Cookie Clicker

poruka: 138
|
čitano: 57.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cookie Clicker

Ajmo ajmo, znam da igrate :)

 

Navukao se cijeli interent...

 

http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/ - online verzija

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.italkingville.cookieclicker&hl=en - android verzija

 

Evo screenshota moje proizvodnje. Sljedece sto zelim pokusati je onaj achivment da bez jednoga klika misem dodemo do milijun kolacica :)

 

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 10:32 (goodye).
Moj PC  
11 1 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

Prezarazno je.

 

Prvi put vidim Deus Ex u humoru napiše da je zarazno, kliknem i budem nekih 5 minuta i kažem koja glupost, sat vremena nakon toga proizvodim 1000 kolačića u sekundi.Nevinašce

 

Igra me nadahnila da naučim imena velikih brojeva.

Evo statistike i trenutnog stanja. {#}

Swedish latin super funk.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

Evo i moj rezultat za sada, bio bi dosta bolji da prvih 15h igranja nisam kupovao samo upgrade-e, za ovo dole sam mislio da su klase dok nisam slucajno kliknuo i vidio da se i ono kupuje :D

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 9:35 (Haker_x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Ova igra me podsjetila kad bi prije ostavljao COD 2 upaljen preko noci da mi se pune sati na XFireu, sad mi se preko noci rade cookiesi {#}

What is dead may never die
 
1 12 hvala 0
15 godina
offline
Cookie Clicker

Ma daaaaaj, pa ovo je prebolesno. Definitivno ću prije reda sahranit štakora :D

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Cookie Clicker

A pazi ovo Time machine -"Bring cookies from the past, before they even eaten." hahahah niđe veze :D

 

It's not how good you are, it's how good you want to be.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Cookie Clicker

Tko bi rekao da takva jednostavna igra može izazvati toliku ovisnost. {#}

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

U mene se nesto prije 4h zafrkalo, Mozilla me zafrkala, izasao iz Mozille da igram igrica i nakon 20 minuta udjem, sve mi nulirano, odlogovalo me sa svih stranica gdje sam bio logovan, i morao ispocetka, aaah, ali opet napredujem, za 4h sam dostigao preko 2,5 miliona kolacica u sekundi

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
Haker_x kaže...

U mene se nesto prije 4h zafrkalo, Mozilla me zafrkala, izasao iz Mozille da igram igrica i nakon 20 minuta udjem, sve mi nulirano, odlogovalo me sa svih stranica gdje sam bio logovan, i morao ispocetka, aaah, ali opet napredujem, za 4h sam dostigao preko 2,5 miliona kolacica u sekundi

Imaš opciju export save.

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Jaooo, ne mogu vjerovati da ovako nešto može biti zarazno :D.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
sirka666 kaže...

Imaš opciju export save.

Znam za to, uradio sam ja export ali ispocetka, nakon par sati igranja, sve poslije sto sam igrao nije ostalo u save-u, i onda mi je bolje da krenem ispocetka...

Nisam ja mogao predvidjeti da ce mi Mozilla ovo uraditi...

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
15 godina
offline
Cookie Clicker

Jesu li se kome još pojavili u pozadini ove babe ili što već?

Pogledajte sliku.

Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 15:12 (amater_2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
amater_2 kaže...

Jesu li se kome još pojavili u pozadini ove babe ili što već?

Pogledajte sliku.

To ti je Grandmapocalypse, nema nekog utjecaja na igru, barem koliko sam uspio na brzinu vidjeti.

Aktivira se zbog ovog upgradea.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Cookie Clicker

I ja sam bas dosao to tog upgradea, a kako sam vidio, neisplativ je za tu cijenu...

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Kako bi trebalo funkcionirati saveanje kad gasim browser. Nije mi jasno, kad završi, stisnem export save, spremim onaj kod, i kad ponovno idem stisnem na import save te pasteam kod, ali mi ne vrati nego mogu jedino ispočetka. Što radim krivo?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cookie Clicker
sirka666 kaže...
amater_2 kaže...

Jesu li se kome još pojavili u pozadini ove babe ili što već?

Pogledajte sliku.

To ti je Grandmapocalypse, nema nekog utjecaja na igru, barem koliko sam uspio na brzinu vidjeti.

Aktivira se zbog ovog upgradea.

Da, to sam aktivira.

 

 

Battlelog: MUDO_HR
14 godina
offline
Cookie Clicker

n00bovi

 

Počeo sam igrati pred 28 dana, ali zadnjih 10ak se samo stalno vrti u pozadini, tako da se ne mičem daleko s ovoga.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 16:17 (power_user).
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Cookie Clicker

igra pokazuje koliko smo mi zapravo pohlepni i da nam nikad nije dosta, tj da se ne mozemo zasitit- uvijek zelimo vise ma koliko god imali

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Cookie Clicker

Ja igram na mobitelu, sad jos treba skuzit kako da ostane svijetlo cijelo vrijeme jer mi se ugasi i stopira se :)

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cookie Clicker

Što je s android verzijom, kad stisnem na link piše mi Not- Found?

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

prezabavzna igra. Jednostavna, a zarazna. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
power_user kaže...

n00bovi

 

Počeo sam igrati pred 28 dana, ali zadnjih 10ak se samo stalno vrti u pozadini, tako da se ne mičem daleko s ovoga.

Ja cu u roku 10 dana napraviti vise nego sto si ti u 18 :D

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
14 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Ja igram već nekih 36 dana, s time da mi je PC bio ugašen bar 10-15 dana u međuvremenu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

Navuko sam se na ovu glupost ko epilepticar na hebeni heroin ... stvarno covjek se obogati na "gluposti" fakticki ..onome koga zanima kraj ili zeli biti na kraju.. ima export save jedan tip stavio ima sve po 250 komada tako nesto ali necu stavljat jer ce bit ovdje sabana koji su ko djecurlije pa cu bit kriv za to... ugl evo slike od mene 

 

EDIT: fulao sam sliku evo di sam ja sad tek :S 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 12:56 (Damir1908).
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Cookie Clicker

Nije nimalo jednostavno "zakucati" ovu igricu

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cookie Clicker

ljudi pomagajte sinoc sam proizvodio oko 60 milijuna kolacica u sekundi i sve uredno sejvao a sad kad sam isao na import save sve mi se ponistilo (skoro) i proizvodim 9000 kolacica u sekundi....znate li kako da to popravim jer sam se jucer cijeli dan mucio da dodjem do 60 miliona kolacica

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
cookieclicker

Ja sam igru pokrenuo u Chromu, nemam nikakvih problema sa sejvanjem, uključim komp, Chrome, i proizvodnja samo teče dalje od posljednjeg auto-save-a u igrici.   U Operi, igricu niti ne mogu pokrenut ...

grga
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 10:10 (grgaRi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: cookieclicker
grgaRi kaže...

Ja sam igru pokrenuo u Chromu, nemam nikakvih problema sa sejvanjem, uključim komp, Chrome, i proizvodnja samo teče dalje od posljednjeg auto-save-a u igrici.   U Operi, igrici niti ne mogu pokrenut ...

sad bi naradje razbio kompjuter od zivaca...a nista morat cu je igrat u mozilli firefox

edit:ista stvar i u mozilli

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 10:09 (cod4gamer).
14 godina
offline
Re: Cookie Clicker
cod4gamer kaže...

ljudi pomagajte sinoc sam proizvodio oko 60 milijuna kolacica u sekundi i sve uredno sejvao a sad kad sam isao na import save sve mi se ponistilo (skoro) i proizvodim 9000 kolacica u sekundi....znate li kako da to popravim jer sam se jucer cijeli dan mucio da dodjem do 60 miliona kolacica

I meni je Mozilla restartovala sve na 0, samo vrijeme igranja ostalo isto i morao sam ispocetka, a do sada bi osvojio sve achievmente i kupio sve upgradeove...

Napredujem opet, evo sta sam napravio za 3-4 dana

http://www.speedtest.net/result/2906188858.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cookie Clicker
Haker_x kaže...

I meni je Mozilla restartovala sve na 0, samo vrijeme igranja ostalo isto i morao sam ispocetka, a do sada bi osvojio sve achievmente i kupio sve upgradeove...

Napredujem opet, evo sta sam napravio za 3-4 dana

svaka cast...nekako izgubis volju za igrom kad ti se sve resetira

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice