PS plus pretplata

poruka: 6
|
čitano: 4.151
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
PS plus pretplata

Pozdrav.. Dobio sam PS plus 3 mjeseca na nagradnoj igri, no medutim nisam jos iskoristio onaj free trial od 14 dana... E sad ako aktiviram trial i stavim kod za 3 mjeseca, oce li mi se onda ponistit tih 14 dana triala ili cu dobit 3 mjeseca i 2 tjedna pretplate?

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS plus pretplata
Dobit ces i jedno i drugo ali obavezno prvo moras unest 14 dana trial jer obrnuto ne mozes.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS plus pretplata

A prije triala moram stavit kreditnu karticu.. i mogu li ja onda odmah nakon sto stavim karticu i startam trial, odmah maknut istu tu karticu kako mi ne bi skidali pare sa kartice nakon 14 dana... ili ako maknem karticu ce i oni meni ukinut tih 14 dana?

ll
12 godina
offline
PS plus pretplata

Nece oni tebi nista naplacivat ako ti u postavkama slozis da nejde automatska obnova. Mada ti ja preporucam da aktiviras tih 14 dana, nakon toga 3mj i cekas bozic kad najvjerovatnije PS+ od godinu dana bude na akciji. Bio je za BF 360kn tako da bi tolko mogao bit i za bozic. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS plus pretplata

E hvala na odgovorima, znam da su glupa pitanja, al eto, makar sam cijeli zivot u PS svijetu, tek sad pocinjem s PS plus pretplatom, pa mi neke stvari nisu jasne.... Daj mi samo recite jos sto se tice onih bonova za PSN... Sad bi si kupio bon od 150 kuna za trosit na PSN-u, pa me zanima ako recimo neka igrica kosta 200 kuna, mogu li ja nju kupit s tim bonom od 150 + da jos dodam 50 kuna od kreditne kartice.... Ili recimo da kupim neku igricu od 90 kuna, ostane mi 60 i mogu li onda kasnije s tih 60 kupit nesto od 150 kuna uz naravno dodatak sredstava sa kreditne kartice?

ll
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS plus pretplata

uzmi si ps+ na duže vrijeme jer se isplati, svaki mj dana imaju 2 free igre za ps+ korisnike, i dobiješ malo više popusta na neke druge igre,a šta se tiče dodavanja kredita na acc, šta ne potrošiš ostane, sada ja nisam dugo ništa kupovao ali koliko se sjećam moglo se dodavati s kreditne kartice po 30,100,250 itd kn

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice