clicker

I mene ste navukli {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cookie Clicker

Što mislite, kad je najbolje napraviti prvi soft reset?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
rooswelt1991 kaže...

Što mislite, kad je najbolje napraviti prvi soft reset?

Kad skupiš dovoljno za bar 15ak heavenly chipsa, a i više ako ti se da čekati. Sve manje nećeš ni osjetiti jer ćeš dok skupiš toliku količinu keksa imati sve upgrade i veliki CpS.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2013 18:03 (power_user).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice