Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 727.288
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Nisam odavno ništa igrao, pa me sad uhvatila neka želja.
Pa me zanima, postoje li neke novije igre 2012+, a da imaju niske zahtjeve? RPG, strategije, open world, utrke, što god. Skyrim mi je lijepo radio, Warband znam i sad tu i tamo zaigrati..

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

mogo bi s tim na low/mid vrtiti Guild Wars 2, free je base igra pa ako ti se svidi kupis ekpanziju. I na low/mid igra izgleda prelijepo pa svakako probaj :)

Moj PC  
1 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Bastion i Transistor :)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

pozdrav, ajde sada malo za promjenu pitanje ovakvo (konfiguracija i6600k, r9 390x bla bla bla)
trazim preporuku igara sa boljom grafikom, trenutno na listi gta5, alien isolation, watch dogs, novi hitman, sad dalje tražim
ps. nisam neki fan Fallouta, far cry-a i just cause-a ali planiram to u skorijoj buducnosti, pa sad dodajte na popis sto mislite da je must play :D 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
LUNAT1C kaže...

pozdrav, ajde sada malo za promjenu pitanje ovakvo (konfiguracija i6600k, r9 390x bla bla bla)
trazim preporuku igara sa boljom grafikom, trenutno na listi gta5, alien isolation, watch dogs, novi hitman, sad dalje tražim
ps. nisam neki fan Fallouta, far cry-a i just cause-a ali planiram to u skorijoj buducnosti, pa sad dodajte na popis sto mislite da je must play :D 

 The Witcher 3 definitivno ;)

 

Probaj jos shadow of mordor, crysis 3...

10 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

dajte neku preporuku imam 8$ dolara za potrositi,igra mi se nesto a stvarno ne znam sta bih,uglavnom nesto sa g2a i po mogucnosti da igra ima multiplayer hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
toma20 kaže...

dajte neku preporuku imam 8$ dolara za potrositi,igra mi se nesto a stvarno ne znam sta bih,uglavnom nesto sa g2a i po mogucnosti da igra ima multiplayer hvala 

 Ja sam nedavno kupio Euro Truck Simulator 2 sa instant-gaminga za nekih 6,5 eura pa si probaj to pogledati ako te zanimaju takve igre. Multiplayer je ok, mozemo skupa igrat.

01101100011101010110101101100001
10 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
luka123456780 kaže...
toma20 kaže...

dajte neku preporuku imam 8$ dolara za potrositi,igra mi se nesto a stvarno ne znam sta bih,uglavnom nesto sa g2a i po mogucnosti da igra ima multiplayer hvala 

 Ja sam nedavno kupio Euro Truck Simulator 2 sa instant-gaminga za nekih 6,5 eura pa si probaj to pogledati ako te zanimaju takve igre. Multiplayer je ok, mozemo skupa igrat.

 budem jos malo gledao ako ne nadem nista,budem uzeo ets2 hvala :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
toma20 kaže...

 budem jos malo gledao ako ne nadem nista,budem uzeo ets2 hvala :)

Ili uzmi left 4 dead 2 ako ga nisi igrao, igra je super, a isto je 5 eura na instant gamingu. Ako uzmes ets dodaj me na steamu: Luka44

Pozz

01101100011101010110101101100001
8 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozz, koje bi igre mogle na ovu konf: Amd Phoneom II 1090T 3.2GHz,  2gb RAM,  Radeon x300x550x1050 1GB

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze preporuka survival igara , nesto kao minecraft, stranded deep, da se craftuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Forrest ?

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

@pidzl ark survival evolved, jos je early access ali radi ok i izgleda dobro

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 9:46 (Mile).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Preporuka za mene( Laptop )
Proc "Dual core 2.0 ghz"
Ram "3 gb"
Grafa "Nvidiga geforce 256mb"

www.facebook.com/grabuselmas.ba
7 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Planiram kupiti GTA V ali pošto je igra dosta skupa i zahtjevna, zanima me da li mogu na nekim normalnim postavkama grafike (da nije baš grafika totalno sranje) igrati tu igru na svom prijenosniku?

Prijenosnik je Asus G55VW 15,6"

CPU: i7-3610QM, 2,3GHz

Grafika: Nvidia Geforce GTX 660M 2GB DDR5 VRAM

Memorija: 8GB DDR3 1600MHz

Rezolucija ekrana: 1920X1080 Full HD/ 3D

Operativni sustav: WIN 7 Ultimate

Diskovi: 128 GB SSD/ 1T HDD 5400 RPM

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Grafička je malo, onak... ali mislim da bi mogao igrati na FHD na nekim medium postavkama.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Kad sam nažalost ograničen zbog prijenosnika, pa nemogu mjenjat karticu. ali to će mi bit dovoljno da mogu igrat na medium postavkama.

Hvala!

7 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Da li postoji neka igra za moj pc npr povijest tj igrice koje imaju dobru grafiku i stvari kao što su preživljavanje kao stranded deep ili the forest lp

Konfiguracija 

RAM 4GB

PROCESOR AMD ATHLON DUAL CORE X2 2.9 GHZ

GRAFICKA AMD RADEON 5450 HD

 

fraboxman
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 14:02 (fraboxman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

amd athlon x2 250 3,00 ghz 8 gb ram ddr3 radeon hd 6450 512 mb zanima me ako mogu igrati nesto da mi predlozite i usput da li bi se nesto dalo nadograditi tu da komp bude solidan i da se nesta novije odigra.hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
os91 kaže...

amd athlon x2 250 3,00 ghz 8 gb ram ddr3 radeon hd 6450 512 mb zanima me ako mogu igrati nesto da mi predlozite i usput da li bi se nesto dalo nadograditi tu da komp bude solidan i da se nesta novije odigra.hvala unaprijed

 Budžet ? Nisam stručnjak oko AMD procesora jer nijedan nisam imao, no preporučio bih ako baš želiš igrati novije naslove onda barem i5 4670k sa 3.8 GHz jer danas igre traže jači hardware (LGA 1155 mislim), znači računaj i novu matičnu. Grafičku možeš polovnu GTX550/560 , i stavi si SSD ako može. Pošto si baš rekao novije naslove, to su ti odlični dijelovi , možeš i i7 ako imaš novca. 

.......
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pozdrav, tražim neku "zdravu" alternativu League of legends-u. Ako takvo nešto postoji. 

01101100011101010110101101100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Bok, znate još igara tipa The Walking Dead (onog što izlazi u epizodama)? Znam još za Back to the Future i The Wolf Among Us. Dali psotoji još koja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Tales from the Borderlands, GoT- A Telltale Games Series, Sam & Max, Dreamfall Chapters, Life is Strange

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2016 15:33 (shadowlapy).
8 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Jel itko od vas igrao Archlord? Posto njega vec dugo nema, da li znate za kakav slican free mmorpg slicnog gameplaya? Za one koji nisu culi, to je bila free mmorpg igra slicna wow-u... Guglao sam ali mi baca sve neke "anime" rpg-ove ili cak neke turn base...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Preporuka za ovaj komp ( pogledati pod MY PC ) , bilo kakav tip igara ali da vrti uglavnom 60 fps i da ide glatko 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Planiram kupiti ovu konfiguraciju:

 

procesor: Intel Core2Quad Q9505 4x2.83GHz 1333MHz FSB  cache  Intel Core2Quad procesor
maticna: Intel Q43 maticna ploca, 4 slota za DDR3 ram memoriju do 8GB, 4 SATA II porta za diskove, PCI-e express 2.0, 10x USB 2.0 itd...
ram: 4x2GB DDR3 ram memorije, ukupno 8GB DDR3
hard disk: 500GB HDD 7200rpm SATA II, 
graficka: Sapphire R7 240GB 1GB DDR5 128bit DX12, VGA + DVI + HDMI,
kuciste: Fujitsu Tower 5730 fino crno kuciste sa 2 prednja usb-a i Fujitsu brand napajanjem


Moze li na ovaj comp da se pokrenu igrice kao npr GTA V,FIFA 16,COD Bo3?? Neke vase preporuke sta bi mogao igrati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

S tom grafom bas i ne... Koliko para ces dati za to?

9 godina
protjeran
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ako tko ima za preporučiti koju igru od ovih na listi. :D

 

https://www.gameranger.com/games/

 

Ako ima koja zanimljiva ovdje, može preporuka. :)

 

Hvala svima.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze neki hororac ako ko zna kaj? Nekaj tipa Silent Hill i Resident Evil. Molim vas samo bez Outlasta, Amnesie itd...moze cak i nekaj poput Stalkera i Metroa. Hvala :D

 

Edit: Imajte na umu da mislim OC-at proc sutra, preksutra na 3,2-3,3Ghz tak da moze i nekaj "novijih" naslova.

Only Black Market Gaming
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2016 1:28 (windfuckerz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Danny21 kaže...

Planiram kupiti ovu konfiguraciju:

 

procesor: Intel Core2Quad Q9505 4x2.83GHz 1333MHz FSB  cache  Intel Core2Quad procesor
maticna: Intel Q43 maticna ploca, 4 slota za DDR3 ram memoriju do 8GB, 4 SATA II porta za diskove, PCI-e express 2.0, 10x USB 2.0 itd...
ram: 4x2GB DDR3 ram memorije, ukupno 8GB DDR3
hard disk: 500GB HDD 7200rpm SATA II, 
graficka: Sapphire R7 240GB 1GB DDR5 128bit DX12, VGA + DVI + HDMI,
kuciste: Fujitsu Tower 5730 fino crno kuciste sa 2 prednja usb-a i Fujitsu brand napajanjem


Moze li na ovaj comp da se pokrenu igrice kao npr GTA V,FIFA 16,COD Bo3?? Neke vase preporuke sta bi mogao igrati.

 Ja sam s C2D E8500, 4Gb RAM-a, Ati HD 5770 pokrenul GTA i BO3...uspel sam izbalansirati postavke tak da je donekle bilo igrivo. Ti si tu s prednosti s procom i ram memorijom tak da nebi trebal imati problema.

Samo nemoj ocekivati da budes igral na ultra postavkama. Ako ti je stalo do igrice samo a ne do grafickog izgleda nemas problema!

Zanima me samo cijena te konfe?

Only Black Market Gaming
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice