Izmišljanje igara

poruka: 7
|
čitano: 2.052
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Izmišljanje igara

Zanima me kakve bi bi igre napravili da ste developer ili da netko radi za vas.

Recimo moja ideja je igrica gdje se na razne načine može eskortirati predsjednika.

Npr. postaviti snajpere na jednu zgradu dvije limuzine u jednu sjedne predsjednik pa uđu u garažu...

Nešto takvo ugl.

Sada mene zanimaju vaše ideje i možete odgovarati jedni drugima ako postoji slična igra.

 

 

PS: Oprostite na pravopisnim greškama {#}

Quieter you are, more you will be able to hear!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izmišljanje igara

Htio bi da se napravi nešto tipa Risen, ali puno bolje.
Znači pusti otok i polako istraživanje, skupljanje resursa, preživljavanje itd. To bi mi bilo extra zanimljivo..

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izmišljanje igara
dv14 kaže...

Htio bi da se napravi nešto tipa Risen, ali puno bolje.
Znači pusti otok i polako istraživanje, skupljanje resursa, preživljavanje itd. To bi mi bilo extra zanimljivo..

Eto to bi bilo super.

Ma imo sam ja prije više ideja ali nemam skill da to napravim :(

Quieter you are, more you will be able to hear!
14 godina
offline
Izmišljanje igara

Ma to sa pustim otokom, preživljavanjem itd. a'la Risen je pase, imam bolju ideju:

 

"Budiš se u iznajmljenom stančiću od 20ak kvadrata, pokraj tebe trudna djevojka. U frižideru nema nikakve hrane, od resursa imaš samo nešto odjeće. Vode, srećom, ima... kreni!"

ili

"Dobio si rješenje o ovrsi nad nekretninom u kojoj živiš, ostao si bez posla, a upravo ti isključuju struju i internet... kreni!"

ili

"Počinje školska godina, treba kupiti knjige za troje kikača, a upravo si upao u nedozvoljeni minus na tekućem... kreni!"

 

Ima toliko atraktivnih ideja za survival tematiku, samo se treba osvrnuti oko sebe.

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izmišljanje igara
Punti kaže...

Ma to sa pustim otokom, preživljavanjem itd. a'la Risen je pase, imam bolju ideju:

 

"Budiš se u iznajmljenom stančiću od 20ak kvadrata, pokraj tebe trudna djevojka. U frižideru nema nikakve hrane, od resursa imaš samo nešto odjeće. Vode, srećom, ima... kreni!"

ili

"Dobio si rješenje o ovrsi nad nekretninom u kojoj živiš, ostao si bez posla, a upravo ti isključuju struju i internet... kreni!"

ili

"Počinje školska godina, treba kupiti knjige za troje kikača, a upravo si upao u nedozvoljeni minus na tekućem... kreni!"

 

Ima toliko atraktivnih ideja za survival tematiku, samo se treba osvrnuti oko sebe.

Ovo nije survival nego survival HOROR

Quieter you are, more you will be able to hear!
11 godina
neaktivan
offline
Izmišljanje igara

Ja imam ideju za reality show ... 10-ak debelih butri stavis na ciovo, jabuku, svetac, whatever i das im konzerve s hranom, ali bas debel lim da nema sanse razbiti

i onda svaki dan borba za jednokratni otvarac za konzerve ...

*dobitnik i7-4790K!
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izmišljanje igara
Bastardo kaže...

Ja imam ideju za reality show ... 10-ak debelih butri stavis na ciovo, jabuku, svetac, whatever i das im konzerve s hranom, ali bas debel lim da nema sanse razbiti

i onda svaki dan borba za jednokratni otvarac za konzerve ...

Hunger Games: Catching Diabetes

Quieter you are, more you will be able to hear!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice