Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

poruka: 11
|
čitano: 3.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Vodeci dizajner Kinect-a Kudo Tsunoda tvrdi da skoro vise nitko ne igra Fps(pucacine iz prvog lica) na PC-u 

i da je tome najvise zasluzan serijal Halo.

 

Vise na linku .

 

 

Kak je netko napisao na N4G "Fail is strong with this one"

Dragon Slayer
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 10:11 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"
hrvatskafarkasevec kaže...

Vodeci dizajner Kinect-a Kudo Tsunoda tvrdi da skoro vise nitko ne igra Fps(pucacine iz prvog lica) na PC-u 

i da je tome najvise zasluzan serijal Halo.

 

Vise na linku .

 

 

Kak je netko napisao na N4G "Fail is strong with this one"

Hahah...dobro se nasmijah...Ko da je Halo jedini yebeni FPS koji je na tržištu. Ma daj...
HALO ( koliko sam igrao trojku ) nije ništa do jedan monotoni, overhypani FPS koji ne nosi ništa novo. Jedino po čemu je poseban je to da je približio FPS žanr na konzole.

Čudno je kako ljudi iz Valvea, Bohemie Interactiva, Dicea nisu izjavili tu izjavu, več pazi --- iz Microsofta...

FACEPALM

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
odjavljen
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

  Ovima iz microsofta.

 

Baš me briga za njihov prokleti jadni i bjedni HALO, dok je meni Valvea, Bohemia Intearactivea, id softwarea, netrebaju nam oni.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Igrao sam Halo,kulju,na Xbox-u. Meni je to dobra igra bila..Smijeh Ne znam..spram plejke 2 konačno malo dobre grafike i zvuka na ondašnjoj plazmi,bar to.

 

Dok je Quake Wars servera online,meni nije dosadno hehe...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Budući da si stavio samo link, ovo ne spada pod kategoriju "Vijesti by forumaši".

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 10:42 (Danny_HR).
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"
hrvatskafarkasevec kaže...

...tvrdi da skoro vise nitko ne igra Fps(pucacine iz prvog lica) na PC-u...

 

Kak je netko napisao na N4G "Fail is strong with this one"

Mislim da nas nisu dobro upoznali... XboxFanBoys :P

(FRIEND): Prvo računalo sam dobio kad sam imao 9 godina..promijenio sliku na desktopu i izgasio ga...sljedece jutro pao sistem i win pao [ http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1378699 ]
13 godina
neaktivan
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Ja nerazumijem kako igra kao šta je Halo 3 može dobiti preko 90 na metacriticu.... jbg, ne razumijem kako može dobit preko 70 a kamo li ovo.

 

- najbolji review za Halo 3

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Tko je napravio recenziju? Jel možda monty phyton?

14 godina
offline
RE: Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"
DžavoŠepard kaže...

Ja nerazumijem kako igra kao šta je Halo 3 može dobiti preko 90 na metacriticu.... jbg, ne razumijem kako može dobit preko 70 a kamo li ovo.

 

- najbolji review za Halo 3

 

Lol dobar review :-)

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Dobar dio vas koji se mega čudi kako određena igra može dobiti određenu ocjenu nemate pojma po kojim se sve kriterijima igra ocjenjuje. COD4 i Assassins Creed za vas su vrh vrhova i sve što nije jedno od toga dvoje ne zaslužuje iznad 70 (karikiram naravno).

 

Što se pak same teme tiče. Ne radi se o tome da se FPS igre ne igraju na PC, daleko je od toga i svi to znamo. Čovjek se vjerojatno namijerno nespretno izrazio. Međutim, radi se o tome da je broj igrača FPS na konzolama, čak i ako ubrojimo samo COD:MW2 i Halo premašio broj igrača svih FPS igara na PC-u. Jedan Halo sposoban je sam nositi kompletan xbox 360 brand što dovoljno govori o kvaliteti tog naslova (iako je meni osobno prilično neinteresantan).

 

Zato je konzolaško tržište glavni cilj sve više developera kako FPS tako i ostalih naslova.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kudo "Skoro vise nitko ne igra Fps na PC"

Dobro,ruku na srce osjećaj igrivosti je još manji kad dobiješ Halo na španjolskom kao moj frend.SmijehSmijeh Umro sam na to. Još me pita oš se đorat..ja reko,da evo..letim.

 

Inače ne bi baš volio da se ovo pretvori u konzola vs. PC raspravu,jer iskreno na konzolama sam odrastao i imao sam gotovo sve,nedostaje mi Wii njega nisam probao i Sega Genesis. Ono što mogu reći je da ocjenjivanje igara za PC i konzolu sigurno ne slijedi iste kriterije,te da će kod prvih biti oštrije sankcionirani grafika i zvuk (PC),dok će kod konzolaških inačica i to često biti oprošteno u korist igrivosti.

 

Mnogo konzolaških igara ne izgleda nikako za današnje PC pojmove pa kao da su s neke druge planete došle,spomenuo bi samo Zelda sagu sa Nintenda64. To je nešto najljepše vjerojatno ikad izašlo, po meni čak i koplje iznad Final Fantasy epa na Plejkama. Igrivost je ono gdje će konzola imati neusporedivu prednost pred PC-om ali mnogi on nas..da kažem možda bolje - vas, to ne vide,zaokupljeni shaderima,clockovima,3d markom i guru3d stranicama.

 

Kad ste se zadnji put zapitali,da li je bolje imati 25fps i uživati u igri,ili 80,i što? Biti nesretan jer susjed ima 85...

 

Tržište se dosta degradiralo,neki novi klinci,ja bi rekao..kako PC,tako i konzolitis..sve čeka ista sudbina. 3D čmarkanje..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 11:51 (thedream).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice