Jel ko probao OnLive na PC-u

poruka: 20
|
čitano: 4.658
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u

Evo ja baš malo igrao Mafia 2, na laptopu s integriranom intel grafičkom :) , i čini se upotrebljivo - evo mog osvrta: http://bswireless.hr/lifestyle/2971-onlive-budunost-igranja

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Cile kaže...

Evo ja baš malo igrao Mafia 2, na laptopu s integriranom intel grafičkom :) , i čini se upotrebljivo - evo mog osvrta: http://bswireless.hr/lifestyle/2971-onlive-budunost-igranja

Kakva je grafika?sumnjam da je bolja nego da igras na kompu?ima kakav lagg?kakav je odaziv?

Jahao sam pješice.
13 godina
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u

cini mi se zanimljivo, samo problem je sto je su igre skupe prosjek 150 kn, ali isplati se probat.

 

A oni kojima komp podrzava sve novije igre to im ni netreba, dzaba bacat pare

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
S obzirom da sam to probao na laptopu na kojem te igre ne mogu igrati jer je onboard intel grafička - grafika je bolja :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Pa igre nisu skuplje nego su kod nas u Algoritmu :) Ali razumijem da kod nas ne može tako nešto uspjeti jer je prelagano skinuti torrent - ni sam ne bi kupio kad mogu besplatno. Ali ako imaš komp koji ne može takvu igru pokrenuti a baš ju želiš igrati mislim da je jeftinije nego nadograditi ili kupiti novi komp :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Lag se primjeti ali sam se iznenadio kako je mali jer pretopstavljam da još nemaju servere u Hrvatskoj - ali ako bude popularno kod nas (što sumnjam, sve dok se torrenti mogu skidati) - i serveri će doći bliže tako da vjerujem da laga praktički neće biti.
15 godina
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u
Ovo treba probat.veceras cu instalirat ako je moguce i vidit jel sve ide.jel vec netko probao?
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

Postoji PC verzija OnLivea.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
online
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Cile kaže...

Evo ja baš malo igrao Mafia 2, na laptopu s integriranom intel grafičkom :)

 

"Naravno, bitno je da je internet veza brza i da ima mali ping što dosta ovisi i o fizičkoj udaljenosti OnLive servera ali eto ja sam probao preko 4Mb MAXadsl-a i radi."

 

Moš misliti 

 

EDIT: Vidi, maknuli su ograničenje za letenciju... idem vidjeti kakvo je iskustvo na 14MB linku...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 13:28 (Elles D.).
16 godina
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u

Ja sam imao prilike probati.

Igrao sam trial Borderlandsa i Assassin's Creeda 2.

 

Ovako stoje stvari. Imam T-Com 10 Mbit i iskreno ne mogu reći da je igraće iskustvo ugodno. Sam meni je vrlo dobro izveden i odlično reagira ali u igri je to nešto sasvim drugo. AC2 još nekako, ali Borderlands nije išao nikako.

 

Problem je još uvijek što ne postoje serveri smješteni u Europu, pa je to glavni faktor u ovoj priči. Uvjeren sam da će sa serverima u UK ili Njemačkoj stanje biti odlično i ovo će biti sasvim dobra platforma.

 

Veliki sam fan ovog servisa, još od kada je prvi put najavljen, a siguran sam da ću biti među prvim vlasnicima mikro konzole čim stigne.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u

Pa 4Mb je malo jer je ovaj na Engadgetu testirao na 18Mbps :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

U pravu si ali, srećom, koliko vidim po ovoj slici mogu se priključiti miš i tipkovnica (volan se nigdje ne spominje):

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Cile kaže...
Ad4pt3r kaže...

Daj nemoj pisati toliko postova za redom. Zanima me jel se na tu konzolu mogu priključiti tipkovnica i miš i ostala periferija, jer igrati na gamepadu na PC-u neke naslove je jednostavno nezamislivo.

U pravu si ali, srećom, koliko vidim po ovoj slici mogu se priključiti miš i tipkovnica (volan se nigdje ne spominje):

 

Ali, kako je već netko primjetio, možeš igrati i bez te konzole ako imaš računalo - što je super za nas sa laptopima i one sa starijim kompovima...

15 godina
neaktivan
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u
i u kolko se to fpsa krece?
Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u

evo ja sad probao ide dosta dobro mogu reci da imam bolju vezu na net mislim da bi letilio igra darsiders 10ak minuta i cini se ok ide dalje probavat :-)

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
Jel ko probao OnLive na PC-u

normalno da sam ja prilikom registracije napisa da sam 93 godiste te bi je on izbacija dolje navedenu sliku.jel ima pomoci kako da probam ovo cudo?

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
Idi se regat opet ovaj put stav recimo 1989 znam nije moralno al eto ;-)
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u
CroVandal kaže...
Idi se regat opet ovaj put stav recimo 1989 znam nije moralno al eto ;-)

gasenje kompa i unos 1980 je pomogao

 

 

 

EDIT:nakon registriranja i instalacije dode mi slika ispod.a nista treba cekat bolja vrimena

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2010 9:25 (Toni93).
14 godina
offline
RE: Jel ko probao OnLive na PC-u

Ovako dolje je slika kako to izgleda kod mene skuzio sam da firefox mora raditi kad se pokrene onlive da dobijete opciju continue! kod mene je tako neznam zasto al eto ugasim firefox nema continue opcije!lag se osjeti nekad vise nekad manje ali FPS je stabilan oko 30 i vise!

Poruka Poruka
My Life Is A Very Serious Game...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice