Posao za gamere

poruka: 174
|
čitano: 69.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Posao za gamere

Trazimo gamere koji mogu odvojiti nekoliko sati dnevno za slijedece:

- Recenzije igara
- Snimanje i montazu materijala iz igara
- Praćenje natjecanja i liga

Potrebno:
- Iskustvo u igranju
- Poznavanje trzista - da znate sto se dogadja u svijetu igara, sto izlazi uskoro, sto je popularno i sl.
- Poznavanje engleskog i hrvatskog u govoru i pismu
- Poznavanje montaže i malo redateljskog dara je plus

- Nije obavezno da kandidat bude punoljetan, ali ugovor ce morati potpisati roditelj / staratelj.

- trazimo vise kandidata

- Posao je moguce raditi od kuce

- Zagreb nije jedini grad


Nudimo:
- motivirajuci honorar
- najbolji gamerski stroj money can buy
- originalne naslove i demoe igara svih proizvođača na testiranje
- hardware na testiranje

 

Prijave s kratkim videou uratkom igre po izboru (moze i link na neki od dload siteova) te kratki zivotopis
saljite iskljucivo na playomania.com@gmail.com najkasnije do 23. srpnja 2010.

Detalje o poslodavcu i poslu biti ce dostupne nakon uzeg izbora kandidata.

I ne ovo nije jos jedan gaming portal / casopis projekt.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 15:03 (Wespen).
 
28 0 hvala 7
14 godina
protjeran
offline
RE: Posao za gamere
Zanimljivo...
Ja imam 15 godina.. Jel bi mogo ja radit? 100 eura mjesečno i neki stroj ili konzolu da mogu recnzije radit and im IN. Hrvatski znam, Engleski znam. Znam montirat u Movie Makeru.
15 godina
protjeran
offline
Posao za gamere

Ovo djeluje kao "posao iz snova" , samo je pitanje , koliko je ovo pouzdano,tko to radi , tko ste vi  ? Mogu i ja tu svašta napisati,pa da bude 0 bodova.

 
20 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Posao za gamere

jedva cekam da pocne rasprava pa pocnem umirat od smijeha,inace ko ja tako glup da cijeli dan igra igre i oce od toga stvarno zaradit zarazliku od ovih gluposti mozes postat beta tester(ne nemam link)s time da mozete ovakve gluposti koje vam je ovaj napiso zaboravit dobite igru trazite bugove necete dobit nikakav pc niti nista nego samo novce nista previse nitsta premalo a s time da morate sjedit 17h dnevno za time...

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 0:22 (R4zOR229).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
@Razor229
Daj ne seri...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
protjeran
offline
RE: Posao za gamere
Evo JA sam dovoljno glup... Pick me!!!
15 godina
odjavljen
offline
Posao za gamere

A i vi se palite na sve i svasta...

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

mošš mislit Šutim

Special Effected double Facepalm Special Effected double Facepalm
harry
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
Captain.Price kaže...

mošš mislit Šutim

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/gta-san-andreas-misterije/57284.aspx?page=4&jumpto=1109641&sort=asc&view=flat

 

CITIRAT CU TE: '' I Stvarno sa tim Facepalm se dosadni... ''

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 0:39 (rebelsy).
14 godina
offline
Posao za gamere

Poznajem jako puno gamera(koji po pol dana provedu pred konzolim,kompom...) ali još nisam ćuo da neko od toga ćak i zarađuje osim slućajeva da neki baš veliki gameri kasnije otvore neku svoju privatnu pc,ps2,ps3...igraonicu pa tu beru pare na svemu i svaćemu...Cool

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

Mislio sam u toj temi...

harry
Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

http://www.playomania.com/

 

jel to ima kakve veze s ovim?

to ce biti na tvu?

xFire: rebelsy
 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Posao za gamere
Upisi na YouTubu Game Tester
15 godina
offline
RE: Posao za gamere
Šef kaže...
@Razor229
Daj ne seri...

oces reci kaj sam krivo napiso rado cu to pojasnit nesto ako si neinformiran?inace blizzard ti je imo takva testanja i zna biti vecinom za MMO-e neke samo sto je stvar da tamo nemoze upast bilo tko,i da i dalje drzim da je ovo gore glupost(iako vidim da se vi ne slazete,pa javite kad nes zaradite)

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
rebelsy kaže...
Captain.Price kaže...

mošš mislit Šutim

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/gta-san-andreas-misterije/57284.aspx?page=4&jumpto=1109641&sort=asc&view=flat

 

CITIRAT CU TE: '' I Stvarno sa tim Facepalm se dosadni... ''

i sta ces mu ti tu nest sada sudit ili?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
rebelsy kaže...

http://www.playomania.com/

 

jel to ima kakve veze s ovim?

to ce biti na tvu?

Izgleda da je nekakva nadolazeća "gamerska televizija"...

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&p=1297733

 

...a prije je bio gamerski sajt

http://www.bug.hr/weboteka/igre/playomania/1122.aspx

15 godina
offline
RE: Posao za gamere
dec54 kaže...

Poznajem jako puno gamera(koji po pol dana provedu pred konzolim,kompom...) ali još nisam ćuo da neko od toga ćak i zarađuje osim slućajeva da neki baš veliki gameri kasnije otvore neku svoju privatnu pc,ps2,ps3...igraonicu pa tu beru pare na svemu i svaćemu...Cool

mozes ali je to nista tj kaj meni znaci da ja odem na jedan lan u 6mjeseci i zaradim neke sitne novce +hardware(ok ja nisam imo ni namjeru od toga nis dobit neg cist za zabavu),inace sta se tice zaradivanja od gaming mozete kao ljudi koje rade u gameplayu(i takvim slicnim casopisima/portalima) zarade idu po svakakvim eventovima itd i jos su placeni za to

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
Wespen kaže...

Prijave s kratkim videou uratkom igre po izboru (moze i link na neki od dload siteova) te kratki zivotopis

Zanima me ovo "kratki video uradak", točnije da li se to osnosi na način i sposobnost našeg recenziranja ili na način igranja ili nešto treće? Hvala unaprijed :)

 

Da budem izabran, čak i ne bih tražio "mašinu" već pc koji bi mogao "gurati" nove igre bar na srednjim/višim detaljima. Nevinašce

 

Edit: Mora li izabranik biti punoljetan?

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 9:49 (pod009).
14 godina
offline
Posao za gamere

e ovo bi bilo dobro kad bi bilo istinito.  Samo šta ne igran sve tipove igara...

lol
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

Zaposlite mene i uža specijalnost će mi biti GTA 4.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

pozovi mene

ja bez problema sve zaigram ako mi platite i realno kritiziram il hvalim cak znam i engleski (; makar nisam punoljetan :)

makar mislim da trolas

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

Pick meee!bar sam punoljetan hehe:D...i netreba mi pila mogu od doma sve igre igrat na visokim detaljima;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Posao za gamere
Ne vjerujem nikome tko nudi posao a nema svoju domenu nego koristi gmail. Neozbiljno i smrdi na prijevaru, jer ako nemaš 200 kuna za osnovni hosting paket onda u k***.
void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
31 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Posao za gamere

nemojte mi rebelsy-a zaje8avat....

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Posao za gamere

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Posao za gamere

hebeš te igrice .... kaj je to bolje nek pravi život Viče

tko rano rani , zajebo je kokota
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
Weky kaže...

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

Weky, javi im se :)

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Posao za gamere
Fox Mulder kaže...

e ovo bi bilo dobro kad bi bilo istinito.  Samo šta ne igran sve tipove igara...

Ako je stvarno konfa the best money can buy igrao bih i Simse ako treba :)

 

Sa budalama se ne vrijedi svađati - prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Posao za gamere
AlienWare1 kaže...
Weky kaže...

Najjače što se za natječaj prijavljuju djeca od 15-16 godina, koja su igrali igre koje su izašle zadnjih max godinu dana. Treba hard core gamer koji je odigrao 90% naslova, od 1993. do 2010. godine.

I naravno nitko neće testirati igre na Athlonu sa 1gb rama i atijevkom hd3450

Weky, javi im se :)

  Nemam ja vremena za to, a i nisam odigrao baš sve igre, iako jesam veće hitove (tj. one bolje).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
offline
Posao za gamere

Ako je ovo stvarno,tj ako će se emitirati na televiziji,onda svaka čast,samo naprijed,vjerujem da će biti dosta gledatelja,još ako se emitira oko 12/1h kad su sapunice i te španjolske gluposti,definitevno ću rađe gledat vašu emisiju o nekom glitch-u u cod-u(ili bilo što gamer-sko) nego kako rodrigez umire...Izlanuo se Ja bi se prijavio,al ne igram strategy igre,nekako su mi bolje fps,eventualno kakav racing i to,bilo bi dobro kada bi se uloge mogle podijeliti,pa da odaberete više kandidata.A saznat što izlazi uskoro je banalno pitanje,ja osobno gledam na ovoj stranici i gamespot-u,a koja je igra popularna...jednostavno se napravi anketa i etoNamigiva

Moj PC  
11 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice